Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#391 Post autor: maciek1973 » 14 maja 2017, o 10:00

nrsl-halemba pisze:Nigdy wcześniej nie widziałem tak zaangażowanego piłkarza jak na tym zdjęciu jest Helik oraz Moneta.
Przypomnij sobie piłkarzy Górnika Zabrze z meczu z ... Ruchem i ich "pogoń" za Mazkiem.
Czym to się skończyło? Łzami super bramkarza...

Awatar użytkownika
Roch1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 758
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Blau Bittkow
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#392 Post autor: Roch1920 » 14 maja 2017, o 10:01

Łaskę nam chcą zrobić, że dupia takie alajny?

Mecz puścili bez walki, to teraz nagle im się zachce?
Zamiast fan powinien być wywieszony transparent:
JEŚLI JAKIŚ MECZ PRZEGRACIE - W PIŁKĘ JUŻ WIĘCEJ NIE ZAGRACIE!

Ja im już w nic nie uwierzę!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#393 Post autor: maciek1973 » 14 maja 2017, o 10:03

gerhat pisze:
Slonzok9 pisze:Ludzie przestańcie to jest jeszcze do uratowania. Jak jutro dostanymy licencja to przeca zostały jeszcze 4 mecze! A momy 2 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Co momy rozłożyć ręce i ryczec? Może czytają to piłkarze którym się chce (nieliczni) jak oni się czuja im też się odechce . Wierza ze utrzymią ta ekstraklasa A po sezonie mogą spiepszac jak nie będą chcieli grać u nos ino kaj indzyj. Przyjdzmy wszyscy na Piasta bądźmy wcześniej pokażmy im jak będą już na rozgrzewce że trzeba to wygrać. To jest do uratowania pokozol to mecz z zagłębiem trocha więcej szczęścia i by my to wygrali.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
To nie jest 2 pkt straty bo tamci też mają mecze między sobą. Trzeba wygrać min 3 mecze.
Powiedz jak? Skoro w ostatnich 7 nie wygraliśmy nic a we Wrocławiu większość drużyny zaprezentowała poziom spartakiadowy. Lotają bez mózgu a najgorsze jest to że tych Przybeckich, Kowalczyków, Konczkowskich nie ma kim zmienić. Chodza na Ruch ponad 30 lot i wiem co to jest anatomia spadku bo 3 razy żech to przeżył. Zawsze były nadzieje że można odrobić stratę ale na tym się kończyło. Ekstraklasę przewaliliśmy nie wczoraj ale dużo wcześniej, moim zdaniem przełomowe było pudło Przybeckiego w Kielcach, posypał nam się wtedy mecz i już się z tego psychicznie nie podnieśliśmy

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Pudło Przybeckiego stanowi symbol tego sezonu!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#394 Post autor: maciek1973 » 14 maja 2017, o 10:05

Lysy pisze:Bradzo prosza o kontakt na PW kogoś kto był przywitać tych sk***ysynów na C6 wieczorem. A złość we mnie jeszcze większa niż wczoraj. Gdybym był młodszy sam bym się im postawił. Nawet gdybym miał za to isć do paki. ku*** plują w swoje gniazdo sk***ysyny, niedorajdy. Pierdoleni minimaliści. Do mnie nie dociera anie jedno tłumaczenie tych panienek. 45 lat jeżdza na Ruch i nie pozwola sobie na to żeby jakiś pi***olony piłkarzyk robił z naszego klubu pośmiewisko. Kompletny brak honoru. wy***rdalać do do jednego . ku*** wszyscy RAUS!!!! Piedolnę w kalendarz głównie dzięki tym je***ym dziadom.
Jak czyta to któryś z nich to ci jeden z drugim mówię. Mosz szcęście ,że mam 54 lata i nie jestem w pełni sprawny ale jak się wybiera do Chorzowa to tela sił wiela mom jednemu z drugim napierdole do ryja. Jesteście ZERAMI. Jesteście ku*** pierdoleni lenie i minimaliści. Jesteście nikim i niczym. I Nie wkładać koszulek Ruchu bo bluźnicie tym czynem. Nie chce was znać je***e nażelowane panienki. A teraz do książek i poczytać co to Ruch. Co to Największy klub Śląski!!!!! A potem do kościoła i klękać ,prosić o cud. Dla mnie jesteśie skończeni. A jak się tak przydaży że się jednak spotkamy to od razu dzwońcie po policję bo będzie zniewaga z mojej strony.Nie ważne czy będziecie z kobietą czy z rodziną. Usłyszycie co owas myśla. I nie pierdolcie głowdnych kawałków w mediach . W Nic WAm nie wierza. Jesteści zwykłe pi***olone śmieci!

