[1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#136 Post autor: Konrad » 22 wrz 2016, o 08:40

Darkaras pisze:Ja mam nadzieje, że był to ostatni mecz Lecha w bramce, nic do synka nie mam, tak wiem, że młody ale młodych było kilku którzy wchodzili do ekstraklasy w przeciągu ostatnich kilku lat i żaden z nich nie puszczał babola co mecz, ten synek zagrał jedyny mecz z czystym kontem ze Stomilem Olsztyn w każdym innym puszczał jakąś bramkę ze swojej winy i to jest mniej więcej jego poziom.

A co do dopierdalania się do Fornalika po tym meczu?

Czego wyście się spodziewali, że wyjdzie pierwszym składem na mecz z Lechem w PP, który i tak by dostał bęcki? Wystawił rezerwy bo mamy taki szrot, że nie ma co próbwać grać na 2 fronty. Ja to w pełni rozumiem i popieram. Cieszy tylko 120 minut Lechii w Niepołomicach (to kajś pod Krakowem) czeka ich równie długa droga do domu i zmęczenie większe, może uda się fartowny remis wyciągnąć.
Jeśli chodzi o mnie, to TAK - oczekiwałem wyjścia pierwszym składem i WALKI od pierwszej do ostatniej minuty. Jestem w stanie zrozumieć 2-3 korekty w składzie, ale wymiana 3/4 składu jest dla mnie niezrozumiała. Jeżeli mamy mieć takie podejście jak mówi Darkaras to może odpuśćmy sobie PP i wystawmy rezerwy RUCHu, a pierwszą drużyną grajmy sparingi - mniejsze prawdopodobieństwo kontuzji. W pierwszym meczu odpadniemy i będzie spokój.
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#137 Post autor: Ozor » 22 wrz 2016, o 08:54

odpady umiom zagrac 4-5 szpili w sezonie na poziomie ex i tyla , slypia bolom jak sie na nich patrzy.Jeszcze tyn ryncznik w torze to dopełniynie obrazu upadku :mad:

Awatar użytkownika
m.
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 457
Rejestracja: 29 sty 2008, o 12:22
Lokalizacja: fcm
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#138 Post autor: m. » 22 wrz 2016, o 09:19

Wtrace sie jeszcze do jednej sytuacji tym razem na trybunach. Panowie ultrasi jak zbieracie pieniadze na oprawy i inne cele kibicowskie co jest dla mnie oczywiste to robcie to z jakas kultura.
Wczoraj jeden ze zbieraczy na oko ok 18lat podbija do starszego goscia co pewnie pamieta niejedno mistrzostwo Ruchu z tekstem "Te dziadek wez no wciepnij na oprawa bo mom pusto pucha" Takim podejsciem do zwyklych kibicow puszek nie zapelnicie.Mam nadzieje kolego ze to czytasz a moja wczorajsza slowna reprymenda dala Ci cos do zrozumienia!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#139 Post autor: adamo » 22 wrz 2016, o 09:34

A mozeby tak tym wszystkim pier....olnac i dac spokoj?Przestac sie oszukiwac?Ilez mozna zyc prahistoria?Trzeba patrzec realnie na to co sie dzieje a dzieje sie tak ze kazdy ciagnie ten wozek w inna strone.....zawodnicy bez umiejetnosci,ale to tez nie jest ich wina.... Co oni moga jesli sa caly czas oslabiani?Nic to wina zarzadu lata sciemy Smagorowicza i teraz mamy jak mamy jestesmy klubem satelitarnym Legii Warszawa......i chyba Fornalik,pisze chyba bo to gosc cudotworca i chyba spadniemy.
Adam

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#140 Post autor: Cwajka » 22 wrz 2016, o 09:35

