[5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#76 Post autor: hornet » 14 sie 2016, o 21:31

jajo pisze:po prostu dyskusja. caly zeszly seozn nos krecili. teroz pomylka na nasza korzysc. ciezko do wychwycenia.
golurubychop - nie wiem skad przeswiadczenie, ze sie nie liczy, bo odbiol bramkarz. jak zawodnik w momencie strzalu jest na spalonym to KAZDA jego dobitka to spalony.
.
Nieprawda jajo,jeśli obrońca/bramkarz zagra (nie odbije się od niego) piłkę do napastnika drużyny przeciwnej, który jest na pozycji spalonej,to spalonego nie ma. Przepisy się zmieniły. Czym jest odbicie już przytaczałem, musi być statyczne i nie mieć wpływu na kierunek zagrania piłki. Czyli obrazowo piłka odbija się od niemającego zamiaru ją zagrać piłkarza. To samo dotyczy bramkarza i parady bramkarskiej. Gdyby KAŻDE odbicie od bramkarza miało mieć taki skutek,to nie byłoby potrzeby wprowadzania pojęcia tzw. parady bramkarskiej. Może jestem skrzywiony, jako prawnik odnośnie samego określenia "parada bramkarska",ale to oddzielna kwestia.

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#77 Post autor: hornet » 14 sie 2016, o 21:33

Ozor pisze:Wygrali i to sie liczy reszta niy mo znaczynia.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
My się tak samo cieszymy Ozor,ino dyskutujemy i trochę się różnimy w interpretacji...poza tym kochomy ta sama drużyna :)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#78 Post autor: jajo » 14 sie 2016, o 21:35

hornet pisze:
jajo pisze:po prostu dyskusja. caly zeszly seozn nos krecili. teroz pomylka na nasza korzysc. ciezko do wychwycenia.
golurubychop - nie wiem skad przeswiadczenie, ze sie nie liczy, bo odbiol bramkarz. jak zawodnik w momencie strzalu jest na spalonym to KAZDA jego dobitka to spalony.
.
Nieprawda jajo,jeśli obrońca/bramkarz zagra (nie odbije się od niego) piłkę do napastnika drużyny przeciwnej, który jest na pozycji spalonej,to spalonego nie ma. Przepisy się zmieniły. Czym jest odbicie już przytaczałem, musi być statyczne i nie mieć wpływu na kierunek zagrania piłki. Czyli obrazowo piłka odbija się od niemającego zamiaru ją zagrać piłkarza. To samo dotyczy bramkarza i parady bramkarskiej. Gdyby KAŻDE odbicie od bramkarza miało mieć taki skutek,to nie byłoby potrzeby wprowadzania pojęcia tzw. parady bramkarskiej. Może jestem skrzywiony, jako prawnik odnośnie samego określenia "parada bramkarska",ale to oddzielna kwestia.
jesli zagra do przeciwnika, to tak.
tylko, ze w przypadku, obrony bramkarza nie mozna mowic o zagraniu. Miskiewicz bronil strzal i nie myslal o tym do kogo poleci pilka po jego odbiciu. gdyby zdupil podanie i zagran Oleksemu to by spalonego nie bylo.

:piwo: :piwo: lepiej dyskutowac o bledach sedziego niz durs szkamrac i wyzywac swoich pilkarzy :]
moze dzieki tej rozmowy w koncu po wygranym mecuz bedzie wiecej komentarzy niz po przegranym ;)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

HKSWH
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2015, o 09:25
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#79 Post autor: HKSWH » 14 sie 2016, o 21:39

Ta Wisła jeszcze słabsza od nas, nie dziwne, że zajmuje ostatnie miejsce. Stępiński i bardzo długo nic...
Super, że wygrali, ale daleki jestem od hurraoptymizu.

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#80 Post autor: hornet » 14 sie 2016, o 21:44

Jak dają dupy to zasługują na krytykę...jak walczą to nawet porażka nie powinna zabrać im pochwał.
Chciałoby się odnieść do krytyki na forum Cichockiego,młodego Lecha,trenera itd. itp. ale po co....

Mnie cieszy dzisiejsza walka i przede wszystkim okazje bramkowe i posiadanie piłki. Stara prawda Leo - jak przeciwnik nie ma piłki,to nic nam nie zrobi. Banalne,ale prawdziwe. Bramka dla Wisły mimo wszystko po fajnej akcji,a nie po jakimś wielkim babolu obrońców. Mam nadzieję,że na następny szpil na Cichej dojadę...ale to już oddzielna kwestia (pewnie forumowicze pomogą i pokierują ;) )

3 pkt z Wisłą...wooooooow,nawet nie marzyłem! Wielka,wielka,wielka, niebieska ERKA!!! :hurra:

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#81 Post autor: Scypion » 14 sie 2016, o 21:48

hornet pisze: Chciałoby się odnieść do krytyki na forum Cichockiego,młodego Lecha,trenera itd. itp. ale po co....

