[33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#151 Post autor: GibsonOberschlesien » 22 kwie 2016, o 21:08

Nie widziałem drugi połowy
Mo ktoś jakiś link?
Danke
Urodzeni w Siemianowicach - wychowani na Cichej 6

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#152 Post autor: Bartorus » 22 kwie 2016, o 21:10

^Lubisz Sadomaso chyba :v

Witek46
Posty: 2290
Rejestracja: 12 mar 2008, o 18:27
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#153 Post autor: Witek46 » 22 kwie 2016, o 21:10

Czytam że 4:1 to dla niektórych za mało i chętnie graliby jeszcze młodszym składem. Ja rozumiem, że są tacy, którzy lubią ból, bo to ich podnieca. Może ktoś powie jeszcze coś o Grodzickim, że słaby, bez wyrazu w grze obronnej? Może jeszcze coś o Oleksym, np. że krytycy niepotrzebnie się go czepiają? Może jakiś strateg opowie jak dobrze wygladała by gra na dwóch napastników? A jak szanse Stępińskiego na grę na Euro i czy aby 2 mln euro to nie za mało za takiego gracza?
Moim zdaniem dzisiaj Fornalik popełnił błąd nie wystawiając Skutera na miejsce Grodzickiego. W obronie zabrakło lidera i nie musiał by grać Oleksy. Ale dał szansę młodym, a młodzi pękli. A dlaczego do przodu nie graliśmy tak jak przeciwko Legii? Bo następną taką połowe rozegramy najwczśniej na jesień. Pod warunkiem, że latem za bardzo nie odmłodzimy składu w ramach budowy wielkiego Ruchu na wielki stadion.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wolność słowa nie może zwalniać z odpowiedzialności za słowo

Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#154 Post autor: GibsonOberschlesien » 22 kwie 2016, o 21:12

Bartorus pisze:^Lubisz Sadomaso chyba :v

hahaha mimo wszystko chca obejrzeć :wstyd:
Urodzeni w Siemianowicach - wychowani na Cichej 6

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#155 Post autor: Bartorus » 22 kwie 2016, o 21:15

^^Jedyne z czym się zgodzę to fragment ze skuterem natomiast fragment o daniu szansy młodym co pękli to chyba żart? Oleksy nie dostawał w tym sezonie szans. On dostał cały je***y sezon i w każdym meczu zagrał słabo. Nawet w meczach gdzie strzelał z Górnikiem to z jego strony najwięcej zagrożenia szło. Podobnie Cichocki co musiał parę ładnych meczy zwalić by Koj dostał szansę za niego(a w ostatnich meczach pamiętajmy, że gole padały po jego złych decyzjach dzisiaj 2 na Pogonii to on też głównie zawinił a nie skuter)

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#156 Post autor: Bartorus » 22 kwie 2016, o 21:17

Martin Konczkowski (obrońca Ruchu):
- Początek był obiecujący, nie pozwalaliśmy Zagłębiu na zbyt wiele, a później strzeliliśmy bramkę i trochę się wycofaliśmy. Od tego zaczęły się kłopoty i większą inicjatywę przejęło(xyz)

Nie macie wrażenia, że w tym sezonie dokładnie takie wypowiedzi za często się przewijają?

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#157 Post autor: maciek1973 » 22 kwie 2016, o 21:20

Jo mom.
To albo problem z taktyką, albo z głowami.
Taki sobie standard.

scaneRboy
Posty: 8301
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#158 Post autor: scaneRboy » 22 kwie 2016, o 21:22

Tak na spokojnie, to sobie mysle, ze nasi nie maja juz w tym sezonie zadnych celow sportowych. Starszym nie zalezy, a mlodzi chca sie ewentualnie dobrze (jak najszybciej) sprzedac. Dlatego z legia zagrali szpil sezonu, a teraz taka padeke.
Taki Matus dla przykladu? O co on ma teraz grac?

Moze sie jeszcze z raz zepną i to bedzie wszystko.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#159 Post autor: GibsonOberschlesien » 22 kwie 2016, o 21:23

Ale elwry w tym sezonie to koszmar. Za każdym razem lekki, ciorany po zolu w prawo...
Urodzeni w Siemianowicach - wychowani na Cichej 6

"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" Przegląd Sportowy - 1934r

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#160 Post autor: hornet » 22 kwie 2016, o 21:23