19JeRRy20 pisze:
pRzekliniak pisze:A jo pozdrowiom tych wszystkich mocnych w ryju nieudaczników z forum, kerzy w trakcie meczu siedzom za komputerkym i mędrkują, zamiast być na Cichej. Jesteście żałośni!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chyba Cie pojebało, że wydam kasę na tych nieudaczników :rotfl: Chodziłem na Ruch jak walczył, czyli w zeszlym sezonie i kilka wstecz.
Teraz w Ruchu nie ma walczaków, nikt nie ciągnie tej drużyny. Wszyscy mają w du*** to czy wygrają czy nie. To są paralitycy, nie piłkarze i mam prawo do takiej oceny, bo na to aktualnie zasługują.
to wy***rdalaj do miasta na Z. pajacu
UN'08

ewald
Posty: 453
Rejestracja: 18 sie 2008, o 21:57
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#141 Post autor: ewald » 22 wrz 2016, o 09:42

Mnie nieustannie dziwi jedno. Ci goście mają naprawdę lekkie życie. Nie robią nic innego tylko kopią piłkę. Płacą im bardzo dobrze. Nawet jeśli z poślizgiem to i tak tę kasę dostaną - chyba każdy, kto przychodzi do Ruchu nie ma złudzeń, że będzie inaczej.

I co?

Nie potrafią prosto kopnąć piłki.
Nie potrafią ze sobą grać i wymienić kilku podań.
Muszą wejść zmiennicy, bo zawodnicy pierwszego składu po 90 minutach meczu (który nie należał do najszybszych) w PIĄTEK są w ŚRODĘ zmęczeni?
Sorry, ale czas na zgrywanie się jest na treningach, sparingach, a nie w środku sezonu, kiedy naprawdę były realne szanse na dobry wynik.

Zastanawiam się co siedzi w głowie Fornalika i jak długo jeszcze wytrzyma. Może chciał pokazać tym, który najeżdżają na zawodników pierwszego składu, że ich "zmiennicy" to po prostu szrot?

Inna sprawa - czy ci goście naprawdę nie mają ambicji? Może zmienić sposób wynagradzania. Podstawa na poziomie 3-4 tysięcy, a reszta w formie dupnych premii za dobre wyniki?

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#142 Post autor: TomSky » 22 wrz 2016, o 09:46

"autostrada do finału".... szkoda ino ze ktoś zapomnioł o drobnych na bramki i nici z wycieczki
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

Harpo
Posty: 3340
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#143 Post autor: Harpo » 22 wrz 2016, o 10:11

Różnica 2 klas.
Żałośnie to wygląda już od dłuższego czasu. Fornalik nie ma pomysłu na grę, nie ma nawet ludzi do tego.
Podejrzewam, że drużyna z II ligi lepiej by się postarała nie przegrywając tak wysoko U SIEBIE. Najgorsze chyba dla nas-kibiców jest to, że nie widzimy AMBICJI i WOLI WALKI. Trybuny z meczu na mecz będą topnieć :(

PS. co chcecie od bramkarza Lecha? Przynajmniej rozruszał publikę ;)
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

sebaro
Posty: 581
Rejestracja: 23 paź 2005, o 23:26
Lokalizacja: BKW
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#144 Post autor: sebaro » 22 wrz 2016, o 10:30

https://www.youtube.com/watch?v=KMIZCA648EI jakbym miał dać komentarz odnośnie wyczynów naszych kopaczy tak mi się skojarzyło...

I takie pytanie do obrońców Nowaka: co Wy w nim widzicie? Żadnej asysty, nie mówiąc o bramce. Żadnych spektakularnych zagrań. Przez te kilka meczy można by było naliczyć na palcach jednej ręki ilość dokładnych podań, z czego większość do boku... Grą przypomina innego wirtuoza - Pawła Lisowskiego, który na chwilę obecną ma problem załapać się do podstawowego składu II-ligowego średniaka. Tragedia i tyle.

Można wybaczyć wszystko: przestrzelone setki, kiksy w obronie, stracone bramki, itd. Ale jeżeli po godzinie gry drużyna, która przegrywa 0:3 ustawia się na własnej połowie aby dopiero tam próbować odebrać piłkę a napastnicy Lecha w tym samym czasie atakują presingiem już na 20 metrze naszych stoperów to jest tu coś "nie halo"...
[quote="buli19R20"]...7.To mnie najbardziej wzruszyło jada w banie a tu wlazi chop z dzieckiem (5/6 lat) bajtel koszuleczka Ruch-u na czole R lica wymalowane na bioło-niebiesko. POPROSTU COS PIEKNEGO. ...
[/quote]

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2886
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#145 Post autor: HullCityFC » 22 wrz 2016, o 11:02

Najgorsze jest to ze ten pierwszy sklad jest niewiele lepszy. W normalnych warunkach Hanzel, Oleksy, Lech, Cichocki powinni zostac bezwzglednie przesunieci to rezerw. Tylko ze lepszych to my nie mamy.

