[18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2765
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#166 Post autor: HullCityFC » 6 gru 2016, o 00:52

Mi ogolnie brakuje takiego pozadnego wejscia w mecz. Zawsze wychodzimy jak pizdy. Tu trzeba na dzien dobry zagrac ostro, pokazac ze nie bedzie latwo. Skoro nie potrafimy grac to trzeba grac cynicznie i ostro a czasem brutalnie, a u nas tacy grzeczni chlopcy graja. Jedyny ktory ma zawzietosc to Pepe. Jego mina gdy schodzil do szatni pokazuje ze mu zalezy. Surma i Urbanczyk sa do wyjebania niestety. Mamy szybkie skrzydla a gramy non stop srodkiem. Mazek nie potrafi wykorzystac swojej szybkosci. Ten z Arki go przestawial jak chcial.

Brakuje kogos jak Grzybek byl. Jest Pepe i Helik ale to za malo. Konczkowski tez jeden mecz dobry przeplata 4 slabymi

Trzeba szukac rozwiazan. Komentatorzy wspinali ze sxukamy podobno na Balkanach.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#167 Post autor: heli » 6 gru 2016, o 04:35

No u nas jest 11 chopa w polu karnym i jeden patrzy na drugiego, a przed nie ma nikogo, więc każdo wybito krótko piłka za roz wraco w ta strefa, a nasi jakby zadowolone, że nie ma gola w pierwsze tempo już o nie walczą o ten bal. Który to mecz co tracimy punkty przez stałe fragmenty gry.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

sebaro
Posty: 581
Rejestracja: 23 paź 2005, o 23:26
Lokalizacja: BKW
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#168 Post autor: sebaro » 6 gru 2016, o 06:24

gerhat pisze:
jajo pisze:po obejrzeniu powtorek, przypomnieniu sytuacji z Gliwic, to Arak nie powinien wracac w swoje pole karne.
jajo On tego nie robi z własnej woli ale ktoś mu każe. Za Waldka zawsze gramy tak że napastnik przy rogu cofa się w pole karne co jest głupota gdy taki Arak nie ma inklinacji do gry obronnej No i mamy tego efekty.
Waldek w swoim ekstraklasowym dorobku juz ma tylko 4 zwycięstwa więcej niż porażek. Mit Kinga zaczyna być rozmieniany na drobne

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Czyli Waldek kazał Arakowi odpuścić krycie? Czyli Waldek kazał Arakowi zachować się jak junior "idąc na raz" i ciąć równo z trawą przeciwnika jak się znajdzie w polu karnym? :niepewny: No już bez przesady. Nie gra Grodzicki, to teraz najgorzej gra... trener. :szok:

Waldek wypróbował w ciągu meczu wszystkich naszych napastników. Nie przypominam sobie, aby któryś chociaż raz zagroził bramce Arki.
Reszta bez jaj. Znowu.
[quote="buli19R20"]...7.To mnie najbardziej wzruszyło jada w banie a tu wlazi chop z dzieckiem (5/6 lat) bajtel koszuleczka Ruch-u na czole R lica wymalowane na bioło-niebiesko. POPROSTU COS PIEKNEGO. ...
[/quote]

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1023
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#169 Post autor: tedeus63 » 6 gru 2016, o 06:58

Na spokojnie , " nasze piłkarzyki " kopacze trzeba powiedzieć hu** grali ,może trocha wiyncyj lotali ( bo zimno) . ALE MOŻE KTOŚ KUURWA GŁOŚNO POWIY W TV KIEDY PRZESTANIE NOS OKRADAĆ CZORNO MAFIA . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ktoś tu wcześnij pisoł czumu niby spółdzielnia przeciw Ruchowi , to ci odpowiem . Bo Ruch jest biydny ,bo Ruch niy mo stadionu , Bo poloczków boli 14 mistrzostw Polski, bo VIPY majom słabo wyżerka i nie majom loży na stadionie ,bo dziennikarze som same zabole i geje , bo nikt nos sie juz niy boi ,bo niy mo nikt odwagi powiedzieć czymu nos co szpil okradajom sedziowie. itp.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#170 Post autor: Ozor » 6 gru 2016, o 07:04

