Wisła Płock - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#166 Post autor: viktor » 30 kwie 2017, o 13:02

19Wariat20 pisze:
viktor pisze:
19Wariat20 pisze:
viktor pisze:Co drugi Macierewicz qr** , graliście kiedyś w bala. ? abo ino na fifie? "nie ma siana, Surma be " ja pie.r.dole idźcie zrobić rosół ino pewnie wylezie wom zur

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Te Macierewicz wiysz jakie majom zaległości nasze kopacze czy niy bardzo? Na Fifie to Ty żeś chyba szpiloł.Bo jakbyś lotoł po boisku to byś wiedzioł co aby podać dokładnie do kolegi z drużyny co stoi 10 metrów dali to niy je problym,oni nawet z tym czasym majom srogie kłopoty
:) Te no własnie niy wiym jakie majom zaległosci oświeć mnie prosze, ale wiym za to że jak sie loto po B-klasie i dostowo sie kasa za wygrane mecze to niy chce sie awansować do A-klasy bo niy bydzie kasy ,a to że mo ktos problymy techniczne na poziomie extraklasy to jest jego problym abo tego co go wystawio (bo niy mo nikogo innego) ale niy doszukuja sie teorii spiskowych

No to jak niy wiysz jakie som zaległości to po co szkryflosz o braku siana? A dwa to sie chopie som motosz w tym co szkryflosz.Godosz co inni doszukujom sie teorii spiskowych( krytykujymy naszych kopaczy za gra kero my wczorej widzieli) a som snujesz teorie o braku siana.To kto je Macierewicz my czy Ty?
Teorie(nie moje) wynikające z wpisów w tym tymacie ,niy zrozumiymy sie ,jedno jest pewne i Ciebie i mie i nom i wom zależy na tym by było jak najlepi ,moje zdanie jest takie że bez Surmy było by jeszcze gorzej ,ok, wczoraj widac było że som jest na siebie zły ale źle działajom na mie niektóre komentarze ,co do kasy niy byda już nic pisac bo wszyscy wszystko wiedzą a tak naprawde nikt nie wie nic.
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#167 Post autor: _BiADACZ_ » 30 kwie 2017, o 15:05

Cały czas oddajemy za mało strzałów zza pola karnego.
Wystarczył jeden strzał i co? Można ku***? MOŻNA do ch***!
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#168 Post autor: Elmer » 30 kwie 2017, o 16:31

Jeśli chodzi o strzały z dystansu to w Ruchu gra/grała jedna panienka, która mają dobre uderzenie wykorzystała to raz*, a później jak jej redaktorzy z portalu zagranicznego nakazali. Nowak czasami może i powinien rozegrać (wczoraj w Płocku raz była taka sytuacja w 1. połowie), ale podoba mi się, że się nie boi i uderza. Ciekawe czy go wykupią z Miedzi i ew. ile muszą za niego zapłacić.

*za wyjątkiem uderzeń z rzutów wolnych.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Harpo
Posty: 3256
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#169 Post autor: Harpo » 30 kwie 2017, o 18:15

Ja jestem zadowolony z 1 pkt. A w zasadzie z tego, ze Płock nie ma 3 :)
Zgadzam się, że za mało strzałów w dystansu, martwi mnie też mierna gra Niezgody.

Zagwizdanie drugiego karnego to GRANDA! Chop wyskoczył, był tyłem do piłki, ta go jakoś trafiła, kibice krzyknęli "ręka!" a ten pajac gwizdnął.
No ale mamy HRDLIĆKĘ!! :padam:
Kluczowy będzie kolejny mecz - tylko 3pkt!
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 997
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#170 Post autor: jaRo 1920 » 30 kwie 2017, o 18:35

Harpo pisze: Kluczowy będzie kolejny mecz - tylko 3pkt!
Kluczowy dla nas będzie też jutrzejszy mecz Zagłębia. Jak Zagłębie wygra ma 23 pkt i raczej pewne już utrzymanie. Biorąc pod uwagę to, że grają jutro a z nami od razu w piątek, może im aż tak bardzo na zwycięstwie/remisie nie zależeć. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#171 Post autor: atleticomadryt » 30 kwie 2017, o 19:21

