[1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#91 Post autor: grzechub » 18 lip 2016, o 08:22

meretz pisze:31 minuta ewidentny elwer do nos...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Elwer nie był chyba aż tak ewidentny.Pan Sławek analizowol ino faul Grodka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7941
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#92 Post autor: Scypion » 18 lip 2016, o 08:26

CSL pisze:
meretz pisze:31 minuta ewidentny elwer do nos...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Elwer nie był chyba aż tak ewidentny.Pan Sławek analizowol ino faul Grodka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Standard. Zawsze nojbardzi ewidentne elwry powoduja nasi obrońcy, a nojbardzi kontrowersyjne sa te dyktowane po faulach na naszych napastnikach...

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#93 Post autor: meretz » 18 lip 2016, o 09:39

to była ręka, gdyby nie ona, Arak miołby patelnia przed bramką.

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#94 Post autor: Thoth » 18 lip 2016, o 11:38

z Araka byda ludzie, to co odpierdolili tzw. obrońcy i torman przy torze do Łęcznej podchodzi pod sąd polowy, Bogu dzięki ze momy Stępińskiego. Sytuacja w jakiej są my z obrońcami dobitnie pokazują pojekiwania o jak najszybszy powrót Grodka czy ogólnie powrót Stawara którzy bedać nedznymi wyrobnikami w tej sytuacji wydaja sie byc mężami opatrznosciowymi patrzac na gra Koja czy Cichockiego. Kiedy wraco Helik?
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#95 Post autor: meretz » 18 lip 2016, o 12:15

Dalej nie wiadomo. Nawet jak wróci, to będzie pewnie grał w rezerwach.

Awatar użytkownika
legeartis
Posty: 109
Rejestracja: 20 lip 2015, o 18:42
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#96 Post autor: legeartis » 18 lip 2016, o 13:00

To łod czego momy choby Żmudy, Wagnera i Komarnickiego? Dostanom szansa, czy zaś bydymy ich ino na papiorku mieli...
Obrazek

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#97 Post autor: jajo » 18 lip 2016, o 13:15

legeartis pisze:To łod czego momy choby Żmudy, Wagnera i Komarnickiego? Dostanom szansa, czy zaś bydymy ich ino na papiorku mieli...
Kazdy mlody w Ruchu dostaje swoja szanse w odpowiednim momencie. Obecnie i tak mamy chyba najmlodsza kadre w lidze.
Co myslisz ze Fornalik jest sabotazysta, ze ich nie wstawia? Widocznie jeszcze sa za slabi.

Jak sadzisz, ze jest inaczej to podaj jakies nazwiska mlodych, ktorzy u nas nie dostali szansy, a po odejsciu zrobili kariere w ekstraklasie.

32-22,22,32(24),25-22(30),29,39,22,21-21(21) = srednia wieku ponizej 26lat, mimo Surmy w skladzie.
7 zawodnikow ponizej 23 roku zycia. A tu ciagle recepta, mlodych mlodych.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#98 Post autor: KK » 18 lip 2016, o 13:28

Sądzę, że Fornalik zdążył nas przekonać, że warto mu ufać i że wie najlepiej, kiedy i na kogo postawić.
Nie jest nieomylny, ale ufajmy mu.

W sobotę twierdziłem inaczej, a dziś stwierdzam, ze nawet wpuszczenie Ćwielonga w 87. min było zrozumiałe, skoro wypadł Grodzicki, a Koj też był poturbowany i nie było pewności, czy dotrwa do końca.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#99 Post autor: jajo » 18 lip 2016, o 13:51

CSL pisze:
meretz pisze:31 minuta ewidentny elwer do nos...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Elwer nie był chyba aż tak ewidentny.Pan Sławek analizowol ino faul Grodka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
teraz powtorka leci.
wywracajac sie zahaczył piłke reka. 0 rozmyslnosci, naturalne ulozenie, a nawet brak pewnosci, zeby Lipa doszedl.
Ale przede wszystkim te 2 pierwsze argumenty sa wystarczajace za tym, ze nie bylo karnego.

Z tym faulem Grodka to mi sie wydawalo juz z trybun, ze faulowal, tylko jedno tempo wczesniej przy glowce sam Grodzicki byl faulowany.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1422
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#100 Post autor: atleticomadryt » 18 lip 2016, o 14:13

danory23 pisze:Stawar jutro dostanie kontrakt... tak jakoś czuja ;)
Doswiadczony wyjadacz ekstraklasowy przyda sie na zmiennika w rundzie jesiennej, bo wielkiej alternatywy finansowej na sprowadzenie solidnego obroncy brak, a przetasowania na gorze wplywaja takze na stabilizacje podejmowanych decyzji w czasie trwania sezonu.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Elmer
Posty: 10373
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#101 Post autor: Elmer » 18 lip 2016, o 14:28

Podobała mi się reakcja Stępla po golu na 1:1. Wszyscy stali a on wziął piłkę i pobiegł na środek.

Szkoda by było gdyby odszedł. Zagrać sezon dwoma napastnikami, to byłoby to!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#102 Post autor: HKSADIK » 18 lip 2016, o 15:36

Cała akcja bramkowa- http://www.ekstraklasa.org/wideo-akcja-palce-lizac

Rozrysowana na grafice :)

Obrazek

Perełka!!