Po takij serii wynikow to albo leci tryner albo połowa zawodnikow jest zamiyniano nowymi.Na co stać Ruch? mysla że w przerwie bydzie desperacko próba sciongniyncia w miara dobrych zawodnikow bez oglndania sie na koszta(jeszcze roz przipomna OW z sezonu spadkowego).Spadek to koniec , niy bydzie 1 ligi tak że zaryzykujom.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#171 Post autor: gerhat » 6 gru 2016, o 07:10

sebaro pisze:
gerhat pisze:
jajo pisze:po obejrzeniu powtorek, przypomnieniu sytuacji z Gliwic, to Arak nie powinien wracac w swoje pole karne.
jajo On tego nie robi z własnej woli ale ktoś mu każe. Za Waldka zawsze gramy tak że napastnik przy rogu cofa się w pole karne co jest głupota gdy taki Arak nie ma inklinacji do gry obronnej No i mamy tego efekty.
Waldek w swoim ekstraklasowym dorobku juz ma tylko 4 zwycięstwa więcej niż porażek. Mit Kinga zaczyna być rozmieniany na drobne

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Czyli Waldek kazał Arakowi odpuścić krycie? Czyli Waldek kazał Arakowi zachować się jak junior "idąc na raz" i ciąć równo z trawą przeciwnika jak się znajdzie w polu karnym? :niepewny: No już bez przesady. Nie gra Grodzicki, to teraz najgorzej gra... trener. :szok:

Waldek wypróbował w ciągu meczu wszystkich naszych napastników. Nie przypominam sobie, aby któryś chociaż raz zagroził bramce Arki.
Reszta bez jaj. Znowu.
Jak zwykle masz problem z interoratcją tego co napisałem więc napiszę jeszcze raz że Waldek nie jest winien koszmarnym błędom Araka ale widać gołym okiem że Arak nie nadaje sie do gry obronnej i powtarza błąd za błędem wiec lepiej gdyby się tam nie pojawiał i zostawił krycie osobom bardziej odpowiedzialnym w tym elemencie. Taktyka obrony w 11 przed rzutem rożnym jest bezsensowna, mało kto tsk gra a Waldek nawet Piecha cofał w szesnastkę. Ile bramek strzeliliśmy po kontrze z rzutu rożnego ? Mógłbyś przypomnieć? Bo ja takiej nie pamietam choć być może jakaś sie zdarzyła w ostatnich latach, bo straconych po rzutach różnych jest bez liku. Czasami więcej nie oznacza lepiej bo są problemy z odpowiednim kryciem. I przestań się doszukiwać u mnie złośliwości bo akurat Grodzickiego nigdy nie krytykowałem.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

sebaro
Posty: 581
Rejestracja: 23 paź 2005, o 23:26
Lokalizacja: BKW
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#172 Post autor: sebaro » 6 gru 2016, o 08:04

Oj tam, oj tam... ;)
gerhat pisze: Jak zwykle masz problem z interoratcją tego co napisałem
i vice versa :hyhy:

A tak już bardziej na poważnie to chodziło mi o to: aby nie obwiniać za elementarne błędy piłkarzy trenera. Bo za to co zrobił Arak dwukrotnie, to dostałby op***dol na każdej osiedlowej gierce. I decyzja, że Waldek każe się cofać napastnikom pod pole karne nie wiele tu ma do rzeczy. Poza tym pewnie każe od razu za***rdalać do przodu takiemu pożal się Boże "napastnikowi" z tym balem. Tylko taką piłkę trzeba umieć odzyskać i podać ze dwa razy celnie do przodu. A z tym już jest duuuży problem.
Więc jedynie nieśmiało sugeruję, że cokolwiek by Waldek nie robił to i tak efekt finalnie zależy od skórokopów. A zwalanie całej winy na trenera jest wyrazem frustracji i nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

