Przygotowania/sparingi

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1276 Post autor: disorder » 25 cze 2022, o 13:12

To nie jest oczywiście moment by oceniać kogokolwiek bo najcięższą pracę dopiero mają przed sobą.

Dlatego zostawię tylko przemyślenia odnośnie Bartka Barańskiego. Nie dziwię się, że rodzicom zależy na tym by już teraz wprowadzać go do gry. Tu nie ma na co czekać kopiąc się po czole w juniorach. On ma wszystko co na ten moment motorycznie potrzebuje a i głowa dobrze pracuje bo szuka takich przestrzeni, że można powiedzieć "piłka go szuka". Jak głowa i nogi pójdą w parze to za dwa lata wyjazd z Polski będzie konieczny. Mam nadzieję, że złapie trochę minut u nas. Rzadko w tym wieku widuje się tak dorosłe myślenie na boisku.

Panie Mieczysławie, nie pozwól go zepsuć 😉

Awatar użytkownika
Midway
Posty: 299
Rejestracja: 10 lut 2008, o 13:03
Lokalizacja: Świętochłowice-ZGODA
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1277 Post autor: Midway » 25 cze 2022, o 13:21

Dla mnie na plus Szczepan, Winciersz, Barański i Michalski. Ogólnie fajnie się oglądało ten mecz. Będzie dobrze w lidze.
P.S Szczepan serio ma jakieś nowe szczewiki! To jaki zrobił on progres w Ruchu robi niesamowite wrażenie. Dzisiaj wyglądał jak stary wyjadacz.
Pierwszy mecz na Cichej 6: 10.04.2004: Ruch Chorzów 2-2 Podbeskidzie Bielsko Biała
Pierwszy wyjazd: Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów 19.08.06
Najwyższe zwycięstwo: Ruch Chorzów 5-0 Piast Gliwice 31.05.06, Najwyższa porażka: Jagiellonia Białystok 6-0 Ruch Chorzów 15.09.13
Sukcesy: 1 wicemistrzostwo Polski, 2x 3 miejsce, finał Pucharu Polski x2, awans do Ekstraklasy x2

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1278 Post autor: heli » 25 cze 2022, o 13:29

Na spokojnie mogę napisać, że my grając praktycznie trzema zestawieniami w każdej fazie byliśmy drużyną lepszą, a w ostatnich 30 minutach wręcz dominującą. Oczywiście dominacja mogła wynikać, że wtedy w Odrze grali słabsi lub bardziej zmęczeni.
Nie znam się na kadrze Odry, a oglądałem na boisku, nie na yt więc nie wiem czy na ile i kiedy Odra grała dobrym, a kiedy słabszym składem więc nie będe pisać jacy my ni e mocni na tle drużyny walczących ostatnio w barażach.

Druga sprawa uważam, że mamy jeszcze szerszą kadrę i widać, że już na 90% pozycji mamy conajmniej dwóch graczy, których siła jest podobna, oczywiście teraz trzeba zrobić by ta równość była na jak najwyższym poziomie.

Trzecia sprawa Barański (i inni młodzi) na pewno nie ma obaw, że odstaje siłowo czy szybkościowo od innych spokojnie może być graczem, który już będzie brany pod uwagę jak równoprawny zawodnik. Oczywiście to nie znaczy, że jest lepszy i że już musi grać, ale jak będzie grał i zbierał minuty to dlatego, że będzie dawał radę, a nie dlatego, że jest młody. Ale tak samo i pozostali młodzi Bąk, Roguła nie było widać jakiejś przepaści między nimi, jak i całej drużyny że w danym momencie jesteśmy słabsi. O Franke ciężko coś powiedzieć bo po prostu w czasie jego gry Odra już nie istniała.

Nowi i Winciersz to tak jak punkt drugi czyli solidne występy, ale też ciężko napisać, że lepsi od innych naszych na tych pozycjach.

