[14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#76 Post autor: Elmer » 31 paź 2016, o 17:23

Ozor pisze:A co do szpilu zajeboł Grodzicki ,chwila drzymki i po 80 sekundach bal zas w necu i rymis.Wiela on jeszcze tak poradzi bo jo juz stracioł rachuba tych jego wtop w Ruchu?
Piszesz o pierwszym golu, ale co on zrobił przy drugim? Zaczął biec do Bułgara, który byłby na spalonym
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#77 Post autor: Ozor » 31 paź 2016, o 17:38

Niy ma co godac , jezdziyli my po Stawarze a tyn niy jest wiela lepszy.Tyla baboli już zrobioł że gowa boli.Do mie to jest facet do zwolniynia ino trzeba miec kasa na normalnego zastympcy a z tym jest problym.Obrona plus torman to musi byc monolit z wysokom sredniom dobrych interwyncji u nos jest syr z dupnymi dziurami.Choc jedna zrobiono na swoje życzynie chyba udało sie zapchac w torze.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#78 Post autor: Rafał19R20 » 31 paź 2016, o 19:45

Ozor pisze:Niy ma co godac , jezdziyli my po Stawarze a tyn niy jest wiela lepszy.Tyla baboli już zrobioł że gowa boli.Do mie to jest facet do zwolniynia ino trzeba miec kasa na normalnego zastympcy a z tym jest problym.Obrona plus torman to musi byc monolit z wysokom sredniom dobrych interwyncji u nos jest syr z dupnymi dziurami.Choc jedna zrobiono na swoje życzynie chyba udało sie zapchac w torze.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tak wszyscy widzicie ino Jego babole, a ile Nam Grodek uratował piłek?..
jak jeden z nielicznych umie rozegrać , podać długą prostopadłą piłkę, ma dobry przegląd pola,
można skrytykować ale bądźmy obiektywni
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#79 Post autor: Elmer » 31 paź 2016, o 19:46

popełnia błędy, których przy większej koncentracji mógł uniknąć
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#80 Post autor: ruchfans » 31 paź 2016, o 19:59

Elmer pisze:popełnia błędy, których przy większej koncentracji mógł uniknąć
Dlatego czekam aż się wykartkuje bo znając życie Waldek wcześniej się nie doważy Helika wpuścić. Już to pisałem wczesniej ale napisze jeszcze raz. Kapitan z taką ilością baboli od początku roku to wstyd. Skoro Surma nie chce być to dać opaskę Konczkowskiemu albo Ćwielongowi.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#81 Post autor: Ozor » 31 paź 2016, o 21:31

Rafał19R20 pisze:
Ozor pisze:Niy ma co godac , jezdziyli my po Stawarze a tyn niy jest wiela lepszy.Tyla baboli już zrobioł że gowa boli.Do mie to jest facet do zwolniynia ino trzeba miec kasa na normalnego zastympcy a z tym jest problym.Obrona plus torman to musi byc monolit z wysokom sredniom dobrych interwyncji u nos jest syr z dupnymi dziurami.Choc jedna zrobiono na swoje życzynie chyba udało sie zapchac w torze.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tak wszyscy widzicie ino Jego babole, a ile Nam Grodek uratował piłek?..
jak jeden z nielicznych umie rozegrać , podać długą prostopadłą piłkę, ma dobry przegląd pola,
można skrytykować ale bądźmy obiektywni
Proste pytanie wiyncyj zadupcoł czy wybronioł? bo jo zdecydowanie stawiom na to piyrsze.

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#82 Post autor: meretz » 31 paź 2016, o 22:07

Nie jest to wybitny obrońca, ale jak na nasze warunki solidny i niełatwy do zastąpienia. Wiadomo, gdyby nie robił raz na jakiś czas błędów to by nie odpalili go ze Śląska, a może nawet załapołby się do zagranicznej ligi.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#83 Post autor: SODA » 31 paź 2016, o 22:11

ja bym wydupił fornala ..
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

sebaro
Posty: 581
Rejestracja: 23 paź 2005, o 23:26
Lokalizacja: BKW
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#84 Post autor: sebaro » 31 paź 2016, o 23:20

Elmer pisze:
Ozor pisze:A co do szpilu zajeboł Grodzicki ,chwila drzymki i po 80 sekundach bal zas w necu i rymis.Wiela on jeszcze tak poradzi bo jo juz stracioł rachuba tych jego wtop w Ruchu?
Piszesz o pierwszym golu, ale co on zrobił przy drugim? Zaczął biec do Bułgara, który byłby na spalonym
Taaa, ja bym dodał, że Grodzicki odpowiada jeszcze za trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz...
[quote="buli19R20"]...7.To mnie najbardziej wzruszyło jada w banie a tu wlazi chop z dzieckiem (5/6 lat) bajtel koszuleczka Ruch-u na czole R lica wymalowane na bioło-niebiesko. POPROSTU COS PIEKNEGO. ...
[/quote]

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#85 Post autor: Ozor » 1 lis 2016, o 00:00

sebaro pisze:
Elmer pisze:
Ozor pisze:A co do szpilu zajeboł Grodzicki ,chwila drzymki i po 80 sekundach bal zas w necu i rymis.Wiela on jeszcze tak poradzi bo jo juz stracioł rachuba tych jego wtop w Ruchu?
Piszesz o pierwszym golu, ale co on zrobił przy drugim? Zaczął biec do Bułgara, który byłby na spalonym
Taaa, ja bym dodał, że Grodzicki odpowiada jeszcze za trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz...
twoja sprawa, policz , użyj powtórek potym napisz kto mioł racja.
Szpil do szpilu.