A cytowałem Ciebie tylko dlatego, że fajnie się mi później z Tobą dyskutuje. ;) Pozdrawiam
[quote="buli19R20"]...7.To mnie najbardziej wzruszyło jada w banie a tu wlazi chop z dzieckiem (5/6 lat) bajtel koszuleczka Ruch-u na czole R lica wymalowane na bioło-niebiesko. POPROSTU COS PIEKNEGO. ...
[/quote]

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#173 Post autor: hornet » 6 gru 2016, o 08:14

Starałem się chłodno na to wszystko wczoraj popatrzeć.Wydaje mi się,że na tą nędzę,którą musimy oglądać składa się kilka elementów.

1. Piłkarsko ta drużyna wygląda bardzo słabo.Ile razy wczoraj ten koleś z kucykiem biegł z piłką,a 3-4 naszych obok niego? Kręcił nimi,jak chciał.
Nie mamy ani jednego zawodnika,który skutecznie poszedłby 1 na 1 i zrobił przewagę (wczoraj było to wyjątkowo potrzebne).Nie mamy zawodnika,który potrafiłby uderzyć z dalsza (również wczoraj można było sprawdzić bramkarza,który wydawał się być niepewny). Pepe przeplata lepsze spotkania z gorszymi.Surma w każdej akcji nie bierze udziału - stoi i dycho.Lipski piach.Urbańczyk raczej na zmiennika byłby dobry. Pazio to chyba z 80% podań miał niecelnych. Nie mówiąc już o sytuacjach,kiedy jest szansa wyjść z kontrą i Przybecki podaje niecelnie do zawodnika stojącego 10 metrów dalej. O jakich zmianach taktyki Wy mówicie? Ci zawodnicy mają braki w PODSTAWACH piłkarskiego rzemiosła,jak celne zagranie,czy dobre przyjęcie piłki.Taktykę to się ćwiczy,ćwiczy i ćwiczy,do tego niezbędne jest 100% zdyscyplinowanie każdego z zawodników. Niektórzy tu myślą,że takich zmian w zespole można dokonać w tydzień,albo na odprawie przed meczem.
Brak jakiejkolwiek konkurencji też dobrze nie działa,widać to np. po takim Konczkowskim czy Kowalczyku,którzy spuszczają z tonu. Czasem mamy farta,jakiś rykoszet,czasem taki Pepe zagra super mecz i wtedy na tle wszelkiej maści wkładów do koszulek wyglądamy lepiej.A że to się rzadko zdarza,to mamy tyle punktów ile mamy. Przeprowadziliśmy wczoraj JEDNĄ fajną akcję prawą stroną z udziałem Konczkowskiego,która ewidentnie była ćwiczona.

Nie ma balansu pomiędzy formacjami. Pytanie kim zastąpić tych,którzy grają? Jakie Fornalik może zrobić roszady i wietrzenie szatni? Monetę wpuścić od 1 minuty i tyle.

2. Wydaje się,że grajki widząc,że nie potrafią,mają problem mentalny. Grają bojaźliwie. Nie potrafią nadrobić ambicją, wolą walki, jeżdżeniem na du*** i kolektywem pewnych braków. A w naszej lidze można to osiągnąć. Białej gorączki dostaję, jak widzę wyrzuty z autu - Martin stoi i stoi i stoi...i czeka aż ktoś się pokaże do piłki. Nie ma zaangażowania. Ni ma naszych chopców,którzy by pokozali na boisku,co to jest przijechać na Ruch,kierzy som w stanie zniychyncić przeciwnika do gry.

3. Błędy sędziowskie. W lidze tych błędów jest masa, ale jak mamy 2 akcje na mecz i jeszcze sędzia popełni w nich błąd,to zostaje poczucie wydrukowania.

