[33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#181 Post autor: adamo_R » 22 kwie 2016, o 23:44

Gramy źle od początku rundy, ale dla mnie najważniejsze, że mamy spokój co do utrzymania. Skład jest taki, a nie inny. Na jesieni graliśmy z przeciętnymi i zrobiliśmy na nich dużo punktów. Na wiosnę poprzeczka była już nieco wyżej i inny terminarz, to widzimy ze przeskoczyć już nie jest tak łatwo i punkować. Brakuje jakości. Mnie osobiście 2 połówka z Legią przesłoniła trochę oczy. To był jednak wybryk. Nasi puchli z każda minutą w Lubinie.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#182 Post autor: ksR » 23 kwie 2016, o 01:12

Pozostałe kolejki to standardowe szychty z odbijaniem karty. Będzie dobrze jak się postarają ze względów wizerunkowych z Lechią - o ile nie ma tam drugiego dna. Spójrzmy na to jak pracownicy/pracodawcy. Płacą/płacę z zaległościami - rezultat wiadomy.
KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#183 Post autor: heli » 23 kwie 2016, o 07:04

Myśla, że następny mecz z Cracovią raczej będzie bliżej meczu z Legią czy pierwszego z Cracovią czyli zagramy dobrze oczywiście rezultat może być różny.

Natomiast szczerze dla mnie też Surma za dobrze nie zagrał jak wszyscy w środku, podania Starzyńskiego się z niczego nie wzięły, umiejętności umiejętnościami, ale synek miał tyle swobody, że do każdego zagrania mógł się spokojnie przyłożyć, a każdy wie ile traci jak gro pod presją i jak też potrafi się znerwować i odegrać jak ktoś mu za dwa trzy razy ostrzej wejdzie. Co było widać wcześniej u nas, jak i przede wszystkim jak ktoś oglądał parę jego występów w Belgii. Tego w ogóle wczoraj nie było w tym meczu i to była główna przyczyna porażki.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#184 Post autor: gerhat » 23 kwie 2016, o 07:12

siwy pisze:Słuchajcie jakieś 3-4 tygodnie temu badania szybkościowe i wytrzymałościowe w Ruchu wypadły dużo poniżej normy, trenerzy modlili się tylko żeby udało się załapać do górnej "8". Teraz bardzo dobrze widać, że niestety nadal się to ciągnie.
Zawsze zastanawia minę skąd sie biorą ludzie piszący takie głupoty. Ty jesteś Dyja albo TF że znasz te wyniki a jeżeli jakimś cudem o nich wiesz bo jesteś siostrzeńcem Pani Reni albo kumpel gra w Akademi Piłkarskiej to nie pruj się z tego na forum jak dziwka w burdelu.
Tyle mam Ci do powiedzenia bo mecz przegraliśmy ale następny możemy wygrać i tyle są warte newsy jakie tu ogłaszasz.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#185 Post autor: grzej » 23 kwie 2016, o 08:27

heli pisze: Natomiast szczerze dla mnie też Surma za dobrze nie zagrał jak wszyscy w środku, podania Starzyńskiego się z niczego nie wzięły, umiejętności umiejętnościami, ale synek miał tyle swobody, że do każdego zagrania mógł się spokojnie przyłożyć, a każdy wie ile traci jak gro pod presją i jak też potrafi się znerwować i odegrać jak ktoś mu za dwa trzy razy ostrzej wejdzie. Co było widać wcześniej u nas, jak i przede wszystkim jak ktoś oglądał parę jego występów w Belgii. Tego w ogóle wczoraj nie było w tym meczu i to była główna przyczyna porażki.
Tam jeszcze był Hanzel, który przez większość meczu ucieka od gry. Bardziej bezproduktywnego od niego wczoraj nie widziałem.
historiaruchu.pl

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#186 Post autor: heli » 23 kwie 2016, o 08:32

grzej pisze:
heli pisze: Natomiast szczerze dla mnie też Surma za dobrze nie zagrał jak wszyscy w środku, podania Starzyńskiego się z niczego nie wzięły, umiejętności umiejętnościami, ale synek miał tyle swobody, że do każdego zagrania mógł się spokojnie przyłożyć, a każdy wie ile traci jak gro pod presją i jak też potrafi się znerwować i odegrać jak ktoś mu za dwa trzy razy ostrzej wejdzie. Co było widać wcześniej u nas, jak i przede wszystkim jak ktoś oglądał parę jego występów w Belgii. Tego w ogóle wczoraj nie było w tym meczu i to była główna przyczyna porażki.
Tam jeszcze był Hanzel, który przez większość meczu ucieka od gry. Bardziej bezproduktywnego od niego wczoraj nie widziałem.
dlatego napisałem jak wszyscy w środku jak byś nie zauważył
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#187 Post autor: viperR » 23 kwie 2016, o 09:28

"koszulkowy test" przyszedł chyba szybciej niż wszyscy myśleli..

