Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10981 Post autor: wiesiek1 » 7 sie 2018, o 08:18

Co by nie mówić to z punktu widzenia Ruchu układ patologiczny żeby 16 latek ze szkółki dyktował warunki w sprawie przedłużenia pierwszego kontraktu.Te kontrakty juniorskie powinny z automatu zawierać klauzulę przedłużenia o kolejne 3 lata.Jak się nie podoba można jako dziecko wybrać inną szkółkę.Na kim ten klub ma zarabiać jak nie na takich piłkarzach ? Nie chodzi o to żeby kogoś tutaj więzić ale jak bardzo chce odejść to za rozsądne pieniądze.Ja dalej się ludze, że te kontrakty są tak skonstruowane bo jak nie to istna januszeria zarządzania.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10982 Post autor: Ozor » 7 sie 2018, o 12:52

Niejaki Vassiliev kopie w okręgówce bo Fornalik i Piast chcą się go pozbyć a on sam woli jednak wypełnić kontrakt (nie mały) który podpisał.
Więc aby chłopina się nie marnował proponuje zapłacić połowę miesięcznego wynagrodzenia i wypożyczyć. Wtedy i zawodnik pogra wyżej, nam się przyda a Piast zredukuje koszt jego zatrudnienia o połowę ;)

Awatar użytkownika
mpapmp
Posty: 652
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 19:49
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10983 Post autor: mpapmp » 7 sie 2018, o 13:43

Jego polowa kontraktu to i tak pol wyjsciowej jedynastki. KV ma dwie oferty z innych klubow wyzszej ligi. Jedna niedaleka gdzie ekstraklasa albo śmierć. Jak rozwiąże kontrak to nie bedzie kopol w 2 lidze na pewno.

Troche to smieszne bo Waldek zawsze o nim marzyl, a teraz odstawia go od skladu. To jednak nie typ sprintera, ktory ciezko pracuje na treningu. Gdyby to mial to z jego umiejetnosciami pilkarskimi gra w topowej lidze.
Obrazek

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10984 Post autor: wiesiek1 » 7 sie 2018, o 14:04

Uważam , że na nic nam taki Vasiljev tylko może atmosferę zepsuć pensja i brakiem waleczności oraz zaangażowania.Nam jest potrzebnych trzech ogranych zalozmy na poziomie 1 ligowym zawodników, ktorzy wniosą doswiadczenie i spokoj.Prawy obrońca, środkowy pomocnik i skrzydłowy.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Cwajka
Posty: 1256
Rejestracja: 29 lip 2009, o 20:00
Lokalizacja: Cwajka
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10985 Post autor: Cwajka » 7 sie 2018, o 14:51

Do tego bramkarz, lewy obrońca, kolejny skrzydłowy i napastnik.
UN'08

Awatar użytkownika
Biszkopt
Posty: 464
Rejestracja: 14 sty 2007, o 18:49
Lokalizacja: Świętochłowice - Chropaczów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10986 Post autor: Biszkopt » 7 sie 2018, o 15:13

Ozor pisze:
7 sie 2018, o 12:52
Niejaki Vassiliev kopie w okręgówce bo Fornalik i Piast chcą się go pozbyć a on sam woli jednak wypełnić kontrakt (nie mały) który podpisał.
Więc aby chłopina się nie marnował proponuje zapłacić połowę miesięcznego wynagrodzenia i wypożyczyć. Wtedy i zawodnik pogra wyżej, nam się przyda a Piast zredukuje koszt jego zatrudnienia o połowę ;)
Jak mu się nie chce grać na poziomie ekstraklasy (albo się do niej nie nadaje) to myślisz, że znalazłby jakąkolwiek motywację na 3 poziom rozgrywkowy? Już moim zdaniem wielkim błędem było branie ludzi którzy kiedyś dali u nas ciała, a że gramy niżej to może jednak się nadają :dobani: Taki np pan Lech czy Podgórski. Już nawet nie mówię o samym pomyśle braniu Kędziory, napastnik który ma już 37 lat, a nie było sezonu gdzie strzelił więcej niż 10 gol ;) To już wolę serio dać jakiegoś juniora lub kogoś grającego na co dzień w playarenie, pewnie znalazłoby się paru z tych amatorskich rozgrywek co by spokojnie daliby sobie radę na tym poziomie ligowym, a do tego na boisku oddaliby serducho bo są z regionu, no ale po co nam ludzie z regionu? :hurra:
Ruch Chorzów... Legenda bez końca...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10987 Post autor: Ozor » 7 sie 2018, o 15:18