Oczywiście to tylko sparing do tego pierwszy, przed obozem gdzie będzie pewnie śruba dociśnięta, więc raczej porównuję "naszych do nas samych", a nie do przeciwnika czy pisząc o ogólnej sile bądź nie zespołu.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1279 Post autor: Rafał19R20 » 25 cze 2022, o 13:39

Jako zespół naprawdę super to wyglądało, dużo składnych akcji, ciekawych zagrań i moim zdaniem zdecydowana przewaga nad Odrą. Na duży plus Szczepan , Ecik, Winciersz Szur w obronie no i Barański ( super wrażenie zrobił). Nieprzekonujący dziś Moneta, Swedrowski.
Fajnie się też patrzy na naszą obronę , mamy samych rosłych chłopów .
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1280 Post autor: BoRo » 25 cze 2022, o 14:35

Midway pisze:
25 cze 2022, o 13:21
Dla mnie na plus Szczepan, Winciersz, Barański i Michalski. Ogólnie fajnie się oglądało ten mecz. Będzie dobrze w lidze.
P.S Szczepan serio ma jakieś nowe szczewiki! To jaki zrobił on progres w Ruchu robi niesamowite wrażenie. Dzisiaj wyglądał jak stary wyjadacz.
Hehe jednak niy, juz je miol w tamtyj rundzie, a przynajmiyj w barazu z Motorym. Ale ciesza sie ze uon odpolil bo charakteru i umiyjyntnosci mu niy mozna odmowic. Jo zech jes dumny jak widza wiela Karlusow uod nos momy w Mannszafcie i jak jes budowany tyn Mannszaft :) Bielecki Kasolik Kowalski Wojtowicz Sikora Moneta Ecik Fosa Szczepan Wini (?!) + Plaskowski kery lazil tukej do szkoly i Piatek kery tyz lazil na Slonski.
Walczyc trenowac bo jes robota do zrobienio
PS te niekere akcje na jedyn kontakt :super:

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1281 Post autor: Harry1990 » 25 cze 2022, o 15:48

Nasunęło mnie jedno spostrzeżenie, graliśmy w sparingu ładnie kombinacyjnie, tak jak to było na początku sezonu w drugiej lidze, tylko wtedy graliśmy ładnie, ale było kiepskie wykończenie - Szczepan pudłował. Oby teraz w pierwszej lidze grali ładnie i skuteczność nie szwankowała.

Wysłane z mojego V2023 przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1282 Post autor: west72 » 25 cze 2022, o 17:38

Dzisiejszy mecz pokazał, że RUCH ma swoje DNA i cieszy to jak potrafili wkomponować i zaadoptować się nowi zawodnicy. Jasne, że zdarzały się straty, niecelne podania ale dziś naprawdę było widać, że na tle dobrej drużyny z pierwszej ligi zaprezentowaliśmy się fajnie i graliśmy swoją piłkę. Drużyna robi progres i ciągle się rozwija, jest rozsądnie budowana. Na laurki indywidualne przyjdzie jeszcze czas, napewno jako drużyna dziś dobrze funkcjonowaliśmy. Oby udało się to przenieść na ligę a wtedy będziemy spokojni o dalszy rozwój klubu.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1283 Post autor: eRnesto » 26 cze 2022, o 09:26

Obejrzałem sobie jeszcze raz wczorajszy sparing. Tak bardziej pod kątem nowych graczy. Szur ,Piątek i Michalski na plus. Swędrowski dużo i dobrze pracował ale musi lepiej bo ja ciągle mam przed oczami Mokrego.. Moneta waleczny ale spodziewałem się ciut więcej. Pląs chyba najmniej wyraźnie z nowych. Młodzi dali radę i to bardzo cieszy. Winciersz widać było ,że się stara i mam nadzieję, że dostanie szansę. Natomiast podobał mi się w pierwszej połowie w Odrze Szrek. Taki by nam się przydał...

scaneRboy
Posty: 8310
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1284 Post autor: scaneRboy » 26 cze 2022, o 15:33

Nie mam pojęcia na jakim etapieprzyhitowan jest ekipa z Opola, ale nasi zagrali, jakby robili to dla frajdy.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1285 Post autor: Harry1990 » 26 cze 2022, o 17:20

