[6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1622
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#136 Post autor: west72 » 20 sie 2016, o 21:45

zaglądam tu regularnie ale byłem na urlopie i ciężko było z netem ale.....widziałem Ruch na żywo z Łęczną,widziałem w tv Płock,Arke Wisłe i teraz Craxe i napisze tak.Potrzebujemy na dziś przede wszystkim spokoju bo mimo słabego początku całość gry defensywnej wygląda coraz lepiej.Waldek nie ma już czasu na eksperymenty na dziś musi pracować z tymi piłkarzami których ma i na tej bazie zestawiać skład.Co do personalnych wycieczek błędy popełniają wszyscy nasi piłkarze i Ci mniej i najbardziej doświadczeni więc personalne wycieczki do młodego Lecha czy Koja,Cichockiego czy innych są tu zbędne.Dziś na pewno mecz był do wygrania ale i przy odrobinie szczęścia i Craxa mogła zgarnąć komplet.Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Konczi, Lipa,Urbańczyk,Pepe ,dobre zmiany daje Monet ale ciągle potrzebujemy większej siły w ofensywie bo ta robiła różnicę przy podobnym zestawieniu personalnym obrony rok temu.czekam na to jak odpali Mazek,Przybecki,może coś do pomocy wniesie Walski,pewnie Kowalczyk też potrzebuje trochę czasu do wkomponowania się w zespół.Naszą największą bolączką jest brak czasu i to,że zawodników do drużyny sprowadzamy nie na początku a pod koniec okna i w dodatku nie takich którzy z marszu wchodzą w zespół i dają mu jakość.Tak wiem przyszedł Puto i zapewnił nam stabilność w bramce ale swoje babole mimo doświadczenia też puszczał tyle ,że ze względu na ogranie dużo nadrabiał doświadczeniem.
Mimo wszystko do puki nie znajdziemy solidnego numeru Jeden to wolę w bramce młodego Lecha niż Skabę bo ten jest jeszcze na początku przygody z Eks i albo teraz wykorzysta szansę albo zginie gdzieś w pierwszej lub drugiej lidze.........Tak na prawdę to potrzebujemy zawodników na każdą pozycję po za skrzydłami choć na pewno priorytetem są bramkarz ,boczni obrońcy defensywny pomocnik i po odejściu Stępla najlepiej szybki ,silny i skuteczny napastnik ;)
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

HKSWH
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2015, o 09:25
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#137 Post autor: HKSWH » 20 sie 2016, o 22:01

KK pisze:Fakty są takie, że Ruch wywiózł 4 punkty z Krakowa

Pozdrowienia dla tych, którzy w maju nosili Waldka na rękach, a w lipcu chcieli go zwalniać
Pozdrowienia dla tych, którzy lamentowali, że po odejściu Stępińskiego pewny spadek

PS
Lech też jeszcze Wam utrze nosa :)
Pozdrowienia dla takich, co piszą tak wylewne pozdrowienia.
Pozdrowienia dla takich, co popadają w samouwielbienie nie ogarniając faktów.
Typowa oznaka ludzi słabych i zakompleksionych.

PS.
Będzie miał okazję jeszcze nie raz skorzystać z chusteczki.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#138 Post autor: grzej » 20 sie 2016, o 22:22

Najbardziej wkurzająca sytuacja, w której mecz na spokoju do wygrania remisujemy w takich okolicznościach.

Cieszy postawa drużyny, wystarczyło żeby Hanzel usiadł na trybunach, niech tam zostanie do końca kontraktu, a gra w środku wygląda od razu lepiej. Dobre odbiory Urbańczyka i rozegranie Lipskiego, szkoda sytuacji Araka. Z meczu na mecz lepiej wygląda Ćwielong, kolejną dobrą zmianę dał Moneta. W końcu trochę agresji, wślizgów. Swoje dołożył Gil, który wyczarował z dupy dwie żółte kartki dla naszych zawodników.

