Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#121 Post autor: Lutz » 16 kwie 2017, o 09:30

jak was wszystkich czytam ..łącznie z tym ksiedzem to mi żygac chce ..
Rzigać ci sie chce po jabolach niy od czytanio, prymitywno rynsztokowo kreaturo.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#122 Post autor: gerhat » 16 kwie 2017, o 11:34

Bardzo słabo to wszystko wygląda. Strajk, teraz Lipski, demonstracja przy zajściu Monety też daje do myślenia.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

tomicher
Posty: 553
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#123 Post autor: tomicher » 16 kwie 2017, o 11:41

gerhat pisze:demonstracja przy zajściu Monety też daje do myślenia.
Masz na myśli powolne opuszczanie boiska podczas zmiany ?
Obrazek

19JeRRy20
Posty: 792
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#124 Post autor: 19JeRRy20 » 16 kwie 2017, o 12:05

Pewnie na zgrupowaniu inni zawodnicy mieli bekę z naszych zawodnikow, że Ci "muszą" męczyć się i grać w takim biednym Ruchu, gdzie nie ma regularnych wypłat, nie ma stadionu, nie ma już w sumie zupełnie nic, bo nawet przysly już nadzieję, na lepsze jutro. Jedyne co nam zostało to piękna historia i swiadomosc, że Ruch na zawsze pozostanie w naszych sercach zapamiętany jako ten najbardziej utytułowany klub w historii ekstraklasy. Sam mam 24 lata, kibicuje i moje serce jest Niebieskie od 6 roku życia, przez ten czas sukcesów wielkich nie było, prócz wicemistrzostwa, parę finałów PP i "prawie" faza grupowa Ligi Europy. Mimo wszystko zawsze chodziło się na każdy mecz, kibicowalo i cieszyło się gdy się widziało walkę i zadziornosc zawodników. Wczoraj gdy opuszczałem stadion jednak wszystko pryslo, nie ma już tej iskry, która była wcześniej. Pierwszy raz w życiu poczułem, że coś co się kocha i co ma się w sercu zanika i umiera powolna i tragiczna sniercia, więc też możecie mnie zlinczowac, ale ja już nie w nie wierzę w lepsze jutro, nawet jeśli jakimś cudem się utrzymamy. Amen

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#125 Post autor: Scypion » 16 kwie 2017, o 12:06

chorzowski_rsl pisze:
Scypion pisze:
chorzowski_rsl pisze:W poznaniu konkretnie muszymy sie pokozac my kibice bo na pora jak nie kilkanoscie lot to nasz koniec z takimi wyjazdami

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Moze sie kiedys pokozecie na C6? bo na pora jak nie kilkanoscie lot to nasz koniec z meczami ekstraklasowymi. A trybuny u nos przypominają raczej Odra Wodzisław w schyłkowym okresie...
jak do mie pijesz z tym tekstym to zech je co mecz

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Do nikogo konkretnie. Ale wszyscy są co mecz, a co mecz wyglądo to i brzmi gorzej.

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#126 Post autor: viperR » 16 kwie 2017, o 12:23

gerhat pisze:Bardzo słabo to wszystko wygląda. Strajk, teraz Lipski, demonstracja przy zajściu Monety też daje do myślenia.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
gdyby ten klub normalnie zarządzany nie byłoby sprawy Lipskiego,Mazka i pewnie kilku innych historii też dałoby się uniknąć.
Taka jest smutna prawda. Zgniły układ doprowadził do takiej sytuacji a my wymagamy od wszystkich lojalności, to ja się pytam gdzie jest lojalność tego klubu wobec zawodników ? Sam "Ruch" nakręcił bat na siebie i zbiera teraz tego owoce. Trudno się dziwić że ktoś nie chce teraz działać w imię zasady "wszystkie ręce na pokład".. bo zaufanie zostało już tyle razy nadwyrężone że szkoda gadać. A my oczekujemy resetu i tego że ktoś kto został wyciulany nagle o tym zapomni i powie, no ok, to mamy nowe otwarcie i zaczynamy od nowa..

o co chodzi Monetą bo przegapiłem..

