Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9541 Post autor: RNK95 » 30 paź 2017, o 22:12

karol fryna pisze:widać Lipski i Arak wymiatają w Lechii !
Arak jak Moneta, nie chciał grać w 1 lidze to gra pewnie gdzieś po rezerwach czy gierkach wewnętrznych na treningu :D

adamo_R
Posty: 10867
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9542 Post autor: adamo_R » 30 paź 2017, o 22:20

@RNK95

Oni sie chcieli wybić, zarobkami. 3, 4x wiecej mają jak w Ruchu. Poziom sportowy ich nie interesuje. Wiedzą ze są słabi, szczególnie Arak, lub Moneta, ktory jest zadowolony ze gnije teraz w 3 lidze, ale mu spływa 4x więcej na konto niż w Ruchu.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Elmer
Posty: 10384
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9543 Post autor: Elmer » 30 paź 2017, o 22:20

Z tego co kojarzę to Lechia nie ma rezerw.

A jeśli chodzi o zmiany kadrowe to gdyby zaproponowali zmianę: Grodek za Bojana :hyhy: Kto za? :P
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9544 Post autor: wiesiek1 » 31 paź 2017, o 08:26

Akurat Moneta na lewym skrzydle bylby wzmocnieniem.Sportowo nawet jak lecielismy trudno bylo miec do niego zastrzezenia.Odszedl tez stawiajac sprawe jasno.Kontuzje, kartki ... jak chcemy sprobowac wrocic do ekstraklasy trzeba miec na wiosne lepsza kadre.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9545 Post autor: maciek1973 » 31 paź 2017, o 15:41

aju pisze:Ci co grali u Nas i spierniczyli nie należy nawet brać pod uwagę. Ich poziom sportowy jest tam gdzie oni.
Dzisiejszy Ruch śmiało by odprawił Ruch z zeszłego sezonu. Tamte lebry niech gniją w czeluściach odmętu 3 ligowego. Za 2 sezony nikt o nich nie będzie pamiętał
Do tej pory wydawało mi się, że "sportowo" Ruch z tamtymi nazwiskami spaść nie powinien. Oczywiście, gdyby im się chciało.
Dalsze losy tych gwiazd wskazują jednak, że była to słaba (można wręcz rzec - bardzo słaba) drużyna.

Lipski (ława)
Moneta (ława)
Niezgoda (tu duży plus)
Grodzicki (Mieeeelec)
Koj (gra, ale Górnik traci naprawdę dużo goli)
Konczkowski (tak sobie, ale gra)
Arak (gdzie on w ogóle jest?)
Surma (koniec kariery)
Helik (tu mały plus, ale nie zmieni to u mnie zero szacunku za odwrót po daniu szansy w Ruchu po kontuzji)

Kogoś pominąłem?

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9546 Post autor: maciek1973 » 31 paź 2017, o 15:43

wiesiek1 pisze:Akurat Moneta na lewym skrzydle bylby wzmocnieniem.Sportowo nawet jak lecielismy trudno bylo miec do niego zastrzezenia.Odszedl tez stawiajac sprawe jasno.Kontuzje, kartki ... jak chcemy sprobowac wrocic do ekstraklasy trzeba miec na wiosne lepsza kadre.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pół roku nie groł poważnego szpilu...

baytel
Posty: 141
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 08:12

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9547 Post autor: baytel » 31 paź 2017, o 17:34

Według mnie i tak Niezgoda wyląduje prędzej czy później na trybunach/ławce.

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9548 Post autor: viperR » 31 paź 2017, o 17:38

baytel pisze:Według mnie i tak Niezgoda wyląduje prędzej czy później na trybunach/ławce.
ma za sobą prasę która domagała się szansy, jak dla mnie to ją wykorzystuje. Nie ma argumentów za tym żeby miał grać ten cały Sadiku czy Chuwku czy jak mu tam jest.
Bo tym co odstawił tym swoim wywiadem Nagy może i w Legii też pójdą w końcu po rozum do głowy.

kosau
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2016, o 16:07
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9549 Post autor: kosau » 31 paź 2017, o 19:41

maciek1973 pisze:
aju pisze:

Kogoś pominąłem?
Mazek
telewizja internetowa IPTV 130 kanałów Polskich +kilka XXX

