[17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Kibic1983
Posty: 1730
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#106 Post autor: Kibic1983 » 27 lis 2016, o 13:39

Tu wychodzi zle zarzadzanie klubem przynajmniej od 2007 roku

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Walter
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2009, o 16:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#107 Post autor: Walter » 27 lis 2016, o 14:34

Trener Fornalik nie ma pomysłu na grę Ruchu,boi się ryzykować,jego taktyka polega na ostrożnej grze i mimo że drużyna przegrywa,boi się postawić na atak.Jak nie zmienimy trenera to pewna 1 liga.Inny trener w obojętnie w jakim klubie z takimi wynikami jak ma Fornalik już by dawno wyleciał.Fornalik jako trener jest przereklamowany.Po każdym meczu mówi ,że wyciągniemy wnioski z meczu a w każdym meczu to samo grają

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#108 Post autor: atleticomadryt » 27 lis 2016, o 15:10

Walter pisze:Fornalik jako trener jest przereklamowany.
Kolejnosc statusu winy przewaznie opiera sie na utartym schemacie trener-taktyka-pilkarze-osoba ds. transferow-zarobki-zaplecze/stadion-wlasciciel/sponsor-.
Moze wszystko po trochu, w innej proporcji obciazenia gatunkowego ciezaru podmiotow odpowiedzialnych za dzisiejszy stan rzecz lub odwrocic kolejnosc nadajac im wlasciwy priorytet sprawy w ktorym lezy przyczyna obecnych niepowodzen.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#109 Post autor: mulan » 27 lis 2016, o 15:23

Kwiecień tego roku:
Jagiellonia Białystok przegrała bardzo ważne spotkanie przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3 i bardzo skomplikowała sobie sytuację przed podziałem punktów. Gospodarze poniedziałkowego meczu spadli na 11. miejsce i ewentualna gra w strefie mistrzowskiej już nie zależy od nich samych.

Po zakończeniu spotkania najbardziej zagorzali fani wezwali do siebie piłkarzy "Jagi" oraz trenera, żeby powiedzieć im, co sądzą na temat ich postawy w ostatnich tygodniach.
Dlaczego nasi kibice są bierni? Mam wrażenie że szatnia odbiera nas kibiców jako obojętnych całej sytuacji, ani nie czują presji ani wsparcia...

Probierz oczekującym jego zwolnienia powiedział tak:
Probierz pisze:Apeluję do kibiców – fajnie się buduje pomniki, ale też łatwo je burzy. Robimy wszystko, żeby się dobrze zaprezentować. Chwała za to, że doping trwał do ostatniego gwizdka. Z tym zespołem trzeba być do samego końca.
Listopad tego roku:
Jagiellonia ma 33 pkt i przewodzi tabeli.
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

Awatar użytkownika
Renegat1988
Posty: 289
Rejestracja: 22 sie 2007, o 00:07
Lokalizacja: BatoRy
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#110 Post autor: Renegat1988 » 27 lis 2016, o 15:39

Ja tak z innej beczki... Karnego Pepe wykorzystał może dlatego o tym cicho - nie znam się tak szczegółowo na przepisach ale czy sędzia może pozwolić na zmianę zawodnika pomiędzy faulem a wykonywanym rzutem karnym? Jeśli torman dostaje czerwo to rozumiem bo ktoś musi bronić, ale we wczorajszym przypadku?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#111 Post autor: niebieski98 » 27 lis 2016, o 17:16

mulan pisze:Kwiecień tego roku:
Jagiellonia Białystok przegrała bardzo ważne spotkanie przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3 i bardzo skomplikowała sobie sytuację przed podziałem punktów. Gospodarze poniedziałkowego meczu spadli na 11. miejsce i ewentualna gra w strefie mistrzowskiej już nie zależy od nich samych.

Po zakończeniu spotkania najbardziej zagorzali fani wezwali do siebie piłkarzy "Jagi" oraz trenera, żeby powiedzieć im, co sądzą na temat ich postawy w ostatnich tygodniach.
Dlaczego nasi kibice są bierni? Mam wrażenie że szatnia odbiera nas kibiców jako obojętnych całej sytuacji, ani nie czują presji ani wsparcia...

