Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
adam12
Posty: 472
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17071 Post autor: adam12 » 26 kwie 2024, o 19:10

chropaczow pisze:
26 kwie 2024, o 15:50
Dopiero dziś zobaczyłem kulisy z Widzewem. Chodzi o Foszmanczyka i jego przemowę na koniec. Rozgonić to towarzystwo, bo sama wola walki się w ekstraklasie nie utrzyma. Zasługami też nie. Dzięki za wszystko, ale na tych grajkach ekstraklasy nie zwojujemy. Szczepekjak będzie miał szansę przejść do Wieczystej, niech też idzie. Tam może będzie coś znaczył. Trzeba budować od podstaw.
Ale co oni złego powiedzieli, że chcesz ich wy***ać? Fosa rozumiem nie dojeżdża, ale Szczepan? Sezon temu każdy się cieszył, że tu jest. A teraz chcesz go wywalić bo broni kolegów z drużyny?

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 884
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17072 Post autor: chropaczow » 26 kwie 2024, o 19:52

adam12 pisze:
26 kwie 2024, o 19:10
chropaczow pisze:
26 kwie 2024, o 15:50
Dopiero dziś zobaczyłem kulisy z Widzewem. Chodzi o Foszmanczyka i jego przemowę na koniec. Rozgonić to towarzystwo, bo sama wola walki się w ekstraklasie nie utrzyma. Zasługami też nie. Dzięki za wszystko, ale na tych grajkach ekstraklasy nie zwojujemy. Szczepekjak będzie miał szansę przejść do Wieczystej, niech też idzie. Tam może będzie coś znaczył. Trzeba budować od podstaw.
Ale co oni złego powiedzieli, że chcesz ich wy***ać? Fosa rozumiem nie dojeżdża, ale Szczepan? Sezon temu każdy się cieszył, że tu jest. A teraz chcesz go wywalić bo broni kolegów z drużyny?
Ten zespół ludzi się nie sprawdził, nie rokuje.
Naprawdę widzisz Szczepka, jako napastnika w walce o powrót do eklapy?
Nic złego nie powiedzieli, ale oni mają grać, nie gadać. Co mi po tym, że się starają? Tak jak już tu ktoś napisał, koniec głaskania. Kredyt zaufania się wyczerpał, powroty byłych graczy nie wypaliły.
Trudno, spadek był wliczony. Akceptuję, ale drużynę trzeba zbudować od podstaw, bo kto zostanie? Jeśli kasa pozwoli, trzeba kontynuować odbudowę, żeby nie zmarnować mody na Ruch.
To będzie bardzo ważne okienko transferowe. Najpierw musi zwolnić się miejsce. Pozbyć najdroższych, bezproduktywnych i w wieku emerytalnym.
Myślę, że trener 🐻, powinien zostać.

BoRo
Posty: 379
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17073 Post autor: BoRo » 26 kwie 2024, o 19:54

Genau Niedzwiedz powinien zostac, chociaz tyz mi jakis srednio pasuje… ale w I lidze raczyj powiniyn dac rada ogarnonc. I PRESJA musi byc na awans!!!
pyRsk

19gorek20
Posty: 2337
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17074 Post autor: 19gorek20 » 26 kwie 2024, o 20:31

kolego chropaczów
Możesz mi logicznie wytłumaczyć Szczepan nie da rady w 1 lidze ?
Przypominam że to jego bramki dały awans do 1 ligi
Na jego plecach awansowaliśmy do ekstraklasy
Obecnie jest najskuteczniejszym polskim napastnikiem w ekstraklasie
Jest 4 najczęściej faulowanym napastnikiem w ekstraklasie
Po faulach na nim pokazano 10 żółtych kartek ( 4 wynik w ekstraklasie)

Rozumiem że rok po zdemolowaniu 1 ligi i bardzo dobrym sezonie w ekstraklasie teraz sobie nie poradzi ?

adam12
Posty: 472
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17075 Post autor: adam12 » 26 kwie 2024, o 20:49

Polskie kluby w europie są w tym punkcie co są, bo brak im stabilizacji. Chcesz budować cały zespół od nowa co pół roku bo ekipa co zrobiła awans jest ofiarą swojego sukcesu. Gdyby nie zrobili wyniku ponad stan nikt by do nich nie miał pretensji. Szczepan to nasz najlepszy zawodnik, a ty po nim jedziesz. Masakra

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 884
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17076 Post autor: chropaczow » 26 kwie 2024, o 20:51

19gorek20 pisze:
26 kwie 2024, o 20:31
kolego chropaczów
Możesz mi logicznie wytłumaczyć Szczepan nie da rady w 1 lidze ?
Przypominam że to jego bramki dały awans do 1 ligi
Na jego plecach awansowaliśmy do ekstraklasy
Obecnie jest najskuteczniejszym polskim napastnikiem w ekstraklasie
Jest 4 najczęściej faulowanym napastnikiem w ekstraklasie
Po faulach na nim pokazano 10 żółtych kartek ( 4 wynik w ekstraklasie)

