[6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
marek79
Posty: 7725
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#151 Post autor: marek79 » 21 sie 2016, o 12:15

Tu je godka choby na lawce i trybunach siedzieli Fabianski, Neuer, Buffon, Dragowski i Szczesny a Fornalik sie uparl i wpuszczo Lecha.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#152 Post autor: Ozor » 21 sie 2016, o 12:35

Trzeba w tym oknie transferowym kupić tormana gotowego od razu do gry w Ex to priorytet na dzisioj.

jacekmury1
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2010, o 14:17
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#153 Post autor: jacekmury1 » 21 sie 2016, o 14:21

Hart grzeje ława .....
jacekmury1

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7932
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#154 Post autor: Scypion » 21 sie 2016, o 18:43

kattowitz pisze:My nie wystawiamy w bramce synka co mo 17 lot co mógłby robić takie babole co mecz. On mo 21 lat i tu już nie ma wymówki że młody. To jest Ekstraklasa a nie ogrywanie zawodnika w 3 lidze. Nie chce mi się szukać ale od ilu lot on jest w pierwszym składzie? Drągowskiego z niego nie zrobią. Niestety ale synek nie rokuje na bramkarza w tej klasie rozgrywkowej. Przychylam się do zdania że na tą chwilę Ruch nie posiada tormana na ES. Może spróbować tego Miszczuka? Som już nie wiem.

Tego Miszczuka co byl w Arce 3 tormanem w II lidze? Bądźmy poważni.

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#155 Post autor: MaRko22 » 21 sie 2016, o 18:53

Scypion pisze:
kattowitz pisze:My nie wystawiamy w bramce synka co mo 17 lot co mógłby robić takie babole co mecz. On mo 21 lat i tu już nie ma wymówki że młody. To jest Ekstraklasa a nie ogrywanie zawodnika w 3 lidze. Nie chce mi się szukać ale od ilu lot on jest w pierwszym składzie? Drągowskiego z niego nie zrobią. Niestety ale synek nie rokuje na bramkarza w tej klasie rozgrywkowej. Przychylam się do zdania że na tą chwilę Ruch nie posiada tormana na ES. Może spróbować tego Miszczuka? Som już nie wiem.

Tego Miszczuka co byl w Arce 3 tormanem w II lidze? Bądźmy poważni.
Nie wiem w ogóle jaki cel miało ściągnięcie Miszczuka. Może szukali kogoś kto i tak nie będzie grał a on podał najniższą stawkę? :super:
Obrazek

orbiter
Posty: 1411
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#156 Post autor: orbiter » 21 sie 2016, o 19:22

pedro-sbl pisze:Ci co go broniom, niych sie dodadzom 4 pkt, 2 pkt zawalone bez lecha z Plockiym, 2 pkt zawalone z cracoviom. Badnijcie sie tabela kaj by my byli. Oby tych punktow niy braklo na koniec.

W powaznym klubie, w powaznyj lidze tyn chop przeglondolby juz 3 ligowe druzyny czy kieros niy potrzebuje tormana na lawa.
Dla przypomnienia z Płockiem szczęśliwie zremisowaliśmy i nie czarujmy się o tych 2 ptk.

A Ja Wam powiem, że Nasza grę widziałem znacznie gorzej z tą formą, ale nie jest najgorzej. 4 ptk. w dwóch meczach to jest ok. Martwi jednak najbardziej stan bramkowy. Najwięcej straconych w lidze :(
Ja mam nadzieję, że Legiunia i u Nas się nie przełamie jak to bywało ostatnimi czasy.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1421
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#157 Post autor: atleticomadryt » 21 sie 2016, o 20:36

gerhat pisze:Popieram w wieku 21 lat na tym poziomie trzeba już umieć obliczyć lot piłki i kiedy do niej wyjsć. To są szkolne błędy nie wynikające z jakichś super trudnych sytuacji boiskowych.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Niech cwiczy po treningach, a moze dac mu do przeczytania historie niebieskich legend gdzie niektorzy hartowali sie do oporu w zonglerce i kiwkach nawet z bajtlami na placu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#158 Post autor: KK » 21 sie 2016, o 21:18

Scypion pisze:Nastepny meczennik...
Jak tam chcesz. Mogę byc męczennikiem :cwaniak:
A Tobie życzę trochę optymizmu, bo co post to smęty, marudzenie i narzekanie. Uśmiechnij się kiedyś, chłopie :hyhy:

DZIES10NA - racja, szkoda tej sytuacji Araka. Pepe idealnie to dograł. Trudno. Nie każdą setkę chłopak wykorzysta, oby następnym razem w takiej sytuacji w światło trafił (dał okazję wykazać się bramkarzowi).

pedro-sbl
Posty: 7141
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#159 Post autor: pedro-sbl » 21 sie 2016, o 21:25

orbiter pisze:
pedro-sbl pisze:Ci co go broniom, niych sie dodadzom 4 pkt, 2 pkt zawalone bez lecha z Plockiym, 2 pkt zawalone z cracoviom. Badnijcie sie tabela kaj by my byli. Oby tych punktow niy braklo na koniec.

W powaznym klubie, w powaznyj lidze tyn chop przeglondolby juz 3 ligowe druzyny czy kieros niy potrzebuje tormana na lawa.
Dla przypomnienia z Płockiem szczęśliwie zremisowaliśmy i nie czarujmy się o tych 2 ptk.

