Ruch-Legia

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#46 Post autor: Ozor » 28 sie 2016, o 20:37

Wyglondajom jak ekipa eunuchow ino okazjonalnie grajom na poziomie ekstraklasy a to do utrzimania niy wystarczy.Bez wzmocniyn lecymy jak nic.
Torman ,co najmnij 2 obroncow ,chopa za Surmy i napastnika od razu gotowych do gry na ekstraklasowym poziomie.Jak widza ta gra ty do mię jo do ciebie w poprzek boiska i w tył to mie biere na wymioty. Co to mo byc 2 Barcelona z tymi chopami ?
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ostatnio zmieniony 28 sie 2016, o 20:45 przez Ozor, łącznie zmieniany 1 raz.

ewald
Posty: 453
Rejestracja: 18 sie 2008, o 21:57
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#47 Post autor: ewald » 28 sie 2016, o 20:40

Piłkarze - słabo. Niestety podobny poziom zaprezentowali kibice. Spoko, ze na wyjazdach sa tak liczni i dopingują. Szkoda, ze tylko tam. Zamiast dopingować (albo wyrazić swoją dezaprobatę dla braku transferów, gry etc.) to lepiej jechac na Legie. I do tego te zabawy na 5...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#48 Post autor: heli » 28 sie 2016, o 20:45

Porażka, z naprawdę słabą Legią, bramki podarowane, brakło gry bez piłki, po za Ćwielongiem i trocha Arakiem miało się wrażenie, że nikt nie chce przejąć odpowiedzialności i pokazywać się w grze. Chopy co byli lepiej ustawieni i mieli więcej miejsca woleli podać do tych co od razu na nich siadali byle się pozbyć bali.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#49 Post autor: pedro-sbl » 28 sie 2016, o 20:49

Czy po szpilu bylo 'nic sie niy stalo'?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: Ruch-Legia

#50 Post autor: SODA » 28 sie 2016, o 20:50

ale gadamy o meczu ..mam nadzieję... jak zawsze przemała sie .. nie mamy ludzi walczących na boisku sory ale mamy trenera i kase którą mamy ..co mnie wk***ia to brak walki o każdy centymetr boiska i jeszcze z tą
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

mrokol08
Posty: 1239
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#51 Post autor: mrokol08 » 28 sie 2016, o 20:51

Lipski to jakaś totalna żenada ile ten chop zanotował strat, pierwszy gol to chyba typowo przez jego strate piłki. Ogólnie dramat Legia wygladala na zajechaną a oni jeszcze nam 2 tory wciśli nie tracąc nic. Nie wiem co jest z tym klubem nie ogarniam tego w ogóle... Visna, Pernis i Kowalczyk do składu. Teraz czekac dwa tydnie do poniedziałku na wdupc w Breslau dramaat!!!
Batory Fans

marek79
Posty: 7700
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#52 Post autor: marek79 » 28 sie 2016, o 20:56

georg pisze:
zbyszekq pisze:Qrva a czy za ten skład odpowiada KING, co roku klei to co jest.Mam pytanie gdzie będziemy na koniec sezonu bez WF.Może w końcu ktoś zrozumie że za 15 tyś to może być 1 liga tam gdzie geje i Torcida.WZMOCNIENIA REALNE POTRZEBNE OD DZIŚ,A KINGU TRENUJ I WALCZ
Niektórzy tego nie rozumieją
A kto sciagnol Araka jedynego napastnika? I kozol tam grac Cwielongowi?

A kto trzymol Oleksego kiedy tyn ewidentnie chciol czerwono kartka ?

Za to odpowiado Fornalik.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

niebieski73
Posty: 491
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#53 Post autor: niebieski73 » 28 sie 2016, o 20:57

Przegrali my, choć wcale my nie musieli, bo Legia nic wielkiego nie pokozała. Nie wiem czy trener im tego nie tłumaczy, ale jak mom bal na 20 m to bija na brama, a nasze grajki jakby mogły to by nawet na linii pola karnego podawali. No i oczywiście tradycyjnie jak w każdym meczu muszymy mieć asysta przy bramce rywali. Dziś najlepsi u nos Pepe i Urbańczyk

DZIES10NA
Posty: 972
Rejestracja: 6 lut 2014, o 16:25
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#54 Post autor: DZIES10NA » 28 sie 2016, o 21:01

SODA pisze:i co tu pisać zesrane majty jak zawsze z tymi ku***mi w tej drużynie nie ma harakternego piłkaża

No styknie dobre podsumowanie można zawrzyć temat
mogli zagrać w żółtych przynami by szło sfalić na treski a tak .... myślołem że coś się dzieje na lepsze po dwóch szpilach w Krakowie ech ......