Rozumiem że rok po zdemolowaniu 1 ligi i bardzo dobrym sezonie w ekstraklasie teraz sobie nie poradzi ?
W pierwszej pewnie da radę, a co potem, awans że Szczepkiem i znowu parę bramek , a większość z karnych? Faulują go, bo jest lżejszy i mniejszy, fizycznie słabszy. Tak to widzę.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 884
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17077 Post autor: chropaczow » 26 kwie 2024, o 20:59

adam12 pisze:
26 kwie 2024, o 20:49
Polskie kluby w europie są w tym punkcie co są, bo brak im stabilizacji. Chcesz budować cały zespół od nowa co pół roku bo ekipa co zrobiła awans jest ofiarą swojego sukcesu. Gdyby nie zrobili wyniku ponad stan nikt by do nich nie miał pretensji. Szczepan to nasz najlepszy zawodnik, a ty po nim jedziesz. Masakra
Nie przesadzaj z tym jechaniem. To tylko dyskusja.
Powtarzam, żadnych sentymentów. Najważniejszy jest Ruch i wyniki. Napastnik ma strzelać bramki, najlepiej z gry.

19gorek20
Posty: 2337
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17078 Post autor: 19gorek20 » 26 kwie 2024, o 21:02

Z karnych których większość sam sobie wywalczył o tym już nie napiszesz ( raków Śląsk i Piast)
Tak czy siak jeśli głównym winowajcą tego spadku według ciebie jest postawa napastnika to gratulacje głupoty. Ja uważam że forma naszych napastników to jedyne co dojechało na ekstraklasę

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2677
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17079 Post autor: Rickenn10 » 26 kwie 2024, o 21:10

19gorek20 pisze:
26 kwie 2024, o 21:02
Ja uważam że forma naszych napastników to jedyne co dojechało na ekstraklasę
A ja uważam, że jeżeli tylko jedna drużyna ma mniej strzelonych bramek niż my i tylko jedna drużyna ma więcej straconych goli niż my a mimo to jest wyżej od nas w tabeli to znaczy, że u nas większość nie dojechała do EX z pozycji 1 ligowej. Nie wszyscy ale większość.

Tyczy się to każdego pionu tego klubu. Jest to dla wszystkich i każdego lekcja, którą trzeba po prostu odrobić i tyle.
Liczy się wynik sportowy a nie sentymenty i familja. Chcąc być na takim poziomie najważniejszy jest wynik sportowy, kadrowy, zarządzający i infrastrukturalny.
Zaplecze i wynik kibicowski mamy i są to liczby, które w kraju są TOP w momencie kiedy cała reszta również będzie współgrać wtedy drużyna również będzie TOP ;)

Potrzeba czasu i odrobienia zadania domowego

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 884
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17080 Post autor: chropaczow » 26 kwie 2024, o 21:27

19gorek20 pisze:
26 kwie 2024, o 21:02
Z karnych których większość sam sobie wywalczył o tym już nie napiszesz ( raków Śląsk i Piast)
Tak czy siak jeśli głównym winowajcą tego spadku według ciebie jest postawa napastnika to gratulacje głupoty. Ja uważam że forma naszych napastników to jedyne co dojechało na ekstraklasę
Co ty mi tu imputujesz, że niby ja powiedziałem, że Szczepan to winowajca spadku? Główny winowajca? Raz, że tak nie jest , a dwa, to nie moje słowa. Tego o głupocie, z grzeczności no będę komentował.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4472
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17081 Post autor: _BiADACZ_ » 26 kwie 2024, o 21:43

19gorek20 pisze:
26 kwie 2024, o 21:02
Ja uważam że forma naszych napastników to jedyne co dojechało na ekstraklasę

sorry, ale nie.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Mavo1920
Posty: 918
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17082 Post autor: Mavo1920 » 26 kwie 2024, o 21:59

Jeżeli ktoś dojechał na ekstraklasę to na pewno Szymański, częściowo Kozak, plus transfery zimowe (nie wszystkie, ale znaczna większość). Bardzo źle wyglądaliśmy pod względem bramkarzy i skuteczności pod bramką. Xgoals na wiosnę większe od Śląska który gra o majstra - to mówi wszystko.


Na plus możemy też mimo wszystko zaliczyć wejście do klubu Niedźwiedzia, - potrafi poukładać drużynę, choć ma problem z dopasowaniem możliwości piłkarzy do stylu gry. Zaskoczeniem była gra defensywy - wiosną na plus. Mniej elektryki.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6229
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17083 Post autor: heli » 26 kwie 2024, o 22:18

Mavo1920 pisze:
26 kwie 2024, o 21:59
Jeżeli ktoś dojechał na ekstraklasę to na pewno Szymański, częściowo Kozak, plus transfery zimowe (nie wszystkie, ale znaczna większość). Bardzo źle wyglądaliśmy pod względem bramkarzy i skuteczności pod bramką. Xgoals na wiosnę większe od Śląska który gra o majstra - to mówi wszystko.


