[15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Andreas61
Posty: 89
Rejestracja: 17 mar 2016, o 19:19
Lokalizacja: Königshütte

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#166 Post autor: Andreas61 » 6 lis 2016, o 00:23

Bartorus pisze:Ja bym się martwił wypowiedziami Grodzickiego o tym, że niektórzy muszę ogarnąć się co robią, Konczkowskiego wywiadem gdzie mówił, że specyfika szatni zanika. Od dawna nie było mowy nic o dobrej atmosferze w słynnej Chorzowskiej szatni. Wcześniej spiny z Lipą co wynosił informacje z szatni i Grodzicki co go łajał. Zobaczcie, że masa zwyczajów poprzednich drużyn w cieszeniu się po zwycięstwach zanikła(nie dziwne jak w 2016 dużo okazji do tego nie było) Grodzicki kapitan dostaje ordynarnie z łokcia i nikt nie leci do sędziego by pyskować, że to było ordynarne. Oby nie było, że szatnia podzielona i ktoś wpadł na genialny pomysł by grać na zwolnienie Fornalika teraz już tak jawnie. Bo są błędy i są błędy. Wczoraj na przykład to co się stało przy drugim golu na błąd zwykły nie wyglądało
a moze te mode niy chca grac z Grodzickim,czy sie juz ktos zastanawiol,moze on to psuje w szatni ta atmosfera.Gorol zostanie zawsze gorolym ,a jak mu niy placom to juz wcale ,bo po co.Wielki mi kapitan.

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#167 Post autor: hornet » 6 lis 2016, o 08:05

Bartorus pisze:Ja bym się martwił wypowiedziami Grodzickiego o tym, że niektórzy muszę ogarnąć się co robią, Konczkowskiego wywiadem gdzie mówił, że specyfika szatni zanika. Od dawna nie było mowy nic o dobrej atmosferze w słynnej Chorzowskiej szatni. Wcześniej spiny z Lipą co wynosił informacje z szatni i Grodzicki co go łajał. Zobaczcie, że masa zwyczajów poprzednich drużyn w cieszeniu się po zwycięstwach zanikła(nie dziwne jak w 2016 dużo okazji do tego nie było) Grodzicki kapitan dostaje ordynarnie z łokcia i nikt nie leci do sędziego by pyskować, że to było ordynarne. Oby nie było, że szatnia podzielona i ktoś wpadł na genialny pomysł by grać na zwolnienie Fornalika teraz już tak jawnie. Bo są błędy i są błędy. Wczoraj na przykład to co się stało przy drugim golu na błąd zwykły nie wyglądało
Trudno wyciągać wnioski,jak jest w szatni i kogoś oskarżać,jak się tam nie było,ale też uważam,że ta drużyna nie jest zespołem,nie ma w niej ducha.Poza tym mam wrażenie,że mecz z amiką przergali już w szatni,w głowach.Tak,jak tu już pisano,nie ma nikogo kto wziąłby tych grajków za pysk i pokazał,że można.Nie ma lidera z prawdziwego zdarzenia.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#168 Post autor: Scypion » 6 lis 2016, o 08:09

Andreas61 pisze:
Bartorus pisze:Ja bym się martwił wypowiedziami Grodzickiego o tym, że niektórzy muszę ogarnąć się co robią, Konczkowskiego wywiadem gdzie mówił, że specyfika szatni zanika. Od dawna nie było mowy nic o dobrej atmosferze w słynnej Chorzowskiej szatni. Wcześniej spiny z Lipą co wynosił informacje z szatni i Grodzicki co go łajał. Zobaczcie, że masa zwyczajów poprzednich drużyn w cieszeniu się po zwycięstwach zanikła(nie dziwne jak w 2016 dużo okazji do tego nie było) Grodzicki kapitan dostaje ordynarnie z łokcia i nikt nie leci do sędziego by pyskować, że to było ordynarne. Oby nie było, że szatnia podzielona i ktoś wpadł na genialny pomysł by grać na zwolnienie Fornalika teraz już tak jawnie. Bo są błędy i są błędy. Wczoraj na przykład to co się stało przy drugim golu na błąd zwykły nie wyglądało
a moze te mode niy chca grac z Grodzickim,czy sie juz ktos zastanawiol,moze on to psuje w szatni ta atmosfera.Gorol zostanie zawsze gorolym ,a jak mu niy placom to juz wcale ,bo po co.Wielki mi kapitan.