p.s. Jesli kogoś prócz piłarzy uraziłem ,przepraszam.
Na leki ku*** nie mam , insuliny nie wykupiłem a na mecz z Zagłębiem pojechałem. Czy jeden z drugim wie Czym dla nas jest Ruch?
Łysy, zachowaj spokój. Nikogo nie uraziłeś. Wierz mi. Nie jesteś w stanie ich urazić.

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#395 Post autor: adamo_R » 14 maja 2017, o 10:06

maciek1973 pisze:
nrsl-halemba pisze:Nigdy wcześniej nie widziałem tak zaangażowanego piłkarza jak na tym zdjęciu jest Helik oraz Moneta.
Przypomnij sobie piłkarzy Górnika Zabrze z meczu z ... Ruchem i ich "pogoń" za Mazkiem.
Czym to się skończyło? Łzami super bramkarza...
Też mam takie skojarzenie. Oni też analizowali poprzez fotki, na kilka kolejek do końca i zlecieli z płaczem. Nie napisze, że to nas też czeka, ale taka sama analogia.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#396 Post autor: heinRich » 14 maja 2017, o 10:06

Z powyższego wyniko , że niejaki helik i grodek pobierali nauki u wojowników ninja. Właśnie w momencie podania mieli szybko zniknąć, a sędzia odgwizdać spalonego. A że niy zawsze wychodzi.....

Nic się nie stało, niebiescy nic się....
...tylko to, śpiewać nam pozostało....

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#397 Post autor: maciek1973 » 14 maja 2017, o 10:15

RNK95 pisze:Napisałem parę dni temu jak to jest, po prostu chcą sobie owinąć nowego prezesa wokół palca - wiedząc, że jest zakochany w tym klubie i chce jego utrzymania chcą dla siebie jedynie kasy o równej godzinie i równej porze. Ten mecz był po prostu protestem i jawnym rżnięciem w ch.uja w takim układzie, pokazem po raz kolejny ' nie ma sianka, nie ma granka '.
Szkoda bo Panowie jeśli chcecie wiedzieć to w większości klubów Ex-KLAPY są obsuwy w płatnościach wypłat - na przykładzie Lechii Gdańsk i jakoś grają, starają się i da się ? da się. Trochę honoru kur.wa ..
Tyle, że Smagor był konkretnym oszustem i pozwalał na patologie (patrz lecenie w kulki w play-off zeszłego sezonu). Pat nie pozwalając, jest w stanie wywołać bunt tej szatni.

Jestem w stanie sobie wyobrazić, że panienki zażądają teraz ekstra kasy za utrzymanie. Pata pewnie ch.. strzeli. Wątpliwe, by na to poszedł.

Więc najważniejsza jest teraz LICENCJA. Ona nam pozwoli na grę w I lidze.
A panienki wy***rdalać.

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#398 Post autor: viperR » 14 maja 2017, o 10:18

maciek1973 pisze:
RNK95 pisze:Napisałem parę dni temu jak to jest, po prostu chcą sobie owinąć nowego prezesa wokół palca - wiedząc, że jest zakochany w tym klubie i chce jego utrzymania chcą dla siebie jedynie kasy o równej godzinie i równej porze. Ten mecz był po prostu protestem i jawnym rżnięciem w ch.uja w takim układzie, pokazem po raz kolejny ' nie ma sianka, nie ma granka '.
Szkoda bo Panowie jeśli chcecie wiedzieć to w większości klubów Ex-KLAPY są obsuwy w płatnościach wypłat - na przykładzie Lechii Gdańsk i jakoś grają, starają się i da się ? da się. Trochę honoru kur.wa ..
Tyle, że Smagor był konkretnym oszustem i pozwalał na patologie (patrz lecenie w kulki w play-off zeszłego sezonu). Pat nie pozwalając, jest w stanie wywołać bunt tej szatni.

