Przygotowania/sparingi - zima 2016

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
tomek921
Posty: 194
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 01:13
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#91 Post autor: tomek921 » 22 sty 2016, o 22:39

marek79 pisze:
HullCityFC pisze:
tomek921 pisze:A w robociw jakby Ci nie placili to co bys zrobil?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Sad

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Szukol nowy roboty?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Ale na jakims forum z opiniami bys napisol jak wyglada sytuacja? Oni tym forum mieli koszulki o ktorych kazdy mowi

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#92 Post autor: adamo_R » 22 sty 2016, o 22:40

19aRtuR20 pisze: Kwestia komunikacji, moze to lepi dzialo w innych klubach?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Komunikacja musi być w porządku. Myślisz że Smagor odcina się od nich i unika ?

Tak pół żartem pół serio. może powinni zrobić treski typu " Nie chcemy wina , chcemy pieniędzy" Wiadomo do czego pija ;)

Grodzicki i wszystko jasne. Na finale PP tez był inspiratorem buntu.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#93 Post autor: Raul22 » 22 sty 2016, o 22:44

widze ze winny akcji koszulkowej został juz znaleziony
Pewnie wszedl do szatni i powiedzial, chlopaki nie dostali my wyplat, tu mam markera i koszulki, ktore kupilem za pozyczona kase, robimy napisy i nie bylo wyjscia :rotfl:
Oczywiscie nie trudno zgadnac ze padlo na osobe, ktora najczesciej za wszystko co mozliwe jest krytykowana.

Elmer
Posty: 10377
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#94 Post autor: Elmer » 22 sty 2016, o 22:51

Raul22 pisze:widze ze winny akcji koszulkowej został juz znaleziony
Pewnie wszedl do szatni i powiedzial, chlopaki nie dostali my wyplat, tu mam markera i koszulki, ktore kupilem za pozyczona kase, robimy napisy i nie bylo wyjscia :rotfl:
Oczywiscie nie trudno zgadnac ze padlo na osobe, ktora najczesciej za wszystko co mozliwe jest krytykowana.
Podobno na siłę im te koszulki ubierał. Chciał je jeszcze nałożyć sztabowi szkoleniowemu, ale nie udało mu się sforsować drzwi do ich kanciapy, bo się zabarykadowali
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#95 Post autor: 19aRtuR20 » 22 sty 2016, o 22:52

Raul22 pisze:widze ze winny akcji koszulkowej został juz znaleziony
Pewnie wszedl do szatni i powiedzial, chlopaki nie dostali my wyplat, tu mam markera i koszulki, ktore kupilem za pozyczona kase, robimy napisy i nie bylo wyjscia :rotfl:
Oczywiscie nie trudno zgadnac ze padlo na osobe, ktora najczesciej za wszystko co mozliwe jest krytykowana.
Mom nadzieja, że koszulki zostały zabezpieczone i zostanie to sprawdzone przez grafologów czy jak to sie te fachowcy od literek nazywają ;)
adamo_R pisze:
19aRtuR20 pisze: Kwestia komunikacji, moze to lepi dzialo w innych klubach?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Komunikacja musi być w porządku. Myślisz że Smagor odcina się od nich i unika ?

Tak pół żartem pół serio. może powinni zrobić treski typu " Nie chcemy wina , chcemy pieniędzy" Wiadomo do czego pija ;)

Grodzicki i wszystko jasne. Na finale PP tez był inspiratorem buntu.
No własnie niekoniecznie musi być w porządku. To, że ktoś z kimś godo to nie znaczy, że jest ok. Bo co to za różnica czy np. uniko piłkarzy żeby nie poruszać tematu, albo codziennie stoi pod szatnią i z kożdym sie wito i godo, że zaro wyśle przelew.

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#96 Post autor: adamo_R » 22 sty 2016, o 23:04

Artur, komunikacja to komunikacja. To proces porozumiewania się ludzi, za pomocą znaków językowych. Mnie nie chodzi czy jest okej czy nie. Mnie chodzi bardziej, że Smagor nie unika zawodników. To jest cygon i jak nie ma to opowiado historyjki. Co sie można po nim spodziewać jak nie ma kasy, to cza mamić.

Jedyna kwestia tego może byc taka, że nie było komunikacji między sprzedażą Grabary, a resztą. Kamil podpisał nie dawno i tu moze być problem. Tylko czy kasa trafi do zawodników i reszty.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
czoRny
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3671
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 23:30
Lokalizacja: Glezgoł
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#97 Post autor: czoRny » 22 sty 2016, o 23:39

te a wiycie wiela te koszulki bydom warte za pora lot jak po przenosinach na SS bydymy szpilac w finale Champions leagu???
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#98 Post autor: gerhat » 23 sty 2016, o 09:56

Skoro zdecydowali się na taki krok to sprawa nie jest blacha i nie chodzi o jakieś kreple

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#99 Post autor: HKSADIK » 23 sty 2016, o 10:43

Błażyński pisze:Przed tym spotkaniem gracze Ruchu wyszli na prezentację w białych koszulkach z napisem "ile jeszcze?". Kapitan drużyny Rafał Grodzicki nie chciał komentować, co oznacza ten napis.

