Przygotowania/sparingi

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
FCNH1920
Posty: 286
Rejestracja: 1 maja 2023, o 19:54
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1681 Post autor: FCNH1920 » 31 sty 2024, o 16:57

Niektórzy już zapomnieli że Polskie drużyny odpadaja z pucharów z Kazachami, Estońcami, Kosovianami i innymi Macedońcami :) zremisowali my z wicemistrzem Macedonii w sparingu na koniec obozu , teroz już nom zostaje walka o utrzymanie w 2 lidze 😪🤣🤣 prowda wężu? 😉
Niebieska Holandia!

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1682 Post autor: AndRe » 31 sty 2024, o 16:58

ROHAN2 pisze:
31 sty 2024, o 16:38
AndRe pisze:
31 sty 2024, o 16:29
dziwny ten pierwszy sklad

Fosa na defensywnym?

ktos wie jak to bylo ustawione?

Kadra Ruchu na mecz kontrolny z FC Skupi: Potoczny, Stipica - Dadok, Foszmańczyk, Huras, Kozak, Letniowski, Moneta, Przydacz, Sadlok, Stępiński, Szczepan, Szymański, Vlkanova.
To jest alfabetyczne zestawienie
nie no kumam, ale kto w tym zestawieniu jest defensywnym pomocnikiem?
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

19gorek20
Posty: 2332
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1683 Post autor: 19gorek20 » 31 sty 2024, o 17:15

Letniowski najniżej ustawiony z pomocników

pko
Posty: 308
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1684 Post autor: pko » 31 sty 2024, o 17:23

[Login ON]

Tu nie chodzi o remis czy przegraną.
Ciekawe co powiesz jak nie będzie tego "upragnionego" remisu z cwelką która w tym sezonie w lidze nie błyszczy (zresztą kolejny remis niewiele daje)
Na tydzień przed skróconą rundą rewanżową gdzie dolne drużyny mają zaległe mecze nie widać kompletnie zmiany w grze.
Babol za babolem, a w jedynym wygranym SPARINGOWYM meczu dobrze wyglądającą bramkę zdobył przeciwnik.
Wygląda to źle i tyle.

[Login OFF]

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1685 Post autor: kroy » 31 sty 2024, o 17:35

pko pisze:
31 sty 2024, o 17:23
[Login ON]

Tu nie chodzi o remis czy przegraną.
Ciekawe co powiesz jak nie będzie tego "upragnionego" remisu z cwelką która w tym sezonie w lidze nie błyszczy (zresztą kolejny remis niewiele daje)
Na tydzień przed skróconą rundą rewanżową gdzie dolne drużyny mają zaległe mecze nie widać kompletnie zmiany w grze.
Babol za babolem, a w jedynym wygranym SPARINGOWYM meczu dobrze wyglądającą bramkę zdobył przeciwnik.
Wygląda to źle i tyle.

[Login OFF]
Oglądałeś dzisiejszy mecz na miejscu?
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

FCNH1920
Posty: 286
Rejestracja: 1 maja 2023, o 19:54
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1686 Post autor: FCNH1920 » 31 sty 2024, o 18:16

pko pisze:
31 sty 2024, o 17:23
[Login ON]

Tu nie chodzi o remis czy przegraną.
Ciekawe co powiesz jak nie będzie tego "upragnionego" remisu z cwelką która w tym sezonie w lidze nie błyszczy (zresztą kolejny remis niewiele daje)
Na tydzień przed skróconą rundą rewanżową gdzie dolne drużyny mają zaległe mecze nie widać kompletnie zmiany w grze.
Babol za babolem, a w jedynym wygranym SPARINGOWYM meczu dobrze wyglądającą bramkę zdobył przeciwnik.
Wygląda to źle i tyle.

[Login OFF]
Czy Tyś na pewno oglądoł Ruch ten z Chorzowa? Jo widzioł w końcu gra piłką, podaniami a nie lagami na Szczepka. Widziołch kilkukrotne wyjście spod pressingu grą na jeden kontakt, jak i widziołch pressing który przynosił dużo pożytku, a w lidze takich rzeczy to my nie wiezieli, ba nawet nom przez myśl nie przeszło że oni tak umią. Jak na 3 mecze sparingowe to zmiana w grze jest diametralno. Atak i obrona wyglądo podobnie tu sie zgodza, ale som styl gry, pomysł jest zupełnie inny i zdecydowanie lepszy. A wyrokować bydymy jak już bydzie wiadomo na 100% czy spadnymy czy sie utrzymiemy. Dejcie im pracować i wspierejcie ich a niy narzekejcie bo zremisowali sparing kierego nawet nikt na oczy nie widzioł :)
Niebieska Holandia!

pko
Posty: 308
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1687 Post autor: pko » 31 sty 2024, o 18:44

