Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 865
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12511 Post autor: chropaczow » 18 cze 2021, o 09:35

Wydaje się, że Surma już zaklepany, tylko czekać na oficjalny komunikat. Dobrze się stało, rozwijamy się, patrzymy w przyszłość. Będzie dobrze :)

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12512 Post autor: True Blue » 18 cze 2021, o 09:44

Co tyn Wela zaś dupi fleki na Facebooku, to gowa mało!
Pado, że łon pokryje ze swoji kapsy reszta okresu wypowiedzenia do Berety :D
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
viRo_BJJ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 582
Rejestracja: 20 sie 2008, o 16:37
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12513 Post autor: viRo_BJJ » 18 cze 2021, o 09:46

Mówimy o trenerze i kazdy , kto tu nie przyjdzie nawet jakby był to Murinho , to dla niego też będzie 3 miesięczny okres wypowiedzenia.
I takie zapewnienie dostaliśmy z klubu.
ROHAN2 pisze:
18 cze 2021, o 08:40
Nie krytykuję zasad które chce utrzymać zarząd w kwestii wypowiedzenia. Pytanie czy podobne zapisy znajdują się w kontraktach piłkarzy?
JIU JITSU ZNACZY MIEKKA SZTUKA - JESTESMY MIECZAKAMI, KTORZY LEJA TWARDZIELI
RODOWICI KATOWICZANIE KS RUCH CHORZOW

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12514 Post autor: robbo2k » 18 cze 2021, o 10:00

Taki okres wypowiedzenie generuje jednak pewien problem. Nie eksperymentuj bo zanim sie dotrze np 3-4-3 wylecisz. Moim zdaniem można by sie dogadać na 3 mies wypowiedzenia ale np wypowiedzenie może dostać po podsumowaniu rundy jesiennej i wiosennej. To z jednej strony daje gwarancje pracy i rozliczania w ramach jednej rundy. No bo co będzie jak trzy mecze pojda nie tak? Wywalać a może to kwestia zgrania i od 4 meczu wszystko zatrybi?
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Awatar użytkownika
viRo_BJJ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 582
Rejestracja: 20 sie 2008, o 16:37
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12515 Post autor: viRo_BJJ » 18 cze 2021, o 10:15

Panowie zaufacie trochę temu klubowi, to w końcu MY, kibice mieliśmy duży wpływ i dalej mamy w czasie jego odbudowy - nie ma tu Smagorowiczów, Patermanów czy Chrapków , których nieodpowiedzialne decyzje doprowadziły nas na dno. Jeżeli jakakolwiek decyzja , będzie szła w niezrozumiałe dla nas układy , tj.np.proponuje Wela:) to na pewno nie będzie na nią aprobaty. Nad tym czuwa nasz człowiek w Radzie Nadzorczej.
JIU JITSU ZNACZY MIEKKA SZTUKA - JESTESMY MIECZAKAMI, KTORZY LEJA TWARDZIELI
RODOWICI KATOWICZANIE KS RUCH CHORZOW

19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12516 Post autor: 19aRtuR20 » 18 cze 2021, o 10:48

viRo_BJJ pisze:
18 cze 2021, o 10:15
Panowie zaufacie trochę temu klubowi, to w końcu MY, kibice mieliśmy duży wpływ i dalej mamy w czasie jego odbudowy - nie ma tu Smagorowiczów, Patermanów czy Chrapków , których nieodpowiedzialne decyzje doprowadziły nas na dno. Jeżeli jakakolwiek decyzja , będzie szła w niezrozumiałe dla nas układy , tj.np.proponuje Wela:) to na pewno nie będzie na nią aprobaty. Nad tym czuwa nasz człowiek w Radzie Nadzorczej.
:ok:

O nim lepi nie godac, ale... Wela wczoraj sugerowol ukladziki, dzis wjezdzo na biolym koniu z rozwiazaniem.. jak tu ktos w te jego bajki jeszcze wierzy... dzis napisol, ze Bereta chciol dali negocjowac. Ponizej mocie wypowiedz powaznej osoby, a jo ze swojej strony ino moga potwierdzic, ze dotarla do mie tako sama wersja.
grzej pisze:
18 cze 2021, o 08:42
Padło pytanie jaki okres dla trenera byłby zadawalający. Odpowiedz była żaden. Czyli bez okresu wypowiedzenia

scaneRboy
Posty: 8311
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12517 Post autor: scaneRboy » 18 cze 2021, o 10:52

Ja mam przede wszystkim zaufanie do Siemiana. Wiadomo, że nie mamy komfortu ekonomicznego.


ps. tak zupełnie z innej beczki. Może trzeba by się zainteresować osobą Piszczka, który był ostatnio na Cichej że swoją drużyna. Życząc wszystkiego dobrego Goczałkowicom dobrze by było jakoś go wiązać z naszym klubem, żeby bywał u nas. Dobrze wiedzieć, co taki człowiek myśli o różnych sprawach, przyciąga ludzi, jest obyty w piłce na serio, daj Boże kiedyś też będziemy mieli taką.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

fRoś
Posty: 250
Rejestracja: 21 lut 2011, o 22:02
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12518 Post autor: fRoś » 18 cze 2021, o 11:43

scaneRboy pisze:
18 cze 2021, o 10:52
Ja mam przede wszystkim zaufanie do Siemiana. Wiadomo, że nie mamy komfortu ekonomicznego.


ps. tak zupełnie z innej beczki. Może trzeba by się zainteresować osobą Piszczka, który był ostatnio na Cichej że swoją drużyna. Życząc wszystkiego dobrego Goczałkowicom dobrze by było jakoś go wiązać z naszym klubem, żeby bywał u nas. Dobrze wiedzieć, co taki człowiek myśli o różnych sprawach, przyciąga ludzi, jest obyty w piłce na serio, daj Boże kiedyś też będziemy mieli taką.
Żeby ściągnął sponsora, jak Błaszczykowski Orlen Oil? Sam o tym myślałem(nie o Piszczku). Ruch wypuścił w świat na razie młodzież, na dzień dzisiejszy nie mamy person takich jak oni. Kto wie, może w przyszłości - oby.
Łukasz Piszczek: - Tak. Gram w regionie Niemiec, w którym ludzie bardzo mocno identyfikują się z ukochanym klubem. To jest kibicowanie na dobre i na złe. Porównałbym ten stan ducha z drużyną, za którą sam trzymam kciuki: Górnikiem Zabrze. Górnikowi nie kibicuje się od święta. Na Górnik się chodzi całe życie.
Co do Piszczka :rotfl:

nrsl-halemba
Posty: 1515
Rejestracja: 28 lut 2008, o 18:21
Lokalizacja: nrsl 6 !
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12519 Post autor: nrsl-halemba » 18 cze 2021, o 12:56

Jestem ciekaw który trener przyjdzie do klubu z takim zapisem ? nikt..
Niebieska Dzielnica Halemba

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12445
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12520 Post autor: Mirek » 18 cze 2021, o 12:59


Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12521 Post autor: RNK95 » 18 cze 2021, o 13:39

Liczyłem na start z Beretą w nowym sezonie, zakładałem to jako pewnik jeszcze parę tygodni temu, czekałem jedynie na zmiany kadrowe w drużynie i wzmocnienia, ale cóż. Jeśli chcemy być transparentni i odbudowywać się finansowo, nie tworzyć kominów płacowych, nie ryzykować kolejnymi długami i spłacaniem trenerów na kontrakcie, to może tak miało być. Ufam ludziom, którzy aktualnie Ruchem zarządzają z prezesem Siemianowskim na czele, bo pierwszy raz od bardzo długiego czasu zrobiło się przejrzyście i jasno, a komunikacja na linii kibice-klub jest na dobrym poziomie. Ktoś tu wspominał o Rakowie, też miałem taką cichą nadzieję na taki scenariusz, że będziemy z Beretą powoli pchać to do przodu, on będzie się rozwijać jako trener, a Ruch będzie na tym korzystać i iść sportowo do przodu. Osobiście nie zakładałem awansu w przyszłym sezonie, do pełni szczęścia zaakceptowałbym pewne utrzymanie, ewentualne otarcie się o strefę barażową, zbudowanie mocnej kadry na porządne granie w 1 lidze, a nie snucie się po jej ogonie jak Sosnowiec, Resovia czy Bełchatów w tym sezonie.