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Obrazek

Harpo
Posty: 3256
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#55 Post autor: Harpo » 28 sie 2016, o 21:01

Jakby nasi piłkarzy chcieli wygrać z takim zaangażowaniem i chęcią jak nasi kibice dążący do konfrontacji - bylibyśmy w czubie tabeli.
Piłkarsko bardzo kiepsko, miałem jakieś nadzieje co do Ćwielonga, ale widzę ten zawodnik to nieporozumienie i "zapchadziura". Przykre, ale ni ma składu :(
Legia totalnie na luzie, nie wysilając się zgarnęła 3 pkt. To martwi.

PS. Panowie: wymyślcie proszę coś innego niż "Legia to stara...". Nuuuda.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#56 Post autor: Raul22 » 28 sie 2016, o 21:06

Szczerze to polozylismy sie przed Legia, ja tam nie widzialem jakiegos zaciecia, zawzietosci, narabiania "tylkami" brakow. Gralismy na letniaka, wymieniajac wszerz mnostwo bezsensownych podan. Legia spokojnie do ogrania wystarczylo troche podostrzyc gre i gryzc trawe, a wygladalo to jakby przed meczem powiedzieli sobie a z Legia to mozemy przegrac, beda inne mecze. 1 Bramka to w ogole niczym z boisk juniorskich. Nie pamietam czasów kiedy mielismy takich bramkarzy. Ostatnio chyba Pasnik czy Franke taki niepokoj u mnie wzbudzali, jak tylko rywal przedsotal sie pod nasza bramke.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#57 Post autor: grzej » 28 sie 2016, o 21:16

Oczywiście wszystkiemu są winni ciągle narzekający, nie znający się kibice, którzy uwielbiają pisać negatywne komentarze po przegranych meczach i nie potrafią docenić naszego trenera po meczach wygranych. A Lech to świetny perspektywiczny bramkarz, który pewnie wygra kolejny konkurs na najlepszą paradę meczu i jeszcze wszystkim pokaże.

Legia na stojaka, my na leżąco. Przykre to. Dobrze, że nie muszę robić analiz...
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: Ruch-Legia

#58 Post autor: SODA » 28 sie 2016, o 21:25

je*** sosnowieckie ku*** pasuje koledze co za półmioty ..tera mnie zbanujcie
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

georg
Posty: 433
Rejestracja: 11 maja 2009, o 21:40
Lokalizacja: CHROPOCÓW
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#59 Post autor: georg » 28 sie 2016, o 21:28

marek79 pisze:
georg pisze:
zbyszekq pisze:Qrva a czy za ten skład odpowiada KING, co roku klei to co jest.Mam pytanie gdzie będziemy na koniec sezonu bez WF.Może w końcu ktoś zrozumie że za 15 tyś to może być 1 liga tam gdzie geje i Torcida.WZMOCNIENIA REALNE POTRZEBNE OD DZIŚ,A KINGU TRENUJ I WALCZ
Niektórzy tego nie rozumieją
A kto sciagnol Araka jedynego napastnika? I kozol tam grac Cwielongowi?

A kto trzymol Oleksego kiedy tyn ewidentnie chciol czerwono kartka ?

Za to odpowiado Fornalik.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
A kogo miał ściągnąc ,Ibracadabra?

Kogo proponujesz za Oleksego?

ogarnij się człowieku, gramy odpadami z innych drużyn

pRzekliniak
Posty: 198
Rejestracja: 10 sty 2009, o 14:07
Lokalizacja: Chorzów

Re: Ruch-Legia

#60 Post autor: pRzekliniak » 28 sie 2016, o 21:29

Mazka sprzedać, Lipskiego zawiesić! To co Lipski grał to SABOTAŻ! Cały tydzień w necie Lipski onanizuje się nad Legią, składa jej gratulacje a potem gra tak, że po jego stracie Ruch traci bramkę, a wszystkie inne jego zagrania są na korzyść 7egii!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Boszu, Google Adsense [Bot], KamilPøl, Krzymp i 64 gości