Foszmańczyk to chyba przeżywa drugą młodość albo to efekt przedłużonego kontraktu
https://youtube.com/clip/Ugkx7cSPgccZLA ... 8xpk7gv3iV

Wysłane z mojego V2023 przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1286 Post autor: jajo » 26 cze 2022, o 21:23

BoRo pisze:
25 cze 2022, o 14:35
Midway pisze:
25 cze 2022, o 13:21
Dla mnie na plus Szczepan, Winciersz, Barański i Michalski. Ogólnie fajnie się oglądało ten mecz. Będzie dobrze w lidze.
P.S Szczepan serio ma jakieś nowe szczewiki! To jaki zrobił on progres w Ruchu robi niesamowite wrażenie. Dzisiaj wyglądał jak stary wyjadacz.
Hehe jednak niy, juz je miol w tamtyj rundzie, a przynajmiyj w barazu z Motorym. Ale ciesza sie ze uon odpolil bo charakteru i umiyjyntnosci mu niy mozna odmowic. Jo zech jes dumny jak widza wiela Karlusow uod nos momy w Mannszafcie i jak jes budowany tyn Mannszaft :) Bielecki Kasolik Kowalski Wojtowicz Sikora Moneta Ecik Fosa Szczepan Wini (?!) + Plaskowski kery lazil tukej do szkoly i Piatek kery tyz lazil na Slonski.
Walczyc trenowac bo jes robota do zrobienio
PS te niekere akcje na jedyn kontakt :super:
Mi się jeszcze podbalo jak Szczepek z Winim się godali:
-dej prawo
- mosz plecy
I takie tam ;)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1287 Post autor: BoRo » 27 cze 2022, o 00:33

jajo pisze:
26 cze 2022, o 21:23
BoRo pisze:
25 cze 2022, o 14:35
Midway pisze:
25 cze 2022, o 13:21
Dla mnie na plus Szczepan, Winciersz, Barański i Michalski. Ogólnie fajnie się oglądało ten mecz. Będzie dobrze w lidze.
P.S Szczepan serio ma jakieś nowe szczewiki! To jaki zrobił on progres w Ruchu robi niesamowite wrażenie. Dzisiaj wyglądał jak stary wyjadacz.
Hehe jednak niy, juz je miol w tamtyj rundzie, a przynajmiyj w barazu z Motorym. Ale ciesza sie ze uon odpolil bo charakteru i umiyjyntnosci mu niy mozna odmowic. Jo zech jes dumny jak widza wiela Karlusow uod nos momy w Mannszafcie i jak jes budowany tyn Mannszaft :) Bielecki Kasolik Kowalski Wojtowicz Sikora Moneta Ecik Fosa Szczepan Wini (?!) + Plaskowski kery lazil tukej do szkoly i Piatek kery tyz lazil na Slonski.
Walczyc trenowac bo jes robota do zrobienio
PS te niekere akcje na jedyn kontakt :super:
Mi się jeszcze podbalo jak Szczepek z Winim się godali:
-dej prawo
- mosz plecy
I takie tam ;)
Hehe chciolbych to slyszec :super:
Atmosferka cza robic ;)
PyRsk

threeco
Posty: 39
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:45
Lokalizacja: SGL
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1288 Post autor: threeco » 27 cze 2022, o 12:19

Ktoś się orientuje jak z możliwością wejścia na sparing w Rybniku Kamieniu? Można wejść normalnie z ulicy na trybuny?

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1289 Post autor: Jano99 » 27 cze 2022, o 13:35

threeco pisze:
27 cze 2022, o 12:19
Ktoś się orientuje jak z możliwością wejścia na sparing w Rybniku Kamieniu? Można wejść normalnie z ulicy na trybuny?
Nie było z tym nigdy problemu. Przy hotelu trzeba stanąć i przejść się kawałek przez ośrodek na boisko.

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1290 Post autor: Rafal1920 » 29 cze 2022, o 18:27

Po dzisiejszym szpilu nie ma się co zachwycać nad ostatnim 3:0 z Odrą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], scaneRboy i 195 gości