[Login ON]
Nie widziołech dzisiejszego szpilu ale opierom się na schemacie że dostajemy nec i wyciągomy na remis. Coś ci to przypomino? W tej albo odwrotnej kolejności wyglądała cało zeszło runda.
Pressing to ja cie proszę w tym przypadku trzeba umieć przytrzymać i utrzymać piłkę.
Wyrokowanie po spadku to tylko strzępienie języka, a wieczny kredyt zaufania wykorzystany został lata temu.
To moje i tylko moje zdanie chcesz wierz ja przestałem po czterech pierwszych meczach sezonu i jak na tą chwilę się nie myliłem
[Login OFF]

FCNH1920
Posty: 286
Rejestracja: 1 maja 2023, o 19:54
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1688 Post autor: FCNH1920 » 31 sty 2024, o 18:53

pko pisze:
31 sty 2024, o 18:44
[Login ON]
Nie widziołech dzisiejszego szpilu ale opierom się na schemacie że dostajemy nec i wyciągomy na remis. Coś ci to przypomino? W tej albo odwrotnej kolejności wyglądała cało zeszło runda.
Pressing to ja cie proszę w tym przypadku trzeba umieć przytrzymać i utrzymać piłkę.
Wyrokowanie po spadku to tylko strzępienie języka, a wieczny kredyt zaufania wykorzystany został lata temu.
To moje i tylko moje zdanie chcesz wierz ja przestałem po czterech pierwszych meczach sezonu i jak na tą chwilę się nie myliłem
[Login OFF]
Przypomino mi to zeszło runda, to fakt. Wyniki zgodza sie - sa póki co bardzo podobne, ale Tyś pisoł że niy widzisz zmiany w grze a niy wynikach, a to jest całkiem co innego i tu sie akurat z Toba niy zgodza. ;) mom nadzieja że rzutem na taśma dojdzie jeszcze ktoś wartościowy do zadku i do ataku co może dać już oczekiwany efekt. Życza Wom i sobie tego :)
Niebieska Holandia!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1689 Post autor: Ozor » 31 sty 2024, o 20:34

pko pisze:
31 sty 2024, o 18:44
[Login ON]
Nie widziołech dzisiejszego szpilu ale opierom się na schemacie że dostajemy nec i wyciągomy na remis. Coś ci to przypomino? W tej albo odwrotnej kolejności wyglądała cało zeszło runda.
Pressing to ja cie proszę w tym przypadku trzeba umieć przytrzymać i utrzymać piłkę.
Wyrokowanie po spadku to tylko strzępienie języka, a wieczny kredyt zaufania wykorzystany został lata temu.
To moje i tylko moje zdanie chcesz wierz ja przestałem po czterech pierwszych meczach sezonu i jak na tą chwilę się nie myliłem
[Login OFF]
Nie jesteś sam , myślę podobnie nic nie da zmiana stylu skoro efekt punktowy będzie taki sam bo o to w sumie chodzi. Patrzę przez pryzmat sytuacji w jakiej się znajdujemy a nie powiedzmy startu sezonu .Nasze szanse na utrzymanie to obecnie podobno 30-70 według Ligowca i to by się zgadzało

adam12
Posty: 460
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1690 Post autor: adam12 » 31 sty 2024, o 22:02

COBRA pisze:
31 sty 2024, o 16:10
Rozumia jak by zremisowali z Dynamo Kijów ale nie ku*** z wicemistrzem Macedoni polnocnej
Za Jacka Zielińskiego wygrali wszystkie sparingi i spadli. Czego nie rozumiesz że to mecz kontrolny pojęcie o piłce masz jak daltonista o kolorach

COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1691 Post autor: COBRA » 31 sty 2024, o 22:12

adam12 pisze:
31 sty 2024, o 22:02
COBRA pisze:
31 sty 2024, o 16:10
Rozumia jak by zremisowali z Dynamo Kijów ale nie ku*** z wicemistrzem Macedoni polnocnej
Za Jacka Zielińskiego wygrali wszystkie sparingi i spadli. Czego nie rozumiesz że to mecz kontrolny pojęcie o piłce masz jak daltonista o kolorach
Pogodomy po dwóch pierwszych meczach kto mo jakie pojęcie znawco kolorów

NG1920
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1692 Post autor: NG1920 » 31 sty 2024, o 22:30

Raczej pogadamy po rundzie, bo pierwsze dwa mecze to jeszcze mogą ch*** znaczyć i wciąż przy wzmocnieniach dalszych i kolejnych treningach to różnica w grze teraz, a za miesiąc może być nadal duża. Jak oni w ciągu 2 tygodni się nauczyli nie wybijać w pi*** przy każdej okazji to znaczy, że da się z nich jeszcze coś wykrzesać.