A reszta tych modych to Ślonzoki czystej krwi. ;)

Kuchtizo
Posty: 384
Rejestracja: 20 sty 2012, o 14:55
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#169 Post autor: Kuchtizo » 6 lis 2016, o 10:06

Ale Grodzicki to wogólejest menda. Jak sobie przypomne jego wywiad , że on z rodziną na stadion nie przychodzi bo go obrażają to mnie krew zalewa . Zwala na kolegów a sam robi takie kiksy, że głowa mała . Jak dla mnie pierwszy kandydat fo rezerw zaraz po nim Mazek i Lipski. I bez nich w takiej formie i z tymi muchami w nosie co mają gorzej napewno nie będzie a wrzodów z szatni się pozbędziemy .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#170 Post autor: Raul22 » 6 lis 2016, o 11:10

Kuchtizo pisze:Ale Grodzicki to wogólejest menda. Jak sobie przypomne jego wywiad , że on z rodziną na stadion nie przychodzi bo go obrażają to mnie krew zalewa . Zwala na kolegów a sam robi takie kiksy, że głowa mała . Jak dla mnie pierwszy kandydat fo rezerw zaraz po nim Mazek i Lipski. I bez nich w takiej formie i z tymi muchami w nosie co mają gorzej napewno nie będzie a wrzodów z szatni się pozbędziemy .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tak jest! do rezerw z nimi, a do 1 skladu gosci ktorzy niedawno z rezerwami GKS TYCHY przegrali 8:0, z Sarmacja 4, a z takimi tuzami jak Przemsza Siewierz tylko 1:2, no bo ktos musi grac no nie.
Badzmy powazni, a nie jakies populistyczne hasla.
Od czasow prehistorycznych wiadomo, ze wyniki tworza atmosfere. Jak od marca sie dostaje non stop w czape, przy 2 czy 3 wygranych to trudno by w szatni atmosfera byla sielska i przyjemna. Ta druzyna tak wlasciwie przestniala istniec po wygranych derbach w Zabrzu. Od tego czasu ma tylko przebylski, a tak to same porazki.

chorzowski_rsl
Posty: 1892
Rejestracja: 2 lut 2007, o 12:51
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#171 Post autor: chorzowski_rsl » 6 lis 2016, o 11:30

Grodzicki juz dowono powinien byc wyjebany,nigdy go nielubiol, tyla meczow co nom zajebol, dupny gwiazdor i kapitan a w slasku niemiol placu

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
NRŚL GANG

Andreas61
Posty: 89
Rejestracja: 17 mar 2016, o 19:19
Lokalizacja: Königshütte

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#172 Post autor: Andreas61 » 6 lis 2016, o 11:42

chorzowski_rsl pisze:Grodzicki juz dowono powinien byc wyjebany,nigdy go nielubiol, tyla meczow co nom zajebol, dupny gwiazdor i kapitan a w slasku niemiol placu

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Richtig.wy***ac i Helik za niego.

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#173 Post autor: adamo » 6 lis 2016, o 11:45

Panowe wedlug mnie wina lezy po stronie decydentow,nie mozna co roku sprzedawac glownych zawodnikow a sciagac pilkarzy typu Mazi,Konczi,Oleksy,Arak,Niezgoda iwielu innych ja nie twierdze ze oni sa slabi,ale jeszcze nie gotowi do wziecia na siebie ciezaru gry w Ruchu.Trzeba stabilizacji w skladzie a Ruch nawet bramkarza nie umie zatrzymac,,,po kolei odchodzili co lepsi bramkarze do Korony Kielce do Lecha Poznan do Wisly Krakow to na dluzsza mete prowadzi do katastrofy.....w stylu Bramkarza Lecha ktory ie udzwignol ciezaru i Ruch jest teraz w sytuacji gdzie bronimy sie przedspadkiem.Albo wlasciciele Ruchu sprzedadza go jakiemus inwestorowi,albo zawsze bedziemy biedakami a to oznacza spadek predzej czy pozniej.Waldek Fornalik gdyby nie byl zwiazany z Ruchem emocjonalnie juz dawno by tym walnol takie sa wg. Mnie fakty.
Adam

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1455
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#174 Post autor: Darth Kabut » 6 lis 2016, o 11:59

orbiter pisze:Narzekacie na tych najemników, ale to dzięki nim gramy. Zapomnieliście jakie wypisywaliście peany na temat Niedzielana, Piecha, nawet rozkręcającego się Kuświka oraz Putnockiego i Stepla? To tak kilku z ostatnich lat co wymieniłem, a mieli znaczny wpływ na obraz drużyny.
Ja chcę zwrócić jeszcze na jedna rzecz uwagę.Mianowicie temat wychowanków. Jeszcze nie tak dawno nasi juniorzy potrafili walczyć o podium ligi juniorów (2013). Dlaczego pozwolono na roztrwonienie tego dorobku?!
Z kolei szkoły (klasy) sportowe Akademia i UKS żyją tylko dzięki determinacji i pieniędzy rodziców. Czy tak to ma wyglądać?

