[1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
FAROW
Posty: 395
Rejestracja: 10 wrz 2005, o 08:46
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#151 Post autor: FAROW » 22 wrz 2016, o 12:09

Panowie, ogarnijcie sie, kolega nie idzie na mecz, nie dlatego ze jest kibicem sukcesu, tylko dlatego, ze to zenada ogladac brak ambicji! Mozna placic za bilety i ogladac porazke, ale druzyny ktora da z siebie wszystko, a nie przedrepcze mecz! Tego chyba kazdy kibic powineni oczekiwac i wymagac od swojej druzyny, obojetnie czy jest z miasta na Ch. czy na Z. czy na jeszcze inna litere?!

Dla mnie jest żenadą, że Klub z takimi osiągnięciami i tradycjami gra bez sponsora na koszulce... :(

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#152 Post autor: jajo » 22 wrz 2016, o 12:20

Jak sie nie placi na klub minimum (bilety lub karnety) to nie ma prawa sie wymagac.

ten klub wyglada jak wyglada m.in. dlatego, ze w zeszlym sezonie z dnia meczowego zarobil najmniej w lidze.

nojlepij kupic koszulka na targu albo samemu se zrobic i mecze ogladac w doma, jeszcze na neciea nie w C+ co jakos wplywa na prawa transisyjne, a potem narzekac ze jest chujowo.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#153 Post autor: ruchfans » 22 wrz 2016, o 12:45

Dzisiaj przelała mi się czara goryczy.

Szacunek do Waldka mam ogromny ale mam wrażenie, że facet już totalnie odpłynął. Jak ułyszałem składy przed meczem to pomyślałem sobie, że zrobiliśmy sobie sparing. Nasza pomoc i atak czyli Moneta, Hanzel, Lipski, Nowak i Arak vs Makuszewski, Trałka, Jevtic, Pawłowski, Robak. Każdy kto interesuje się ekstraklasą i widział np. ostatni mecz Lechia-Lech doskonale wie, że to nie ma prawa się udać.
Waldek przegrał mecz w szatni.
Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens wystawiać kalekiego Hanzela zamiast młodego Bargiela? Nie potrafię tego zrozumieć. Młody Urbańczyk jest tak słaby fizycznie, że nie uniesie gry co trzy dni?
Lech to jest jakieś totalne nieporozumienie a tiki taka we własnym polu karnym wespół z Grodzickim to jakieś piłkarskie jaja. Kapitan który rozkłada ręce i nie potrafi op***dolić nikogo żeby się ogarnął. Na nas wystarczy wyjść agresywnie i po 20 minutach jest po meczu. Tak zagrał Arka, Jaga, Legia i teraz Lech.

Nigdy nie krzyknę Waldkowi nic złego, nigdy nie będę miał odwagi krzyknąć zmiana trenera ale niestety to wszystko to jest paranoja. Przez wakacje nie byłem tylko na wygranej inauguracji sezonu a pozatym byłem na wszystkich meczach w zeszłym sezonie. Zapomniałem kiedy widziałem ostatnie zwycięstwo. Koszmar. Kiedyś oburzałem się, że ludzie obcy mówili, że Waldek mentalnie nigdy nie wyjechał z Chorzowa. Dzisiaj musiałbym im przyznać racje i powiedzie, że gnusnieje coraz bardziej. Smutne to jest
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#154 Post autor: grzej » 22 wrz 2016, o 13:04

Warto było zobaczyć ten mecz dla Ł.Hanzla. Wybitna postawa na boisku.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#155 Post autor: Radvan138 » 22 wrz 2016, o 13:13

jajo pisze:
Cwajka pisze:
19JeRRy20 pisze:
pRzekliniak pisze:A jo pozdrowiom tych wszystkich mocnych w ryju nieudaczników z forum, kerzy w trakcie meczu siedzom za komputerkym i mędrkują, zamiast być na Cichej. Jesteście żałośni!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chyba Cie pojebało, że wydam kasę na tych nieudaczników :rotfl: Chodziłem na Ruch jak walczył, czyli w zeszlym sezonie i kilka wstecz.
Teraz w Ruchu nie ma walczaków, nikt nie ciągnie tej drużyny. Wszyscy mają w du*** to czy wygrają czy nie. To są paralitycy, nie piłkarze i mam prawo do takiej oceny, bo na to aktualnie zasługują.
to wy***rdalaj do miasta na Z. pajacu
jak ktos nie zamierza wydawac kasy na Ruch to powinien byc banowany z tego forum. Ciekawe jak przed sezonem (wted sie kupuje karnety) wiedziales, ze druzyna nie bedzie walczyc, jak wg ciebie walczla w zeszlym. to jak wiedziales, ze bedzie tak chujowo to po co tu siedzisz ? wylewac swoje frustracje.
ja rozumiem, ze ktos sie wk***i, zaplaci za bilet, czasem przyjedzie kilkadziesiat kilometrow, wezmie wolne w robocie a na koniec zobaczy takie gowno jak wczoraj i go poniesie. Ale tu jest przyklad, co zalzoyl ze bedzie chujowo, dlatego siedzi i moze se popoierdolic i byc szczesliwym.
Jo proponuja
Banowac kozdego kto nie bydzie lazil na slaski bo cos
Banowac kozdego kto opusci 2 szpile w sezonie
Banowac kozdego kery nie wciepnie do puchy
Kozdego bez karnetu
Itp itd

