Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12931 Post autor: Elmer » 11 gru 2021, o 23:13

A Musiał wtedy nawet faulu nie odgwizdał.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12932 Post autor: jajo » 11 gru 2021, o 23:14

Biszkopt pisze:
11 gru 2021, o 21:44
jajo pisze:
11 gru 2021, o 02:29
Gabor niekontuzjogenny by C6 nie powachal. moze pod koniec kariery z Pilznem albo Austria wpadl.
dla mnie najlepszy pilkarsko zawodnik ostatniego 20 lecia. tylko jak juz wchodzil na swoj top, to sie lamal.
dodatkowo taki grajek stworzony do dzisiejszej wielkiej pilki. bo np takiego Starzynskiego to sie przyjemnie ogladalo, ale niestety jego kariera pokazala, ze to nie pilka na dzisiejsze czasy.
No jego karierę w Ruchu zakończył późniejszy zawodnik Niebieskich Podgórski, więc mówienie o tym że się łamał jest trochę słabe, bo pan podgórski tak mu ładnie wjebał wślizgiem wyprostowaną nogą na podstawną Gabora, że połamałby każdego, nie tylko jego.
Podgorski moze ja zakonczyl, nie zanotowalem tego.
natomiast to, ze byl kruchy zapamietalem dobrze.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9812
na 5 lat zagral z 2 w miare pelne (22 i 23 mecze na 30) sezony.
to z reszta nie jakis zarzut, bo jak juz pisalem jakby nie byl kontuzjogenny, to gralby na duzo wyzszym poziomie, za duzo wieksze pieniadze.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12933 Post autor: tomicher » 13 gru 2021, o 11:40

Czekam aż klub kiedyś zrobi jakiś za***isty materiał z Gaborem. Fajnie by było go zobaczyć na Cichej i przed kamerą na jakimś wyczerpującym wywiadzie :cool:
Obrazek

DuRczok
Posty: 203
Rejestracja: 17 lip 2021, o 11:32

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12934 Post autor: DuRczok » 13 gru 2021, o 17:08

Kiedyś Tomek Ferens nagrywał wywiady z piłkarzami w Toyocie. Ale chyba ten format umarł.

Awatar użytkownika
laciek20
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 18:29
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12935 Post autor: laciek20 » 14 gru 2021, o 11:40

Tomasz Dyr, Damian Kowalczyk i Piotr Kwaśniewski otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.
via Ruch Chorzów TT
kibole, bandyci ... stadionowi CELEBRYCI !

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12936 Post autor: tomicher » 14 gru 2021, o 11:51

Spodziewałem się do tej listy jeszcze jednego nazwiska ale jak widać ta trójka powtarzała się od dłuższego czasu w naszych typowaniach i tak samo widział to klub.
Kowalczyk niestety totalny niewypał, trudno to nawet komentować. Kwaśniewski progi 2 ligi to za dużo, pokazywał to nawet w 3lidze na tle wymagających rywali gdzie w destrukcji był bardzo słaby. Najbardziej jednak mi szkoda że Dyr zawiódł, gość miał fajne podanie, czasami potrafił ciekawie wyprowadzić piłkę ale jak widać to kolejny, który w bronieniu robił błędy których trener nie wybaczał.

To że są wystawieni na listę narazie nic nie oznacza. Kolejki chętnych chyba za nimi nie ma się co spodziewać...


Co mnie w tym temacie przerwy intryguje to fakt, że jest niesamowicie cicho jeśli chodzi o transfery do klubu. Nie ma żadnych plotek, pogłosek ani przecieków. Moim zdaniem to dobrze wróży :cool: :hyhy: W takiej ciszy się chyba lepiej pracuje i dyskutuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2587
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12937 Post autor: Adam1983 » 14 gru 2021, o 11:58

Dyra to zapamiętam tylko z jego płaczu w kulisach, jak to lamentował, że jak trener zdecyduje to go wystawi. I tak w każdych kulisach...

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12938 Post autor: niebieski98 » 14 gru 2021, o 12:18

Nie dziwi wystawienie Kowalczyka i Dyra na listę transferową, których można śmiało uznać za największe niewypały letniego okienka. Sądziłem, że Kwaśniewski spokojnie na poziomie 2 ligi sobie poradzi, widocznie nie spełnia wymagań, jakie stawia przed nim sztab. Wypada mu tylko życzy powodzenia w znalezieniu fajnego klubu i podziękować za wkład w awans do 2 ligi. Cieszy, że sztab nie czeka do lata, tylko wymienia najsłabsze ogniwa już w zimę.