Dwóch - trzech solidnych piłkarzy, na średnim ekstraklasowym poziomie (szczególnie w środku pola) pozwoli walczyć o utrzymanie.To jest niezbędne minimum,bez którego spadamy z hukiem.

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#174 Post autor: heinRich » 6 gru 2016, o 08:59

Przypomnijcie mi kiery to już wygrany szpil z rzędu u siebie w tym roku ? :]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

zakopane
Posty: 108
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 12:24
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#175 Post autor: zakopane » 6 gru 2016, o 09:04

I tu się Hornet z tobą zgodza ale napiszę jeszcze o napastnikach Arak to powinień jeszcze lotać co najwyżej po boiskach sosnowca . Jak dla niego ekstraklasa to za wysokie progi tak samo Niezgoda jego pułap to 3 liga mazowiecka pewnego etapu zaraz nie przeskoczy jaki teraz jest gra w ekstraklasie . Po pierwsze potrzeba nam jednego napastnika takiego wzrostu i techniki jak Piech i boiskowy cwaniak wirażka Śrutwa inaczej pewny spadek kiła mogiła . O wiśni nie piszę bo co pisać o napastniku który ostatnie 8 miesięcy nie grał . A sam trener mówił Fornalik że wiśnia to nie jest grajek na dwóch napastników ewentualnie na szpicy lub jako na prawej pomocy bo nie raz zawodził na danych pozycjach . Napastnicy są nam potrzebni nie na jutro czy dziś ale na wczoraj co było widać na meczu ile nie pierwszy raz oddajemy strzałów na bramkę

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2765
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#176 Post autor: HullCityFC » 6 gru 2016, o 09:46

Mozna tak wymieniac w nieskonczonosc. Brakuje nam pulkarzy w kazdej formacji

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#177 Post autor: marek79 » 6 gru 2016, o 09:52

Ja wiem ze to co napisze jest dziwne i niektorym specom telewizorowym sie nie spodoba.

We wczorajszym meczu szlo zauwazyc paraliz w poczynaniach pilkarzy. Strach przed kazdym zagraniem. Szczegolnie widoczne przy grze skrzydlami gdzie pilkarze w obawie przed zlym zagraniem pozbywali sie pilki. Po prostu strach przed opierdolem z trybun nie pozwala im dobrze kopnac bali. Wiem wiem ze to sa zawodowcy i od nich sie wymaga ale kiedy z trybun niesie sie tylko jazgot chu.jow i wciep to malo kiery to zniesie. I przyzwyczajcie sie z kozdym meczem bedzie gorzej.

Wczorajszy szpil pokozol ile kibicow mo Ruch i na ilu mozna liczyc. Oczywiscie w necie od groma ich jest i jeszcze wymagaja protestow, okrzykow a sami wygodnie na kanapie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2765
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#178 Post autor: HullCityFC » 6 gru 2016, o 09:56

Jak by nie przegrsli 21 mecxow w roku to kibice by nie gwizdali i tyle

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1086
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#179 Post autor: robbo2k » 6 gru 2016, o 09:59

Jak ich paraliżuje 5tys osób (mocno zawyżona liczba) to niech nie jadą do Poznania i Warszawy. Co to w ogóle za argument?
Ale mam dla nich dobrą wiadomość w IV lidze będą się czuli doskonale przy 100 widzach.
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [18 kolejka] Ruch Chorzów - Arka Gdynia 5.12.16 18:00

#180 Post autor: hornet » 6 gru 2016, o 10:07

Z jednej strony,jak taki jeden grajek (nie chcę już podawać nazwisk) piąty raz z rzędu niecelnie podaje,albo gro do nikogo w prostej sytuacji,to jak się nie irytować? Z drugiej ta irytacja potem może się udzielać grajkom...

Generalnie to między obiema stronami (kibice - grajki) powinna być jasna zasada...weźcie się qrva za granie na 100%,to słabsze mecze,dni,zagrania też będą wybaczone.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Bing [Bot], elquatro, Google Adsense [Bot], koRnik, Pivko i 97 gości