Na plus możemy też mimo wszystko zaliczyć wejście do klubu Niedźwiedzia, - potrafi poukładać drużynę, choć ma problem z dopasowaniem możliwości piłkarzy do stylu gry. Zaskoczeniem była gra defensywy - wiosną na plus. Mniej elektryki.
szczerze, aż takiego postępu nie widza, może na początku rundy to tak wyglądało, ale nie wiem czy to nie przez nadzieja z jakim się przystępowało.
Ostatnie miejsce w tabeli za ten okres póki co , ostatnie miejsce w tabeli ogólnie, brak zwycięstw i minimalna ilość poważnych zagrożeń w kluczowych meczach z Wartą i Puszczą. Ostatnie gole tracone zaraz po rozpoczęciu meczy/połowy. Ciągły brak innych mlodzieżowców mimo ściągniecia kolejnych nie wchodzą oni nawet jak czasami dwóch innych wypadało z danej pozycji. Jasne, że momenty były w tej rundzie również, ale takie momenty były na jesień szczególnie jeszcze za Skrobacza
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Mavo1920
Posty: 918
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17084 Post autor: Mavo1920 » 26 kwie 2024, o 22:24

heli pisze:
26 kwie 2024, o 22:18
Mavo1920 pisze:
26 kwie 2024, o 21:59
Jeżeli ktoś dojechał na ekstraklasę to na pewno Szymański, częściowo Kozak, plus transfery zimowe (nie wszystkie, ale znaczna większość). Bardzo źle wyglądaliśmy pod względem bramkarzy i skuteczności pod bramką. Xgoals na wiosnę większe od Śląska który gra o majstra - to mówi wszystko.


Na plus możemy też mimo wszystko zaliczyć wejście do klubu Niedźwiedzia, - potrafi poukładać drużynę, choć ma problem z dopasowaniem możliwości piłkarzy do stylu gry. Zaskoczeniem była gra defensywy - wiosną na plus. Mniej elektryki.
szczerze, aż takiego postępu nie widza, może na początku rundy to tak wyglądało, ale nie wiem czy to nie przez nadzieja z jakim się przystępowało.
Ostatnie miejsce w tabeli za ten okres póki co , ostatnie miejsce w tabeli ogólnie, brak zwycięstw i minimalna ilość poważnych zagrożeń w kluczowych meczach z Wartą i Puszczą. Ostatnie gole tracone zaraz po rozpoczęciu meczy/połowy. Ciągły brak innych mlodzieżowców mimo ściągniecia kolejnych nie wchodzą oni nawet jak czasami dwóch innych wypadało z danej pozycji. Jasne, że momenty były w tej rundzie również, ale takie momenty były na jesień szczególnie jeszcze za Skrobacza


Na jesień to myśmy się kopali po czole, sytuacji jak na lekarstwo, liczenie na cufal i jakiś karny, oczywiście wyniki wynikami, ale one są często wypadkową tylu rzeczy, na które trener wpływu nie ma. Z Wartą i Puszczą wielu okazji nie było, bo rywal się zabunkrował, ale za takiego Wosia to my byśmy tych meczach pewno celnego strzału nie oddali, a w tyłach wyglądaliśmy jeszcze gorzej. We wspomnianych dwóch meczach szło spokojnie wkulać tego 1 gola i wygrać, ale no cóż, co udawało się nam w zeszłym sezonie, ten obecny oddał z nawiązką, czyli brak wygranych w ważnych meczach będących na styku.

GbatJ1920
Posty: 106
Rejestracja: 15 sie 2022, o 22:23
Kontakt:

Re: Zmiany kadrowe w Ruchu Chorzów

#17085 Post autor: GbatJ1920 » 26 kwie 2024, o 23:12

Mavo1920 pisze:
26 kwie 2024, o 21:59
Jeżeli ktoś dojechał na ekstraklasę to na pewno Szymański, częściowo Kozak, plus transfery zimowe (nie wszystkie, ale znaczna większość). Bardzo źle wyglądaliśmy pod względem bramkarzy i skuteczności pod bramką. Xgoals na wiosnę większe od Śląska który gra o majstra - to mówi wszystko.


Na plus możemy też mimo wszystko zaliczyć wejście do klubu Niedźwiedzia, - potrafi poukładać drużynę, choć ma problem z dopasowaniem możliwości piłkarzy do stylu gry. Zaskoczeniem była gra defensywy - wiosną na plus. Mniej elektryki.
Szymański to akurat sporo bramek nam zawalił na jesień, dopiero pod Niedźwiedziem jego gra wygląda naprawdę nieźle. Czy Kozak jakoś mocno dojechał? No nie powiedziałbym, brak mu liczb, zresztą jak praktycznie każdemu. A Śląsk na wiosnę to jest jedna z najgorszych drużyn.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], JSensei, kosau, Majestic-12 [Bot], Rickenn10, tramp3k, tynbydziedobry i 94 gości