Jak mu się nie chce grać na poziomie ekstraklasy (albo się do niej nie nadaje) to myślisz, że znalazłby jakąkolwiek motywację na 3 poziom rozgrywkowy?
myślę że jednak gra w okręgówce to mu się chce .
(albo się do niej nie nadaje)
ha ha dobre :)

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10988 Post autor: wiesiek1 » 7 sie 2018, o 15:27

Mylisz się.Taki Kędziora czy Podgorski są bardzo ważni dla drużyny chociażby na treningu.Druzyna piłkarska to nie tylko dzień meczowy.Tak grasz jak trenujesz.Stara prawda. Wstrzymalbym się jeszcze z oceną ich przydatności w czasie meczu.Dopiero trzecia kolejka i była już pechowa porażka, porażka i zdecydowane zwycięstwo.Trudno stwierdzić, w którą stronę to pójdzie.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10989 Post autor: WTH » 7 sie 2018, o 18:31

Bankov dalej bez klubu... dawać go do nos! :P

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10990 Post autor: marek79 » 7 sie 2018, o 19:36

Playarena :) rozumia że tam grają szpilery kierych kożdy chce w ekstraklasie ale oni niy chcą.

Antykumaty
Posty: 75
Rejestracja: 15 cze 2018, o 21:31
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10991 Post autor: Antykumaty » 8 sie 2018, o 01:24

wiesiek1 pisze:
7 sie 2018, o 08:18
Co by nie mówić to z punktu widzenia Ruchu układ patologiczny żeby 16 latek ze szkółki dyktował warunki w sprawie przedłużenia pierwszego kontraktu.
A WR się uparł, żeby składki swych członków w akademię wkładać.
Myślę, że to zniechęca wiele osób, do zapisania się WR. Mnie na pewno zniechęca. Nie mam zamiaru płacić na cudze dzieci (już wystarczająco finansuję cudze dzieci, ale zostawmy politykę), które parę razy prosto kopną piłkę i pitnom za darmo z Ruchu.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 444
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10992 Post autor: ROHAN2 » 8 sie 2018, o 09:36

Antykumaty pisze:
8 sie 2018, o 01:24
wiesiek1 pisze:
7 sie 2018, o 08:18
Co by nie mówić to z punktu widzenia Ruchu układ patologiczny żeby 16 latek ze szkółki dyktował warunki w sprawie przedłużenia pierwszego kontraktu.
A WR się uparł, żeby składki swych członków w akademię wkładać.
Myślę, że to zniechęca wiele osób, do zapisania się WR. Mnie na pewno zniechęca. Nie mam zamiaru płacić na cudze dzieci (już wystarczająco finansuję cudze dzieci, ale zostawmy politykę), które parę razy prosto kopną piłkę i pitnom za darmo z Ruchu.
A w co mamy wkładać? W kapse Smagora czy może Posinkovica czy innego Lipskiego? A co do Bogusza to synek jeszcze nic nie pokazał a tu już wszyscy z niego Boga fusbalu robią. A po drugiego nawet jeżeli odejdzie to do pewnego wieku pieniądze za jego transfery będą wpływały do klubu.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10993 Post autor: Lightman » 8 sie 2018, o 09:39