Mnie cieszy dzisiejsza walka i przede wszystkim okazje bramkowe i posiadanie piłki. Stara prawda Leo - jak przeciwnik nie ma piłki,to nic nam nie zrobi. Banalne,ale prawdziwe. Bramka dla Wisły mimo wszystko po fajnej akcji,a nie po jakimś wielkim babolu obrońców. Mam nadzieję,że na następny szpil na Cichej dojadę...ale to już oddzielna kwestia (pewnie forumowicze pomogą i pokierują ;) )

3 pkt z Wisłą...wooooooow,nawet nie marzyłem! Wielka,wielka,wielka, niebieska ERKA!!! :hurra:

Faktycznie. W meczu z Wisłą Cichocki wystąpił na swojej najlepszej pozycji i od razu efekty widoczne.

Golyrubychop
Posty: 377
Rejestracja: 30 gru 2009, o 11:48
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#82 Post autor: Golyrubychop » 14 sie 2016, o 21:58

jajo pisze: golurubychop - nie wiem skad przeswiadczenie, ze sie nie liczy, bo odbiol bramkarz.
Pomiydzy Kojem a Oleksym niy było obrońcy.
Tak samo jak leci dwóch na bramkarza to może podać do przodku.

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#83 Post autor: Elmer » 14 sie 2016, o 22:14

Jaki tutaj spokój. Gdyby przegrali wylądowaliby na ostatnim miejscu i wtedy możnaby po nich jechać. A tak to cisza. Długi weekend? A może taka mentalność?

Widziałem tylko drugą połowę, za 35 minut brawo, potem trochę nerwowo. Bramkarz? Dzisiaj miał trochę szczęścia. No ale widać, że po przelewach na witaminki starczyło i chęci się znalazły
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#84 Post autor: bluemario » 14 sie 2016, o 22:26

W czwartek 120 minut grania i dziś w lidze wygrana :hurra: Legia i szczewa też grali 120 min w PP a w lidze przegrali.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#85 Post autor: jajo » 14 sie 2016, o 22:33

Golyrubychop pisze:
jajo pisze: golurubychop - nie wiem skad przeswiadczenie, ze sie nie liczy, bo odbiol bramkarz.
Pomiydzy Kojem a Oleksym niy było obrońcy.
Tak samo jak leci dwóch na bramkarza to może podać do przodku.
wtedy linie spalonego wyznacza pilka. moze podac do przodku, ale zawodnik, do ktorego jest podanie musi byc za podajacym.
http://ekstraklasa.tv/bramki/termalica- ... rza/wnpjks
A Oleksy w momencie strzalu byl za linia pilki.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#86 Post autor: meretz » 14 sie 2016, o 22:54

Licza na to, że od następnego meczu nie będzie Cichockiego nawet na ławie. Niech to fatum już leci na trybuny.


Pazio dalej kontuzja? Co jest z nim?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#87 Post autor: Lothar Ślązok » 14 sie 2016, o 23:06

A mi się wydaje że przy naszej drugiej bramce, to już główka Koncziego mogła przejść linię bramkową i Miśkiewicz wybił balę już zza lini bramkowej.
Ogólnie nasz najlepszy szpil w tym sezonie, chociaż i tak mają jeszcze sporo do poprawy. Bydzie dobrze!

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#88 Post autor: jajo » 14 sie 2016, o 23:18

Lothar Ślązok pisze:A mi się wydaje że przy naszej drugiej bramce, to już główka Koncziego mogła przejść linię bramkową i Miśkiewicz wybił balę już zza lini bramkowej.
Ogólnie nasz najlepszy szpil w tym sezonie, chociaż i tak mają jeszcze sporo do poprawy. Bydzie dobrze!
tez mi sie tak wydawalo.
z drugiej strony Konczi musi takie cos skonczyc bez zadnych watpliwosci. Druga sytuacja trudniejsza i ladnie sie znalazl, ale tez braklo skutecznoci. Ogolnie dobry mecz z jego strony,
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#89 Post autor: jajo » 14 sie 2016, o 23:21

Widzieliscie w ogole transparencik "Urbanczyk jestes moim idolem" u jakis mldych kibicow Wisly? :D
skad to sie wzielo?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: [5 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 14.08.2016 18:0

#90 Post autor: Lateralus » 14 sie 2016, o 23:46

A jo sie pytom kaj są ci co zwalniali WF!?! Kaj!?!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bamboleo1, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 140 gości