Przygotowania/sparingi

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1031
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1246 Post autor: True Blue » 16 lut 2022, o 15:44

Tyn szpil wyglondoł choby ustawka u bukmachera.
ZAWSZE NIYBIESKI

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6203
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1247 Post autor: heli » 16 lut 2022, o 16:01

Prawda jest taka, że niestety, ale ciągle jest to co nas męczy jeszcze od trzeciej ligi czyli dziecinne błędy w defensywie, nawet jak ktoś się dobrze prezentuje przez 95% czasu to w tych 5 zrobi taki błąd, że nie ma co zbierać w tej sytuacji.
Z drugiej strony jak się tak przegląda te mecze sparingowe to ma się wrażenie, że nie było dwóch połówek, gdzie zagrała ze sobą ta sama trójka w obronie.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

niebieskifanatyk
Posty: 2691
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1248 Post autor: niebieskifanatyk » 16 lut 2022, o 16:28

Obrona w pierwszej połowie złożona z 2 testowanych i Kulejewskiego , nie ma się co dziwić, że były błędy. Pewnie podstawowa 3 to będzie Szywacz - Nawrocki - Kulejewski ( Kasolik ) - zależy od zdrowia. Słabo natomiast wypadli Sikora z Wyroba w środku. Nie dali rady uporządkować gry. Cieszy łatwość znajdowania się w sytuacjach Chilińskiego tylko martwi jego nieskuteczność , Stępień na razie nic nie pokazuje to też mnie martwi. Plus należy się Malcowi bardzo ciekawy zawodnik, szkoda, że to tylko wypożyczenie. Mamy fajny zespół z konkurencją na każdej pozycji, czyli mamy to czego nie było jesienią. Oby teraz tylko wszyscy byli zdrowi. Ze Skra na pewno zagramy już pierwsza 11. Wtedy zobaczymy więcej jak wygląda forma. Obysmy wrócili do gry jaka prezentowaliśmy do połowy rundy jesiennej.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1244
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1249 Post autor: jalboss » 16 lut 2022, o 19:22

Słabo wyglądamy jak gramy kimś innym niż żelazna "11". Oby wzmocnienia odpaliły i zrobiła się konkurencja.
I słabo mi się robi jak widzę te sparingi na tej sztucznej trawie na tydzień przed inauguracją "wiosny".
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

maro1920
Posty: 91
Rejestracja: 23 gru 2021, o 11:00

Re: Przygotowania/sparingi

#1250 Post autor: maro1920 » 19 lut 2022, o 18:14

Czy po tych sparingach ktoś jest w stanie stwierdzić jakim składem wyjdziemy na Lecha?

Wiem, że w sparingach się rotuje ale mam wrażenie, że my ani przez 30 minut nie zagraliśmy optymalnym składem.

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Przygotowania/sparingi

#1251 Post autor: ciudu » 19 lut 2022, o 18:49

Bardzo slabo te ostatnie 2 sparingi, jak sie przypomna sparingi z tamtego roku to wygladalo to o niebo lepi i przelozylo sie to na liga .Trocha sie teroski obawiom ze pomimo wzmocnien (teoretycznych) my sie jednak oslabili . No nic ,to ino sparing ,zoboczymy bo wiara jest.

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1252 Post autor: Jano99 » 19 lut 2022, o 18:51

maro1920 pisze:
19 lut 2022, o 18:14
Czy po tych sparingach ktoś jest w stanie stwierdzić jakim składem wyjdziemy na Lecha?

Wiem, że w sparingach się rotuje ale mam wrażenie, że my ani przez 30 minut nie zagraliśmy optymalnym składem.
Tak samo było przed rundą jesienną. Trochę to dziwne, że nawet w ostatnim sparingu eksperymenty. Z drugiej strony w sezon weszliśmy jak burza, więc może to jakiś sposób 😜 Znowu godzinę przed meczem będzie co chwilę odświeżanie czy już jest skład

oiowiec
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2008, o 14:33
Lokalizacja: Friedenshutte
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1253 Post autor: oiowiec » 19 lut 2022, o 19:00

CHAOS, CHAOS WIDZĘ!!!Tyle po tym sparingu!!!
I'm not anti system!!!!
This system is anti me !!!!!!!!!!!


Pierwszy raz na Cichej 6
Ruch- Zagłębie Sosnowiec 11.08.1984r 2:2

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1244
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1254 Post autor: jalboss » 19 lut 2022, o 19:03

Podobało mi się pierwsze 20 minut. Skra nie wychodziła z własnej połowy. Potem gra siadła. Brak strzałów na bramkę. Wójtowicz na lewej stronie zagubiony.
Kiedy my wypracujemy jakieś automatyzmy? Jak ostatni sparing gramy nawet eksperymentalnie?
Słabo.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 838
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1255 Post autor: chropaczow » 19 lut 2022, o 19:20

Nie to chciałem zobaczyć przed ligą. Obym się mylił, ale nie przekonuje mnie ten trener. Obym się mylił !!!