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#103 Post autor: ZYGa91 » 18 lip 2016, o 20:28

Jakby dostoł na chwila bal Mazi to cołki skład by broł udział :D
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#104 Post autor: heli » 18 lip 2016, o 20:44

jajo pisze:
CSL pisze:
meretz pisze:31 minuta ewidentny elwer do nos...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Elwer nie był chyba aż tak ewidentny.Pan Sławek analizowol ino faul Grodka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
teraz powtorka leci.
wywracajac sie zahaczył piłke reka. 0 rozmyslnosci, naturalne ulozenie, a nawet brak pewnosci, zeby Lipa doszedl.
Ale przede wszystkim te 2 pierwsze argumenty sa wystarczajace za tym, ze nie bylo karnego.

Z tym faulem Grodka to mi sie wydawalo juz z trybun, ze faulowal, tylko jedno tempo wczesniej przy glowce sam Grodzicki byl faulowany.
Dla mnie ten argument rozmyślności to jest największy debilizm tych przepisów, niech mi kto znajdzie chopa co celowo robi ręka w polu karnym ile takich jest jeden na stu, jak już wybijo bala z linii bramkowej, podobnie jak naturalne ułożenie. To jest chyba ino właśnie po to by zawsze móc kogoś wybronić lub zganić za taką, a nie inną decyzję w zależności czy w zgodzie z linią "partii".
Najlepszy przykład ręka na Wisła Lechia czy on ją zrobił celowo, no raczej nie bo po co, czy było to naturalne, no przecież nigdy nie stoisz z ręką idealnie przy ciele, choćby skuli równowagi czy walki z przeciwnikiem i wyczuciem dystansu, a jednak karny był i nikt sie nie pluł.
Jedyny dla mnie jakiś logiczny argument przeciw odgwizdaniu to jest, że zawodnik jest blisko atakującego zagrywającego piłkę i został nastrzelony, a że było to blisko nie miał szans na reakcję, a cała reszta to czy będzie to do Ruchu czy Ruch na tym straci powinno być elwrami, a co najwyżej ocena zamiaru to kwestia kartki.

Tak jak jest w handbalu, noga to noga chyba, że nastrzelona specjalnie przez atakującego (a i tak taka interpretacja to rzadkość). Od decyzji i wizji sędziego zależy jedynie czy uznaje ją za celową i daje dodatkowe 2 minuty czy po prostu jest tylko odgwizdana bez dodatkowej kary indywidualnej.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [1 kolejka] Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 16.07.16 15:30

#105 Post autor: jajo » 18 lip 2016, o 22:56

heli pisze:
jajo pisze:
CSL pisze:
meretz pisze:31 minuta ewidentny elwer do nos...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Elwer nie był chyba aż tak ewidentny.Pan Sławek analizowol ino faul Grodka.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
teraz powtorka leci.
wywracajac sie zahaczył piłke reka. 0 rozmyslnosci, naturalne ulozenie, a nawet brak pewnosci, zeby Lipa doszedl.
Ale przede wszystkim te 2 pierwsze argumenty sa wystarczajace za tym, ze nie bylo karnego.

Z tym faulem Grodka to mi sie wydawalo juz z trybun, ze faulowal, tylko jedno tempo wczesniej przy glowce sam Grodzicki byl faulowany.
Dla mnie ten argument rozmyślności to jest największy debilizm tych przepisów, niech mi kto znajdzie chopa co celowo robi ręka w polu karnym ile takich jest jeden na stu, jak już wybijo bala z linii bramkowej, podobnie jak naturalne ułożenie. To jest chyba ino właśnie po to by zawsze móc kogoś wybronić lub zganić za taką, a nie inną decyzję w zależności czy w zgodzie z linią "partii".
Najlepszy przykład ręka na Wisła Lechia czy on ją zrobił celowo, no raczej nie bo po co, czy było to naturalne, no przecież nigdy nie stoisz z ręką idealnie przy ciele, choćby skuli równowagi czy walki z przeciwnikiem i wyczuciem dystansu, a jednak karny był i nikt sie nie pluł.
Jedyny dla mnie jakiś logiczny argument przeciw odgwizdaniu to jest, że zawodnik jest blisko atakującego zagrywającego piłkę i został nastrzelony, a że było to blisko nie miał szans na reakcję, a cała reszta to czy będzie to do Ruchu czy Ruch na tym straci powinno być elwrami, a co najwyżej ocena zamiaru to kwestia kartki.

Tak jak jest w handbalu, noga to noga chyba, że nastrzelona specjalnie przez atakującego (a i tak taka interpretacja to rzadkość). Od decyzji i wizji sędziego zależy jedynie czy uznaje ją za celową i daje dodatkowe 2 minuty czy po prostu jest tylko odgwizdana bez dodatkowej kary indywidualnej.
jedna sprawa, to czy obecne przepisy sa sprawiedliwe czy nie, inna czy wg tych przepisow powinno sie gwizdnac reke. z calym szcacunkiem, ale w tym wyjasnieniu przypominasz Jacka Ziobera mowiacego "reka to reka". Przepisy sa jakie sa. Niedawno bramkarz za przypadkowy faul mogl dostac czerowna + karnego. To nie znaczy, ze byloby to niesprawiedliwe.

W rozmyslnosci chodzi o to, czy ruch zawodnika nie mial celowo zwiekszyc rozmiaru cialu, a nie czy celowo odbil reke (vide Suarez przeciw Ghanie). Tutaj roznica jest kolor kartki.

ps. tutaj sie to lapatalo wg mnie ewidentnie w kategorie nastrzelenia.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bialy, Bing [Bot], Google [Bot], MakeRson, moRi95, Stasiu19R20 i 98 gości