Probierz oczekującym jego zwolnienia powiedział tak:
Probierz pisze:Apeluję do kibiców – fajnie się buduje pomniki, ale też łatwo je burzy. Robimy wszystko, żeby się dobrze zaprezentować. Chwała za to, że doping trwał do ostatniego gwizdka. Z tym zespołem trzeba być do samego końca.
Listopad tego roku:
Jagiellonia ma 33 pkt i przewodzi tabeli.

Lato tego roku:
Do Jagieloni przychodzą: Górski, Kelemen, Chomczenowskyj, Runje, i paru innych. Ci wymienieni grali wczoraj z Ruchem i w poprzednich meczach, wnosząc coś do zespołu. Kelemen na przykład udanie zastępuje Drągowskiego który jest chyba jedynym dużym osłabieniem w letnim okienku Jagi.

Spójrz kto zastępował na początku tego sezonu Putnockiego, ile zajęło zanim napastnicy zaczęli strzelać w zamian za Stępla. Myślisz że za samą reprymendę od kibiców piłkarze Jagi stali się lepszymi piłkarzami? Nie biorę wogóle pod uwagę domysłów że ktoś mógł tam nie dawać z siebie 100%, opier***ać się. Nie przy Probieżu. Dołek formy, sezon po tym jak odeszli Gajos, Pazdan, nie był najlepszy, Jaga jeszcze nie jest na poziomie legii, lecha, lechii żeby co roku kadrę zawsze utrzymywać na wysokim poziomie. Na szczęście dla Jagi, zarząd dysponuje na tyle dużą gotówką, która pozwoliła zatrzymać Vasiljeva, dokupić paru innych i grać o coś więcej niż w poprzednim sezonie.

Tu jest różnica i tego my kibice wzywając do siebie piłkarzy na męską rozmowę nie naprawimy. Ja nie widzę żeby ktoś totalnie olewatorsko podchodził do meczu w naszej ekipie. Rok temu mieliśmy Zieńczuka i Szyndrowskiego którzy albo nie za bardzo chcieli albo nie umieli biegać. Mamy słaby skład, z potencjałem owszem, ale niedoświadczony. Brakuje kasy na zakontraktowanie lepszych jakościowo piłkarzy, albo zatrzymaniu przed odejściem z klubu.

Ja jestem jak najbardziej za tym żeby wymagać od piłkarzy walki, zaangażowania. Tyle że nie ma co liczyć na to, że po takiej rozmowie jak na Jadze w tamtym roku Surmie ubędzie 10 lat, Urbańczyk zacznie grać jak profesor, czy Grodzicki nie będzie popełniał takich błędów jakie popełnia.

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#112 Post autor: ZYGa91 » 27 lis 2016, o 17:22

Renegat1988 pisze:Ja tak z innej beczki... Karnego Pepe wykorzystał może dlatego o tym cicho - nie znam się tak szczegółowo na przepisach ale czy sędzia może pozwolić na zmianę zawodnika pomiędzy faulem a wykonywanym rzutem karnym? Jeśli torman dostaje czerwo to rozumiem bo ktoś musi bronić, ale we wczorajszym przypadku?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Czymu niy? To stały fragment gry jak każdy. Zmiana możesz zrobić nawet przed elwrami (jak jest już "po szpilu") np. w finale LM.
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

Kibic1983
Posty: 1730
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#113 Post autor: Kibic1983 » 27 lis 2016, o 17:36

Ale zobacz czyJaga placila 40 czy nawet wiecej za zawodnika ktory nie gral caly sezon np Niedzielan. W Jadze jest dystyplina finansowa i widza na kogo moga se pozwolic a na kogo nie. I nie kupuja na hurra dajac kwoty z kosmosu. probrem Ruchu nie powstal przez ostatni miesiac czy tez rok to nawarstwialo sie juz pare ladnych lat. Fornalik hmm nie wiem jak to powiedziec ale lubi doswiadczonych pilkarzy ktorzy kosztuja a nie chetnie ogrywa mlodych malo doswiadczonych pilkarzy