Łukasz Surma jako nowy trener? Szanuję go jako piłkarza, ale mam wielki uraz do tych ludzi, z którymi Ruch spadał, nie umiem wybaczyć tego blamażu na Śląsku czy porażki bez walki na Cracovii, stąd takie osoby jak Grodzicki, Surma, Helik, Konczkowski zawsze powodują u mnie lekki zgrzyt. Wiem, że finansowo w Ruchu wtedy było fatalnie i jak powiedział Starzyński kiedyś w odcinku Foot Truck'a na YouTube, że czasem trzeba było od rodziny pożyczać pieniądze na życie, ale znam parę przypadków, gdzie w klubie nie płacili, a piłkarze grali o jak najlepsze wyniki, bo chcieli znaleźć klub, gdzie dostaną wypłatę. Może z czasem się do tego przekonam, ale najważniejsze by na tym skorzystał Ruch, więc jeśli z Garbarnią walczył o baraże, to z Ruchem jest w stanie powalczyć o czub tabeli. Oby jak najszybciej to podpisać, zacząć myśleć o sezonie, kontraktować wzmocnienia, czasu jest mało.

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12522 Post autor: tomicher » 18 cze 2021, o 13:42

nrsl-halemba pisze:
18 cze 2021, o 12:56
Jestem ciekaw który trener przyjdzie do klubu z takim zapisem ? nikt..
Jak widać chyba trochę zbyt pesymistycznie podchodzisz do sprawy ;)


Daliśmy jasny sygnał wszelakim managerom, piłkarzynom i trenerom, że praca w Ruchu to wykonywanie swoich obowiązków, a nie dojenie kasy za siedzenie w domu. Coś czuję, że o naszym nieugięciu się będzie jeszcze głośno w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Widzew swojego czasu miał trzech czy czterech trenerów na utrzymaniu :wstyd: :rotfl: :cenzura: :mur:
Obrazek

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4469
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12523 Post autor: _BiADACZ_ » 18 cze 2021, o 13:44

nrsl-halemba pisze:
18 cze 2021, o 12:56
Jestem ciekaw który trener przyjdzie do klubu z takim zapisem ? nikt..
a jak przyjdzie, to co wtedy? ;)
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Mona
Posty: 54
Rejestracja: 9 lut 2010, o 00:19
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12524 Post autor: Mona » 18 cze 2021, o 13:54

Prawda jest taka ze trener obrósł w piórka, od dawna nie miał zaufania wśród piłkarzy i tarcia były. Jechali na oparach. Grał na siebie, co pokazał w ostatnim meczu, możemy stracić 100 tys. z Systemu Pro Junior bo zabrakło kilku minut i teraz będą musieli sztuczki stosować aby to jeszcze wygrać. 100 baniek to dla Ruchu duża kasa.Podziękowania się należą i droga wolna.Gwiazdorów juz przerabialiśmy.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12525 Post autor: HullCityFC » 18 cze 2021, o 14:39

Mysle ze Surma bedzie szedl droga Lenczyka i Fornalika. Mysle ze to dobry Ruch. Mnie osobiscie Bereta podpadl dwoma wywiadami na weszlo. Bardzo gwiazdorsko tam wypadl co mi sie nie podobalo. Bardzo sie wywyzszal.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Dams0n, Google [Bot], Google Adsense [Bot], J_Klimzowiec, Majestic-12 [Bot], Rickenn10 i 213 gości