sebaro
Posty: 581
Rejestracja: 23 paź 2005, o 23:26
Lokalizacja: BKW
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#86 Post autor: sebaro » 1 lis 2016, o 10:53

Ozor pisze:twoja sprawa, policz , użyj powtórek potym napisz kto mioł racja.
Szpil do szpilu.
Spokojnie, ile tych meczy chcesz analizować do tyłu? Weźmy na razie ten szpil w Szczecinie. Ok?
1 bramka to strzał życia tego Bułgara, taka główka nie zdarza się często. Nawet bramkarz nie zdążył zareagować. Pytanie też pozostaje: dlaczego asystujący żółty miał tyle czasu i tyle wolnej przestrzeni obok siebie, że dośrodkowywał praktycznie jak z wolnego?
A 2 bramka to akurat Bułgar uciekł Kowalczykowi, Grodek próbował zaasekurować ale był za duży dystans i nie zdążył dobiec.
Jeżeli Ty lub Elmer uważacie, że Grodzicki w tej sytuacji powinien trzymać linie spalonego to gratuluje poczucia humoru.

Nie twierdzę, że Grodzicki jest rewelacyjnym stoperem (bo i jemu zdarzają się wiel-błądy) ale zwalanie na niego winy za bramki Delew'a (który akurat zagrał mecz życia i wszystko mu wychodziło w tym dniu) jest grubym nieporozumieniem.

Oprócz tego jak słusznie zauważył Rafał, to Grodzicki jako jeden z nielicznych u nas potrafi podać celnie do przodu i co przewijało się tu wcześniej to jako jeden z nielicznych ma charakter, bo z tym u nas jest bardzo duuuży deficyt.

Poza tym kogo wstawisz do środka?
[quote="buli19R20"]...7.To mnie najbardziej wzruszyło jada w banie a tu wlazi chop z dzieckiem (5/6 lat) bajtel koszuleczka Ruch-u na czole R lica wymalowane na bioło-niebiesko. POPROSTU COS PIEKNEGO. ...
[/quote]

Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#87 Post autor: Elmer » 1 lis 2016, o 12:56

Reasumując: Grodzicki mògłby być bardziej skoncentrowany i przestać opieprzać młodych, bo sam bezbłędny nie jest. Zgadzam się, problem jest też w drugiej linii, bo tam rywale mają za dużo miejsca

Ciekawe czy przed Lechem pojadą na zgrupowanie czy jak zwykle ostatnio zbiòrka w dniu meczu i każdy rozkojarzony

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#88 Post autor: Ozor » 1 lis 2016, o 13:13

W Szczecinie to piyrwszy tor Grodzickiego to chyba niy podlego dyskusji.Co do analizy jego gry to myslołech o wszystkich jego wystympach w Ruchu lekko liczonc poważne babole mo w co drugim szpilu ,czynsto konczy sie to stratom tora , gupie zagrania do przeciwnika,faule jak jest spózniony ,łapami gro czasami wiyncyj jak nogami,kartki ,karne - dali sie byda upiyroł że z nim jest gorzyj jak boło bez niego.A co do nowego grajka na ta pozycja to w sumie niy mom ci co odpowiedziec .Jak kasy niy ma na normalnego zawodnika to i potym punktow tak samo niy ma.
Niywielu po nim płakało jak odłajzioł i tak samo niywielu sie cieszoło jak wracoł z podkulonym ogonym z Wrocławia.
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

sebaro
Posty: 581
Rejestracja: 23 paź 2005, o 23:26
Lokalizacja: BKW
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#89 Post autor: sebaro » 1 lis 2016, o 14:20

Elmer pisze:Reasumując: Grodzicki mògłby ... przestać opieprzać młodych, ...[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Oooo a ja całe życie myślałem, że od tego właśnie jest kapitan na boisku... :zdziwko:

Elmer pisze:... bo sam bezbłędny nie jest. [ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ile razy mam to samo pisać?
sebaro pisze:Nie twierdzę, że Grodzicki jest rewelacyjnym stoperem (bo i jemu zdarzają się wiel-błądy)
Ozor pisze:W Szczecinie to piyrwszy tor Grodzickiego to chyba niy podlego dyskusji.
Jeżeli tak twierdzisz to:
a. nie mówimy o tym samym meczu,
b. w życiu nie grałeś w piłkę, a tym bardziej już jako obrońca,
c. jesteś do niego tak uprzedzony, że cokolwiek by nie zrobił to i tak będzie jego wina...

Coś mi się wydaję, że odpowiedź c. jest poprawna... Choć zawsze mogę się mylić ;)
[quote="buli19R20"]...7.To mnie najbardziej wzruszyło jada w banie a tu wlazi chop z dzieckiem (5/6 lat) bajtel koszuleczka Ruch-u na czole R lica wymalowane na bioło-niebiesko. POPROSTU COS PIEKNEGO. ...
[/quote]

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [14 kolejka] Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 29.10.16 18:0

#90 Post autor: Ozor » 1 lis 2016, o 15:43

Zostanymy przi swoich zdaniach kożdy mo do tego prawo.A w bala grom do dzisiej;-)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arcio, BandzioR, Bing [Bot], DaReQ93, Google [Bot], Marciak, Rafal1920 i 86 gości