A Ja Wam powiem, że Nasza grę widziałem znacznie gorzej z tą formą, ale nie jest najgorzej. 4 ptk. w dwóch meczach to jest ok. Martwi jednak najbardziej stan bramkowy. Najwięcej straconych w lidze :(
Ja mam nadzieję, że Legiunia i u Nas się nie przełamie jak to bywało ostatnimi czasy.
Szczynscliwe my zremisowali bo niy mieli my szans wygrac, kej torman wali abfale zycia.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7932
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#160 Post autor: Scypion » 21 sie 2016, o 21:47

KK pisze:
Scypion pisze:Nastepny meczennik...
Jak tam chcesz. Mogę byc męczennikiem :cwaniak:
A Tobie życzę trochę optymizmu, bo co post to smęty, marudzenie i narzekanie. Uśmiechnij się kiedyś, chłopie :hyhy:

Wsadź sobie te życzenia tam, gdzie powinieneś już dawno wsadzić sobie swoje mądrości... do kapsy, chłopie :hyhy:

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#161 Post autor: KK » 21 sie 2016, o 22:53

Rozczaruję Cię. Będę pisał, bo Twoje zdanie niewiele dla mnie znaczy, mam je głęboko w... kapsie :)

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7932
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#162 Post autor: Scypion » 22 sie 2016, o 06:34

KK pisze:Rozczaruję Cię. Będę pisał, bo Twoje zdanie niewiele dla mnie znaczy, mam je głęboko w... kapsie :)
Nie rozczarowałeś. Pisz sobie ile wlezie. Zawsze można się będzie trochę pośmiać. I tak oto niechcący spełnisz swoje życzenia. Taka wróżka z Ciebie. :hyhy:

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#163 Post autor: hornet » 22 sie 2016, o 11:49

Nie ma się co kłócić,bo to niczego nie zmieni,ani drużynie nie pomoże.
Rozumiem zyebać zawodnika za przejście obok meczu i brak zaangażowania,rozumiem też krytykę za błędy i nieprzemyślane zagrania,ale nie rozumiem zwykłej chamówy,która ma na celu wyłącznie wylanie na głowę pomyj zawodnika własnej drużyny z wchodzeniem na grunt rodzinny włącznie... :kwasny:

Co do wieku to można na to różnie patrzeć. Na papierze optymalny wiek napastnika to 26 lat,bramkarza 32-33,więc warto mieć to na uwadze.Poza tym inaczej ocenia się błędy bramkarza,bo naturalnie inne są ich konsekwencje niż błędy innych piłkarzy. Zostało półtora tygodnia do zamknięcia okienka,a my nie jesteśmy klubem z dużą kasą i możliwościami, który w każdej chwili może zakontraktować bramkarza na poziomie. Żeby nie było - widzę błędy Lecha,ale póki synek broni i się staro mo moje wsparcie. Może też i te błędy go czegoś nauczą - oby,bo póki co jedyną alternatywą jest Skaba.
Rozumia emocje,ale niektórzy zdają się tylko czekać,aż komuś się noga powinie,żeby jakieś swoje osobiste antypatie załatwiać na forum. Tak to przynajmniej wygląda :kwasny:
Swoją drogą jak Puto wychodził do dośrodkowań,to za każdym razem drżałem.Też słabo grał na przedpolu i puszczał piłki,które były do obrony.Sympatię na forum zdobył sobie tym,że niektórymi interwencjami wyciągał niemożliwe do obrony strzały.Czy przesądzał tym o losach meczów?
Nie sądzę,żeby taki Lech za 10 lat (bo tyle ich dzieli) był gorszym bramkarzem.Mimo to takiej agresji i jadu w stosunku do Matusa tu nie widziałem.

marek79
Posty: 7725
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#164 Post autor: marek79 » 22 sie 2016, o 13:02

Klasyczny przyklad to Wyszomirski z handbalu. Ile to juz lot w kadrze i zawsze jako 2-3 torman. Nagle wsadzili go do tora i na dzis postac nr 1.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#165 Post autor: jajo » 22 sie 2016, o 16:07

Troche odlecieliscie...
Nie popieram wyzywania swoich pilkarzy, chyba ze ktos popelnia bledy z lenistwa czy tego ze zachlal przed meczem.
Ja nie mam pretensji do Lecha, mam do działaczy, że zostawil nas bez bramkarza.

Przeciez porownania do Matusa to jakis ponury zart. Jasne, czasem tez zaliczyl jakis pusty przelot, ale to bylo raz na kilka meczow, a nie kilka razy na mecz. Przeciez to nie jest tak, ze Lech zawalil bramke, a bronil dobry mecz. On stworzyl kilka zagrozen, po ktorych bramki nie wpadly.
http://ekstraklasa.tv/skroty/cracovia-r ... czu/35lqyr
38 sek - wypluwa pilke przed siebie. nastepnym razem wypluje pol metra dalej i bedzie gol. podobnie zrobil z Plockiem u siebie, na szzczescie potem wybronil sam na sam
w 1 polowie raz sobie krzyknal "moja" a potem przepuscil pilke pod nogami, brzuchem i Grodek wybijał
2:58 - tez robi pusty przelot, na szescie nasz zawodnik wybija.
no i gol, w ktorym wiekszosc winy jest po jego stronie. I nie piszmy, ze moze i tak by swtrzelil, bo co innego jak trzeba szykac uderzenia przy slupku itd a co innego jak wystarczy dolozyc glowe.

Porownanie do Wyszomirskiego to zart. On gral w czolowym klubie dobre ligi przez lata, a w reprezentacji ustepowal miejsca gosciowi, uznawanem za jednym z najlepszych na tej pozycji na swiecie.

Zrozumcie mnie dobrze. Ja go nei wyzywam, nei czekam na jego bledy, wrecz przeciwnie. Ale nie ma za co zamazywac prawdy, z przyzwoitym bramkarzem mamy 4pkt wiecej. Dodatkowo jego postawa nie jest wynikiem pecha, ze msci sie na nim kazdy blad, bo robi ich od groma.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: elquatro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], moRi95, OLSZA, opa, OSH, RadiatoR, west72 i 80 gości