Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7932
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14191 Post autor: Scypion » 10 lis 2022, o 07:42

Dejcie spokój z tym Kingiem... za łatwo się tu u nas dostępuje deifikacji

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2577
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14192 Post autor: Adam1983 » 10 lis 2022, o 08:15

bergmon pisze:
10 lis 2022, o 07:37
marek79 pisze:
9 lis 2022, o 21:12
Adam1983 pisze:
9 lis 2022, o 11:50
Konia z rzędem temu, kto robiłby pół roku bez wypłaty w zamian za uścisk dłoni złotoustego.

Bergmon to i rok by groł. Wszak to je Ruch.
Innych doswiadczonych co kupa lot w Ruchu grali i po roku bez geltaku niy pamiętasz,pra?A tu podciep co pora szpilow zagrol i się w Ruchu wypromowoł poszol na wojna.No borocek z głodu umiyrol.Tamci mieli rodziny ,wytrzimali,ale biedny Lipa poszol na całość.No brawo.Zreszta widać jak se dalij radził gwiazdorek.Dejcie mu nagroda jeszcze.
To teroz idź do swojego szefa i mu powiedz, ze rezygnujesz na rok z wypłaty. Jebiesz za darmo, bo żeś jest doświadczony. Zostań wolontariuszem.
Jak tamci dowali się ruchać w kalało, to teroz momy długi rozłożone na ilaś tam lot, i spłacomy tych doświadczonych sprzed lat.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14193 Post autor: kroy » 10 lis 2022, o 12:52

bergmon pisze:
10 lis 2022, o 07:39
kroy pisze:
10 lis 2022, o 00:33
Dorcia pisze:
9 lis 2022, o 19:50
Marcus pisze:
9 lis 2022, o 10:27
I Bardzo dobrze że Lipski po sądach biegał, Babiarz po weszło, a Helik odszedł etc. Bo dzięki temu szambo które się u nas odpierdzielało ujrzało światło dzienne i między innymi dlatego jesteśmy teraz w miejscu, którym jesteśmy.
Przecież i bez tych ich działań wiadomo było co sie w klubie dzieje. A Lipski później bodajże na kanle łączy nas piłka podczas zgrupowania kadry się z nas wyśmiewał.
Śmiał się. A pikarze na Mosora mówili KaseMiro.
Co miał płakać? Miał udawać ze wszystko jest ok? A co z Fornalikiem? Tez jest zdrajca według was?

Ależ mnie denerwuje takie gadanie…
Znaleźli się moraliści.
No jak Ty Kinga z Lipa porownujesz,to niy ma o czym godac.
No ale sytuacja jest ta sama - tez zostawił klub na lodzie z powodów finansowo-organizacyjnych. Ja rozumiem i Lipskiego i Helika i Urbanczyka i Fornalika. Wszystkim tym ludziom możemy być wdzięczni bo dzięki temu teraz mamy zdrowy klub.

I oczywiście nie mam wątpliwości, ze są osoby które odchodziły w zły i niegodny sposób typu Cwielong.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14194 Post autor: Jano99 » 10 lis 2022, o 12:57

Lipa ostatnio gdzie się nie pojawi jest niewypałem. Bez sensu dyskusja o gościu, którego jakość sportowa jest przeciętna.

BlackSiemce
Posty: 192
Rejestracja: 26 cze 2021, o 20:02
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14195 Post autor: BlackSiemce » 10 lis 2022, o 13:25

Jano99 pisze:
10 lis 2022, o 12:57
Lipa ostatnio gdzie się nie pojawi jest niewypałem. Bez sensu dyskusja o gościu, którego jakość sportowa jest przeciętna.
Większość zawodników co odeszła od nas to nic specjalnego nie pokazała 😀
Nie żebym był jakimś zwolennikiem lipy. Tu np 100razy bardziej wolałbym Mokrego

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14196 Post autor: _BiADACZ_ » 10 lis 2022, o 16:51

Jano99 pisze:
10 lis 2022, o 12:57
Lipa ostatnio gdzie się nie pojawi jest niewypałem. Bez sensu dyskusja o gościu, którego jakość sportowa jest przeciętna.
i na tym najlepiej zakończyć temat. ;]
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14197 Post autor: bergmon » 10 lis 2022, o 18:59

kroy pisze:
10 lis 2022, o 12:52
bergmon pisze:
10 lis 2022, o 07:39
kroy pisze:
10 lis 2022, o 00:33
Dorcia pisze:
9 lis 2022, o 19:50
Marcus pisze:
9 lis 2022, o 10:27
I Bardzo dobrze że Lipski po sądach biegał, Babiarz po weszło, a Helik odszedł etc. Bo dzięki temu szambo które się u nas odpierdzielało ujrzało światło dzienne i między innymi dlatego jesteśmy teraz w miejscu, którym jesteśmy.
Przecież i bez tych ich działań wiadomo było co sie w klubie dzieje. A Lipski później bodajże na kanle łączy nas piłka podczas zgrupowania kadry się z nas wyśmiewał.
Śmiał się. A pikarze na Mosora mówili KaseMiro.
Co miał płakać? Miał udawać ze wszystko jest ok? A co z Fornalikiem? Tez jest zdrajca według was?