Gdybym miał wybierać pomiędzy Lechem i Skabą wybrałbym tego pierwszego, jeszcze jest szansa, że się rozwinie. Narazie wygląda fatalnie. Wypuszczanie piłki z rąk, puste przeloty. Zawalił 3 z 4 bramek, które straciliśmy. Takie błędy na tym poziomie rozgrywkowym nie powinny zdarzać się bramkarzowi. I przestańcie się podniecać tym, że jedną sytuację wybronił. Za chwilę wyznacznikiem jakości bramkarskiej będą wygrane w konkursie ekstraklasy na najlepszą interwencję meczową. A my będziemy się podniecać tym, że udało mu się coś wybronić. Nie wybronił nam meczu, zajebał bramkę i straciliśmy 2 punkty. Może w końcu wyciągnie Lech wnioski, tak jak w końcu zrobił to Fornalik.
historiaruchu.pl

jacekmury1
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2010, o 14:17
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#139 Post autor: jacekmury1 » 20 sie 2016, o 23:38

Dobrze godosz Grzej,muszymy mieć dobro Jedyka szpil był wygrany.
jacekmury1

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#140 Post autor: KK » 20 sie 2016, o 23:51

HKSWH pisze:Pozdrowienia dla takich, co piszą tak wylewne pozdrowienia.
Pozdrowienia dla takich, co popadają w samouwielbienie nie ogarniając faktów.
Typowa oznaka ludzi słabych i zakompleksionych.

PS.
Będzie miał okazję jeszcze nie raz skorzystać z chusteczki.
Widać zabolało, oj zabolało :rotfl:
Hejtuj zatem ile chcesz. Po mnie to spływa. Czas oceni, kto miał rację :cwaniak:

rkma
Posty: 7
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 10:51
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#141 Post autor: rkma » 21 sie 2016, o 00:16

z Lechem w bramce jeszcze nie przegrali

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#142 Post autor: Ozor » 21 sie 2016, o 00:24

A wiela to szpili z nim grali i z kim? Dej pokoj to niy torman na ekstraklasa z tom obronom .

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#143 Post autor: Scypion » 21 sie 2016, o 07:58

KK pisze:
HKSWH pisze:Pozdrowienia dla takich, co piszą tak wylewne pozdrowienia.
Pozdrowienia dla takich, co popadają w samouwielbienie nie ogarniając faktów.
Typowa oznaka ludzi słabych i zakompleksionych.

PS.
Będzie miał okazję jeszcze nie raz skorzystać z chusteczki.
Widać zabolało, oj zabolało :rotfl:
Hejtuj zatem ile chcesz. Po mnie to spływa. Czas oceni, kto miał rację :cwaniak:

Nastepny meczennik...

Dorcia
Posty: 1155
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#144 Post autor: Dorcia » 21 sie 2016, o 08:21

Nie znęcając się nad Kamilem...
Wg mnie zagraliśmy najlepszy piłkarsko szpil wczorej.
Już zęby nie bolały jak się to oglądało. Mimo,że prowadziliśmy dążyliśmydo drugiej bramki. Mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji.
Optymistyczne jest to, że jeszcze lepiej mogą grać Pepe i Mazek. Może w końcu wróci Helik. Napastnika pilnie trzeba sprowadzić. Kamilowi dawałbym dalej szansę.

marek79
Posty: 7700
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#145 Post autor: marek79 » 21 sie 2016, o 11:44

14182888 pisze:Nie wierze tu są jeszcze obrońcy tej ameby umysłowej, biedny kamilek ma tylko 21 lat i nie można presji na nim wywierać, bo się nie rozwinie. Takiego parodysty dawno nie było w Ruchu, remis tylko i wyłącznie przez niego, mam nadzieję, że szybko znajdą kogoś na tę pozycję i nie będziemy musieli już oglądać tego nieudacznika.

