[29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1422
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#241 Post autor: atleticomadryt » 5 kwie 2016, o 23:50

Dzisiejszych pilkarzy motywuja coraz wyzsze pensje, a atmosfera w szatni moze byc zgrana i kolezenska, ale dobre wyniki rzutuja na caloksztalt prawdziwego charakteru walecznej grupy profesjonalistow ktorzy wychodza na boisko jak na ring bokserski toczac piane na ustach.
Kazdy chce meskiej walki boiskowych gladiatorow, a czasem zastanawiamy sie co pilkarze maja w glowach, ze nie potrafia skoncentrowac sie na pelne dziewiecdziesat minut z hakiem uzyskujac korzystny wynik dla kibicow i siebie.
O to idzie cala gra walczyc, trenowac Ruch Chorzow musi panowac.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

hornet
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2011, o 07:27
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#242 Post autor: hornet » 6 kwie 2016, o 06:23

zakopane pisze:Do kolegi Hornet i innych teraz mnie krytykujcie wiela i ile chcesz i chcecie zobaczymy już w sobotę jaki będzie wynik bo jak się znajdziemy w grupie spadkowej to czarno ten koniec sezonu widzę oby Ruch tam zremisował a nie daj boże i wygrał tego wam i sobie życzę ale jak przegrają to jeszcze na tym forum wspomnicie moje słowa nie raz a kilka razy do tej 37 kolejki jak przegrają na Lechi to się spodziewejcie jednego jak to to wszystko dupnie i nawet Fornalik nie pomoże Że na jednej porażce się to nie za kończy tylko kilku a puktów będzie do ostatniego miejsca minimalna różnica a jak nos będą czekali znowu derby na żabskich to już może wcale nie być tak różowo
Ja Ciebie kolego nie krytykuję i nie uważam,że wszystko jest pięknie. Po prostu nie zgadzam się z twierdzeniem,że winę za wszystko ponosi trener,
po którym nieźle pojechałeś. Piłka to gra zespołowa i wiele trybików musi dobrze działać,żeby cała machina dobrze funkcjonowała. Czas na oceny
przyjdzie,póki co trzeba wierzyć w drużynę i trzymać kciuki do końca. Hej Ruchu nasz.... :hurra:

Awatar użytkownika
janusz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 178
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:20
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#243 Post autor: janusz » 6 kwie 2016, o 16:16

gerhat pisze:
janusz pisze:A jo by chcioł wiedziec co sie dzieje w naszy szatni ? jak nasz King ich mobilizuje co z koncentracja ze tyla bramek tracymy w pierwszych minutach meczu i po przerwie
A po co Ci ta wiedza. Chcesz sie mobilizować razem z nimi, udzielać jakichś rad czy recenzować ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Jo pytom z ciekawosci a Ty jak nie mosz odpowiedzi to nie pisz chyba ze musisz postow nabic

Awatar użytkownika
Zip
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 29 cze 2006, o 15:17
Lokalizacja: Chorzów Stary/Kraków
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#244 Post autor: Zip » 6 kwie 2016, o 17:29

To idź się Waldka spytać co się dzieje w szatni, my tam nie siedzimy. No chyba, że musisz postów nabić
In Siemian We Trust

Awatar użytkownika
GibsonOberschlesien
Posty: 252
Rejestracja: 27 lip 2015, o 19:55
Lokalizacja: Siemianowice ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#245 Post autor: GibsonOberschlesien » 6 kwie 2016, o 21:47

Co do elwra to zdarzo sie najlepszym nie trefić :D
Ibra dziś w dokladnie tyn som sposób zdupił co Lipski w niedziela :)


DLATEGO LIPA GOWA DO GÓRY

pyRsk chopy

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#246 Post autor: viperR » 7 kwie 2016, o 08:37

ku*** za co ta kara komisji zamknieciq stadionu w zawieszeniu ?

ja pi***ole... :wstyd:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#247 Post autor: marcyk » 7 kwie 2016, o 10:11

viperR pisze:ku*** za co ta kara komisji zamknieciq stadionu w zawieszeniu ?

ja pi***ole... :wstyd:
a nacoś liczoł, że nos poklepiom po plecach ? piyrw sie myśli by potym niy być zdziwionym. :super:

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#248 Post autor: viperR » 7 kwie 2016, o 10:29

marcyk pisze:
viperR pisze:ku*** za co ta kara komisji zamknieciq stadionu w zawieszeniu ?

ja pi***ole... :wstyd:
a nacoś liczoł, że nos poklepiom po plecach ? piyrw sie myśli by potym niy być zdziwionym. :super:
rozumiem kare finansowa za niezabezpiecznie, ale zawarcie stadionu w zawieszeniu ? przeciez tam sie nic takiego nie dzialo, dwoch chlopow trocha poszumialo i taka kara ?

ja my som Ruch..

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#249 Post autor: west72 » 8 kwie 2016, o 10:24

viperR pisze:
marcyk pisze:
viperR pisze:ku*** za co ta kara komisji zamknieciq stadionu w zawieszeniu ?

ja pi***ole... :wstyd:
a nacoś liczoł, że nos poklepiom po plecach ? piyrw sie myśli by potym niy być zdziwionym. :super:
rozumiem kare finansowa za niezabezpiecznie, ale zawarcie stadionu w zawieszeniu ? przeciez tam sie nic takiego nie dzialo, dwoch chlopow trocha poszumialo i taka kara ?

ja my som Ruch..
tak sie akurat składa ,że byłem na tym meczu z córą na rodzinnym i jeśli mnie wzrok nie mylił bo jestem już trocha stary (44) to od strony średnicówki na sektor Wisły coś wlatywało i odlatywało i nie były to ino niebieskie stołki........ :kwasny: .Całe szczęście ,że pojeby z Krakowa nie zaczeli tym czymś ciepać w sektor rodzinny bo pewnie miało większe szanse zrobienia komuś (małym dzieciakom)krzywdy niż te dwa wyrwane stołki...........reakcji na dwóch naszych bohaterów ze strony sużb porządkowych żadnej więc nie ma sie co dziwić ,że pr***ebali karę;kamery nie kłamią :wstyd:
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#250 Post autor: viperR » 8 kwie 2016, o 10:31

ja rozumiem, i się zgadzam że powinno być zabezpieczone lepiej dlatego kara finansowa jest zrozumiała (50 tys to dotkliwa kara), raczej dziwi mnie kara za to ze cos poleciało z przysłowiowej ulicy, czyli z poza stadionu.. o ile dobrze pamiętam jak TSW na spadochronach spuściła race zza stadionu to nie przypominam sobie żeby Komisja Ligi zawarła stadion w zawieszeniu..
ale może jestem w błędzie..

o to mi chodzi...

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#251 Post autor: west72 » 8 kwie 2016, o 15:56

komisja do***ała sie do nieprawidłoweego zabezpieczenia sektora Gości ,tak mniemam .Mniejsza już o to czy ktoś na***erdalał w Wisłę kamieniami z trybun czy zza płotu,trzeba było zabezpieczyć sektor od tyłu i nie było by problemu;swoją drogą to mimo wszystko wiocha jak ch... na***rdalać kamieniami zza płotu.
Sorry za słownictwo ale chyba dosadniej nie da sie tego opisać ...... :wstyd: :wstyd: :wstyd: .Wiadomo,że nie jesteśmy pupilami PZPN-u i ryszawego więc jak stworzyła sie okazja żeby do***ać Smagorowi za głosowanie przeciw pomysłom Bońka to nom dojebali i tyla.........
Dajmy już spokój bo jutro najważniejszy dla Ruchu mecz w sezonie i na nim się skupmy....................
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: [29 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.04.2016 18:00

#252 Post autor: maciek1973 » 10 kwie 2016, o 09:50

Osobną kwestią jest ocena bajzlu z rozgrywkami, osobną zachowanie naszych piłkarzy w końcówce (czekali zadowolenie na gwizdek, jak GZ kiedyś), a osobną ocena meczu.

A ta jest katastrofalna.
Wybory personalne - złe
Forma zawodników - zła
Taktyka - zła
Ambicja - taka sobie

Sorry, ale dla mnie taki Efir, to ... nie było go na boisku!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, 19JeRRy20, Bing [Bot], Konrad, Majestic-12 [Bot], sivy35 i 162 gości