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9550 Post autor: wiesiek1 » 31 paź 2017, o 20:27

Mazek to taki Przybecki tylko troche mlodszy majacy o sobie zbyt wysokie mniemanie.Tzn mial takie bo zycie powiedzialo sprawdzam i moze poszedl po rozum do glowy.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9551 Post autor: Radvan138 » 31 paź 2017, o 21:19

akurat do Monety i Mazka niema co sie pr***ierdalac, poszli za kasa i krzyz na droga

baytel
Posty: 141
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 08:12

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9552 Post autor: baytel » 31 paź 2017, o 22:00

viperR pisze:
baytel pisze:Według mnie i tak Niezgoda wyląduje prędzej czy później na trybunach/ławce.
ma za sobą prasę która domagała się szansy, jak dla mnie to ją wykorzystuje. Nie ma argumentów za tym żeby miał grać ten cały Sadiku czy Chuwku czy jak mu tam jest.
Bo tym co odstawił tym swoim wywiadem Nagy może i w Legii też pójdą w końcu po rozum do głowy.


Jak te albansko-afrykańskie wynalazki są jeszcze gorsze to tylko świadczy o skautingu cweluchów. Niezgoda wiecznie strzelał nie będzie, a poza golami to co on ma do zaoferowania? Odstaje fizycznie i przez to nie zagrzeje tam miejsca. A to element chyba najważniejszy w tej paździerzowej lidze.




Wydaje mi się że Mazek w najlepszym okresie u nos był dużo lepszy od Przybeckiego, który tylko potrafi biec z piłką do przodu, czasem zaliczy jakieś dobre dogranie ale nie ma w tym regularności. Mazek potrafił z miejsca minąć kilku rywali. Potrafił, bo podejrzewam że jego obecna forma jest dramatyczna. Ale i tak na pewno nie jeden klub z ex na niego zapoluje zimą lub latem, taka liga.
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9553 Post autor: viperR » 31 paź 2017, o 22:26

baytel pisze:
viperR pisze:
baytel pisze:Według mnie i tak Niezgoda wyląduje prędzej czy później na trybunach/ławce.
ma za sobą prasę która domagała się szansy, jak dla mnie to ją wykorzystuje. Nie ma argumentów za tym żeby miał grać ten cały Sadiku czy Chuwku czy jak mu tam jest.
Bo tym co odstawił tym swoim wywiadem Nagy może i w Legii też pójdą w końcu po rozum do głowy.


Jak te albansko-afrykańskie wynalazki są jeszcze gorsze to tylko świadczy o skautingu cweluchów. Niezgoda wiecznie strzelał nie będzie, a poza golami to co on ma do zaoferowania? Odstaje fizycznie i przez to nie zagrzeje tam miejsca. A to element chyba najważniejszy w tej paździerzowej lidze.


Wydaje mi się że Mazek w najlepszym okresie u nos był dużo lepszy od Przybeckiego, który tylko potrafi biec z piłką do przodu, czasem zaliczy jakieś dobre dogranie ale nie ma w tym regularności. Mazek potrafił z miejsca minąć kilku rywali. Potrafił, bo podejrzewam że jego obecna forma jest dramatyczna. Ale i tak na pewno nie jeden klub z ex na niego zapoluje zimą lub latem, taka liga.
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
obaj są podobni, szybcy ale żadne liczby ich nie bronią niestety..
ja nie rozumiem dlaczego Przybecki nie próbuje wykańczać akcji tylko zawsze szuka podania..
może faktycznie oni mentalnego treningu potrzebują.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, o 22:37 przez viperR, łącznie zmieniany 1 raz.

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9554 Post autor: scaneRboy » 31 paź 2017, o 22:33

Przybecki bedzie jeszcze gral duzo lepiej, moze nie jest wysoki, ale ma budowe motorycznie jest lepszy i jest typem walczacym. Mazka kazdy przestawia jak zaczyna za bardzo przeszkadzac.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#9555 Post autor: pedro-sbl » 31 paź 2017, o 22:49

Przybecki dobry typ. Z samyj godki widac, ze chop mo waleczny charakter, fest dobrze takiego miec w manszafcie bo nakreco innych.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], julko20, Majestic-12 [Bot] i 295 gości