Po co ludzie wklejaja tu swoje CV.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

kattowitz
Posty: 2198
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#146 Post autor: kattowitz » 21 sie 2016, o 11:56

My nie wystawiamy w bramce synka co mo 17 lot co mógłby robić takie babole co mecz. On mo 21 lat i tu już nie ma wymówki że młody. To jest Ekstraklasa a nie ogrywanie zawodnika w 3 lidze. Nie chce mi się szukać ale od ilu lot on jest w pierwszym składzie? Drągowskiego z niego nie zrobią. Niestety ale synek nie rokuje na bramkarza w tej klasie rozgrywkowej. Przychylam się do zdania że na tą chwilę Ruch nie posiada tormana na ES. Może spróbować tego Miszczuka? Som już nie wiem.

MaRko22
Posty: 1880
Rejestracja: 16 cze 2009, o 22:38
Lokalizacja: Chorzów/Piekary Śląskie
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#147 Post autor: MaRko22 » 21 sie 2016, o 11:59

kattowitz pisze:My nie wystawiamy w bramce synka co mo 17 lot co mógłby robić takie babole co mecz. On mo 21 lat i tu już nie ma wymówki że młody. To jest Ekstraklasa a nie ogrywanie zawodnika w 3 lidze. Nie chce mi się szukać ale od ilu lot on jest w pierwszym składzie? Drągowskiego z niego nie zrobią. Niestety ale synek nie rokuje na bramkarza w tej klasie rozgrywkowej. Przychylam się do zdania że na tą chwilę Ruch nie posiada tormana na ES. Może spróbować tego Miszczuka? Som już nie wiem.
Miszczuk chyba po meczu rezerw doznał małej kontuzji i albo nie trenuje albo trenuje indywidualnie.
Obrazek

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#148 Post autor: gerhat » 21 sie 2016, o 12:02

Popieram w wieku 21 lat na tym poziomie trzeba już umieć obliczyć lot piłki i kiedy do niej wyjsć. To są szkolne błędy nie wynikające z jakichś super trudnych sytuacji boiskowych.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#149 Post autor: pedro-sbl » 21 sie 2016, o 12:09

Ci co go broniom, niych sie dodadzom 4 pkt, 2 pkt zawalone bez lecha z Plockiym, 2 pkt zawalone z cracoviom. Badnijcie sie tabela kaj by my byli. Oby tych punktow niy braklo na koniec.

W powaznym klubie, w powaznyj lidze tyn chop przeglondolby juz 3 ligowe druzyny czy kieros niy potrzebuje tormana na lawa.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

DZIES10NA
Posty: 972
Rejestracja: 6 lut 2014, o 16:25
Kontakt:

Re: [6 kolejka] Cracovia - Ruch Chorzów 20.08.16 15:30

#150 Post autor: DZIES10NA » 21 sie 2016, o 12:11

Gdyby Arak strzelił zapewne nie było by tyle godki o Lechu bo by my wygrali ... Wola młodego co zdarzają się błędy niż Skaby czy innego co mo 35 lot i też robi bledy a wina jest trenerów zarządu bo wiedzieli oni kogo momy na bramka , po odejściu Putnockiego
Skaba cały sezon rezerwowy ,Lech 2 zespół w tamtym sezonie ..... nie wieszajmy na Lechu winy porażki !
Czy Lech by wczoraj bronił gdyby był Putnocki ? Nie !
Nie mamy bramkarzy innych albo on albo Skaba kogo wybierajcie ? Ja Lecha ...
Błędy będę mu się zdarzać , raz wybroni sam na sam czy karne z Stomilem zapomnieli nie którzy a innym razem puści szmatę niestety ... i tak jak napisałem na górze gdyby strzelili my a Arak mioł dwie świetne okazje to o Lechu by tu prawie nikt nie pisoł !

edit: a mo tylko Skaby i Lecha ! Bronił Skaba to po szpilu z Leczna dowac Lecha a teraz kogo? Gródka do bramy ?
Piszecie ze synek 21 lot nie może takich błędów robić ale kogo Waldek tam mo dać? Odpowiedzcie się sami ....
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ostatnio zmieniony 21 sie 2016, o 12:20 przez DZIES10NA, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], hebel, JoKeRoNŁ, Konrad, Majestic-12 [Bot], scaneRboy i 77 gości