Ależ mnie denerwuje takie gadanie…
Znaleźli się moraliści.
No jak Ty Kinga z Lipa porownujesz,to niy ma o czym godac.
No ale sytuacja jest ta sama - tez zostawił klub na lodzie z powodów finansowo-organizacyjnych. Ja rozumiem i Lipskiego i Helika i Urbanczyka i Fornalika. Wszystkim tym ludziom możemy być wdzięczni bo dzięki temu teraz mamy zdrowy klub.

I oczywiście nie mam wątpliwości, ze są osoby które odchodziły w zły i niegodny sposób typu Cwielong.
Jako tako sama.Co zrobiłi ile meczy dla Ruchu prowadził Fornalik.Pomijajac fakt jak był pikarzem i ostatnigo majstra zrobił.I niy uciykł ,ino on już żadnego wpływu na nic niy mioł.O posłuchu w szatni i gaszonych pożarach finansowych w szatni niy godom.To by się downo rozleciało,ino cały czos piłkarze mu wierzyli,że zapĺaca,że bydzie dobrze.Przebrala się miarka i powiedział złotoustego DOŚĆ. Jak tego niy idzie skumać i porównywać Go do podciepa co się Ruchym pysk wytarł.Helik po sądach niy lotos,I podśmiewujek niy robił,a trocha u nos pogroł. Szkoda godać.Jo już skończył bo ,żeby takie proste rzeczy trzeba kibicowi nojlepszego klubu klarować.

Awatar użytkownika
arango-mokre
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1233
Rejestracja: 5 lip 2006, o 15:38
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14198 Post autor: arango-mokre » 10 lis 2022, o 19:00

LIPA jest chyba w WR

fRoś
Posty: 248
Rejestracja: 21 lut 2011, o 22:02
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14199 Post autor: fRoś » 10 lis 2022, o 22:46

Odnośnie plotek, "kabaretowo" by sie prezentował napad Daniel Szczepan - Szczepan Mucha, no ale ten drugi to raczej woli szczewo, także z kabaretu chyba nici ;)

Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14200 Post autor: lacky24 » 12 lis 2022, o 00:52

kroy pisze:
8 lis 2022, o 20:02
bergmon pisze:
8 lis 2022, o 05:08
Dams0n pisze:
7 lis 2022, o 23:30
Elmer pisze:
7 lis 2022, o 21:54
Lipski :przestraszony: Firlej to ten z Motoru, którego w finale baraży Zubkow w sytuacji sam na sam zdążył dogonić i wślizgiem zabrał piłkę. Jak wypożyczać to głodnych sukcesu. Tych z Lecha podajesz z jakiego powodu? Już dwóch z rezerw Lecha mieliśmy/mamy. Hmm, dzięki. To nie poziom I ligi.

Zostawcie robotę działaczom i trenerom.

Myślę, że coś już mamy klepnięte, ale ogłoszone zostanie po rundzie, albo nawet później.
Lipski to napewno zawodnik absolutnie bardzo dobry na poziom 1 ligi. A co do sytuacji z kontraktem itd to juz indywidualne podejscie ale moim zdaniem w calej akcji nie bylo niczego co mogloby go skreślić. Tych z Lecha podaje bo mamy straszny poziom z mlodziezowcem, jeden tak naprawdę do grania, bo Witek to z cala sympatią bo wydaje sie spoko synkiem nie zagrał u nas pol dobrego meczu. A reszta mlodziezowcow to oprocz kilku minut Baranskiego chyba nie zagrala wcale. Natomiast ci wymienieni zawodnicy to pilkarze sprawdzeni na poziomie centralnym, w treningu z pierwszą druzyna o duzym potencjale, to nie Malec który nie wyroznial sie w rezerwach Lecha tylko dwoch pilkarzy po debiucie w pierwszej druzynie, w tym jeden z nich po 3 meczach w europejskich pucharach! I o ile Pingot to moze byc ciezki orzech do zgryzienia, bo jednak Lech ma swoje problemy, tak takiemu Antczakowi wiekszy epizod w pierwszej druzynie nie grozi, a z drugiej strony Lech chciałby napewno go sprawdzić w wyższej lidze, by mogl przejść droge Modera czy Puchacza.
Skończ już z tym Lipą.Koniec,do takich gości niy ma placu w Ruchu.Jak Cie ktoś popluje,a Ty uważos,że deszcz pado,to niy mom pytań.Szanujmy się,TO JEST RUCH,a niy jakieś Gacie.