Odejście Kowalczyka powinno zwiastować przyjście nowego napastnika. Na chwilę obecną mamy tylko jednego Szczepana, który nadaje się na 2 ligę, Biskup może być co najwyżej 3 napastnikiem w kadrze. Być może klub jest już po słowie z jakimś napastnikiem, ryzykownie byłoby mimo wszystko pozbywać się Kowalczyka nie mając nic w zanadrzu. Jest jeszcze Siwek, pytanie czy trener widzi dla niego miejsce już teraz jako numer 2 w ataku. Wątpię biorąc pod uwagę, że grywał rzadziej od Kowalczyka.
Podejrzewam, że w klubie wiedzą, jaka kwota zostanie zapisana na wsparcie Ruchu w budżecie Chorzowa za kilka dni, w przeciwnym wypadku nie pozbywano by się graczy wiedząc, że nie będzie kasy na zakontraktowanie nowych.

Awatar użytkownika
pawikk19R20
Posty: 137
Rejestracja: 30 cze 2007, o 11:31
Lokalizacja: SPI
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12939 Post autor: pawikk19R20 » 14 gru 2021, o 12:21

tomicher pisze:
14 gru 2021, o 11:51
Spodziewałem się do tej listy jeszcze jednego nazwiska ale jak widać ta trójka powtarzała się od dłuższego czasu w naszych typowaniach i tak samo widział to klub.
Kowalczyk niestety totalny niewypał, trudno to nawet komentować. Kwaśniewski progi 2 ligi to za dużo, pokazywał to nawet w 3lidze na tle wymagających rywali gdzie w destrukcji był bardzo słaby. Najbardziej jednak mi szkoda że Dyr zawiódł, gość miał fajne podanie, czasami potrafił ciekawie wyprowadzić piłkę ale jak widać to kolejny, który w bronieniu robił błędy których trener nie wybaczał.

To że są wystawieni na listę narazie nic nie oznacza. Kolejki chętnych chyba za nimi nie ma się co spodziewać...


Co mnie w tym temacie przerwy intryguje to fakt, że jest niesamowicie cicho jeśli chodzi o transfery do klubu. Nie ma żadnych plotek, pogłosek ani przecieków. Moim zdaniem to dobrze wróży :cool: :hyhy: W takiej ciszy się chyba lepiej pracuje i dyskutuje.
dziwi brak Michała Biskupa, który zagrał raptem 146 minut ...

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12940 Post autor: west72 » 14 gru 2021, o 12:29

tomicher pisze:
14 gru 2021, o 11:51
Spodziewałem się do tej listy jeszcze jednego nazwiska ale jak widać ta trójka powtarzała się od dłuższego czasu w naszych typowaniach i tak samo widział to klub.
Kowalczyk niestety totalny niewypał, trudno to nawet komentować. Kwaśniewski progi 2 ligi to za dużo, pokazywał to nawet w 3lidze na tle wymagających rywali gdzie w destrukcji był bardzo słaby. Najbardziej jednak mi szkoda że Dyr zawiódł, gość miał fajne podanie, czasami potrafił ciekawie wyprowadzić piłkę ale jak widać to kolejny, który w bronieniu robił błędy których trener nie wybaczał.

To że są wystawieni na listę narazie nic nie oznacza. Kolejki chętnych chyba za nimi nie ma się co spodziewać...


Co mnie w tym temacie przerwy intryguje to fakt, że jest niesamowicie cicho jeśli chodzi o transfery do klubu. Nie ma żadnych plotek, pogłosek ani przecieków. Moim zdaniem to dobrze wróży :cool: :hyhy: W takiej ciszy się chyba lepiej pracuje i dyskutuje.
Do sesji RM zarząd może sobie dyskutować. Po 16 będziemy mieli info jak bardzo Miastu zależy na powrocie Ruchu do elity, bo tak jak już wielokrotnie tu pisano potrzebujemy odpowiedniego budżetu, żeby snuć plany na przyszlość a na dziś bez pomocy miasta takiego nie zbudujemy. Co do listy transferowej spodziewałem się tych nazwisk ale myślę, że po 16 tym może się jeszcze powiększyć.
Myślę, że trener ma już konkretnych grajków wytypowanych i wstępnie dogadanych kwestia podpisów wyjaśni się pewnie jak zepniemy budżet.
Jeśli mamy walczyć o top 2 to musimy mieć w miarę szybko zamknięte sprawy wzmocnień, żeby od początku popracować solidnie nad formą w składzie który ma walczyć o awans.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12941 Post autor: heli » 14 gru 2021, o 12:46