Antykumaty pisze:
8 sie 2018, o 01:24

A WR się uparł, żeby składki swych członków w akademię wkładać.
Myślę, że to zniechęca wiele osób, do zapisania się WR. Mnie na pewno zniechęca. Nie mam zamiaru płacić na cudze dzieci (już wystarczająco finansuję cudze dzieci, ale zostawmy politykę), które parę razy prosto kopną piłkę i pitnom za darmo z Ruchu.
Ty to jednak pocieszny jesteś :)
mam prośbę - jak Bogusz strzeli kolejnego gola, to wyjdź ze stadionu (jeśli na nim będziesz), a nie skacz z radości :)

"Myślę, że..." bez wychowanków i dobrej Akademii żaden klub nie może spokojnie patrzeć w przyszłość.
To jakie mają kontrakty, nie zależy od WR, a od Zarządu.
WR ze swoimi planami podeszło racjonalnie do tematu. Mamy okłamywać ludzi, że przejmiemy klub? Proszę Cię.
Kończąc Panie Antykumaty, nie mam zamiaru na siłę Cię przekonywać, nasze działania niech same się bronią, tylko jeśli Wychowanków Ruchu Chorzów nazywasz "cudzymi dzieciami" to może czas się zastanowić, kto tu na prawdę jest obcy? :]

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10994 Post autor: Bartorus » 8 sie 2018, o 10:19

Plus prosta sprawa. Nie zgodzę się, że działanie nasze(dajmy na przykład stroje dla akademii) to wspieranie obcych dzieci. Takie stroje w realiach chorzowskich nie zostają na rok czy dwa, ale ładnych parę. Dzięki temu więcej z budżetu klubu może iść na inne cele. Gdybyśmy mieli naprawdę poważne środki moglibyśmy na tyle wspierać klub by mógł się skupić bardziej na 1 drużynie.

W realiach profesjonalnej piłki w Polsce na szczeblu centralnym kibice mogą być tylko częściowym wsparciem klubu. Zakładając taki scenariusz przykładowy, gdyby jakieś stowarzyszenie miało 2000 członków płacących średnio po 20 złotych(i zakładając, że wszyscy płacą) daje nam to 480 tysięcy rocznie. W skali zeszłorocznego nawet budżetu Ruchu jest to "aż" 5%. Kwota za którą klubu się nie poprowadzi zawodowego, ale takie pieniądze przeznaczone na piłkę juniorską to już jest coś całkiem realnego i można zrobić z tego dobry użytek.

Odwracając też kota ogonem. Gdyby WR się uparł by składki swych członków wsadzać w klub na opłacanie kontraktu, którejś z gwiazd zeszłego sezonu(dajmy na to V.P) to dopiero byłby super efekt. Płacilibyśmy najemnikowi, który grał piach i podchodził do gry w klubie jak podchodził a potem rozwiązano z nim kontrakt. Super inwestycja

Antykumaty
Posty: 75
Rejestracja: 15 cze 2018, o 21:31
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#10995 Post autor: Antykumaty » 8 sie 2018, o 14:43

Premia dla drużyny za awans! To jest coś, co zmotywowałoby do płacenia składek.

Albo na przykład zakup dedykowanych, historycznych strojów dla drużyny, z okazji 100 lecia klubu.

Taka Garbarnia z okazji 100 lecia będzie grała w pięknych historycznych strojach, a osoba pracująca w Ruchu już zapowiedziała, że Ruchu Chorzów nie stać na taki wydatek.
100 lecie najbardziej utytuowanego klubu w Polsce, a tych pajaców z zarządu nie stać...

Myślę, że gdyby stowarzyszenie nagłośniło sprawę i udało by się nazbierać na takie piękne, historyczne koszulki, to i WR by zyskał i kibice mieliby wielką satysfakcję, że drużyna gra w strojach "od nich".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: GbatJ1920, Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 221 gości