Ruch-Legia

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#106 Post autor: Duszello » 29 sie 2016, o 22:03

marek79 pisze:Chyba Cie ponioslo z ta flaga

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tzn ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#107 Post autor: ruchfans » 29 sie 2016, o 22:21

Wczoraj po niemal roku przerwy wziąłem swoich synów na mecz. Mają 6 lat i 4, są na tyle kumaci, że wiedzą że na meczu będą bluzgi i to nie znaczy, że Oni mają takich slów używać a tym bardziej wyzywać innych ludzi.

Niestety wczoraj autentycznie się wystraszyli tego, co się działo. Jeden siedział mi na rękach a drugi kurczowo trzymał się nogi i pyta się mnie "Czemu tam strzelają"?

Po meczu pytam czy było fajnie i czy pojadą na następny mecz i starszy wszystko ok a młodszy mówi "ja nie chce jechać bo tam jest policja i strzały"

Wiem, niektórzy z Was mi napiszą, że dzieci za małe, że to nie jest piknikowy mecz idt. Znam układy panujące na stadionie, wiem kto gdzie ma swoje miejsce, wiem że Ekipa jest potrzebna, wiem że liczą się z nią wszyscy w Polsce. Tylko ku*** czasy się zmieniły, wszyscy juz praktycznie zapomnieli o dymach na stadionie, tylko nie u nas. Do wczoraj to wszystko było dla mnie do przyjęcia, ale kiedy na sobie czułem strach mojego dziecka... tego się nie da opisać. Nasz klub, miasto nie nadąża infrastrukturalnie za ekstraklasą, my nie nadążamy mentalnie. Gdyby chociaż była chęć jakiejś prawdziwej akcji, a to była zwykła napinka.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

marek79
Posty: 7725
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#108 Post autor: marek79 » 29 sie 2016, o 22:28

Duszello pisze:
marek79 pisze:Chyba Cie ponioslo z ta flaga

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tzn ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Jezeli dla Ciebie wsadzenie fanki GŚ w gowno mo byc fajnym zartym to Ci gratuluja. Zero poszanowania flagi
Niy znizej sie do poziomu pajaca z TVNu.

Jak myslisz jaki bylby wydzwiej taki akcji?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#109 Post autor: Duszello » 29 sie 2016, o 22:48

marek79 pisze:
Duszello pisze:
marek79 pisze:Chyba Cie ponioslo z ta flaga

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
tzn ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Jezeli dla Ciebie wsadzenie fanki GŚ w gowno mo byc fajnym zartym to Ci gratuluja. Zero poszanowania flagi
Niy znizej sie do poziomu pajaca z TVNu.

Jak myslisz jaki bylby wydzwiej taki akcji?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Prosza cie nie szukej drugiego dna mojej wypowiedzi. Maja wiedzieć gorole ze GŚ-ki sraja na te ich warszawske zachowania bo woda wyschnie, śmieci cie posprzato a smród z gówna bydzie sie ciagnoł za nimi.
Mnie nawet przez myśl nie przyszoł inny wydzwiek moji wypowiedzi.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#110 Post autor: jajo » 30 sie 2016, o 12:03

"a w meczu Ruchu z Legią gospodarze powinni dostać jedenastkę za faul Odjidji-Ofoe na Oleksym" weszło
przy 0-0 mialo to miejsce.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#111 Post autor: hornet » 30 sie 2016, o 12:18

W lidze+ także stwierdzili,że ewidentny faul.

Harpo
Posty: 3336
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#112 Post autor: Harpo » 30 sie 2016, o 21:08

Duszello pisze: W ramach rewanżu w nastepny rundzie nasroł bych na środku ich szatni i wbił w to tako mało parasoleczka jak do drinków lub tako malusieńko flaga w barwach GŚ.
Chyba żeś k..a Wojewódzkiego sie naoglądał :wsciekly: :mur:
ruchfans pisze: Tylko ku*** czasy się zmieniły, wszyscy juz praktycznie zapomnieli o dymach na stadionie, tylko nie u nas. Do wczoraj to wszystko było dla mnie do przyjęcia, ale kiedy na sobie czułem strach mojego dziecka... tego się nie da opisać. Nasz klub, miasto nie nadąża infrastrukturalnie za ekstraklasą, my nie nadążamy mentalnie. Gdyby chociaż była chęć jakiejś prawdziwej akcji, a to była zwykła napinka.
Cóż... stadion patola, to i patola na trybunach. Do tego mecz "szczególny" i połowa ludzi przyszła żeby naryczeć się "Legia to stara k.." :oczami:


Co do szatni - skąd ta woda? Rozumiem mają swój "basen narodowy", ale żeby w szatni? ;)
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#113 Post autor: Duszello » 30 sie 2016, o 21:36

Harpo pisze:
Duszello pisze: W ramach rewanżu w nastepny rundzie nasroł bych na środku ich szatni i wbił w to tako mało parasoleczka jak do drinków lub tako malusieńko flaga w barwach GŚ.
Chyba żeś k..a Wojewódzkiego sie naoglądał :wsciekly: :mur:
ruchfans pisze: Tylko ku*** czasy się zmieniły, wszyscy juz praktycznie zapomnieli o dymach na stadionie, tylko nie u nas. Do wczoraj to wszystko było dla mnie do przyjęcia, ale kiedy na sobie czułem strach mojego dziecka... tego się nie da opisać. Nasz klub, miasto nie nadąża infrastrukturalnie za ekstraklasą, my nie nadążamy mentalnie. Gdyby chociaż była chęć jakiejś prawdziwej akcji, a to była zwykła napinka.
Cóż... stadion patola, to i patola na trybunach. Do tego mecz "szczególny" i połowa ludzi przyszła żeby naryczeć się "Legia to stara k.." :oczami:


Co do szatni - skąd ta woda? Rozumiem mają swój "basen narodowy", ale żeby w szatni? ;)
Zostawia twoja uszczypliwość bez komentarza bo rozumia ze możesz mieć gorszy dzień, albo żeś mioł ciezko noc ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

majkel
Posty: 100
Rejestracja: 22 lis 2009, o 23:44
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#114 Post autor: majkel » 1 wrz 2016, o 08:54

psy szczekają a karawana jedzie dalej:)
ZwaRiowani Rudzcy Fani hejj :)

Awatar użytkownika
kibol-siem-ce
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1319
Rejestracja: 22 paź 2005, o 13:06
Lokalizacja: z lauRahutte
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#115 Post autor: kibol-siem-ce » 1 wrz 2016, o 09:59

ruchfans pisze:Wczoraj po niemal roku przerwy wziąłem swoich synów na mecz. Mają 6 lat i 4, są na tyle kumaci, że wiedzą że na meczu będą bluzgi i to nie znaczy, że Oni mają takich slów używać a tym bardziej wyzywać innych ludzi.

Niestety wczoraj autentycznie się wystraszyli tego, co się działo. Jeden siedział mi na rękach a drugi kurczowo trzymał się nogi i pyta się mnie "Czemu tam strzelają"?

Po meczu pytam czy było fajnie i czy pojadą na następny mecz i starszy wszystko ok a młodszy mówi "ja nie chce jechać bo tam jest policja i strzały"

Wiem, niektórzy z Was mi napiszą, że dzieci za małe, że to nie jest piknikowy mecz idt. Znam układy panujące na stadionie, wiem kto gdzie ma swoje miejsce, wiem że Ekipa jest potrzebna, wiem że liczą się z nią wszyscy w Polsce. Tylko ku*** czasy się zmieniły, wszyscy juz praktycznie zapomnieli o dymach na stadionie, tylko nie u nas. Do wczoraj to wszystko było dla mnie do przyjęcia, ale kiedy na sobie czułem strach mojego dziecka... tego się nie da opisać. Nasz klub, miasto nie nadąża infrastrukturalnie za ekstraklasą, my nie nadążamy mentalnie. Gdyby chociaż była chęć jakiejś prawdziwej akcji, a to była zwykła napinka.
ruchfans > mam ten sam problem, kupiłem dziecku karnet chce chodzic na mecze, sam gra, ale na meczu sie bał, potrzebne to?

To teraz apel dla tych pier......ch półgłówków , rozumu niy mocie to było widać Wy chcecie mieć nowych kibiców? Wos to je*** niy?

PF > Wom zależy na klubie i na kibicach?? Kibicowsko sie zaczynomy szmacić jak dziwki (kumaci wiedzą o co mi łazi). Postawa Hetmana przed meczem przy bramie woło o pomste do nieba. Wy własnych kibiców mocie w du*** i liżecie dupe innym!
SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE

Awatar użytkownika
Biszkopt
Posty: 464
Rejestracja: 14 sty 2007, o 18:49
Lokalizacja: Świętochłowice - Chropaczów
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#116 Post autor: Biszkopt » 1 wrz 2016, o 10:13

Duszello pisze:
Harpo pisze:
Duszello pisze: W ramach rewanżu w nastepny rundzie nasroł bych na środku ich szatni i wbił w to tako mało parasoleczka jak do drinków lub tako malusieńko flaga w barwach GŚ.
Chyba żeś k..a Wojewódzkiego sie naoglądał :wsciekly: :mur:
ruchfans pisze: Tylko ku*** czasy się zmieniły, wszyscy juz praktycznie zapomnieli o dymach na stadionie, tylko nie u nas. Do wczoraj to wszystko było dla mnie do przyjęcia, ale kiedy na sobie czułem strach mojego dziecka... tego się nie da opisać. Nasz klub, miasto nie nadąża infrastrukturalnie za ekstraklasą, my nie nadążamy mentalnie. Gdyby chociaż była chęć jakiejś prawdziwej akcji, a to była zwykła napinka.
Cóż... stadion patola, to i patola na trybunach. Do tego mecz "szczególny" i połowa ludzi przyszła żeby naryczeć się "Legia to stara k.." :oczami:


Co do szatni - skąd ta woda? Rozumiem mają swój "basen narodowy", ale żeby w szatni? ;)
Zostawia twoja uszczypliwość bez komentarza bo rozumia ze możesz mieć gorszy dzień, albo żeś mioł ciezko noc ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ty serio nie widzisz w swoim pomyśle nic złego? :zalamany: Serio flaga gś i gówno? :zalamany: Pogratulować pomysłowości :wstyd:
Ruch Chorzów... Legenda bez końca...

bolesław śmiały
Posty: 72
Rejestracja: 11 maja 2012, o 20:16
Kontakt:

Re: Ruch-Legia

#117 Post autor: bolesław śmiały » 1 wrz 2016, o 10:24

Na sektorze rodzinnym zawsze jest około 20 psów i kręcą filmy,po co narażać się jak rano zapukają do drzwi .
Ustawcie się w lesie i ogień a nie narażać się na zakaz stadionowy później nie ma ekipy.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: Ruch-Legia

#118 Post autor: meretz » 1 wrz 2016, o 20:49

Stępiński napomknął w wywiadzie, że odmówił cwelce i od razu robi się z tego news... Jak on ku*** mógł?! ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], KamilPøl, MakeRson i 81 gości