PYTANIA DO PANA PREZESA ROGALI

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#16 Post autor: gerhat » 4 paź 2002, o 13:30

No pewnie Kosa ze o to mi chodzi. Zwrocilem tylko uwage na to ze powinno sie to odbywac bez kasy bo wowczas nie ma mowy o reprezentacji interesow.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#17 Post autor: gerhat » 4 paź 2002, o 13:41

Viro pisze:dowiedzialem sie z dobrze poinformowanego zrodla ale nie bede tu rzucal nazwiskami
Viro, pytanie która grupę reprezentuje Twoje źrodlo, bo mnie sie wydaje ze sa trzy grupy zawodnikow: niezadowoleni z Lenczyka, niezadowoleni z Zarzadu, niezadowoleni z swoich kolegow w druzynie. Zdaje sie ze niektorzy z nich maja akces we wszystkich tych podgrupach.
Czas aby skonczyc ten podzial i wylonic jedna grupe: tych co chca grać i wygrywać coś dla RUCHU.

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#18 Post autor: hanys1920 » 4 paź 2002, o 14:39

zgadzam się z przedmówcami że ktos z kibiców mógłby zasiadac w zarządzie przynajmniej jako obserwator bez głosu i to juz teraz a jak bedzie ssa to wtedy możemy sie postarać wykupic jakies akcje by miec już powazniejszy wglad do prac udziałowców a byc może miec także głos w sprawach dotyczacych klubu.a teraz jeden kibic na zarządzie i by było super by była jawność jako taka.Viro teraz mnie zaszokowałes tym co napisałeś jesli to jest prawda(mam nadzieje że nie a przekonac sie bedziemy mogli w sobote)to tzreba wiekszosc grajków wy***rdolic z NASZEGO klubu.ja jak ide do roboty to się nie wybieram sztajgra czy szefa byle by mi tylko płacono a oni co nie dość ze dostaja pieniadze nie porównywalnie wieksze to jeszcze chca rządzić klubem.jesli to jest prawda to trzeba niektórym ręcznie pokazac gdzie sa drzwi z klubu ma racje prezesze nie chce ustąpic bo gdy się raz ustapi to potem beda chciali zmiany prezesa gdyz Rogala im tez może nie odpowiadać PARANOJA.nie dość ze żyje im się dostatnie to jeszcze mają z czegos byc niezadowoleni chyba tylko z tego że stoja tak słabo w tabeli ale z tego wynika że miejsce w tabeli ich najmniej obchodzi .coraz bardziej jestem przekonany że tzreba w klubie doprowadzić do rewolucji bo tak to nie może być że działacze nie wiedza kto gra w klubie a piłkarze chcąz wolnić trenera.WON PIŁKARZE I DZIAŁACZE Z NASZEGO RUCHU
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

Viro

#19 Post autor: Viro » 4 paź 2002, o 16:43

ja mysle ze Ruch jednak wygra z Lechem i tak jak deklaruja pilkarze zapomna o pozaboiskowych sprawach
mysle ze zagraja dla nas kibicow bo zdaja sobie sprawe ze struny przeciagac tez nie mozna chociaz moge sie mylic
ale poprzednia moja wypowiedz tak jak powiedzialem jest z pewnego zrodla z tego samego co napisalem wam juz o tym ze Jikija zrobil przekret
pozdro

niebieski78

#20 Post autor: niebieski78 » 4 paź 2002, o 22:35

mysle ze zagraja dla nas kibicow bo zdaja sobie sprawe ze struny przeciagac tez nie mozna chociaz moge sie mylic

Viro jak dla mnie to juz przegieli grac dla nas ??? Mieli nas 10 000 na Zabolach i lekka reka pokazali ze maja to w du*** ile nas przychodzi i gdzie ich dopingujemy

i jeszcze jedno to jak im zalezy widzialem w klubie kocynder na 2 dni przed meczem z Odra kiedy w klubie Kocynder na karaoke 5 gwiazdorow
Ruchu bawilo sie do rana Nie pil tylko R. Górski ale on za dwa dni gral w trykocie Odry

niebieski78

#21 Post autor: niebieski78 » 4 paź 2002, o 22:37

no to dalem popis gramatyki :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#22 Post autor: Mikoruch » 4 paź 2002, o 22:52

Coś ostatnio Krystiana nie widać na naszym forum. Chyba szykuje zmiany w kontraktach dla piłkarzy. :P

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#23 Post autor: gerhat » 4 paź 2002, o 23:54

Viro, dla mnie Jiko jest czysty bo szeptanki mnie nie obchodza.
Zastanawia mnie ze zawsze jak sie cos dzieje niedobrego w klubie to ujawnia sie to zródlo.
Brzydze sie plotkami i powiem ostro: dla mnie to CIOTA skonczona co siedzi w srodku i nadaje anonimowo na zewnatrz. Ludzie honoru nie wstydza sie podpisac pod swoimi slowami.
(do ciebie nic nie mam Viro).

Viro

#24 Post autor: Viro » 5 paź 2002, o 00:14

gerhart masz wiele racji
ale z ta osoba ktora mi to powiedziala rozmawialem zupelnie luzno a nie wyglada to tak ze przychodzi ona do mnie i sie zali itp
wyszlo to w trakcie rozmowy jak zaczal sie temat chujowej gry
ja poprostu napisalem bo jak wiesz wczesniej mialem juz takie podejzenia tylko teraz zostaly one tak jakby potwierdzone
pozdro

BLUEMAN

#25 Post autor: BLUEMAN » 5 paź 2002, o 00:14

Co to wogóle znaczy " pytanie do pana prezesa Rogali"
Ten człowiek jest najbardziej hamującą wszelkie inicjatywy osobą w klubie. po ch** z nim wogóle gadać ?! Tylko dlatego że częsć z Was mało nie posra się ze szczęścia że ten wielmoża odpowiedział ?!
Ciekawe gdzie podziali się Ci ludzie którzy na bąknięcie Rogalika że załatwi darmowe bilety odwrócili się do niego dupą ( np. Wilno).




NIECH ROGALA wy***rdala

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#26 Post autor: gerhat » 5 paź 2002, o 00:25

Viro rozumiem Cie, wyrazilem jedynie moj stosunek do takich co lubia sr** we wlasne gniazdo.
I zakoncze to znanym powiedzeniem "Dupa jest od srania, a zawodnik od grania"

ps
jest po 24 i mam nadzieje ze dzieci juz spia

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2325
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

Co z biletami ???

#27 Post autor: L-o » 6 paź 2002, o 13:20

Ja mam pytanie na temat biletów ! Kiedy wkońcu na biletach będzie chociaż logo klubu ? Przecież jest miejsce na to !!!! A tak nawet na pierwszy rzut oka nie widać jakiej drużyny są te bilety ! Dopiero jak się przeczyta kto z kim gra !!! :?

Ugly

#28 Post autor: Ugly » 6 paź 2002, o 14:22

Jestem troche biletami rozczarowany, ponieważ zbierałm już od kilku dobrych lat bilety z ruchu i kolekcjonowałem, podpisując jakie wtedy wyniki były sprawiało mi to dużo radośći a teraz?? to wygląda jak metka z zakupionego swetra. Mogło by aby być logo i jakiś opis kto z kim gra pożadny a nie jakiś taki jak szyfr. linijka pod linijką :?

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#29 Post autor: hanys1920 » 7 paź 2002, o 16:51

mam nadzieje że prezes zdobedzie sie na odwage i przynajmniej na niektóre pytania uzyskamy odpowiedz.Panie prezesie niech pan nie chowa głowy w piasek gdyz pan takze ponosi odpowiedzialnośc za zaistniałą sytuacje
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, Google [Bot] i 131 gości