Prawdopodobnie nawiązywał on do tego, że piłkarze nie otrzymali w tym tygodniu dwóch wypłat. Z naszych informacji wynika, że wspomniane pensje zostaną przelane na ich konta w przyszłym tygodniu.
O ile Liverpool zdąży przesłać hajs Obrazek

milo
Posty: 994
Rejestracja: 21 sty 2016, o 10:48

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#100 Post autor: milo » 23 sty 2016, o 11:15

brak dwóch wypłat i juz zadyma z tego powodu?? w du*** sie poprzewracało
myslałem ze chodzi o co najmniej pół roku

19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#101 Post autor: 19aRtuR20 » 23 sty 2016, o 11:19

milo pisze:brak dwóch wypłat i juz zadyma z tego powodu?? w du*** sie poprzewracało
myslałem ze chodzi o co najmniej pół roku
W tekscie nie pisze wiela jest zaległości, ino wiela mieli dostać w tym tydniu.

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#102 Post autor: Raul22 » 23 sty 2016, o 11:37

19aRtuR20 pisze:
milo pisze:brak dwóch wypłat i juz zadyma z tego powodu?? w du*** sie poprzewracało
myslałem ze chodzi o co najmniej pół roku
W tekscie nie pisze wiela jest zaległości, ino wiela mieli dostać w tym tydniu.
dokladnie. Byliby nienormalni gdyby z powodu 2 wyplat akcje zrobili, wyraznie pisze ze 2 mialy byc wyplacone, a pewnie boss zniknal przestal odbierac telefony, a ze obiecał xxx raz ze kasa bedzie, to chlopaki sie wq i czujac ze niedlugo bedzie kasa z Liverpoolu chcieli mu jasno pokazac do kogo ma ona trafic, a nie rozplynac sie w powietrzu.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#103 Post autor: Ozor » 23 sty 2016, o 11:45

Obrazek
Chociaż – z drugiej strony – chciałoby się, żeby pana „przelew będzie jutro” nie było w klubie nawet w tak symboliczny sposób. Gdyby miał w sobie chociaż trochę przyzwoitości, to z tych akcji sam by zrezygnował. W końcu było naprawdę blisko, by wtrącił........ do grobu
tekst powyżej odnosi się do innego inżyniera finansowego z regionu ale jak widać uczeń goni mistrza.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#104 Post autor: Radvan138 » 23 sty 2016, o 11:46

milo pisze:brak dwóch wypłat i juz zadyma z tego powodu?? w du*** sie poprzewracało
myslałem ze chodzi o co najmniej pół roku
Przyjdz do mnie do roboty. Nie beda ci placil ewentualnie byda posylol czesc z wyplaty. Zoboczymy czy ci sie tez w dupach poprzewraco. Do mnie patologia jest to ze w ekstraklasowym klubie takie zeczy sa. I nie godejcie ze w wisle szczewach czu ch** wie kaj jest tak samo. ch** mnie to obchodzi co jest u innych. Jak sie niemo kasy to sie nie pije szampana. Tako patola bydzie tak dlugo jak jest spoleczne przyzwolenie na to (pacz koment milo). To nie ino sie tyczy fusbalu ale ogolnie polskich pracodawcow

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

pbb
Posty: 387
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 11:12
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi - zima 2016

#105 Post autor: pbb » 23 sty 2016, o 13:02

Radvan138 pisze:
milo pisze:brak dwóch wypłat i juz zadyma z tego powodu?? w du*** sie poprzewracało
myslałem ze chodzi o co najmniej pół roku
Przyjdz do mnie do roboty. Nie beda ci placil ewentualnie byda posylol czesc z wyplaty. Zoboczymy czy ci sie tez w dupach poprzewraco. Do mnie patologia jest to ze w ekstraklasowym klubie takie zeczy sa. I nie godejcie ze w wisle szczewach czu ch** wie kaj jest tak samo. ch** mnie to obchodzi co jest u innych. Jak sie niemo kasy to sie nie pije szampana. Tako patola bydzie tak dlugo jak jest spoleczne przyzwolenie na to (pacz koment milo). To nie ino sie tyczy fusbalu ale ogolnie polskich pracodawcow

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Patologia sa tez wyplaty niektorych grajkow w lidze, patrzac na to ile ich to wysilku kosztuje i jakie umiejetnosci prezentuja. Ale zgoda - jedno drugiego nie wyklucza. Wstyd i przykro, a niedawno jeszcze niektorzy tu w co drugim poscie smiali sie z żab, że są bankrutami...

Myśla, że Smagor patrzy na to co sie dzieje wokół i czeko na wzrosty kursu funta, tak co by im wypłacić z tego transferu od razu 3 pensje zamiast 2 :). A na pytanie z koszulek :"Ile jeszcze?" Aż sama ciśnie sie na usta odpowiedź - 2 tygodnie !...:/

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, arcio, Google [Bot], pyjter1920 i 206 gości