Wyniki sparingów nigdy nie świadczyły o grze w lidze, bo i różni rywale, na różnych etapach przygotowań, a i kiedyś też zawsze jest ten mecz po maksymalnych obciążeniach na obozie i zwyczajnie nie idzie. Porażka z Legią też w obecnej sytuacji w tabeli, kadrowej i finansowej to dla ludzi rozsądnych chyba najbardziej przewidywalny scenariusz niezależnie od tego czego się nauczyli na obozie i na tym się świat nie skończy (ale zaskoczmy już w pierwszym meczu!)

Tak czy inaczej jeśli ktoś nadal nie widzi różnicy w grze to chyba jej nie chce zauważyć. Różnica w wynikach na sparingach to również wątpliwy wyznacznik. My mamy widzieć różnicę przede wszystkich w meczach z Wartą, Piastem, Górnikiem, Puszczą, Cracovią, Radomiakiem i Widzewem, Stalą i Koroną. Jeśli w tych meczach będzie jakość, świeżość i wygrane to śmiem twierdzić, że tyle wystarczy do utrzymania. Oczywiście może być również wielka ch***ia, ale chyba każdy się zgodzi, że jak na razie to stawiamy sprawę va bank i idziemy na całość jeśli chodzi o ratowanie utrzymania (trener, wzmocnienia do tej pory, młodzieżowcy, wyczekiwanie na najlepszych zawodników do składu, sztab szkoleniowy) i jeśli się nie uda, to zwyczajnie będzie można powiedzieć, że nie zasługiwaliśmy, ale nie, że nie walczyliśmy. Życzę każdemu, żebyśmy się po meczu z Cracovią poszli nawalić ;)

mody Ruch
Posty: 156
Rejestracja: 2 sie 2013, o 23:52
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1693 Post autor: mody Ruch » 1 lut 2024, o 01:40

Fajne żeście są wszystkie,co jeden mądrzejszy od drugiego...jo to pi***ola jo wieRza,panowie od dziś mom wolne 3tyg....jazda z gorolami z legi,jo wieRza...my som Ruch!

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1694 Post autor: Konrad » 1 lut 2024, o 07:56

NG1920 pisze:
31 sty 2024, o 22:30
Raczej pogadamy po rundzie, bo pierwsze dwa mecze to jeszcze mogą ch*** znaczyć i wciąż przy wzmocnieniach dalszych i kolejnych treningach to różnica w grze teraz, a za miesiąc może być nadal duża. Jak oni w ciągu 2 tygodni się nauczyli nie wybijać w pi*** przy każdej okazji to znaczy, że da się z nich jeszcze coś wykrzesać.

Wyniki sparingów nigdy nie świadczyły o grze w lidze, bo i różni rywale, na różnych etapach przygotowań, a i kiedyś też zawsze jest ten mecz po maksymalnych obciążeniach na obozie i zwyczajnie nie idzie. Porażka z Legią też w obecnej sytuacji w tabeli, kadrowej i finansowej to dla ludzi rozsądnych chyba najbardziej przewidywalny scenariusz niezależnie od tego czego się nauczyli na obozie i na tym się świat nie skończy (ale zaskoczmy już w pierwszym meczu!)

Tak czy inaczej jeśli ktoś nadal nie widzi różnicy w grze to chyba jej nie chce zauważyć. Różnica w wynikach na sparingach to również wątpliwy wyznacznik. My mamy widzieć różnicę przede wszystkich w meczach z Wartą, Piastem, Górnikiem, Puszczą, Cracovią, Radomiakiem i Widzewem, Stalą i Koroną. Jeśli w tych meczach będzie jakość, świeżość i wygrane to śmiem twierdzić, że tyle wystarczy do utrzymania. Oczywiście może być również wielka ch***ia, ale chyba każdy się zgodzi, że jak na razie to stawiamy sprawę va bank i idziemy na całość jeśli chodzi o ratowanie utrzymania (trener, wzmocnienia do tej pory, młodzieżowcy, wyczekiwanie na najlepszych zawodników do składu, sztab szkoleniowy) i jeśli się nie uda, to zwyczajnie będzie można powiedzieć, że nie zasługiwaliśmy, ale nie, że nie walczyliśmy. Życzę każdemu, żebyśmy się po meczu z Cracovią poszli nawalić ;)
Praktycznie zostało tu powiedziane wszystko. Uściślę tylko życzenia: żebyśmy sie po meczu z Cracovią poszli nawalić ze szczescia, bo ja i tak to zrobię- czy z radości, czy też żalu...
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

NG1920
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1695 Post autor: NG1920 » 4 lut 2024, o 22:47

Nie wiem czy to nowość, ale wcześniej nie widziałem.
SOB. 🆚 GKS Jastrzębie 🕛 (mecz kontrolny)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], luigi47, WolnyLogin i 291 gości