Jestem w stanie sobie wyobrazić, że panienki zażądają teraz ekstra kasy za utrzymanie. Pata pewnie ch.. strzeli. Wątpliwe, by na to poszedł.

Więc najważniejsza jest teraz LICENCJA. Ona nam pozwoli na grę w I lidze.
A panienki wy***rdalać.
przeciez sam chciał im milion obiecać..

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#399 Post autor: maciek1973 » 14 maja 2017, o 10:20

Z kasy za miejsce w lidze. Matematyka głupcze (jakieś 1,5 mln zł więcej).

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#400 Post autor: mulan » 14 maja 2017, o 10:25

Nie mam pojęcia co takiego dawał Smagorowicz zarówno pilkarzom jak i Fornalikowi ze tak bardzo za nim byli. Nawet wtedy gdy bylo bardzo zle. Teraz zgodnie z tym co pisze janekx89 szatnia kpi z Patermana i jego slow. Info ma od jednego starszego pilkarza naszej kadry. Niech tym się zajmie jakiś dziennikarz albo pi***olone weszło, ze grajki jawnie stawiaja się komuś kto chce uleczyć patologie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#401 Post autor: bluemario » 14 maja 2017, o 10:29

Jak tu można wyczytać to po spotkaniu piłkarze są usprawiedliwieni za tą porażkę a lipski za rozwiązanie kontraktu. Jak Durczok ujawnił jak piłkarze podchodzą do treningów to nagle zaczęli wygrywać żeby sprawa ucichła tacy uczciwi to oni nie są.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#402 Post autor: viperR » 14 maja 2017, o 10:34

maciek1973 pisze:Z kasy za miejsce w lidze. Matematyka głupcze (jakieś 1,5 mln zł więcej).

jesli dobrze pamietam to za kazde miejsce jest 200tys czyli miedzy 10 a 16 jest 5 *200 tys..
więc Ci idioci nawet tego nie rozumieją.

a w tym co napisałem o milionie od Pata chodzi o to że skoro im obiecywał hajs za 8ke to nie dziwota chce będą sobie życzyć premii za utrzymanie.

i mnie nie obrażaj ćwoku.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, o 10:41 przez viperR, łącznie zmieniany 2 razy.

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#403 Post autor: FredyKruger » 14 maja 2017, o 10:37

RuRek pisze:A inni mają dużo lepszych kopaczy? Ambicją potrafiliśmy pogonić Lechię która przy Cichej nawet nie pierdnęła. Wszystko co nas ciągnie w dół to brak ambicji, a tej bez kasy trudno szukać u naszych zawódników...
Wygląda na to, że tak. Ja nie daję wiary opowiadanym tutaj bajkom, ze piłkarzyki grali na przekór. Oni po prostu sa słabi jak cwist. Gdy przeciwnik zagra z zaangażowaniem wysoko presingiem, to oni są w czarnej du*** i latają po boisku bez składu i ładu jak dzieci we mgle. I nie czarujmy się ,że jest inaczej.
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

Awatar użytkownika
MadeR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 250
Rejestracja: 16 lut 2012, o 21:55
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#404 Post autor: MadeR » 14 maja 2017, o 10:57

Ja na temat tego meczu napisze krótko.. Żaden! Ale to żaden! szanujący się i profesjonalny klub piłkarski nie pozwoliłby sobie na taki wpier*ol w tak ważnym spotkaniu. Ale oczywiście takie cyrki tylko u nas. HKS - Historyczny Klub Sportowy z burdelem na kółkach..

Komandos
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2007, o 10:53
Kontakt:

Re: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

#405 Post autor: Komandos » 14 maja 2017, o 11:00

Piłkarzyki nie dają rady...są słabi a klub ledwo zipie więc jak wy chcecie żeby wygrywali? przykro było patrzeć na to co oni tam odstawiali.Po takiej porażce już się nie podniosą.Nie ma szans.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], RuchDW88, tynbydziedobry i 102 gości