Korona Kielce - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1041
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#91 Post autor: tedeus63 » 10 kwie 2017, o 20:40

No ja soda poszedł jeden gołodupiec przyszedł drugi taki som gołodupiec . takim prezesem to i Ty i jo moga zostac . przynajmnij my niy bydymy okradac tyn klub.

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#92 Post autor: meretz » 10 kwie 2017, o 20:42

Przyszła porażka i od razu co niektórzy się uaktywnili... :suchy:

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#93 Post autor: disorder » 10 kwie 2017, o 20:43

tedeus63 pisze:
marek79 pisze:
tedeus63 pisze:
marek79 pisze:
piośnikorz pisze:JAKI RYMIS? LECYMY! NIE MA WYPŁATY NIE MA GRANIA. FTOŚ SAM GODOŁ O 8? HAHAHA.
Wypierdalej. Dlugo zes czekol zeby sie ujawnic. Brawo Ty jak Cie cieszy porazka i spadek.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
co ty chcesz prowda napisoł ,bydziesz robił jak kasy niy dostajesz ?? niych lecom w hu* byda mioł swiynty spokój
To po ch** sie nerwujesz?
Przeciep sie na szachy.
Wystarczyl jedyn zgrzyt w srodku tydnia i od razu mocie usprawiydliwiynie padaki. A te wczesniyjsze szpile mieli zaplacone? A moze nasz wystrzal formy wlasnie uleciol?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Marek nie chodzi o to ze przegrali . przegrac zawsze mozna ino o to ze jawnie zagrali w hu** czysty sabotaz smierdziało od samego poczatku gdyby nie libor to by nas z 5 pojechały scyzory. Nie ma kasy mogli nie wyjśc na mecz mało tego mogli zostać w Chorzowie byłby jeden hu*.
Dokładnie!
O kasę nie walczy się podkładaniem przeciwnikowi.

Ten mecz był odpowiedzią w kierunku Patermana (jak w pysk):
"jeszcze zaległości nie spłaciłeś a już milion za ósemkę proponujesz".

Swoją "wolą walki" w tym meczu przekreślili ostatnie 6 spotkań (no może 5, bo mecz z Piastem to taki wstęp do "nie ma sianka, nie ma granka"), w których pokazali, że mają charakter.
Po tym meczu z ich charakteru nic nie zostało.

PS
nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że gdyby kapitanem był Surma - takiego wstudu nie chciałby sobie robić :(
Grodzicki - wypierd.... Jak masz jaja to leć do PZPN o rozwiązanie kontraktu z winy klubu (2 miesiące bez wynagrodzenia)

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1041
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#94 Post autor: tedeus63 » 10 kwie 2017, o 20:48

wszystkie geje sie smiejom na około i piszom esy z gratulacjami bo jestech z katowic ,az mnie szlag trafio , A wy piszecie nie nerw sie przeciep sie na szachy ( chciołych spokój to bych patzroł na pływanie synchroniczne ) heh KuR wa mać .

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1041
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#95 Post autor: tedeus63 » 10 kwie 2017, o 20:50

Oj bydymy miec nerwy poszarpane jak jeszcze obejzymy te 9 szpili do konca sezonu. jak sie utzrimiymy to biera tydzień wolnego i 2 krzinki gorzoły zachlom sie na amen.

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#96 Post autor: kattowitz » 10 kwie 2017, o 20:56

Jo raczej jest obiektywny i nie wyciągom pochopnych wniosków ale to co zrobił Przybecki to jest absolutnie sabotaż. Ten chop powinien zostać odsunięty od zespołu. O reszcie nie chce mi się nawet godać.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7932
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#97 Post autor: Scypion » 10 kwie 2017, o 20:57

kattowitz pisze:Jo raczej jest obiektywny i nie wyciągom pochopnych wniosków ale to co zrobił Przybecki to jest absolutnie sabotaż. Ten chop powinien zostać odsunięty od zespołu. O reszcie nie chce mi się nawet godać.

I wtedy na skrzydle bydzie groł ten kolega wyżej co umi strzełac z prawe, lewej i ino przez niedopatrzenie nie jest teraz ligowcem?

Awatar użytkownika
vinc84
Posty: 1352
Rejestracja: 4 lut 2004, o 13:59
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#98 Post autor: vinc84 » 10 kwie 2017, o 20:59

Grodzicki i Libor dzisiej naprawde dobry szpil. Szkoda, że w przodzie im się nie chciało. :wsciekly:
GŮRNY ŚLŮNSK

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#99 Post autor: meretz » 10 kwie 2017, o 21:06

tedeus63 pisze:Oj bydymy miec nerwy poszarpane jak jeszcze obejzymy te 9 szpili do konca sezonu. jak sie utzrimiymy to biera tydzień wolnego i 2 krzinki gorzoły zachlom sie na amen.