Na juz trzeba lewego obronce bo nie mamy takiego. Poki co chyba lepiej wstawic tam Monete. I zagrac w koncu 4-4-2 bo te 4-5-1 i tak nie daje nam przewagi w srodku

Hrdlicka - Moneta, Kowalczyk, Grodzicki, Konczkowski - Cwielong, Urbanczyk, Lipski, Mazek - Arak, Visnakovs

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1452
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#146 Post autor: Darth Kabut » 22 wrz 2016, o 11:10

TomSky pisze:"autostrada do finału".... szkoda ino ze ktoś zapomnioł o drobnych na bramki i nici z wycieczki
ch** z bramkami jak my pana pod domem chycili i my ani z parkingu niy wyjechali...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#147 Post autor: jajo » 22 wrz 2016, o 11:25

Cwajka pisze:
19JeRRy20 pisze:
pRzekliniak pisze:A jo pozdrowiom tych wszystkich mocnych w ryju nieudaczników z forum, kerzy w trakcie meczu siedzom za komputerkym i mędrkują, zamiast być na Cichej. Jesteście żałośni!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chyba Cie pojebało, że wydam kasę na tych nieudaczników :rotfl: Chodziłem na Ruch jak walczył, czyli w zeszlym sezonie i kilka wstecz.
Teraz w Ruchu nie ma walczaków, nikt nie ciągnie tej drużyny. Wszyscy mają w du*** to czy wygrają czy nie. To są paralitycy, nie piłkarze i mam prawo do takiej oceny, bo na to aktualnie zasługują.
to wy***rdalaj do miasta na Z. pajacu
jak ktos nie zamierza wydawac kasy na Ruch to powinien byc banowany z tego forum. Ciekawe jak przed sezonem (wted sie kupuje karnety) wiedziales, ze druzyna nie bedzie walczyc, jak wg ciebie walczla w zeszlym. to jak wiedziales, ze bedzie tak chujowo to po co tu siedzisz ? wylewac swoje frustracje.
ja rozumiem, ze ktos sie wk***i, zaplaci za bilet, czasem przyjedzie kilkadziesiat kilometrow, wezmie wolne w robocie a na koniec zobaczy takie gowno jak wczoraj i go poniesie. Ale tu jest przyklad, co zalzoyl ze bedzie chujowo, dlatego siedzi i moze se popoierdolic i byc szczesliwym.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#148 Post autor: GibsonOberschlesien » 22 wrz 2016, o 11:39

19JeRRy20 pisze:Fornalik powinien w lidze spróbować 4-4-2.
Visnia + Niezgoda, myślę, że to by mogło zadziałać.


Bardzi Visnia+Arak
Urodzeni w Siemianowicach - wychowani na Cichej 6

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#149 Post autor: hornet » 22 wrz 2016, o 11:48

Kto chce grać 2 klasycznymi napastnikami nie mając środka? Ostatnio już Lipski bardzo często ustawiał się praktycznie w linii z Viśnią. Urbańczyk czasem coś tam dobrze poda,a Lipski od kilku spotkań wygląda na starszego od Surmy. Nie wiem co na dzień dzisiejszy jest większym brakiem tej drużyny - bramkarz,czy środek pola. Do tego Koj,który w 90% przypadków idzie "na raz" i błędy Grodzickiego.

marek79
Posty: 7728
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [1/8 PP] Ruch Chorzów - Lech Poznań 21.09.2016 g. 20.45

#150 Post autor: marek79 » 22 wrz 2016, o 12:08

Najbardziej po wczorajszym szpilu to szkoda Bargiela.

Synek niy wloz a rano musi do szkoly wstowac kaj reszta pewnie bydzie odsypiac trudy szpilu i ewentualnie na tryning po popoledniu przidzie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości