Przygotowania/sparingi

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#961 Post autor: ryszardczaban » 1 lip 2018, o 19:15

Rafał19R20 pisze:
1 lip 2018, o 15:32
nie było źle , ale też bez rewelacji...
na mały plus: ten nowy Brzuzy, ( przypomina trochę z wyglądu Gigołajewa) dobre odbiory, kilka ciekawych wrzutek może coś bedzie z Niego
na pluz też: Kowalski, Podgórski i Urbańczyk..
reszta bardzo przeciętnie, pytanie czy tym składem jesteśmy w stanie bić się o awans?.. liga zweryfikuje...
Swoją drogą Widzew też nic specjalnego nie prezentował, aktualnie zbliżony poziom do Ruchu.
Moim zdaniem mamy duży problem z bramkarzami...
Lech cieniutki, co druga piłka wypluwana.. Paszek jeszcze większa tragedia...
może lepiej postawić na Bieleckiego z Juniorów?..
Co do Bieleckiego zgadzam się w 100 %,wydaję się przynajmniej na dziś pewniejszy niż Lech i Paszek.
A co do pozostałych ocen to Kowalski,Podgórski I Brzuzy na plus.
Co można napisać jeszcze o tym test meczu to chyba tylko tyle,że był to drugi sparing i w Kamieniu koło Rybnika
Fornalak,Michalski będą mieli czas by popracować na zgrupowaniu w Kamieniu,a być może jeszcze to nie koniec ewentualnych wzmocnień.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#962 Post autor: ryszardczaban » 1 lip 2018, o 19:25

Moim zdaniem większość meczów w tej drugiej lidze może mieć podobny obraz do dzisiejszego sparingu czyli może dominować walka,walka raz jeszcze walka pozbawiona finezji,jakiejś techniki.
Zespoły w pierwszych kolejkach będą starać się by nie stracić goli,a w naszym przypadku dobrze byłoby jednak punktować od samego początku.
O punkty nie będzie łatwo w żadnym ze spotkań i na to Fornalak musi mentalnie zespół przygotować niezależnie od tego kto w Ruchu ostatecznie w rozgrywkach drugiej ligi będzie grał.
Do startu rozgrywek coraz to mniej czasu i ten czas musi zespół należycie przepracować jeśli myśli o realnym powrocie do pierwszej ligi,a przydałyby się jeszcze wzmocnienia w postaci 2-3 starszych doświadczonych piłkarzy,którzy byliby alternatywą na wypadek kontuzji czy kartek dla Kędziory i Podgórskiego.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

adamo1289
Kontakt:

#963 Post autor: adamo1289 » 2 lip 2018, o 08:59

Interesująca jest też inna rzecz - o ile naszej kadru mają decydować obecni juniorzy. Juniorskie rozgrywki (baraże CLJ) trwały po zakończeniu sezonu oraz w trakcie przerwy między sezonami seniorów. Ciekawe, jak ci chłopcy zostaną przygotowani? Czy dostaną wolne na regenerację? Czy wejdą do pierwszej drużyny i od razu na wysokie obciążenia wejdą po sezonie nieprzerwanej gry?

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#964 Post autor: ROHAN2 » 2 lip 2018, o 09:05

adamo1289 pisze:
2 lip 2018, o 08:59
Interesująca jest też inna rzecz - o ile naszej kadru mają decydować obecni juniorzy. Juniorskie rozgrywki (baraże CLJ) trwały po zakończeniu sezonu oraz w trakcie przerwy między sezonami seniorów. Ciekawe, jak ci chłopcy zostaną przygotowani? Czy dostaną wolne na regenerację? Czy wejdą do pierwszej drużyny i od razu na wysokie obciążenia wejdą po sezonie nieprzerwanej gry?
Według słów Fornalaka dostali 3 dni wolnego. Miejmy nadzieję że trenerzy ich nie zajadą a co gorsza nie posypią się kontuzje. Tutaj wszystko zależy od transferów, Fornalak może nie mieć po prostu innego wyjścia.

wiesiek1
Kontakt:

#965 Post autor: wiesiek1 » 2 lip 2018, o 09:40

Orientuje się ktoś czy Ruch dzisiaj trenuje i o której ?
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

adamo1289
Kontakt:

#966 Post autor: adamo1289 » 2 lip 2018, o 10:31

ROHAN2 pisze:
2 lip 2018, o 09:05
adamo1289 pisze:
2 lip 2018, o 08:59
Według słów Fornalaka dostali 3 dni wolnego. Miejmy nadzieję że trenerzy ich nie zajadą a co gorsza nie posypią się kontuzje. Tutaj wszystko zależy od transferów, Fornalak może nie mieć po prostu innego wyjścia.
Oby oby, ale 3 dni wolnego to po sezonie gry tyle co kot napłakał. Taką przerwę to się z reguły stosuje między zakończeniem sezonu a przygotowaniem do turnieju typu mistrzostwa świata. Powinno być dłuższe roztrenowanie. Mam nadzieję, że wiedzą co robią.

Wilus
Kontakt:

#967 Post autor: Wilus » 2 lip 2018, o 11:00

Prawda jest taka ze sprawa licencji po raz kolejny spowodowala ze będziemy nieprzygotowani na sezon. A dodatkowo mamy tez problem z skompletowaniem skladu. Nie chca krakac ale nas wiecej nie stac niz srodek tabeli, pod warunkiem ze wszyscy beda sie starac i grac do jednej brsmki.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#968 Post autor: ryszardczaban » 2 lip 2018, o 14:19

wiesiek1 pisze:
2 lip 2018, o 09:40
Orientuje się ktoś czy Ruch dzisiaj trenuje i o której ?
Z tego co mi wiadomo dziś pierwszy zespół Ruchu ma dzień wolnego,a jutro jest wyjazd na zgrupowanie do Kamienia koło Rybnika.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#969 Post autor: ryszardczaban » 4 lip 2018, o 23:13

Jeszcze o przygotowaniach słów kilka.
Ruch po dwóch rozegranych sparingach jest na obozie w Kamieniu koło Rybnika.
Jak dla mnie teraz sztab szkoleniowy ma tam takich zawodników,na których w jakimś procencie będzie się opierał ligowy skład.
Jest zatem czas na przygotowanie do sezonu i to tę fizyczną jak i mentalną sferą.
Nie będzie to na pewno dla Ruchu sezon łatwy,a obraz tego jak to będzie wyglądać mieliśmy w sparingu z Widzewem,gdzie dominowała walka,a napastnikom było trudno stworzyć zagrożenie pod bramką rywala.
To pod względem mentalnym musi być zespół przygotowany na walkę w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty meczów w drugiej lidze.
Jeśli trener Fornalak jest w stanie zaszczepić tą mentalność walki o każdy punkt,zwycięstwo w każdym meczu w tych piłkarzach jakich ma do dyspozycji na obozie to można być w miarę spokojnym.
Bo my musimy być świadomi tego,że druga liga nie będzie spacerkiem dla Ruchu i w każdym z meczów trzeba wywalczyć zwycięstwo,a żaden z rywali Ruchu nie położy się na boisku prosząc o najmniejszy wymiar kary.

wiesiek1
Kontakt:

#970 Post autor: wiesiek1 » 4 lip 2018, o 23:20

Wręcz przeciwnie, z Ruchem będą walczyć jeszcze bardziej żeby się pokazać. Na tą chwilę jesteśmy ładni jak to się mówi od pasa w górę.
Sklad w przybliżeniu na dziś :

Lech-Komarnicki Kulejewski Małkowski nie wiem - Kuba Kowalski Urbańczyk Bogusz Nowak Tomek Podgórski - Majewski lub Kędziora trudno stwierdzić. Pytanie czy uda się Fornalakowi stworzyć z tego drużynę bo materiał ma ponad 2 ligowy a do obrony zapewne jeszcze ktoś doświadczony przyjdzie.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
milanos
Kontakt:

#971 Post autor: milanos » 6 lip 2018, o 21:22

Z kim my w końcu jutro gramy?

Obrazek
Obrazek

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#972 Post autor: heli » 6 lip 2018, o 21:56

milanos pisze:
6 lip 2018, o 21:22
Z kim my w końcu jutro gramy?

Obrazek
jutro nie gramy z nikim
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

marek79
Kontakt:

#973 Post autor: marek79 » 6 lip 2018, o 22:46

Kto to jest Niki? :) ;)

jajo
Kontakt:

#974 Post autor: jajo » 8 lip 2018, o 16:40

Ławka Monaco: Seydou, Grandsir, N'Gakotou, De Jesus Nascimento, Serrano, Faivre, Ghezzal, Mesquita Lopes, Diop, Fernandez Llorente, Jovetić, De Oliveira, Moraes.

Llorente i Jovetic sie na nos nie chycili - za slabe. moze by ich wypozycczyc?

nie widza 11 Monaco co gro.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#975 Post autor: RNK95 » 8 lip 2018, o 16:42

Po stronie Monaco na bramce Diego Benaglio, na bramce Ruchu Kamil Lech - co za abstrakcja tej słonecznej niedzieli. To tak jakby zestawić Mercedesa klasy C z maluchem :niepewny:
Tu nie ma co trenować - tu trzeba dzwonić

Obrazek

ODPOWIEDZ