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#188 Post autor: heinRich » 23 kwie 2016, o 09:49

Po moimu zabrakło Grodka . Wszyscy zagrali NIC :/

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#189 Post autor: TomSky » 23 kwie 2016, o 10:25

wy naprawdę wierzyliście w to że na Zagłębiu będzie walka o punkty ??
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#190 Post autor: hornet » 23 kwie 2016, o 10:31

m. pisze:A wiec tak panie hornet. Za eksperta sie nie uwazam to raz. Mlodosc ma to do siebie ze lubi figlowac. Raz jest wszystko ok a na drugi raz nie. Taka ta mlodosc figlarna patrz glownie na wytrzymalosc fizyczna. No bo chyba mi nie powiesz ze powyciagani z rezerw czy z pierwszej ligi pilkarze maja nagle zaskoczyc na poziom ekstraklasy ? Ja Ci tylko przypomne ze jestesmy klubem drugiej i ostatniej szansy . Albo sie u nas mlodzi wybijaja albo jestesmy ostatnia deska ratunku dla odpalonych pilkarzy i chwala Fornalikowi ze ma to cos co pozwala zlepic z tego druzyne.
Odpowiedz sam sobie na pytanie czy Tobie zawsze wszystko wychodzi i we wszystkim jestes naj? To jest sport tego nie ogarniesz. Sa lepsi i gorsi. Perelki jezeli chodzi o mlodziez graja w najlepszych i najbogatszych klubach. My te perelki szlifujemy. Taka jest roznica panie stacjonarny ekspercie ;-)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ja już napisałem w którymś poście powyżej - błędy się zdarzają,każdy z nas je popełnia.Każdy może mieć też słabszy dzień i to jest zrozumiałe.W większości się z Tobą zgadzam - poza jednym - mianowicie,że młodość determinuje sposób gry. Owszem,młodość może spowodować,że ktoś ma fantazję i idzie na przebój z piłką między 4 przeciwników,albo popełnia błędy wynikające z niedoświadczenia itp. To nie są zawodnicy w wieku 15 lat,którzy co tydzień mają inną formę. Skoro potrafią kilkadziesiąt minut zagrać na poziomie,by potem kompletnie przejść obok meczu tzn. że komuś się nie chce. Zgadzam się,że można być słabszym piłkarsko,dać z siebie wszystko i mimo to przegrać - bywa. Nie zgadzam się na minimalizm i olewactwo niektórych grajków.
Zawszę będę ich chwalił za walkę,ale też krytykował za przejście obok meczu.
Pozdrawiam.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#191 Post autor: grzej » 23 kwie 2016, o 10:41

heli pisze:
grzej pisze:
heli pisze: Natomiast szczerze dla mnie też Surma za dobrze nie zagrał jak wszyscy w środku, podania Starzyńskiego się z niczego nie wzięły, umiejętności umiejętnościami, ale synek miał tyle swobody, że do każdego zagrania mógł się spokojnie przyłożyć, a każdy wie ile traci jak gro pod presją i jak też potrafi się znerwować i odegrać jak ktoś mu za dwa trzy razy ostrzej wejdzie. Co było widać wcześniej u nas, jak i przede wszystkim jak ktoś oglądał parę jego występów w Belgii. Tego w ogóle wczoraj nie było w tym meczu i to była główna przyczyna porażki.
Tam jeszcze był Hanzel, który przez większość meczu ucieka od gry. Bardziej bezproduktywnego od niego wczoraj nie widziałem.
dlatego napisałem jak wszyscy w środku jak byś nie zauważył
Czytałem ;) ale bardziej bym wyróżnił Hanzela niż Surmę
historiaruchu.pl

chorzowski_rsl
Posty: 1892
Rejestracja: 2 lut 2007, o 12:51
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#192 Post autor: chorzowski_rsl » 23 kwie 2016, o 12:02

oddac mecze walkowerym do konca bo juz nic w tych 4 kolejkach nieugromy
NRŚL GANG

lokalnypatriota
Posty: 341
Rejestracja: 5 lip 2012, o 00:45

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#193 Post autor: lokalnypatriota » 23 kwie 2016, o 13:55

czoRny pisze:Jak Wy chcecie modych odgrywać jak sam durs komus trza cos oddać,przymilic sie abo podlozyc teraz coby w przyszłym sezonie dostac nazot. Chcecie im charakter wypaczyc?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Co Ty dupisz i oskarżasz kogoś?

heinRich
Posty: 4228
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:41
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#194 Post autor: heinRich » 23 kwie 2016, o 13:56

Za 4 walkowery je spadek :]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#195 Post autor: Raul22 » 23 kwie 2016, o 14:40

wiekszych glupot jak to ze cos komus za cos trzeba oddac w zyciu nie czytalem. Takie tezy i oskarzenia sa zenujace.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], MakeRson, pedro-sbl, scaneRboy i 104 gości