Chyba sami tak do końca nie wiemy,jakie są prawdziwe możliwości tej drużyny.Pytanie czy trener wie...
Wynika to z minimalistycznego podejścia niektórych grajków i sytuacji,w której jesteśmy.Nie jesteśmy klubem z wielkim stadionem wypełnionym po brzegi kibicami,regularnie grającym w Lidze Europy,skąd można pójść "w świat".Brak kasy na przyzwoite transfery.Do tego nie mamy wychowanków,którzy za Ruch zostawiliby serce na boisku.Obecnie jedynym zawodnikiem,który chyba najbardziej identyfikuje się z tym klubem jest Łukasz Surma (co zdaje się potwierdzać dzisiejszy mecz).Nawet taki Stępel,który walczy,nie robi tego dla Ruchu,tylko po to,żeby iść do lepszego klubu i jakoś materialnie się w życiu ustawić.Większość z tych grajków jutro po zdobyciu gola bez wahania całowałoby herb innego klubu na koszulce.Jak się niektórym panienkom nie będzie chciało grać,to nie będą,przy aprobacie niektórych kibiców,bo przecież gramy o nic.Bo wierni kibice i niebieska koszulka z herbem Ruchu to przecież "nic".Konsekwencji nie będzie żadnych,bo kto na ich miejsce? Jakieś nowe super nabytki z KS Bacioki Pcim Dolny,albo MKS Spocone Ancugi? Sytuację mają zatem komfortową. Najgorsze,że taki minimalistyczny "smród" się niesie po całej drużynie i jest kilku piłkarzy w tej drużynie,którzy mogliby się naprawdę rozwinąć,a nie dość że przez to nie czynią postępów to jeszcze się cofają. Szkoda,że mój...że nasz ukochany klub tak wygląda i możemy się tylko cieszyć minutami i przebłyskami,którymi uraczą nas zawodnicy tej zacnej drużyny. Ale co nam pozostaje....?
Co do Pana Waldka.Do końca będę go bronił i chwała mu,że jakoś to trzyma w kupie,ale to dlatego,że on ma Ruch w sercu.Przynajmniej trener ma "to coś".Nie jest ideałem,bo nikt z nas nie jest.Sam mam kilka zastrzeżeń do pewnych decyzji,ale jednych lubi bardziej,innych mniej,jak każdy z nas.Wierzę,że nie wpuszcza tych gwiazd z Tarnovii czy innego Nadwiślana Góra,bo po prostu mimo wszystko nie ten poziom.
Tak czy owak smutny weekend po dzisiejszym "szpilu".
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2016, o 21:25 przez hornet, łącznie zmieniany 1 raz.

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#161 Post autor: marek79 » 22 kwie 2016, o 21:24

COBRA pisze:Wg Kinga jeszcze Lenartowski

Tak po prowdzie to niy wiymy jak tyn Lenartowski gro. Za duzo szans niy dostol.
Tlumaczynie ze jest slaby i dlatego Fornalik go sadzol na lawce jest trocha naciongane bo dobrze wiymy ze King je przywionzany do nazwisk.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Harpo
Posty: 3359
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#162 Post autor: Harpo » 22 kwie 2016, o 21:32

Przepraszam, kto wskaże nauczyciela Stępińskiego, który uczy TAK wykonywać karne???
Można tak strzelać jeśli:
a) bramkarz już "leży" i to po drugiej stronie,
b) strzał jest 2x silniejszy (szybszy) niż ten dzisiaj i jeszcze bliżej słupka,
c) bramka jest pusta lub jest w niej mój synek

Żałosny występ, doprawdy zadziwiające, jak po świetnym szpilu z "L" być tak żałosnym tłem dla przeciwnika... :/
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11970
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#163 Post autor: Ozor » 22 kwie 2016, o 21:36

Harpo pisze:Przepraszam, kto wskaże nauczyciela Stępińskiego, który uczy TAK wykonywać karne???
Można tak strzelać jeśli:
a) bramkarz już "leży" i to po drugiej stronie,
b) strzał jest 2x silniejszy (szybszy) niż ten dzisiaj i jeszcze bliżej słupka,
c) bramka jest pusta lub jest w niej mój synek

Żałosny występ, doprawdy zadziwiające, jak po świetnym szpilu z "L" być tak żałosnym tłem dla przeciwnika... :/
45 minutach ;-)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
andrzejn64
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 160
Rejestracja: 13 lut 2011, o 13:08
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#164 Post autor: andrzejn64 » 22 kwie 2016, o 21:37

Ja bardziej mam pytanie ile zarabia ten fachowiec psycholog od Stempla i Lipskiego? Bo ja też mogę im zrobić sesja "głowy do góry", "nie przejmować się". Tak ich szkoli, że każda sytuacja stresowa - karny, sam na sam jest spieprzona. Niech synki se darują cyrki ino zaczną grać w bala.

Druga sprawa to na wiosnę przygotowanie fizyczne, z którego słynął Waldek. Oni biegają jakby mieli 20 kilo kartofli na plecach. Wszyscy pressing i jazda a my się 90 minut męczymy sami ze sobą.

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [33 kolejka] Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 22.04.16 18:0

#165 Post autor: hornet » 22 kwie 2016, o 21:39

andrzejn64 pisze:Ja bardziej mam pytanie ile zarabia ten fachowiec psycholog od Stempla i Lipskiego? Bo ja też mogę im zrobić sesja "głowy do góry", "nie przejmować się". Tak ich szkoli, że każda sytuacja stresowa - karny, sam na sam jest spieprzona. Niech synki se darują cyrki ino zaczną grać w bala.

Druga sprawa to na wiosnę przygotowanie fizyczne, z którego słynął Waldek. Oni biegają jakby mieli 20 kilo kartofli na plecach. Wszyscy pressing i jazda a my się 90 minut męczymy sami ze sobą.
A propos...widziałeś np. Koncziego? Jakie robił rajdy prawą stroną...a teraz rusza się gorzej niż czołg z I wojny.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dorcia, Google [Bot], Google Adsense [Bot], krolik, Majestic-12 [Bot], RadiatoR, scaneRboy, Stasiu19R20, west72 i 144 gości