Trening czyni mistrza i jesli ja pilkarz ekstraklasowy zauwazam swoje niedociagniecia w grze lub czytam o nich u kibicow to wszystko zrobie, aby wyeleminowac je w przygotowaniach przed nastepnym meczem.
Tu nie wystarczy na konferencji po spotkaniu ubolewac nad bledami w wywiadach tylko w swoim gronie eleminowac je i szlifowac indywidualnie swoj program lub szukac rozwiazania u trenerow na cwiczenia ktore zadzialaja w trakcie spotkania.
Cos jak pisanie wlasnego scenariusza na plan, ktory zostanie uzupelniony przez zalozenia trenera i rozwoj wydarzen na boisku.
Prosba do trenera jesli kibice chca zmienic gre taktyczna w ataku niech przynajmniej da jasny znak, ze mozna przychylic sie choc raz na jakis czas do woli ludu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#172 Post autor: Elmer » 30 kwie 2017, o 22:13

W opinii p. Sławka obu karnych być nie powinno
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#173 Post autor: adamo_R » 30 kwie 2017, o 22:20

Elmer pisze:W opinii p. Sławka obu karnych być nie powinno
Od kiedy ten pajac jest obiektywny. W innym meczach, jakoś tu na forum był je***y. bo obiektywnie nie spojrzał na sprawę Ruchu. To, ze nie było dwóch elwrów to pewne i nie potrzeba opinii tego pajaca ;)
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#174 Post autor: Elmer » 30 kwie 2017, o 22:21

adamo_R pisze:
Elmer pisze:W opinii p. Sławka obu karnych być nie powinno
Od kiedy ten pajac jest obiektywny. W innym meczach, jakoś tu na forum był je***y. bo obiektywnie nie spojrzał na sprawę Ruchu. To, ze nie było dwóch elwrów to pewne i nie potrzeba opinii tego pajaca ;)
to potwierdza, że tych karnych na 200% nie powinno być. Gdyby były jakieś podstawy to by je wyciągnął.

Przy okazji. Zwróciłem dzisiaj uwagę na "szaloną" radość Monety po golu Araka
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#175 Post autor: RNK95 » 30 kwie 2017, o 22:26

w takim wypadku szanowny pan Raczkowski powinien zostać oceniony w swym działaniu przez stosowne gremium w celu paru kolejek odpoczynku od sędziowania, no chyba, że ma wykonywać pewne ' odgórne polecenia ' :) takimi decyzjami mógł wypaczyć wynik meczu, a wydaje mi się, że w ' pucharze maja ' każdy punkt jest na wagę złota.

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1268
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#176 Post autor: BAFista » 30 kwie 2017, o 22:27

Rzeczywiście euforia w wykonaniu Monety. Może kupon mu nie wloz. I Helik pado ze targali cały mecz ...

[size=80][b][i][color=#acacac][ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ][/color][/i][/b][/size]

[size=80][b][i][color=#acacac][ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ][/color][/i][/b][/size]

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#177 Post autor: adamo_R » 30 kwie 2017, o 22:28

@Elmer. Już nie potrafię przypomnieć sobie co mieliśmy jakie problemy, nie wiem czy czerwona, czy elwer dla nas, nie powiem teraz. Ale pamiętam, ze ten głąb jakoś nie potrafił obiektywnie, rzetelnie orzec że sędzia popełnił kardynalny błąd, jak w tym naszym przypadku w Płocku. Oczywiście ze masz rację, może mu sie odmieniło, nie wiem. Zobaczymy dalej.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#178 Post autor: Bartorus » 30 kwie 2017, o 22:32

Po prostu Pan Sławek nie lubi podważać decyzji sędziów i ich autorytetu przy sytuacjach nie oczywistych. Jest jednak dwa poziomy wyżej niż Przesmycki. Dlatego obstawiałem, że asekurancko powie no sędzia się coś tam pomylił, ale miał podstawy i inne bajdurzenie a drugi to zła decyzja a pojechał jak na niego z arbitrem zwłaszcza przy drugim jak z furą gnoju. Po prostu jak on mówi, że sędzia się pomylił to naprawdę musiał zepsuć.

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#179 Post autor: MNCH » 1 maja 2017, o 15:11

Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Wisła Płock - Ruch Chorzów

#180 Post autor: ksR » 1 maja 2017, o 22:09

KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], DobRy87, Google Adsense [Bot], uszy i 94 gości