[37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
DZIES10NA
Posty: 972
Rejestracja: 6 lut 2014, o 16:25
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#121 Post autor: DZIES10NA » 16 maja 2016, o 08:53

Nie ma kasy wiec ch*** grajom ..... grac umiom skoro weszli do 8 ! Ale potem kapa ..... nie ma kasy nie ma grania bo innego wytlumaczenia nie widza ..... takiego Ruchu to chyba juz bardzo downo nie widziolem ..... chyba jak my spadali to takiej gry nie bylo .....
W nowym sezonie zmiany w OBRONIE ! 60 bramek robie swoje

Pomoc srodek boki moga byc ..... noni Atak

No nic zoboczymy fajnie sie pisze ....

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Obrazek

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#122 Post autor: HKSADIK » 16 maja 2016, o 09:36

Patrząc na wyniki jakie osiągnęliśmy z zespołami wyżej od nas w tabeli to dzieli nas ładna przepaść.

Defensywna gra całego zespołu to był jeden wielki dramat. Tu ma WF pole do popisu, kiedyś bardzo stawiał na solidność w obronie, a teraz to jest jakaś katastrofa. Z całym szacunkiem dla takiego Cichockiego, ale piłkarz na Ekstraklasę to to nie jest. To samo tyczy się innych...

WF znów zaczyna w mediach prosić się o transfery, zobaczymy jak to w lato będzie wyglądać...Cała linia obrony do przemeblowania!

Dobrze, że ten sezon się już skończył. Żeby nam tylko te porażki nie weszły w nawyk :znudzony:

milo
Posty: 994
Rejestracja: 21 sty 2016, o 10:48

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#123 Post autor: milo » 16 maja 2016, o 09:55

HKSADIK pisze:
WF znów zaczyna w mediach prosić się o transfery, zobaczymy jak to w lato będzie wyglądać...Cała linia obrony do przemeblowania!
Prosi, ale co dostanie? Co wpadnie. Klub jest nieprzygotowany do ekstraklasy ale wielu wielu lat. Gramy szczęśliwie, bo z nami jest Pan trener, a nie inny śmieszny Warzycha, Podoliński, Ojrzyński lub Żurek. Wielkich zmian nie przewiduję, tylko jakieś uzupełnienia. Odejdzie Zieńczuk, Szyndrowski ( chyba że podpiszą z nim jeszcze rok z braku lepszych). Widzieliśmy jaka przepaść jest do najlepszych z pierwszej ósemki. Tak będzie dalej, bo w kasie zamiast realnej gotówki na ekstraklasę są pożyczki i ślizganie sie od przypadku do przypadku.

Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#124 Post autor: GibsonOberschlesien » 16 maja 2016, o 11:04

niebieski73 pisze:Somy dramatycznie słabi, tako jest prowda i nie idzie sie ciągle tłumaczyć, że momy modych chopców, że brak szczęścia, że kontuzje itd. itd.
Fornalik to na pewno dobry trener, ale odnosza wrażenie, że jakby sie "zatrzimoł w rozwoju".

Nie chciolech tego gosno godac, ale WF się wypalił, niestety...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Urodzeni w Siemianowicach - wychowani na Cichej 6

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r

milo
Posty: 994
Rejestracja: 21 sty 2016, o 10:48

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#125 Post autor: milo » 16 maja 2016, o 11:36

Jak nie Fornalik, to może Ojrzyński, Podoliński? Cel został osiągnięty jakim była ósemka. Jak można mieć w ogóle jakieś pretensję. W klubie z brakiem kasy jakim jesteśmy i z tym zasobem ludzkim, inny trener spuszcza nas z ligi. Pamiętajcie że Fornalik to pewne utrzymanie. Nasz trener by sie rozwinął w klubie z piłkarzami takimi, jakimi by chciał, a nie w klubie co ma odpady, lub młodych bez jaj i doświadczenia.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#126 Post autor: west72 » 16 maja 2016, o 11:54

GibsonOberschlesien pisze:
niebieski73 pisze:Somy dramatycznie słabi, tako jest prowda i nie idzie sie ciągle tłumaczyć, że momy modych chopców, że brak szczęścia, że kontuzje itd. itd.
Fornalik to na pewno dobry trener, ale odnosza wrażenie, że jakby sie "zatrzimoł w rozwoju".

Nie chciolech tego gosno godac, ale WF się wypalił, niestety...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Trzeba jasno powiedzieć ,że z małymi wyjątkami umiejętności czysto piłkarskie naszych zawodników i brak doświadczenia na tym poziomie rozgrywek w porównaniu z pozostałą siódemką górnej połówki dały obraz ile nam jeszcze brakuje do walki o coś więcej niż utrzymanie.Pewnie ten sezon to duże doświadczenie dla większości naszych piłkarzy ale też jasny obraz tego,że musimy głęboko poszukać wzmocnień praktycznie w każdej formacji bo nasi dotychczasowi liderzy którzy ciągnęli Ruch jeszcze w poprzedniej rundzie(Surmik,Zieniu,Grodek )bez większego wsparcia chimerycznej młodzieży nie dali już rady w tym roku.Co do Waldka to o jego wypalenie jestem spokojny to nie kwestia wypalenia tylko słabości materiału jakim dysponował w tym roku ,być może jeszcze jakichś drobnych błędów w przygotowaniu piłkarzy i mimo wszystko braku szczęścia w niektórych meczach.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#127 Post autor: meretz » 16 maja 2016, o 13:04

GibsonOberschlesien pisze:
niebieski73 pisze:Somy dramatycznie słabi, tako jest prowda i nie idzie sie ciągle tłumaczyć, że momy modych chopców, że brak szczęścia, że kontuzje itd. itd.
Fornalik to na pewno dobry trener, ale odnosza wrażenie, że jakby sie "zatrzimoł w rozwoju".