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6203
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1256 Post autor: heli » 19 lut 2022, o 19:21

Ciężko się to oglądało, przez większość czasu z pojedynczymi wyjątkami nasze ataki wyglądały tak, że przez minutę wolno podawali sobie obrońcy na góra 40-45 metrze naszej połowy, a jak w końcu pierwsze podanie do przodu szło to było niecelne. A że nam zawsze się jakiś kiks zdarzy to niestety w końcu został wykorzystany przez przeciwników, bo już wcześniej prawie podarowaliśmy gola. Oby Kasolik był zdrowy.
Pierwsza myśl mam nadzieję po prostu, że w lidze jednak zobaczymy inną grę, albo w najgorszym wypadku wyjdzie, że później zeszli z obciążeń żeby szczyt formy złapać tak by starczył do końca na być może najważniejsze mecze. Druga myśl jaka mi się dzisiaj oraz na wcześniejszym meczu z Jastrzębiem pojawiła to, że pół roku temu z I ligowcami prezentowaliśmy zdecydowanie lepiej, a w tych meczach mimo niby wzmocnień było zdecydowanie nam bliżej do drużyny z końca sezonu. Oby pierwsza myśl była słuszna.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

19gorek20
Posty: 2312
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1257 Post autor: 19gorek20 » 19 lut 2022, o 19:37

Ciezko cos powiedziec o tym meczu, mam nadzieje ze za tydzien bedzie duzo lepiej
Brak Mokrzyckiego bardzo widoczny a srodek Sikora-Wyroba to jednak za slabo jak na 1 ligowe warunki
Martwia mnie dwie rzeczy, pierwsza to nieobecnosc Mokrzyckiego i Nawrockiego a druga to niezrozumiale decyzje trenera. Jaroslaw Skrobacz mowi w wywiadach ze jest zadowolony z sytuacji gdzie jest rywalizacja 2 zawodnikow na jedna pozycje a w ostatnim sparingu wystawia Wojtowicza na lewym wahadle zamiast kogos z dwojki ( Malec/Szkatula ) i tak samo z polprawym stoperem gdzie gra lewonozny Kulejewski ktory powinien walczyc z Szywaczem o sklad na polprawym musi grac ktos z dwojki Nawrocki/Bedzieszak

Zeby nie bylo tak ze narzekanie i narzekanie, na bardzo duzy plus
Szywacz ( widac ze rzeznik ale powinien byc ogromnym wzmocnieniem wiosna )
Malec ( drybling, lewa nowa + odwaga powinien byc odkryciem wiosny )
Markovic ( Za miesiac bedzie jak Prokic w Rzeszowie )

Duze oczekiwania i duzo niewiadomych jedziemy o top3

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1258 Post autor: Rafał19R20 » 19 lut 2022, o 19:41

też osobiście spodziewałem się już raczej próby generalnej ze składem i raczej 3 4 roszad... tym bardziej że graliśmy z mocnym przeciwnikiem Nie wygląda to dobrze, nasza gra jest nijaka i nie różni się dużo niestety od koncowki poprzedniej rundy. Z nowych grajków na duży plus Malec, widać u Niego duża ochotę do gry, dobry drybling, szybkość w mojej ocenie pewniak do pierwszej 11tki, Nieźle Szywacz , reszte póki co nie oceniam.
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1259 Post autor: Rafał19R20 » 19 lut 2022, o 19:44

No właśnie , co z Mokrzyckiem?
Uraz czy jednak odchodzi..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1260 Post autor: Jano99 » 19 lut 2022, o 20:03

19gorek20 pisze:
19 lut 2022, o 19:37
Ciezko cos powiedziec o tym meczu, mam nadzieje ze za tydzien bedzie duzo lepiej
Brak Mokrzyckiego bardzo widoczny a srodek Sikora-Wyroba to jednak za slabo jak na 1 ligowe warunki
Martwia mnie dwie rzeczy, pierwsza to nieobecnosc Mokrzyckiego i Nawrockiego a druga to niezrozumiale decyzje trenera. Jaroslaw Skrobacz mowi w wywiadach ze jest zadowolony z sytuacji gdzie jest rywalizacja 2 zawodnikow na jedna pozycje a w ostatnim sparingu wystawia Wojtowicza na lewym wahadle zamiast kogos z dwojki ( Malec/Szkatula ) i tak samo z polprawym stoperem gdzie gra lewonozny Kulejewski ktory powinien walczyc z Szywaczem o sklad na polprawym musi grac ktos z dwojki Nawrocki/Bedzieszak

Zeby nie bylo tak ze narzekanie i narzekanie, na bardzo duzy plus
Szywacz ( widac ze rzeznik ale powinien byc ogromnym wzmocnieniem wiosna )
Malec ( drybling, lewa nowa + odwaga powinien byc odkryciem wiosny )
Markovic ( Za miesiac bedzie jak Prokic w Rzeszowie )

Duze oczekiwania i duzo niewiadomych jedziemy o top3
Chyba nieświadomie, ale bardzo mocno pochwaliłeś Kuleja bo on jest prawonożny, który ma dobrą słabszą nogę 😅 Malec nie może zagrać w pierwszym meczu dlatego Trener próbuje różnych rozwiązań i to akurat w pełni rozumiem. Tak samo martwi mnie nieobecność Mokrego i Nawrockiego, ktoś coś wie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 103 gości