Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#406 Post autor: FredyKruger » 14 maja 2017, o 11:03

Żaden! Ale to żaden! szanujący się i profesjonalny klub piłkarski nie pozwoliłby sobie na taki wpier*ol w tak ważnym spotkaniu

Słuszna opinia, z tym że profesjonalnym klubem to my jesteśmy tylko w dokumentach licencyjnych.
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 703
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#407 Post autor: 19Wariat20 » 14 maja 2017, o 11:15

FredyKruger pisze:
Żaden! Ale to żaden! szanujący się i profesjonalny klub piłkarski nie pozwoliłby sobie na taki wpier*ol w tak ważnym spotkaniu

Słuszna opinia, z tym że profesjonalnym klubem to my jesteśmy tylko w dokumentach licencyjnych.
Właśnie sie zastanowiom od poru lot jakim cudem?

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#408 Post autor: FredyKruger » 14 maja 2017, o 11:18

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że martwiliśmy się i martwimy o wszystkich (o Żaboli, o Gejostwo) tylko nie o siebie. Przecież tragiczna sytuacja w klubie była już od początku poprzedniego sezonu. Och jakie to typowo polskie.
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

stary_fan
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2010, o 23:08
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#409 Post autor: stary_fan » 14 maja 2017, o 11:21

Pamiętom jak Gucio zlecioł z Ruchem z ligi jako zawodnik.
Niestety chyba teroz zleci tyż jako trener.
Historia zatoczy koło :help:

stary98
Posty: 302
Rejestracja: 21 sie 2015, o 20:19
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#410 Post autor: stary98 » 14 maja 2017, o 11:28

Ino jak zlecimy do 1 ligi do długi dalej zostaną do tego nc+ przestanie płacić
RUCH Chorzów Polska!

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#411 Post autor: Elmer » 14 maja 2017, o 11:31

Spośród wszystkich sabotażystów wczoraj moim zdaniem największym był lewy obrońca. On nawet nie potrafi udawać, że gra. Zobaczcie co zrobił przy golu na 1:0, "krycie" na 4-metrowy radar. Drugi gol też m.in. jego. Człowiek o jednym wyrazie twarzy, bez zmiany mimiki, najemnik, który nie odda serca za ten klub, człowiek osoby ze stalową twarzą.

Piszecie, że wygramy z Piastem. Taaaa, jak się bardzo chce to się wszystko wali... Pamiętam dobrze 2002 rok i te gole w końcówkach. Wtedy zabrakło punktu, teraz może być podobnie
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#412 Post autor: FredyKruger » 14 maja 2017, o 11:33

Zapamiętajcie , że nawet w przypadku gdybyśmy mieli stadion na 100 tysi widzów i bilety po 100 zł, to zle zarządzany klub przez nieodpowiednich ludzi na stanowiskach decyzyjnych przep.ie..r..dooli wszystko lub z.aa..p.ii..ee.r..dd.oli do własnej kabzy. Krótko mówiąc to tzw worek bez dna!
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#413 Post autor: adamo » 14 maja 2017, o 12:08

jakby mi nie plaili na czas to olewalbym sprawe tak samo .......tyle....odejsc nie moga bo ich zawiesza....SMAG
Adam

Kibic1983
Posty: 1730
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#414 Post autor: Kibic1983 » 14 maja 2017, o 12:13

ku*** co maja powiedziec piłkarze P.W za***rdalali do końca wyciągneli 6 miejsce i jakoś znaleźli pracodawców. Ale oni zrobili reklamę że potrafią i są silni a to co sie stało wczoraj to jakaś parodia człowieka bez żadnej zaciętości ani ambicji

19gorek20
Posty: 2267
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#415 Post autor: 19gorek20 » 14 maja 2017, o 12:20

adamo pisze:jakby mi nie plaili na czas to olewalbym sprawe tak samo .......tyle....odejsc nie moga bo ich zawiesza....SMAG
Mozesz w koncu zrozumiec ze JP placi tym ... (wstaw sobie co chcesz ) Tu nie chodzi o brak $

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#416 Post autor: adamo » 14 maja 2017, o 12:23

SMAGOROWICZ WINIEN A NE PRZYBECKI.......A GRAJKI SA CIENCY OD ZAWSZE....moja zona sie mnie dzis spytala od kiedy im nie placili i czy wogole in nie placili cz co......bo stwierdzila ze co gra Ruch to lanie...i tak bylo.....zasluzyli sobie na spadek jak nikt inny.
Adam

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#417 Post autor: Radvan138 » 14 maja 2017, o 12:26

Jak by ktos mogl mi napisac co sie wczorej dzialo na c6 ? Bo jestech fest ciekaw co i jak tam sie powiedzialo

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#418 Post autor: Bartorus » 14 maja 2017, o 12:39

Radvan też napisałem by ktoś mi napisał, ale nikt nie chciał się podzielić :/

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#419 Post autor: RNK95 » 14 maja 2017, o 13:30

Nie wiem co tam zostało powiedziane, ale podejrzewam, że jakby to tutaj napisać słowo w słowo to pewnie jakieś pismaki albo inne twitterowe ' ptaszki ' od razu podłapałyby ' newsa ' i zaraz poleciałyby tajemnicze wpisy i artykuły oraz spekulacje. Wszystko zweryfikuje wtorek i to jak się zaprezentują. Jeśli tak samo i ten mecz przerżniemy - mamy spadek, nie uratujemy już wtedy raczej tej ligi, będzie za późno. To jest rzeczywiście OSTATNI moment i ostatnia szansa, mecz o wszystko, o Ekstraklasę dla tego klubu + poniedziałkowa decyzja w sprawie licencji.

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 360
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#420 Post autor: to jo » 14 maja 2017, o 13:41

Jestescie szmaciorze. ku*** toborek i sibik to przy wos Pilkarze. Jestescie pizdy i mom nadzieja ze wos nie trefia nikaj ....
Pedziol bych wom to w pysk jak bych miol blizej do Chorzowa... Powinniscie byc na kazdym kroku opluwani i wyszydzani. Moze by do wos dotarlo ze ludzie ku*** zyja tym klubem... je*** was , licza ze tyn Klub utrzymocie jakos , a po sezonie wy***rdalac!!!!! Tak jak kiedys sie zastanawiolem z jakim numerem i nazwiskiem kupic sie treska bo byl wybor... Tero ku*** nojlepij zostawic puste. Bo ku*** wstyd by mi bylo noscic wasze nazwiska i trzymac w Doma. Pocalujcie mnie w dupa...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ekipa podwyższonego Ryzyka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 48 gości