Nie chciolech tego gosno godac, ale WF się wypalił, niestety...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]


bzdury.

MG42
Posty: 90
Rejestracja: 12 lut 2016, o 21:42
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#128 Post autor: MG42 » 16 maja 2016, o 15:40

dokładnie :) co zrobić jak nie płacą? Trzeba bardzo mocno wstrząsnąć klubem, czyli wysoko przegrywać. Wiedzieli że nie spadną, a na puchary nie mieli szans.
Tą drużynę było stać na wyższe miejsce i na pewno nie na tak wysokie porażki. Ale ja ich rozumiem i nie mam o to żadnego żalu.
Bardzo się np. cieszyłem z przegranego meczu z Piastem(dając im cień szansy na mistrza) i w ogóle z wysokich porażek, bo przez to piłkarze chcieli coś powiedzieć - KONIEC Z DZIADOWANIEM ORGANIZACYJNYM I KONIEC ZE SMAGOREM pod czym ja się podpisuję.
Jak dla mnie Smagor raus i to jak najszybciej, a od Fornalika się odwalcie, bo jest to jedyny gwarant naszego utrzymania w kolejnym sezonie. Tylko dzięki niemu do klubu trafiają dobrzy piłkarze, bo wiedzą że w Ruchu przy Waldku jest szansa się odbudować.
Dotrzymać jakoś do otwarcia SS i może wtedy pojawi się jakiś sponsor z prawdziwego zdarzenia i zacznie się budowanie prawdziwej drużyny.
Blut muss fließen

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#129 Post autor: marek79 » 16 maja 2016, o 18:31

MG42 pisze:dokładnie :) co zrobić jak nie płacą? Trzeba bardzo mocno wstrząsnąć klubem, czyli wysoko przegrywać. Wiedzieli że nie spadną, a na puchary nie mieli szans.
Tą drużynę było stać na wyższe miejsce i na pewno nie na tak wysokie porażki. Ale ja ich rozumiem i nie mam o to żadnego żalu.
Bardzo się np. cieszyłem z przegranego meczu z Piastem(dając im cień szansy na mistrza) i w ogóle z wysokich porażek, bo przez to piłkarze chcieli coś powiedzieć - KONIEC Z DZIADOWANIEM ORGANIZACYJNYM I KONIEC ZE SMAGOREM pod czym ja się podpisuję.
Jak dla mnie Smagor raus i to jak najszybciej, a od Fornalika się odwalcie, bo jest to jedyny gwarant naszego utrzymania w kolejnym sezonie. Tylko dzięki niemu do klubu trafiają dobrzy piłkarze, bo wiedzą że w Ruchu przy Waldku jest szansa się odbudować.
Dotrzymać jakoś do otwarcia SS i może wtedy pojawi się jakiś sponsor z prawdziwego zdarzenia i zacznie się budowanie prawdziwej drużyny.

Czyli jak bydom placic na czas to mogymy wymagac wysokich wygranych?
Albo w drugo zajta to niy dzialo?

P.S. niy wiym kiedy zacznymy placic na czas :) :) ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Harpo
Posty: 3358
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#130 Post autor: Harpo » 16 maja 2016, o 23:42

grzej pisze:
60 straconych bramek to najwięcej od 1927 roku. Rekord
I to mając jednego z najlepszych bramkarzy!!! :przestraszony:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

adamo1289
Posty: 197
Rejestracja: 29 lut 2008, o 14:49
Lokalizacja: Poza GŚ
Kontakt:

Re: [37 kolejka] Lech Poznań - Ruch Chorzów 15.05.16 18:00

#131 Post autor: adamo1289 » 17 maja 2016, o 11:59

MG42 pisze:dokładnie :) co zrobić jak nie płacą? Trzeba bardzo mocno wstrząsnąć klubem, czyli wysoko przegrywać. Wiedzieli że nie spadną, a na puchary nie mieli szans.
Tą drużynę było stać na wyższe miejsce i na pewno nie na tak wysokie porażki. Ale ja ich rozumiem i nie mam o to żadnego żalu.
Bardzo się np. cieszyłem z przegranego meczu z Piastem(dając im cień szansy na mistrza) i w ogóle z wysokich porażek, bo przez to piłkarze chcieli coś powiedzieć - KONIEC Z DZIADOWANIEM ORGANIZACYJNYM I KONIEC ZE SMAGOREM pod czym ja się podpisuję.
Jak dla mnie Smagor raus i to jak najszybciej, a od Fornalika się odwalcie, bo jest to jedyny gwarant naszego utrzymania w kolejnym sezonie. Tylko dzięki niemu do klubu trafiają dobrzy piłkarze, bo wiedzą że w Ruchu przy Waldku jest szansa się odbudować.
Dotrzymać jakoś do otwarcia SS i może wtedy pojawi się jakiś sponsor z prawdziwego zdarzenia i zacznie się budowanie prawdziwej drużyny.

Samo sedno.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], kibol-siem-ce, Majestic-12 [Bot], MakeRson, Mavo1920, tynbydziedobry i 146 gości