[17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Kibic1983
Posty: 1732
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#61 Post autor: Kibic1983 » 26 lis 2016, o 20:32

pRzekliniak pisze:
meretz pisze:Te pi***olone białostockie ku*** zawsze sfarcą przy Cichej, jak za Kociana z karnym i czerwem -.-
Tako jest prowda!
Tako dzicz! Co to jest Białystok? Dzicz i zacofanie!
Ale takich my sie czasów doczekali, że takie kretyny są górą!
Stadion wybudowali, bo dostali dofinansowanie z unii dla biednych regionów ( Ruch się nie załapoł, bo niby bogaty region), i przy takich ruskich azjatyckich zacofańcach, Ruch wyglądo na boroka. Naprowdy rzygać się chce!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Dostał Wrocław dostał Gdańsk dostał Kraków dostał Poznań kto się starał o dofinansowanie to dostał. A do tego z tego co wiem to dofinansowanie z UE poszło na SŚ
Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, o 20:35 przez Kibic1983, łącznie zmieniany 1 raz.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6203
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#62 Post autor: heli » 26 lis 2016, o 20:34

Mecz w którym zaczęli my grać jak już było dwa w plecy, dwa stałe fragmenty, kaj w pierwszym nikt nie umie wybić bali w drugim nie mom póki co jeszcze pojęcia jak ten torman ustawił mur
szkoda tych setek, bo punkt był mimo wszystko do wyrwania spokojnie
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#63 Post autor: FredyKruger » 26 lis 2016, o 20:35

meretz, tradycjonalisto :)
Jak tak dalej pójdzie to klub legenda zniknie z mapy Polski i klub legenda z trenejro legendą przybiją sobie piąchę. Na kogo później bedziesz zwalać winę? ;)
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#64 Post autor: meretz » 26 lis 2016, o 20:40

FredyKruger pisze:meretz, tradycjonalisto :)
Jak tak dalej pójdzie to klub legenda zniknie z mapy Polski i klub legenda z trenejro legendą przybiją sobie piąchę. Na kogo później bedziesz zwalać winę? ;)


Uzasadnij chujowość/wypalenie Fornalika, bo według mnie gramy na miarę swoich możliwości, patrząc na grajków których mamy i finanse mamy jakie mamy.

19gorek20
Posty: 2311
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#65 Post autor: 19gorek20 » 26 lis 2016, o 20:42

meretz pisze:
FredyKruger pisze:meretz, tradycjonalisto :)
Jak tak dalej pójdzie to klub legenda zniknie z mapy Polski i klub legenda z trenejro legendą przybiją sobie piąchę. Na kogo później bedziesz zwalać winę? ;)


Uzasadnij chujowość/wypalenie Fornalika, bo według mnie gramy na miarę swoich możliwości, patrząc na grajków których mamy i finanse mamy jakie mamy.
33 mecze w 2016 roku
27 pkt i 20 porazek
60 straconych bramek
bilans u siebie 2-3-10
Bruk-Bet Termalica przy 17 spotkaniach w 2016 roku ma punktow 30

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#66 Post autor: meretz » 26 lis 2016, o 20:46

19gorek20 pisze:
meretz pisze:
FredyKruger pisze:meretz, tradycjonalisto :)
Jak tak dalej pójdzie to klub legenda zniknie z mapy Polski i klub legenda z trenejro legendą przybiją sobie piąchę. Na kogo później bedziesz zwalać winę? ;)


Uzasadnij chujowość/wypalenie Fornalika, bo według mnie gramy na miarę swoich możliwości, patrząc na grajków których mamy i finanse mamy jakie mamy.
33 mecze w 2016 roku
27 pkt i 20 porazek
60 straconych bramek
bilans u siebie 2-3-10
Bruk-Bet Termalica przy 17 spotkaniach w 2016 roku ma punktow 30



Nie miałem na myśli liczb. Uzasadnij że tracone bramki są winą WF a nie chujowych obrońców/bramkarzy.