Konkluzja jest jedna. Nie mamy wychowanków, a jeżeli się juz pojawiają to awansują max do rezerw Ruchu i tu kończy się ich ( w większości) kariera w klubie. Do EX dostaje się 1, max 2 wychowanków grających bez szału. Nie czarujmy się.

A skad masz wziac wychowankow jak im miejsce i mozliwosci w klubie blokuja synkowie Gęsiorów, Wagnerów, Jikijów czy innych starych zawodnikow?
Wszyscy lepsi juz stąd spierdolili.
Przyklad Mleczko. Wielki talent ktory siedzi na ławie Amiki.
Ile na tym zarobil Ruch?
Dopoki nie ro***bie sie tego kółka wzajemnego drapania i lizania sie po jajach to nie bedzie wychowankow

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Kuchtizo
Posty: 384
Rejestracja: 20 sty 2012, o 14:55
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#175 Post autor: Kuchtizo » 6 lis 2016, o 12:22

Raul22 pisze:
Kuchtizo pisze:Ale Grodzicki to wogólejest menda. Jak sobie przypomne jego wywiad , że on z rodziną na stadion nie przychodzi bo go obrażają to mnie krew zalewa . Zwala na kolegów a sam robi takie kiksy, że głowa mała . Jak dla mnie pierwszy kandydat fo rezerw zaraz po nim Mazek i Lipski. I bez nich w takiej formie i z tymi muchami w nosie co mają gorzej napewno nie będzie a wrzodów z szatni się pozbędziemy .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tak jest! do rezerw z nimi, a do 1 skladu gosci ktorzy niedawno z rezerwami GKS TYCHY przegrali 8:0, z Sarmacja 4, a z takimi tuzami jak Przemsza Siewierz tylko 1:2, no bo ktos musi grac no nie.
Badzmy powazni, a nie jakies populistyczne hasla.
Od czasow prehistorycznych wiadomo, ze wyniki tworza atmosfere. Jak od marca sie dostaje non stop w czape, przy 2 czy 3 wygranych to trudno by w szatni atmosfera byla sielska i przyjemna. Ta druzyna tak wlasciwie przestniala istniec po wygranych derbach w Zabrzu. Od tego czasu ma tylko przebylski, a tak to same porazki.
Naprawde uważasz że bez tych 3 panów nie damy rady ? Grodzicki jako jedyny gra w pierwszym składzie ale spokojnie Helik może tam wejść a Lipski i Mazek i tak grzeją ławe a ich zmiany kompletnie nic nie wnoszą . A atmosfera w szatni ma szanse sie oczyścić bez tych obrażalskich dup wołowych .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Witek46
Posty: 2290
Rejestracja: 12 mar 2008, o 18:27
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#176 Post autor: Witek46 » 6 lis 2016, o 12:28

chorzowski_rsl pisze:Grodzicki juz dowono powinien byc wyjebany,nigdy go nielubiol, tyla meczow co nom zajebol, dupny gwiazdor i kapitan a w slasku niemiol placu

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
To zdumiewające, że nawet to co sam napisałeś nie daje ci nic do myślenia. Właśnie tak jest dzisiaj w Ruchu, że chłop co w średnim Śląsku nie łapał się do pieszego składu u nas robi za gwiazdę. To czego ty chcesz od drużyny złożonej z takich piłkarzy?
Wolność słowa nie może zwalniać z odpowiedzialności za słowo

Awatar użytkownika
Adi_
Posty: 124
Rejestracja: 7 lut 2010, o 13:56
Lokalizacja: NRSL
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#177 Post autor: Adi_ » 6 lis 2016, o 13:33

juz ktos tu to wspomniol....
nie stac nas na wymiane 5-6 zawodnikow to czas zmienic trenera
przypomnijcie sie czasy 6-0 z Jaga i znoloz sie nieznany trener Janek K.
i potrafil z dna cos posklodac

jo sie dziwia ze King som sie nie poddo zarzadowi(malo nie zarabia,widocznie)
Niebieska Ruda Slaska

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#178 Post autor: jajo » 6 lis 2016, o 13:36

Darth Kabut pisze:
orbiter pisze:Narzekacie na tych najemników, ale to dzięki nim gramy. Zapomnieliście jakie wypisywaliście peany na temat Niedzielana, Piecha, nawet rozkręcającego się Kuświka oraz Putnockiego i Stepla? To tak kilku z ostatnich lat co wymieniłem, a mieli znaczny wpływ na obraz drużyny.
Ja chcę zwrócić jeszcze na jedna rzecz uwagę.Mianowicie temat wychowanków. Jeszcze nie tak dawno nasi juniorzy potrafili walczyć o podium ligi juniorów (2013). Dlaczego pozwolono na roztrwonienie tego dorobku?!
Z kolei szkoły (klasy) sportowe Akademia i UKS żyją tylko dzięki determinacji i pieniędzy rodziców. Czy tak to ma wyglądać?

