[15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6197
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#181 Post autor: heli » 6 lis 2016, o 14:45

Mnie najbardziej dziwi sytuacja Przybeckiego, bo jak grał wydawał się dość mocny, potem wiadomo kontuzja i wyleciał, ale nie wiem czy jest słabszy od graczy grających z obecna formą.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#182 Post autor: Raul22 » 6 lis 2016, o 14:46

Kuchtizo pisze:
Raul22 pisze:
Kuchtizo pisze:Ale Grodzicki to wogólejest menda. Jak sobie przypomne jego wywiad , że on z rodziną na stadion nie przychodzi bo go obrażają to mnie krew zalewa . Zwala na kolegów a sam robi takie kiksy, że głowa mała . Jak dla mnie pierwszy kandydat fo rezerw zaraz po nim Mazek i Lipski. I bez nich w takiej formie i z tymi muchami w nosie co mają gorzej napewno nie będzie a wrzodów z szatni się pozbędziemy .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tak jest! do rezerw z nimi, a do 1 skladu gosci ktorzy niedawno z rezerwami GKS TYCHY przegrali 8:0, z Sarmacja 4, a z takimi tuzami jak Przemsza Siewierz tylko 1:2, no bo ktos musi grac no nie.
Badzmy powazni, a nie jakies populistyczne hasla.
Od czasow prehistorycznych wiadomo, ze wyniki tworza atmosfere. Jak od marca sie dostaje non stop w czape, przy 2 czy 3 wygranych to trudno by w szatni atmosfera byla sielska i przyjemna. Ta druzyna tak wlasciwie przestniala istniec po wygranych derbach w Zabrzu. Od tego czasu ma tylko przebylski, a tak to same porazki.
Naprawde uważasz że bez tych 3 panów nie damy rady ? Grodzicki jako jedyny gra w pierwszym składzie ale spokojnie Helik może tam wejść a Lipski i Mazek i tak grzeją ławe a ich zmiany kompletnie nic nie wnoszą . A atmosfera w szatni ma szanse sie oczyścić bez tych obrażalskich dup wołowych .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
uwazam ze Lipski i Mazek to sa jedni z tych nielicznych chlopakow co maja jakis potencjal i problemem jest przywrocenie ich do odpowiedniej formy, zwlaszcza Mazka, a nie wdupienie do rezerw by ich kopali goscie z 20kg nadwaga z Sarmacji itd. O ile z takiego Oleksego, Urbanczyka, Visniakovsa, Przybeckiego i paru jeszcze nie widze by dalo sie cos wyciagnac bo oni nigdy powyzej pewnego poziomu nie wyszli, to tych dwoch pokazalo juz ze potrafia grac. Pytanie czy odbila im "palma" i poczuli sie gwiazdorami czy nie sa dobrze przygotowani do sezonu. Nie wiem nie znam ich by jednoznaczenie oceniac.
A czy Helik moze spokojnie wyjsc jak gosc 2 lata nie gral w pilke. Niektorym polroczna przerwa i zerwanie czegos krzyzuja kariery i nie osiagaja juz nigdy formy z przed kontuzji, a co dopiero 2 lata, takze tutaj trzeba byc ostroznym.

Andreas61
Posty: 89
Rejestracja: 17 mar 2016, o 19:19
Lokalizacja: Königshütte

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#183 Post autor: Andreas61 » 6 lis 2016, o 14:54