19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#67 Post autor: 19aRtuR20 » 26 lis 2016, o 20:47

Zip pisze:Ja nie wiem czy ten sam mecz oglądaliśmy. Graliśmy to samo co z Łęczną, tylko że Jaga to nie Łęczna. Bronili sie cały czas po czym strzelili bramki po farfoclach, potem sie bronili jeszcze bardziej i kontratakowali. Mieliśmy masę sytuacji żeby wyrównać. Szczerze mówiąc nie liczyłem na jakiekolwiek punkty w tym meczu - w tym sezonie umiemy punktować z drużynami na podobnym poziomie co my, wiec liczę na punkty z Płockiem, Wisłą i Arką

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ale wynik jest całkiem inny niż z Łęczną, więc nie wiem czemu sie dziwisz...

Jagiellonia dobrze rozegrała to taktycznie. Początek Ruchu był całkiem niezły, ale Jaga zagęściła środek pola, no i potem sie skończyło... Po prostu Jaga poświęciła atak żeby nas całkowicie wyłączyć. My w tym już byli bez szans, do tego gole ze stałych fragmentów i po ptokach... Szkoda, że nie udało sie odegrać w drugiej połowie, bo okazje były... Do tego Kelemen durch pokazuje, że bronić to on umie.

Do tego też trefił sie nom sedzia, co chyba najbardzi gwizdo "anty Ruch"... Nie chodzi ino o tego karnego co chyba mógł być (decyzja z faulem przed polem karnym była poprawno), ale ogólnie o przerywanie gry... po prostu jak chyba przy żodnym sedzi nie mom takigo odczucia jak przy jakubiku (a wliczom w to Gila czy kiedyś Borskiego).

Dziś też wyszło trocha niedoświadczenie Niezgody, dobre wejście Araka. Nie godom, że momy pecha, że ino brakuje nom szczescia, ale fakt jest, że szczescia to my nie momy w tym roku.

Teraz trzy mecze... wg mie 6 punktów nie jest nierealne...

PS. mie w ogóle Pazio nie przekonuje na lewej obronie... w obronie bez rewelacji, do tego do przodku nic

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#68 Post autor: FredyKruger » 26 lis 2016, o 20:49

Tu nie trzeba nic uzasadniac. Osiągnięte wyniki calego 2016 roku go dyskwalifikują. Zmian w stylu gry nie widać, wybacz ale sama dogłębna analiza po przegranych meczach nie wystarcza
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

niebieski73
Posty: 492
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#69 Post autor: niebieski73 » 26 lis 2016, o 20:55

19aRtuR20 pisze:
Zip pisze:Ja nie wiem czy ten sam mecz oglądaliśmy. Graliśmy to samo co z Łęczną, tylko że Jaga to nie Łęczna. Bronili sie cały czas po czym strzelili bramki po farfoclach, potem sie bronili jeszcze bardziej i kontratakowali. Mieliśmy masę sytuacji żeby wyrównać. Szczerze mówiąc nie liczyłem na jakiekolwiek punkty w tym meczu - w tym sezonie umiemy punktować z drużynami na podobnym poziomie co my, wiec liczę na punkty z Płockiem, Wisłą i Arką

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ale wynik jest całkiem inny niż z Łęczną, więc nie wiem czemu sie dziwisz...

Jagiellonia dobrze rozegrała to taktycznie. Początek Ruchu był całkiem niezły, ale Jaga zagęściła środek pola, no i potem sie skończyło... Po prostu Jaga poświęciła atak żeby nas całkowicie wyłączyć. My w tym już byli bez szans, do tego gole ze stałych fragmentów i po ptokach... Szkoda, że nie udało sie odegrać w drugiej połowie, bo okazje były... Do tego Kelemen durch pokazuje, że bronić to on umie.

Do tego też trefił sie nom sedzia, co chyba najbardzi gwizdo "anty Ruch"... Nie chodzi ino o tego karnego co chyba mógł być (decyzja z faulem przed polem karnym była poprawno), ale ogólnie o przerywanie gry... po prostu jak chyba przy żodnym sedzi nie mom takigo odczucia jak przy jakubiku (a wliczom w to Gila czy kiedyś Borskiego).

Dziś też wyszło trocha niedoświadczenie Niezgody, dobre wejście Araka. Nie godom, że momy pecha, że ino brakuje nom szczescia, ale fakt jest, że szczescia to my nie momy w tym roku.