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#114 Post autor: niebieski98 » 27 lis 2016, o 18:20

Kibic1983 pisze:Ale zobacz czyJaga placila 40 czy nawet wiecej za zawodnika ktory nie gral caly sezon np Niedzielan. W Jadze jest dystyplina finansowa i widza na kogo moga se pozwolic a na kogo nie. I nie kupuja na hurra dajac kwoty z kosmosu. probrem Ruchu nie powstal przez ostatni miesiac czy tez rok to nawarstwialo sie juz pare ladnych lat. Fornalik hmm nie wiem jak to powiedziec ale lubi doswiadczonych pilkarzy ktorzy kosztuja a nie chetnie ogrywa mlodych malo doswiadczonych pilkarzy

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
W tym rzecz, pisałem to w kontekście ataków na trenera i braku ostrej reakcji kibiców.

marek79
Posty: 7700
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#115 Post autor: marek79 » 27 lis 2016, o 18:23

Tos udupiol. Doswiadczonych?

Mazek, Lipski, Moneta, Arak, Niezgoda, Helik, Bargiel, Urbanczyk, Konczkowski, Lech, Przybecki, Walski, Nowak, Miszczuk, Żmuda, Wagner to som te doswiadczyni czy drodzy?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Kibic1983
Posty: 1730
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#116 Post autor: Kibic1983 » 27 lis 2016, o 18:26

marek79 pisze:Tos udupiol. Doswiadczonych?

Mazek, Lipski, Moneta, Arak, Niezgoda, Helik, Bargiel, Urbanczyk, Konczkowski, Lech, Przybecki, Walski, Nowak, Miszczuk, Żmuda, Wagner to som te doswiadczyni czy drodzy?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Cofnij się pare latek wcześniej a zrozumiesz o co mi chodziło

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#117 Post autor: jajo » 27 lis 2016, o 18:36

Ozor pisze:
marek79 pisze:Helik to lepi przy piyrwszym torze sie mogl zachowac. Obronca niy moze cofac nogi w takich sytuacjach.
Ogolnie na plus ale ta sytuacja zaciemnia obraz.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
w sumie tam trocha niypotrzebnie Pazio prziswirowoł z tym zagraniym piyntom jak niydowno chyba Konczkowski po tym już poleciało.
wczesniej Surma musi to przeciac glowa na 1 slupku, a sie majtnal. Pazio tez nieporadnie. Pozniej mi sie wydawalo, ze wiekszym blad popelnil Konczi, ktorym dal opanowac i strzelic Cernychowi.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#118 Post autor: meretz » 27 lis 2016, o 19:45

Wiele błędów się nałożyło i potem takie farfocle lądują w siatce...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#119 Post autor: Radvan138 » 27 lis 2016, o 20:57

marek79 pisze:Tos udupiol. Doswiadczonych?

Mazek, Lipski, Moneta, Arak, Niezgoda, Helik, Bargiel, Urbanczyk, Konczkowski, Lech, Przybecki, Walski, Nowak, Miszczuk, Żmuda, Wagner to som te doswiadczyni czy drodzy?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma

Harpo
Posty: 3256
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [17 kolejka] Ruch Chorzów - Jagiellonia 26.11.16 18:00

#120 Post autor: Harpo » 28 lis 2016, o 11:39

Waldemar Fornalik (trener Ruchu):
- Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku.(...)
SERIO?!?!?! No patrz pan, coś takiego...
zakopane pisze:A na wiosna czekają nas takie ciężkie szpile jak wyjazdy Legia ,Nieciecza , Lubin , Lech (...)
pragnę zauważyć, że nie ma różnicy: u siebie też dostajemy bęcki prawie od każdego :zdegustowany:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, BandzioR, jajo, k0ciak, Mavo1920, Rickenn10 i 69 gości