Z tego co wiem Patryk jest członkiem WR. Dajcie mu spokój. Ciekawe czy jak Tobie by nie płacili to byś z uśmiechem zapierdalal w robocie czy szukał nowej.
Oczekujecie od piłkarzy romantyzmu, proponuje bardziej realnie spojrzeć na te sytuacje.
Widzę, że co poniektórzy mają krótką pamięć

1. ... chyba zapomniałeś, że kibice chcieli mu uregulować zaległości finansowe ...

http://www.niebiescy.pl/?id=23098

"Kibice włączyli się w pozostanie Lipskiego przy Cichej, chcieli uregulować płatności jakie piłkarzowi zalegał Ruch. Lipski odpowiedział jednak, że w tej sprawie nie chodzi o pieniądze."
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ocne-slowa


2. Racja została przyznana Ruchowi, PZPN nie przyznał odszkodowania, bo sam musiałby płacić https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7 ... rects=true

Niech mu się tam wiedzie, niech nawet sobie przychodzi na trybunę i powspomina, bowiem swój prime time miał w Ruchu. Na boisku jest czas dla innych ...
Pepe, który był kimś więcej dla klubu jest teraz persona non grata przez styl swojego odejścia, a tu był jeszcze gorszy styl.
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14201 Post autor: gucio77 » 12 lis 2022, o 09:43

Z tym że styl odyjścia Lipy był gorszy od Pepka to juz bych polemizowoł. Pepek wszystkich zrobioł w wała i kibicow i klub. A że był kimś wiyncyj niż Lipa, tym wiynkszo mom zadra na sercu i jymu nigdy, przynajmi jo niy wybocza.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

NG1920
Posty: 1149
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14202 Post autor: NG1920 » 12 lis 2022, o 23:51

Byłem ciekaw jak kształtowało się zimowe okienko transferowe rok temu i czego ew. się spodziewać teraz.

Rok temu:
Runda jesienna kończyła 4-5 grudnia.
-10 stycznia Szywacz
-11 stycznia Stępień
-14 stycznia Chiliński
-26 stycznia Żuk
-8 lutego Malec
-15 lutego Markovic
-19 lutego Osobiński
Pierwszy mecz na wiosnę: 27 lutego.

Do dziś zostali z nami Szywacz i Osobiński. Stępień, Żuk i Malec wnieśli coś od siebie i pomogli w awansie. Marković i Chiliński nie zaliczyli najlepszej rundy. Można powiedzieć, że 2/7 to dobre transfery, ale generalnie większość była przydatna.
Żeby nie było, że np zimowy zaciąg jest słaby to przed poprzednim sezonem przyszli Kowalczyk, Styrczula, Szczepan, Żagiel, Dyr i Szkatuła. Dyru najwięcej wniósł do kulis, a Kowalczyk i Styrczula to nawet nie wiem czy zagrali. Szczepka na szczęście mamy do dziś.

Jeśli statystyka nie kłamie to można przyjąć, że z nowego zaciągu 1-2 wskoczy na stałe do pierwszej 11, a 2-3 powinno walczyć o miejsce w składzie i zaliczać minuty. Szkoda, że prawdopodobnie do końca roku nie usłyszymy oficjalnie żadnego nazwiska (ale obym się mylił).

Jest jeszcze jeden fakt dotyczący naszych transferów. Jeśli komuś dziękujemy za grę, wypożyczamy na rundę lub po testach nie trafia do nas to ma jakieś 90% szans na zostanie zawodnikiem Polonii Bytom :P

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14203 Post autor: jajo » 13 lis 2022, o 00:00

nie no Kowalczyk to strzelil nawet jakiegos (chyba 2) gola.
choc gosc byl rzeczywiscie tak nijaki, ze z 3 sekundy mi zajelo sobie skojarzenie go + dosc popularne nazwisko.
z tym, ze on przychodzil juz w trakcie sezonu jak wolny zawodnik. raczej transfer last minute.

jak tu szukac jakiegos prawidla: to sprawdzaja sie ci, ktorzy przychodza na samym poczatku okienka.
moze tez tak byc dlatego, ze ci co przychodza pozniej sa sciagani, bo nie udalo sie pozyskac opcji nr 1.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14204 Post autor: viperR » 13 lis 2022, o 11:43

Jano99 pisze:
10 lis 2022, o 12:57
Lipa ostatnio gdzie się nie pojawi jest niewypałem. Bez sensu dyskusja o gościu, którego jakość sportowa jest przeciętna.
za ten rechot na zgrupowaniu w Arłamowie kiedy rechetoł żeby brać faktury na Ruch bo Ruch wszystko płaci..
a że był o 6 lat młodszy i głupszy go nie usprawiedliwia.. dla mnie dzban,.

także ten tego.. no... niech wy***rdala

Awatar użytkownika
J_Klimzowiec
Posty: 216
Rejestracja: 22 cze 2008, o 18:00
Lokalizacja: Tylko RUCH-Klimzowiec
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#14205 Post autor: J_Klimzowiec » 14 lis 2022, o 13:36

All Cops Are Bastards

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 77 gości