Teraz trzy mecze... wg mie 6 punktów nie jest nierealne...

PS. mie w ogóle Pazio nie przekonuje na lewej obronie... w obronie bez rewelacji, do tego do przodku nic
aRtuR wybocz, szczęścia to można nie mieć w miłości, ale jak sie przegrywo 3/4 meczów w roku i traci tyla bramek to trza otwarcie godać że somi słabi, dramatycznie słabi

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#70 Post autor: meretz » 26 lis 2016, o 20:55

FredyKruger pisze:Tu nie trzeba nic uzasadniac. Osiągnięte wyniki calego 2016 roku go dyskwalifikują. Zmian w stylu gry nie widać, wybacz ale sama dogłębna analiza po przegranych meczach nie wystarcza


Dodaj sobie do oceny jego pracy warunki finansowe (pensje), organizacyjne (stadion i bazy treningowe), sportowe (młody i niedoświadczony zespół), notoryczne zmiany kadrowe, błędy Lecha, decyzje sędziów, brak jakiejkolwiek stabilizacji w obronie (kontuzje, kartki, forma), oraz niemal 40 - letniego grajka w środku pola który już nawet ma problemy z prostymi podaniami.



100% poparcia dla WF!

Awatar użytkownika
Zip
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 29 cze 2006, o 15:17
Lokalizacja: Chorzów Stary/Kraków
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#71 Post autor: Zip » 26 lis 2016, o 21:04

19aRtuR20 pisze:
Zip pisze:Ja nie wiem czy ten sam mecz oglądaliśmy. Graliśmy to samo co z Łęczną, tylko że Jaga to nie Łęczna. Bronili sie cały czas po czym strzelili bramki po farfoclach, potem sie bronili jeszcze bardziej i kontratakowali. Mieliśmy masę sytuacji żeby wyrównać. Szczerze mówiąc nie liczyłem na jakiekolwiek punkty w tym meczu - w tym sezonie umiemy punktować z drużynami na podobnym poziomie co my, wiec liczę na punkty z Płockiem, Wisłą i Arką

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ale wynik jest całkiem inny niż z Łęczną, więc nie wiem czemu sie dziwisz...

Jagiellonia dobrze rozegrała to taktycznie. Początek Ruchu był całkiem niezły, ale Jaga zagęściła środek pola, no i potem sie skończyło... Po prostu Jaga poświęciła atak żeby nas całkowicie wyłączyć. My w tym już byli bez szans, do tego gole ze stałych fragmentów i po ptokach... Szkoda, że nie udało sie odegrać w drugiej połowie, bo okazje były... Do tego Kelemen durch pokazuje, że bronić to on umie.

Do tego też trefił sie nom sedzia, co chyba najbardzi gwizdo "anty Ruch"... Nie chodzi ino o tego karnego co chyba mógł być (decyzja z faulem przed polem karnym była poprawno), ale ogólnie o przerywanie gry... po prostu jak chyba przy żodnym sedzi nie mom takigo odczucia jak przy jakubiku (a wliczom w to Gila czy kiedyś Borskiego).

Dziś też wyszło trocha niedoświadczenie Niezgody, dobre wejście Araka. Nie godom, że momy pecha, że ino brakuje nom szczescia, ale fakt jest, że szczescia to my nie momy w tym roku.

Teraz trzy mecze... wg mie 6 punktów nie jest nierealne...

PS. mie w ogóle Pazio nie przekonuje na lewej obronie... w obronie bez rewelacji, do tego do przodku nic
No ja się właśnie nie dziwię. Dziwię się tym, że inni się dziwią
In Siemian We Trust

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#72 Post autor: Ozor » 26 lis 2016, o 21:06

meretz pisze:
FredyKruger pisze:Tu nie trzeba nic uzasadniac. Osiągnięte wyniki calego 2016 roku go dyskwalifikują. Zmian w stylu gry nie widać, wybacz ale sama dogłębna analiza po przegranych meczach nie wystarcza


Dodaj sobie do oceny jego pracy warunki finansowe (pensje), organizacyjne (stadion i bazy treningowe), sportowe (młody i niedoświadczony zespół), notoryczne zmiany kadrowe, błędy Lecha, decyzje sędziów, brak jakiejkolwiek stabilizacji w obronie (kontuzje, kartki, forma), oraz niemal 40 - letniego grajka w środku pola który już nawet ma problemy z prostymi podaniami.