Raul22 pisze:
Kuchtizo pisze:
Raul22 pisze:
Kuchtizo pisze:Ale Grodzicki to wogólejest menda. Jak sobie przypomne jego wywiad , że on z rodziną na stadion nie przychodzi bo go obrażają to mnie krew zalewa . Zwala na kolegów a sam robi takie kiksy, że głowa mała . Jak dla mnie pierwszy kandydat fo rezerw zaraz po nim Mazek i Lipski. I bez nich w takiej formie i z tymi muchami w nosie co mają gorzej napewno nie będzie a wrzodów z szatni się pozbędziemy .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tak jest! do rezerw z nimi, a do 1 skladu gosci ktorzy niedawno z rezerwami GKS TYCHY przegrali 8:0, z Sarmacja 4, a z takimi tuzami jak Przemsza Siewierz tylko 1:2, no bo ktos musi grac no nie.
Badzmy powazni, a nie jakies populistyczne hasla.
Od czasow prehistorycznych wiadomo, ze wyniki tworza atmosfere. Jak od marca sie dostaje non stop w czape, przy 2 czy 3 wygranych to trudno by w szatni atmosfera byla sielska i przyjemna. Ta druzyna tak wlasciwie przestniala istniec po wygranych derbach w Zabrzu. Od tego czasu ma tylko przebylski, a tak to same porazki.
Naprawde uważasz że bez tych 3 panów nie damy rady ? Grodzicki jako jedyny gra w pierwszym składzie ale spokojnie Helik może tam wejść a Lipski i Mazek i tak grzeją ławe a ich zmiany kompletnie nic nie wnoszą . A atmosfera w szatni ma szanse sie oczyścić bez tych obrażalskich dup wołowych .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
uwazam ze Lipski i Mazek to sa jedni z tych nielicznych chlopakow co maja jakis potencjal i problemem jest przywrocenie ich do odpowiedniej formy, zwlaszcza Mazka, a nie wdupienie do rezerw by ich kopali goscie z 20kg nadwaga z Sarmacji itd. O ile z takiego Oleksego, Urbanczyka, Visniakovsa, Przybeckiego i paru jeszcze nie widze by dalo sie cos wyciagnac bo oni nigdy powyzej pewnego poziomu nie wyszli, to tych dwoch pokazalo juz ze potrafia grac. Pytanie czy odbila im "palma" i poczuli sie gwiazdorami czy nie sa dobrze przygotowani do sezonu. Nie wiem nie znam ich by jednoznaczenie oceniac.
A czy Helik moze spokojnie wyjsc jak gosc 2 lata nie gral w pilke. Niektorym polroczna przerwa i zerwanie czegos krzyzuja kariery i nie osiagaja juz nigdy formy z przed kontuzji, a co dopiero 2 lata, takze tutaj trzeba byc ostroznym.
Ja ale kiedys cza tego Helika zas wpuscic,a niy czekac az ktos dozno kuntuzji

19gorek20
Posty: 2309
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#184 Post autor: 19gorek20 » 6 lis 2016, o 16:30

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że Ruch Chorzów organizacyjnie nie jest Bayernem Monachium, ale dziś dostaliśmy dwa dowody na to, że klubowy lekarz nie jest ostatnio najlepiej dysponowany.
Pierwszy? News z tego tygodnia o tym, że Jakub Arak w tym sezonie już nie zagra. News - dodajmy - potwierdzony przez klub.
Tak, obserwujemy Araka dziś na boisku.
Drugi? Rozmowa Cezarego Olbrychta z Łukaszem Hanzelem w przerwie. Szło to mniej więcej tak:
- Nie trenujesz już tydzień, co się dzieje?
- Problemy z kręgosłupem na odcinku lędźwiowym.
- A konkretnie na którym odcinku?
- Jeszcze nie wiemy...
Z relacji weszlo.com

mrokol08
Posty: 1253
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#185 Post autor: mrokol08 » 6 lis 2016, o 16:32

Wiem że kogoś to zdenerwuje, głównie obrońców trenera Fornalika. Rozmawiałem wczoraj z obecnym piłkarzem Ruchu pozwole sobie nie podać jego danych, ale ponoć każdy ma dość obecnego trenera. Monotonne treningi na których ćwiczą TYLKO gre obronną i żadnych ofensywnych aspektów itd. Fornalik ponoć wie że jest nie do ruszenia i to każdego jeszcze bardziej denerwuje. Powodują że większość chce zwolnienia Fornalika tak wynikało z wypowiedzi. Jak wywołam shitstorm to przepraszam... Skorża, Lenczyk ktokolwiek ratujcie.
Batory Fans

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#186 Post autor: meretz » 6 lis 2016, o 16:51

No jak ćwiczyli grę obronną to widać w meczach, druga bramka z piątkowego meczu to granie pod zmianę trenera.