Konkluzja jest jedna. Nie mamy wychowanków, a jeżeli się juz pojawiają to awansują max do rezerw Ruchu i tu kończy się ich ( w większości) kariera w klubie. Do EX dostaje się 1, max 2 wychowanków grających bez szału. Nie czarujmy się.

A skad masz wziac wychowankow jak im miejsce i mozliwosci w klubie blokuja synkowie Gęsiorów, Wagnerów, Jikijów czy innych starych zawodnikow?
Wszyscy lepsi juz stąd spierdolili.
Przyklad Mleczko. Wielki talent ktory siedzi na ławie Amiki.
Ile na tym zarobil Ruch?
Dopoki nie ro***bie sie tego kółka wzajemnego drapania i lizania sie po jajach to nie bedzie wychowankow

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
jakby bol Mleczeko, to bys napisol, ze syn Mleczko blokuje innych mozliwosc grania i to przyklad kolka wzajemnej adoracji.

Jo sie ciagle pytom kaj sa te wychowanki, ktorych Ruch zblokowal, a rozwineli skrzydla kajs indzij.
Komor z Łęcznej?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1455
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#179 Post autor: Darth Kabut » 6 lis 2016, o 13:42

jajo pisze:
Darth Kabut pisze:
orbiter pisze:Narzekacie na tych najemników, ale to dzięki nim gramy. Zapomnieliście jakie wypisywaliście peany na temat Niedzielana, Piecha, nawet rozkręcającego się Kuświka oraz Putnockiego i Stepla? To tak kilku z ostatnich lat co wymieniłem, a mieli znaczny wpływ na obraz drużyny.
Ja chcę zwrócić jeszcze na jedna rzecz uwagę.Mianowicie temat wychowanków. Jeszcze nie tak dawno nasi juniorzy potrafili walczyć o podium ligi juniorów (2013). Dlaczego pozwolono na roztrwonienie tego dorobku?!
Z kolei szkoły (klasy) sportowe Akademia i UKS żyją tylko dzięki determinacji i pieniędzy rodziców. Czy tak to ma wyglądać?

Konkluzja jest jedna. Nie mamy wychowanków, a jeżeli się juz pojawiają to awansują max do rezerw Ruchu i tu kończy się ich ( w większości) kariera w klubie. Do EX dostaje się 1, max 2 wychowanków grających bez szału. Nie czarujmy się.

A skad masz wziac wychowankow jak im miejsce i mozliwosci w klubie blokuja synkowie Gęsiorów, Wagnerów, Jikijów czy innych starych zawodnikow?
Wszyscy lepsi juz stąd spierdolili.
Przyklad Mleczko. Wielki talent ktory siedzi na ławie Amiki.
Ile na tym zarobil Ruch?
Dopoki nie ro***bie sie tego kółka wzajemnego drapania i lizania sie po jajach to nie bedzie wychowankow

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
jakby bol Mleczeko, to bys napisol, ze syn Mleczko blokuje innych mozliwosc grania i to przyklad kolka wzajemnej adoracji.

Jo sie ciagle pytom kaj sa te wychowanki, ktorych Ruch zblokowal, a rozwineli skrzydla kajs indzij.
Komor z Łęcznej?
Te wychowanki przestali grac w bala bo to nie ma sensu a nie maja czasu grac w Uraniach czy innych Iskrach.
Wola sie uczyc i zarabiac pieniadze w inny sposob

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [15 kolejka] Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.11.2016 20:30

#180 Post autor: jajo » 6 lis 2016, o 13:52

No ale jak takie z nich talynty, to klubow wokol pelno. SŚ np. regularnie "produkuje" tyz jakiegos ligowca, daleko nie ma.
Do mie to som po prostu tlumaczenia ludzi, kerym nie wyszlo (a czysto bardzij ich rodzicow). Najlatwij zwalic na korupcja, nepotyzm i takie tam, a nie na to, ze sie po prostu bolo za slabym. Do mie podstawowym wyznacznikiem jest brak tych nazwisk kaj indzij.

A nawet zakladajac, ze jest jak piszesz, ze "synowie" sa forowani, to na szpilplacu jest 11 placow. Momy Gęsiora, Jikie, Wagnera, kogos jeszcze? Na ile to rocznikow? Po mojemu jest jeszcze kupa placu, zeby moc grac.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19JeRRy20, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kroy, scaneRboy, sivy35 i 158 gości