100% poparcia dla WF!
W zeszłym sezonie po awansie do 8 i tyj żenadzie robioł jakies zmiany? ,mog eksperymyntowac z ustawiyniym?- nic niy robioł przegrywoł żelaznym składym szpil za szpilym.
Jo w obecnyj sytuacji klubu skłaniom sie do tego że trzeba WF zostawic ale niy mogymy godac że to co robi jest jedynom słusznom wartosciom i żodyn inny nic tu niy poradzi.

FredyKruger
Posty: 1088
Rejestracja: 31 gru 2006, o 17:57
Lokalizacja: z horroru
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#73 Post autor: FredyKruger » 26 lis 2016, o 21:08

Nie wiedział przed rozpoczeciem sezonu jakimi będzie dysponował grajkami? Nie wiedział jaka jest sytuacja w klubie? Mógł zrezygnować, nie zrobił tego zatem uznał iż z takim składem i przy takich a nie innych warunkach poprowadzi zespół przynajmiej do grupy drużyn walczących o mistrzostwo Polski
Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, o 21:10 przez FredyKruger, łącznie zmieniany 1 raz.
Misiu, jeden z drugim!! W XXI wieku liczy się kasa, tylko kasa i jeszcze raz kasa! Historię, tradycję, honor można sobie między bajki włożyć! Przestańcie pisać, że ten jest nasz, ten jest gorol, ten czarny lub zółty, bo się kompromitujecie.

Awatar użytkownika
Korfanty
Posty: 763
Rejestracja: 23 gru 2008, o 23:47
Lokalizacja: GÓRNY Śląsk
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#74 Post autor: Korfanty » 26 lis 2016, o 21:13

heli pisze:Mecz w którym zaczęli my grać jak już było dwa w plecy, dwa stałe fragmenty, kaj w pierwszym nikt nie umie wybić bali w drugim nie mom póki co jeszcze pojęcia jak ten torman ustawił mur
szkoda tych setek, bo punkt był mimo wszystko do wyrwania spokojnie
Punkt ? Trzy były spokojnie do wyrwania gdyby zagrali pierwszą połowę tak jak drugą było dobrze,ten zespół to zagadka gra nie jest zła,ale skuteczność oraz ciągłość gry kuleje.Najbardziej irytowało mnie dzisiaj w pierwszej połowie te żółwie tempo,co się stało,że w drugiej był to już inny styl.Jaga przyciśnięta nie widziała co robić,z Arką tylko 3 Punkty. :cwaniak:
Jestem Górnoślązakiem czyli Polakiem
"Małe ojczyzny uczą żyć w ojczyznach wielkich i w wielkiej ojczyżnie ludzi"
Za Ruchem zawsze pochłonięty całkiem
44 !!!

19gorek20
Posty: 2311
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#75 Post autor: 19gorek20 » 26 lis 2016, o 21:15

sportowe (młody i niedoświadczony zespół), notoryczne zmiany kadrowe
Mam pytanie
Kto odpowiada za brak pomyslu na zatrudnienie bramkarza od polowy maja do 19 wrzesnia ?
Kto odpowiada za zakup w trakcie letniego okienka transferowego 2 typowych 10tek ? Majac swiadomosc ze na pozycje srodkowych defensywnych pomocnikow ma do wyboru 40 letniego Surme, niepelnosprawnego Hanzela/Hanzla i wracajacego po kontuzji Urbanczyka
Kto odpowiada za zakontraktowanie do klubu Lenartowskiego i Przybeckiego ?

Teraz najwazniejsze pytanie
W ilu procentach Trener Fornalik odpowiada za wyniki w 2016 roku ?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], DaReQ93, Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, jalboss, Majestic-12 [Bot], Marciak, MeteoR1920, opa i 93 gości