MG42
Posty: 90
Rejestracja: 12 lut 2016, o 21:42
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#187 Post autor: MG42 » 6 lis 2016, o 17:04

mrokol08 pisze:Wiem że kogoś to zdenerwuje, głównie obrońców trenera Fornalika. Rozmawiałem wczoraj z obecnym piłkarzem Ruchu pozwole sobie nie podać jego danych, ale ponoć każdy ma dość obecnego trenera. Monotonne treningi na których ćwiczą TYLKO gre obronną i żadnych ofensywnych aspektów itd. Fornalik ponoć wie że jest nie do ruszenia i to każdego jeszcze bardziej denerwuje. Powodują że większość chce zwolnienia Fornalika tak wynikało z wypowiedzi. Jak wywołam shitstorm to przepraszam... Skorża, Lenczyk ktokolwiek ratujcie.
Jeżeli to prawda to tym bardziej wszyscy powinni stanąć murem za Fornalikiem. Nie może być tak, żeby takie cienizny bez ambicji jeszcze dyktowały jak ma wyglądać trening i swoimi humorami i odpuszczaniem ryzykowali przyszłość naszego Ruchu. Jakiekolwiek podejrzenia, że ktoś celowo odpuszcza lub prowokuje konflikt powinny się zakończyć się momentalnie dożywotnią grą w rezerwach niezależnie kto to będzie, czy to Lipski, czy Mazek czy jeszcze ktoś inny
Blut muss fließen

Harpo
Posty: 3333
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#188 Post autor: Harpo » 6 lis 2016, o 17:07

Grodzicki kozłem ofiarny? Jestem na tak. Wyjątkowo nieprzyjemny typ, którego dobre lata w piłce nożnej dawno minęły. Dogorywa w Ruchu i tyle.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6197
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#189 Post autor: heli » 6 lis 2016, o 17:11

Jeżeli taka jest rzeczywiście prawda
też to tak widzę,
wiadomo najłatwiej zmienić trenera i 95% przypadków tak się kończy, szczególnie jak nie ma kasy by wymienić kadrę i płacić nierobom kontrakty mimo odsunięcia do rezerw buntowników.
ale na dłuższą metę to nie ma sensu, bo się to będzie powtarzać
artykuł z najwyższymi porażkami pokazuje dobitnie kim są te osoby (miałem mocniejsze słowo), żeby stawiać jakieś warunki.

Zostawić tych co się jest do nich pewny, wola grać słabeuszami bez umiejętności co wiem, że przynajmniej się będą starać niż słabeuszami bez umiejętności co lecą w kulki.

Łudzę się jednak, że to nie prawda.

Fornalika można zwolnić, można nie zwolnić, można przesunąć na inną funkcję w klubie, ale to nie może być decyzja piłkarzy.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#190 Post autor: hornet » 6 lis 2016, o 18:03

Raul22 pisze: O ile z takiego Oleksego, Urbanczyka, Visniakovsa, Przybeckiego i paru jeszcze nie widze by dalo sie cos wyciagnac bo oni nigdy powyzej pewnego poziomu nie wyszli, to tych dwoch pokazalo juz ze potrafia grac. Pytanie czy odbila im "palma" i poczuli sie gwiazdorami czy nie sa dobrze przygotowani do sezonu. Nie wiem nie znam ich by jednoznaczenie oceniac.
Jest jeszcze jedna opcja...że oni po prostu wyżej jaj nie podskoczą.Mnie zastanawia to,że tyle klubów i skautów,a nikt jakoś po nich nie pukał.Nie twierdzę,że tak jest na 100%,ale taka opcja jest możliwa. Szczególnie,że taki Lipski usiadł na ławie,wchodzi na mecz z amiką i zero w nim sportowej złości,żeby udowodnić,że należy mu się miejsce w pierwszym składzie.
mrokol08 pisze:Wiem że kogoś to zdenerwuje, głównie obrońców trenera Fornalika. Rozmawiałem wczoraj z obecnym piłkarzem Ruchu pozwole sobie nie podać jego danych, ale ponoć każdy ma dość obecnego trenera. Monotonne treningi na których ćwiczą TYLKO gre obronną i żadnych ofensywnych aspektów itd. Fornalik ponoć wie że jest nie do ruszenia i to każdego jeszcze bardziej denerwuje. Powodują że większość chce zwolnienia Fornalika tak wynikało z wypowiedzi. Jak wywołam shitstorm to przepraszam... Skorża, Lenczyk ktokolwiek ratujcie.
Jak tracą tyle bramek i non stop zostawiają chopa za plecami,to co oni mają trenować? Przypomino mi się,jak kiedyś byłek pod ręką dobrego trenera...gierka na treningu to była nagroda,za dobrze przepracowany trening. Gwiazdory piłki nie potrafią dokładnie podać,a narzekają na monotonne zajęcia.To jest właśnie podejście tych kopaczy,taki Ronaldo po treningu zostawał i trenował rzuty wolne,żeby coś osiągnąć.No ale ci minimaliści mają pewnie dużo innych zajęć poza kopaniem piłki,więc na treningu chętnie by się rozerwali zamiast ciężko zapiertalać.