Wtedy robiymy wielko libacja na parkingu klubowym :D



Nie wiem czy to kwestia tej przerwy reprezentacyjnej czy poślizgu w wypłatach, ale drużyna nie gra na takim zaangażowaniu jak chociażby z Lechią. Jak nie strzelimy bramki jako pierwsi to jest mega ciężko. Nie był to beznadziejny mecz, w pierwszej połowie wyglądało to nie najgorzej... Dziwne jest to że 6 naszych grajków w dzisiejszym meczu grało na dobrym poziomie a i tak gra się nie zazębiała. Już na Pogoń wolałbym puścić Trojaka, który może nie ma warunków fizycznych by grać na skrzydle, ale jest naprawdę inteligentny piłkarsko. Moneta nie ma ani przyspieszenia ani dryblingu by minąć przeciwnika 1 vs 1, co powoduje że mamy dużo mniej możliwości rozegrania sensownej akcji w ofensywie. A tako Korona w skrzydłowych może przebierać, to oni zrobili dziś różnicę... Nasze utrzymanie jest w nogach młodzieży, będzie duża presja, Waldek to świetny fachowiec, ale musi mieć też odpowiednie podejście. Jeśli to pudło Przybeckiego będzie nadal w nim siedzieć to już po nim. Nie będzie podejmował ryzyka, a jak będzie mieć setkę to się spali. Trzeba o tym zapomnieć i iść dalej, nie ma rady.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#100 Post autor: kattowitz » 10 kwie 2017, o 21:07

Scypion pisze:
kattowitz pisze:Jo raczej jest obiektywny i nie wyciągom pochopnych wniosków ale to co zrobił Przybecki to jest absolutnie sabotaż. Ten chop powinien zostać odsunięty od zespołu. O reszcie nie chce mi się nawet godać.

I wtedy na skrzydle bydzie groł ten kolega wyżej co umi strzełac z prawe, lewej i ino przez niedopatrzenie nie jest teraz ligowcem?
Scypion, prosza cie dej pozur że on był som przed całym torem i co łon robi??? Jo by sie lygnoł i szczelił ta brama gowom.

Golyrubychop
Posty: 377
Rejestracja: 30 gru 2009, o 11:48
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#101 Post autor: Golyrubychop » 10 kwie 2017, o 21:12

19gorek20 pisze:
Golyrubychop pisze:Panowie i Panie, jako, że mamy graczy na poziomie 4 ligi nie można od nich wymagać poziomu extraklapy.
za darmo czy za milion.

Pan koczkowski i pszybecki pokazali Nam dzisiaj, że pieniądze to nie wszystko.
Czyli jeden blad zamienia czolowego bocznego obronce tej ligi wedlug prasy/ekspertow/kibicow/pillkarzy/dziennikarzy w pilkarza 4ligowego ? Ochlon troche

Teraz naszym obowiazkiem jest zagwarantowanie sobie 4 mecze u siebie i 3 wyjazdow w grupie B
czołowy to on może jest w Twoim świecie.

dla mnie bieganie po lini nie jest czołowe. (kiedyś coś wybiył z lini bramkowy ale to było kiedyś)

zakopane
Posty: 108
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 12:24
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#102 Post autor: zakopane » 10 kwie 2017, o 21:14

Klub a raczej prezes Paterman musi wziąść na siebie kontrakty które podpisuje a nie pieprzyć frazesy o milionowych premiach wydumanych . Bo to ten klub jeszcze bardziej osłabia wizerunkowo . Tak nie mamy wielkich notowań wysokich a takimi wyskokami lecimy jeszcze bardziej na ryj .

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#103 Post autor: SODA » 10 kwie 2017, o 21:23

generalnie męczy mnie jusz ta dyskusja ..cza być zawsze za Ruchem i tego się trzymajmy
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

Golyrubychop
Posty: 377
Rejestracja: 30 gru 2009, o 11:48
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#104 Post autor: Golyrubychop » 10 kwie 2017, o 21:31

SODA pisze:generalnie męczy mnie jusz ta dyskusja ..cza być zawsze za Ruchem i tego się trzymajmy
za Ruchym to My som zawsze i zawsze bydymy.
ale jak sie nie denerwować jak co szpil z 5 metrow niy idzie trefić na tor?

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: Korona Kielce - Ruch Chorzów

#105 Post autor: SODA » 10 kwie 2017, o 21:38

szkoda straconych punktów ..tyle mogę na pisać ..ale wiara zostaje
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], mazek i 88 gości