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#156 Post autor: hornet » 22 wrz 2016, o 13:24

Ja się tylko zastanawiam czemu Fornalik zrobił,to co zrobił. Próbuje to po prostu zrozumieć. Wiadomo,że jak każdy człowiek/trener popełnia błędy i ma pewne wady,a wczoraj wyszła jedna z nich - zachowawczość. Mimo całego mojego szacunku do Chopa i jego obrony,trzeba uznać,że jednak czasem postępuje zbyt zachowawczo. Widzi wiele lepiej niż my (szczególnie na treningach),co potrafią te gwiazdy i zdaje sobie sprawę,jakich ma zmienników. Woli ugrać jakieś punkty w sobota,niż ryzykować kontuzje zawodników i ciepać się na PP. Tak mi się wydaje,być może się mylę. Po prostu byt ekstraklasowy jest dla niego ważniejszy i dmucha na zimne - postępując zbyt zachowawczo. My kibice patrzymy na to inaczej i chcielibyśmy przy tej całej mizerii i szarości,jakiegokolwiek sukcesu...stąd ta złość.Skład był dla grajków sygnałem, że nie ma ciśnienia...i koło się zamyka. Pozostaje liczyć na punkty w Gdańsku.

ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#157 Post autor: ruchfans » 22 wrz 2016, o 13:34

hornet pisze:Ja się tylko zastanawiam czemu Fornalik zrobił,to co zrobił. Próbuje to po prostu zrozumieć. Wiadomo,że jak każdy człowiek/trener popełnia błędy i ma pewne wady,a wczoraj wyszła jedna z nich - zachowawczość. Mimo całego mojego szacunku do Chopa i jego obrony,trzeba uznać,że jednak czasem postępuje zbyt zachowawczo. Widzi wiele lepiej niż my (szczególnie na treningach),co potrafią te gwiazdy i zdaje sobie sprawę,jakich ma zmienników. Woli ugrać jakieś punkty w sobota,niż ryzykować kontuzje zawodników i ciepać się na PP. Tak mi się wydaje,być może się mylę. Po prostu byt ekstraklasowy jest dla niego ważniejszy i dmucha na zimne - postępując zbyt zachowawczo. My kibice patrzymy na to inaczej i chcielibyśmy przy tej całej mizerii i szarości,jakiegokolwiek sukcesu...stąd ta złość.Skład był dla grajków sygnałem, że nie ma ciśnienia...i koło się zamyka. Pozostaje liczyć na punkty w Gdańsku.
Sorry stary ale nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy teraz, że my jedziemy tam po punkty. Z Lechem w bramce, parą stoperów Grodzicki - Cichocki. W zeszłym sezonie jechaliśmy tam jak po wyrok i teraz pewnie też tak będzie. Po wczorajszym meczu to wielu z nas na stadionie wolałoby oddać mecz walkowerem niż oglądać błazenadę.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#158 Post autor: hornet » 22 wrz 2016, o 13:41

ruchfans pisze:
hornet pisze:Ja się tylko zastanawiam czemu Fornalik zrobił,to co zrobił. Próbuje to po prostu zrozumieć. Wiadomo,że jak każdy człowiek/trener popełnia błędy i ma pewne wady,a wczoraj wyszła jedna z nich - zachowawczość. Mimo całego mojego szacunku do Chopa i jego obrony,trzeba uznać,że jednak czasem postępuje zbyt zachowawczo. Widzi wiele lepiej niż my (szczególnie na treningach),co potrafią te gwiazdy i zdaje sobie sprawę,jakich ma zmienników. Woli ugrać jakieś punkty w sobota,niż ryzykować kontuzje zawodników i ciepać się na PP. Tak mi się wydaje,być może się mylę. Po prostu byt ekstraklasowy jest dla niego ważniejszy i dmucha na zimne - postępując zbyt zachowawczo. My kibice patrzymy na to inaczej i chcielibyśmy przy tej całej mizerii i szarości,jakiegokolwiek sukcesu...stąd ta złość.Skład był dla grajków sygnałem, że nie ma ciśnienia...i koło się zamyka. Pozostaje liczyć na punkty w Gdańsku.
Sorry stary ale nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy teraz, że my jedziemy tam po punkty. Z Lechem w bramce, parą stoperów Grodzicki - Cichocki. W zeszłym sezonie jechaliśmy tam jak po wyrok i teraz pewnie też tak będzie. Po wczorajszym meczu to wielu z nas na stadionie wolałoby oddać mecz walkowerem niż oglądać błazenadę.
Ale trener musi wierzyć i pewnie wierzy. Jo tysz byda kibicowoł,żeby o pozytywny wynik powalczyć :P Może akurat Viśnia bydzie mioł dzień,jak Pepe we Wrocłwiu itp...dopóki piłka w grze... :cwaniak:

Awatar użytkownika
siwy
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2008, o 12:00
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#159 Post autor: siwy » 22 wrz 2016, o 14:41

A ja pozdrawiam frajera z sektora nr "10", który ciągle dar swojego burakowatego ryja, a pałe przegioł krzykiem Fornalik ciulu, ku*** itp...Można się zgadzać albo nie ale bez przesady. Jakbym nie był z bajtlem to przyjda Ci wy***ia i byś z dziesiony z rodzinny wylecioł. FRAJER

Co do meczu, żenada a najgorszy ten brak ambicji :/

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#160 Post autor: Cwajka » 22 wrz 2016, o 15:07

siwy pisze:A ja pozdrawiam frajera z sektora nr "10", który ciągle dar swojego burakowatego ryja, a pałe przegioł krzykiem Fornalik ciulu, ku*** itp...Można się zgadzać albo nie ale bez przesady. Jakbym nie był z bajtlem to przyjda Ci wy***ia i byś z dziesiony z rodzinny wylecioł. FRAJER

Co do meczu, żenada a najgorszy ten brak ambicji :/
Pewnie jeden z płaczkow z forum :rotfl:
UN'08

ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#161 Post autor: ruchfans » 22 wrz 2016, o 15:15

siwy pisze:A ja pozdrawiam frajera z sektora nr "10", który ciągle dar swojego burakowatego ryja, a pałe przegioł krzykiem Fornalik ciulu, ku*** itp...Można się zgadzać albo nie ale bez przesady. Jakbym nie był z bajtlem to przyjda Ci wy***ia i byś z dziesiony z rodzinny wylecioł. FRAJER
no Właśnie, szkoda że ekipa nie prostuje takich zachowań. Fornalikowi szacunek jednak się należy
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#162 Post autor: atleticomadryt » 22 wrz 2016, o 15:35

siwy pisze:
Co do meczu, żenada a najgorszy ten brak ambicji :/
Bardziej jakosci co ma duzy wplyw na zgranie druzyny przy czestej rotacji składem i tutaj lezy problem wyjsciowy rzutujacy na dalsza perspektywe gry sportowej klubu w ekstraklasie oraz przymiarki do gry na Slaskim.
Nasza sytuacje mozna porownac do krawca szyjacego ubranie.
Niestety material jakim chcemy wykroic na uszycie solidnego stroju dostajemy marnej jakosci i stad bieze sie ciagle przyszywanie urwanych guzikow po sprzedazy lub odejsciu wartosciowych pilkarzy.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#163 Post autor: Scypion » 22 wrz 2016, o 16:19

jajo pisze:Jak sie nie placi na klub minimum (bilety lub karnety) to nie ma prawa sie wymagac.

ten klub wyglada jak wyglada m.in. dlatego, ze w zeszlym sezonie z dnia meczowego zarobil najmniej w lidze.

nojlepij kupic koszulka na targu albo samemu se zrobic i mecze ogladac w doma, jeszcze na neciea nie w C+ co jakos wplywa na prawa transisyjne, a potem narzekac ze jest chujowo.

PS. Uczciwie popatrzcie też na to jak na Cichej 6 od pewnego czasu prezentują się trybuny i jak wygląda doping. Ilu z krytyków było wczoraj na Ruchu?

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#164 Post autor: Ozor » 22 wrz 2016, o 16:52

Gra , cały bajzel w koło klubu jak i stadion niy zachyncajom do odwiedzin tako prowda.
Downij gra u siebie to boł jedyn z argumyntow ,kożdy musioł sie liczyc z tym że tu punkty bydzie trzeba wyszarpac ,dzisioj wiynkszosc robi tu co chce i jak chce.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#165 Post autor: Scypion » 22 wrz 2016, o 17:12

Ozor pisze:Gra , cały bajzel w koło klubu jak i stadion niy zachyncajom do odwiedzin tako prowda.
Downij gra u siebie to boł jedyn z argumyntow ,kożdy musioł sie liczyc z tym że tu punkty bydzie trzeba wyszarpac ,dzisioj wiynkszosc robi tu co chce i jak chce.
To sprzężenie zwrotne. Kiedyś trudniej się tu grało zwłaszcza małym klubom bo trybuny dawały wsparcie Niebieskim i deprymowały rywali. A teraz? Jest jak na odrze Wodzisław.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], kibol-siem-ce, MakeRson, marek79 i 100 gości