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#191 Post autor: disorder » 6 lis 2016, o 18:46

mrokol08 pisze:Wiem że kogoś to zdenerwuje, głównie obrońców trenera Fornalika. Rozmawiałem wczoraj z obecnym piłkarzem Ruchu pozwole sobie nie podać jego danych, ale ponoć każdy ma dość obecnego trenera. Monotonne treningi na których ćwiczą TYLKO gre obronną i żadnych ofensywnych aspektów itd. Fornalik ponoć wie że jest nie do ruszenia i to każdego jeszcze bardziej denerwuje. Powodują że większość chce zwolnienia Fornalika tak wynikało z wypowiedzi. Jak wywołam shitstorm to przepraszam... Skorża, Lenczyk ktokolwiek ratujcie.
więc do znudzenia powtórze jeszcze raz:
100% poparcia dla WF

wyp... każdego, który zamiast o wynik walczy o zmianę trenera!

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#192 Post autor: Bartorus » 6 lis 2016, o 18:57

Strac najwiecej bramek w zeszlym sezonie w historii, trac po 3 4 czy nawet 5 bramek w tym i typy sie dziwia ze trenuja glownie obrone? No ku***...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#193 Post autor: Duszello » 6 lis 2016, o 19:04

Monotonny trening?
81 roczniki pamietaja takiego trenera w juniorach Ruchu co mioł Pohl na nazwisko. Trocha tako śliwa. Jak nom zrobił pare razy wilczy pęd w lesie to po 1,5 godziny my wszyscy żygali. A jak ktoś powiedzioł ze juz nie umie to było 100 pompek i dalej zapierdalałes zeby ci znow 100 nie przybil.Ale to był autorytet i zarazem wyniki były. A jeden z drugim mo czelność godać ze treningi sa monotonne a Waldek jest nie do ruszenia? Profesjonalisty?
Jeszcze jedno. Czyli nie o kasa chodzi. To tak info dla tych co drugiego dna szukaja.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#194 Post autor: disorder » 6 lis 2016, o 19:11

Na spokojnie spojrzałem na skrót meczu z Koroną...
co się takiego stało w 2 tygodnie? przecież tam widać było ochotę na wygraną, bramki oraz radość z sukcesu... a jak spojrzeć na przeciwnika to taktyka "pod zwolnienie WF" najlepiej mogła wypaść właśnie wtedy.

Czy aby na pewno mrokol08 podał pewne info?

Andreas61
Posty: 89
Rejestracja: 17 mar 2016, o 19:19
Lokalizacja: Königshütte

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#195 Post autor: Andreas61 » 6 lis 2016, o 19:18

Duszello pisze:Monotonny trening?
81 roczniki pamietaja takiego trenera w juniorach Ruchu co mioł Pohl na nazwisko. Trocha tako śliwa. Jak nom zrobił pare razy wilczy pęd w lesie to po 1,5 godziny my wszyscy żygali. A jak ktoś powiedzioł ze juz nie umie to było 100 pompek i dalej zapierdalałes zeby ci znow 100 nie przybil.Ale to był autorytet i zarazem wyniki były. A jeden z drugim mo czelność godać ze treningi sa monotonne a Waldek jest nie do ruszenia? Profesjonalisty?
Jeszcze jedno. Czyli nie o kasa chodzi. To tak info dla tych co drugiego dna szukaja.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Tos ku*** tak zapierdalol i nic z ciebie niy wyroslo,to co sie dziwisz ze z innych tysz nic niyma.Monotonny Tryning ? sie niy dziwia jak widza na spielu jak WF monotonnie na to wszysko paczy.Cza wy***rdolic Grodzickiego,podziekowac Surmie i Fornalikom,a potym sie zoboczy.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], disu, Majestic-12 [Bot], mazek i 88 gości