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#127 Post autor: Elmer » 16 kwie 2017, o 12:30

Gdyby ten klub był normalnie zarządzony to nie byłoby Monety, Mazka itd tylko piłkarze, którzy wchodziliby do klubu i od razu dawali jakość, a nie nabierali szlifów ekstraklasowych u nas, a potem się wypinali na klub. Oczywiście, klub musi im płacić, ale z tego co czytam teraz są zaległości od początku roku, które muszą być zapłacone. Działacz innego klubu 3x pomyśli zanim takiego fochmana zatrudni, bo przecież u niego też może zacząć się burzyć jak zabraknie mleczka do kawki
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#128 Post autor: viperR » 16 kwie 2017, o 12:32

Elmer pisze:Gdyby ten klub był normalnie zarządzony to nie byłoby Monety, Mazka itd tylko piłkarze, którzy wchodziliby do klubu i od razu dawali jakość, a nie nabierali szlifów ekstraklasowych u nas, a potem się wypinali na klub. Oczywiście, klub musi im płacić, ale z tego co czytam teraz są zaległości od początku roku, które muszą być zapłacone. Działacz innego klubu 3x pomyśli zanim takiego fochmana zatrudni, bo przecież u niego też może zacząć się burzyć jak zabraknie mleczka do kawki
mówisz jak prywaciorz który mówi "ciesz się że masz robote bo na twoje miejsce jest 3 innych" tylko jak widać my nawet 2 innych nie mamy bo za Mazka jakoś tabuny skrzydłowych nie waliły do klubu na testy lub "testy"

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#129 Post autor: Bartorus » 16 kwie 2017, o 12:35

Nie walily bo pzpn n kolano zakazem przestrzelil

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#130 Post autor: heinRich » 16 kwie 2017, o 12:39

Bartorus pisze:Nie walily bo pzpn n kolano zakazem przestrzelil

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
A nie bylo powodu ku temu ? Tako se zachcianka mieli, czy jak to było ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#131 Post autor: gerhat » 16 kwie 2017, o 12:41

tomicher pisze:
gerhat pisze:demonstracja przy zajściu Monety też daje do myślenia.
Masz na myśli powolne opuszczanie boiska podczas zmiany ?
Tak to wyglądało jakby miał focha. Tak sie nie powinno dziać gdy drużyna remisuje u siebie i o coś walczy. Gdy jest zgrana paka to takie rzeczy nie mają miejsca

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 734
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#132 Post autor: cisiu » 16 kwie 2017, o 17:11

Mu ty liżymy rany a "działacze" majom to w du***!! Kaj som jakekolwiek piniondze?? Kto nom mo zapewnić uczimanie jak niy kopacze??!! Czy tego nikt niy widzi??? Aha...dobra som jeszcze mecze w rundzie dodatkowy...szczewa tyż tak myślały

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
Stasiu19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 906
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:33
Lokalizacja: Siemianowice-Bytków
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#133 Post autor: Stasiu19R20 » 16 kwie 2017, o 19:34

19JeRRy20 pisze:Pewnie na zgrupowaniu inni zawodnicy mieli bekę z naszych zawodnikow, że Ci "muszą" męczyć się i grać w takim biednym Ruchu, gdzie nie ma regularnych wypłat, nie ma stadionu, nie ma już w sumie zupełnie nic, bo nawet przysly już nadzieję, na lepsze jutro. Jedyne co nam zostało to piękna historia i swiadomosc, że Ruch na zawsze pozostanie w naszych sercach zapamiętany jako ten najbardziej utytułowany klub w historii ekstraklasy. Sam mam 24 lata, kibicuje i moje serce jest Niebieskie od 6 roku życia, przez ten czas sukcesów wielkich nie było, prócz wicemistrzostwa, parę finałów PP i "prawie" faza grupowa Ligi Europy. Mimo wszystko zawsze chodziło się na każdy mecz, kibicowalo i cieszyło się gdy się widziało walkę i zadziornosc zawodników. Wczoraj gdy opuszczałem stadion jednak wszystko pryslo, nie ma już tej iskry, która była wcześniej. Pierwszy raz w życiu poczułem, że coś co się kocha i co ma się w sercu zanika i umiera powolna i tragiczna sniercia, więc też możecie mnie zlinczowac, ale ja już nie w nie wierzę w lepsze jutro, nawet jeśli jakimś cudem się utrzymamy. Amen

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
mam podobnie
Obrazek
Tradycja nie zginie, chwała nie przeminie, Ruch Chorzów jeszcze wróci na należne mu miejsce!!!

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#134 Post autor: meretz » 16 kwie 2017, o 19:42

+ nie dostali pensji za marzec i być może stąd ta sytuacja.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

#135 Post autor: Harpo » 16 kwie 2017, o 19:57

Nieraz mi przychodzą na myśl moje zawodowe przygody: miała być świetna firma, super wynagrodzenie..a po czasie okazało się że firma w rozsypce, płacą z opóźnieniem i 30% mniej niż obiecywano. Co się dzieje z człowiekiem? Entuzjazm spada, chęci do pracy też, zaczyna się szukanie nowej roboty, a obecną się olewa i nie pokazuje 100% możliwości.
Tak jest z niektórymi piłkarzami myślę.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Krzymp, Mavo1920, Rickenn10 i 77 gości