Każdy z nich dostał szansa w rundzie i żaden z nich jej nie wykorzystał. Jasne wiele z tych meczów było jak cała drużyna dołowała, ale jednak naprawdę ciężko wskazać jeden dobry mecz w ich wykonaniu.
Nie będę się już żegnać i dziękować za to co wspominam dobrze, bo wiadomo, że jeszcze to daleka droga do odejścia, ale taka decyzja nie może dziwić. Sympatia jedno, ale boisko zweryfikowało.
Dyr czy Kwaśniewski do grania w czwórce może w jakiejś sytuacji by się nadali, ale przy grze jaki preferuje trener kompletnie nie ma do nich miejsca w składzie.
Kowalczyk no to już dużo było pisane.
Miejsca dla nowych trzeba zrobić więc oby chętni się znaleźli, a sami woleli grać niż u nas być w rezerwach czy siedzieć na trybunach.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12942 Post autor: grzechub » 14 gru 2021, o 14:41

pawikk19R20 pisze:
14 gru 2021, o 12:21
tomicher pisze:
14 gru 2021, o 11:51
Spodziewałem się do tej listy jeszcze jednego nazwiska ale jak widać ta trójka powtarzała się od dłuższego czasu w naszych typowaniach i tak samo widział to klub.
Kowalczyk niestety totalny niewypał, trudno to nawet komentować. Kwaśniewski progi 2 ligi to za dużo, pokazywał to nawet w 3lidze na tle wymagających rywali gdzie w destrukcji był bardzo słaby. Najbardziej jednak mi szkoda że Dyr zawiódł, gość miał fajne podanie, czasami potrafił ciekawie wyprowadzić piłkę ale jak widać to kolejny, który w bronieniu robił błędy których trener nie wybaczał.

To że są wystawieni na listę narazie nic nie oznacza. Kolejki chętnych chyba za nimi nie ma się co spodziewać...


Co mnie w tym temacie przerwy intryguje to fakt, że jest niesamowicie cicho jeśli chodzi o transfery do klubu. Nie ma żadnych plotek, pogłosek ani przecieków. Moim zdaniem to dobrze wróży :cool: :hyhy: W takiej ciszy się chyba lepiej pracuje i dyskutuje.
dziwi brak Michała Biskupa, który zagrał raptem 146 minut ...
Na wp.pl pisało, że Biskup ma kontrakt ważny tylko do końca grudnia. Gdyby tak było, nie ma sensu wystawiać go na listę transferową.

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12943 Post autor: grzechub » 14 gru 2021, o 14:49

grzechub pisze:
14 gru 2021, o 14:41
pawikk19R20 pisze:
14 gru 2021, o 12:21
tomicher pisze:
14 gru 2021, o 11:51
Spodziewałem się do tej listy jeszcze jednego nazwiska ale jak widać ta trójka powtarzała się od dłuższego czasu w naszych typowaniach i tak samo widział to klub.
Kowalczyk niestety totalny niewypał, trudno to nawet komentować. Kwaśniewski progi 2 ligi to za dużo, pokazywał to nawet w 3lidze na tle wymagających rywali gdzie w destrukcji był bardzo słaby. Najbardziej jednak mi szkoda że Dyr zawiódł, gość miał fajne podanie, czasami potrafił ciekawie wyprowadzić piłkę ale jak widać to kolejny, który w bronieniu robił błędy których trener nie wybaczał.

To że są wystawieni na listę narazie nic nie oznacza. Kolejki chętnych chyba za nimi nie ma się co spodziewać...


Co mnie w tym temacie przerwy intryguje to fakt, że jest niesamowicie cicho jeśli chodzi o transfery do klubu. Nie ma żadnych plotek, pogłosek ani przecieków. Moim zdaniem to dobrze wróży :cool: :hyhy: W takiej ciszy się chyba lepiej pracuje i dyskutuje.
dziwi brak Michała Biskupa, który zagrał raptem 146 minut ...
Na wp.pl pisało, że Biskup ma kontrakt ważny tylko do końca grudnia. Gdyby tak było, nie ma sensu wystawiać go na listę transferową.
Tak żech se pomyślał, że tauzen może by go jeszcze jednak opchnął, do Piasta na przykład, za 100koła, żeby Ruch na nim zarobił 😉

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12944 Post autor: niebieski98 » 14 gru 2021, o 14:51

Na oficjalnej stronie Ruchu przy transferze Michała zostało podane, że kontrakt został zawarty do końca czerwca 2022.

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 547
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#12945 Post autor: rafraf32 » 14 gru 2021, o 21:04

Jutro nie będzie żadnej kasy, Endriu nos bydzie zwodził ... potem ciepnie 500k-1mln tak aby my dograli spokojnie do końca sezonu i nie awansowali ... Zoboczycie :(
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 142 gości