Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Ben
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2010, o 18:19
Lokalizacja: Pawonków
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#211 Post autor: Ben » 17 lut 2016, o 18:00

Presji przeprowadzki na SŚ pewnie nie unikniemy ale ważne jest to, jeśli Smagor się uprze, żeby nie wikłać się w jakieś długoterminowe wynajmy. Bo potem z tego nie wyjdziemy przez 20 lat. Zrywanie umów, kary itp. Moim zdanie pozycja negocjacyjna SŚ jako "firmy" jest żadna. Tam oprócz pojedynczych imprez(mecze, koncerty) nic się nie będzie działo. Będą chcieli złapać jelenia na długi czas. W razie konieczności(brak licencji Cichej) krótka umowa max 2lata. Docelowo tylko Cicha 6.

cheapgun
Posty: 708
Rejestracja: 13 lis 2012, o 15:39
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#212 Post autor: cheapgun » 17 lut 2016, o 19:09

Problem, moim zdaniem, polega na tym, ze jedyna 'grupa nacisku', ktora poza zainteresowaniem gra Ruchu na Cichej mialaby jakakolwiek szanse na pchanie sprawy do przodu to Stowarzyszenie i ludzie zwiazani blisko z szeroko pojetym pojeciem kibicowania. Z ich strony, poza charytatywnymi akcjami, brak konkretnej inicjatywy i jakichkolwiek dzialan majacych na celu wyrazenie zdania kibicow Ruchu. I to, moja osobista ocena, jest niedopuszczalne. Nie chce tu przytaczac konkretnych przykladow gdy stowarzyszenia kibicow wywieraja konkretne wplywy/naciski bo nie o to chodzi. Kiedys juz byla dyskusja na forum gdzie czesc ludzi zachodzila w glowe po co jest w ogole Stowarzyszenie skoro, de facto, dla nas, kibicow i sympatykow klubu, gowno robi..
Chce tylko przypomniec kiedy, za kadencji Kotali, zaczely sie konkretniejsze ruchy w kierunku budowy stadiony na C6.. Byla to manifestacja w Chorzowie, zorganizowana wlasnie przez ludzi powiazanych/zwiazanych ze Stowarzyszeniem i zdumiewajace jest to, ze nic dalej w tym kierunku z ich strony sie nie dzieje. Mozemy w tym temacie na forum spamowac kolejne kilkanascie stron ale to bedzie jedynie lament ch*** nad przepascia.. Albo zdecydowane ruchy ze strony srodowiska kibicowskiego albo pochylic leb i pokornie akceptowac pomysl na gre na SS
Niebieski Chropaczów

dawo
Posty: 94
Rejestracja: 4 wrz 2005, o 13:56
Lokalizacja: SPI

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#213 Post autor: dawo » 21 lut 2016, o 23:52

jak to ku*** jest ze komunistyczne scierwo mo nowy stadion a DUMA ŚLĄSKA NIE ??!
https://t.me/pump_upp

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#214 Post autor: Elmer » 22 lut 2016, o 00:00

dawo pisze:jak to ku*** jest ze komunistyczne scierwo mo nowy stadion a DUMA ŚLĄSKA NIE ??!
bo w Polsce 25 października po raz drugi skończył się komunizm
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
blue blood
Posty: 939
Rejestracja: 17 paź 2007, o 21:58
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#215 Post autor: blue blood » 9 mar 2016, o 21:20

Świętochłowice najlepsi RUCHU kibice
[img]http://img502.imageshack.us/img502/3268/swionymijankant5.jpg[/img]
NIY Poloki NIY GERMANY TO MY SLONZOKI NAROD WYBRANY

adamo
Posty: 208
Rejestracja: 15 mar 2008, o 17:49
Lokalizacja: chorzow

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#216 Post autor: adamo » 12 mar 2016, o 09:48

Kibice Ruchu umieja tylko wajac i tyle,chodze na Ruch od 1992 roku regularnie i z przykroscia musze to stwierdzic!Niech zorganizuja spolke pt.np.,,Stadion Na Cichej,, lub ,,Stadion dla Ruchu,, i zobaczymy ilu chetnych zadeklaruje te stowke miesiecznie wylozyc!?Ja moge sie zadeklarowac jesli deklarowanch bedzie np 6 czy 7 tysiecy to wspolnie z miastem i klubem mozna zaczac dzialac.Tylu jest kuzwa znanych i kumatych kibicow ktorym zalezy na tym klubie a takiej prostej rzeczy nie moga zalatwic.Ja tego zalatwial nie bede bo mam trojke dzieciakow i dosc malo czasu na takie rzeczy,ale napewno sa ludzie ktorzy prawnie by sobie z takim czyms dali rade.Moglo by byc konto tej spolki na ktore kazdy zadeklarowany moglby zagladac i kontrolowac aby nie bylo jakis niejasnosci.Sa rozne sposoby tylko trzeba dzialac.A co do Stadionu Slaskiego to ja sie Smagorowi nie dziwie ze chce tak isc bo lepiej Slaski lekkoatletyczy niz Cicha w obecnym stanie bo to juz jest obciach totalny i tak mam szacun dla Klimka i Smagora ze na tym stadionie jest ekstraklasa.
Adam

Kibic1983
Posty: 1730
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#217 Post autor: Kibic1983 » 17 mar 2016, o 18:02

adamo pisze:Kibice Ruchu umieja tylko wajac i tyle,chodze na Ruch od 1992 roku regularnie i z przykroscia musze to stwierdzic!Niech zorganizuja spolke pt.np.,,Stadion Na Cichej,, lub ,,Stadion dla Ruchu,, i zobaczymy ilu chetnych zadeklaruje te stowke miesiecznie wylozyc!?Ja moge sie zadeklarowac jesli deklarowanch bedzie np 6 czy 7 tysiecy to wspolnie z miastem i klubem mozna zaczac dzialac.Tylu jest kuzwa znanych i kumatych kibicow ktorym zalezy na tym klubie a takiej prostej rzeczy nie moga zalatwic.Ja tego zalatwial nie bede bo mam trojke dzieciakow i dosc malo czasu na takie rzeczy,ale napewno sa ludzie ktorzy prawnie by sobie z takim czyms dali rade.Moglo by byc konto tej spolki na ktore kazdy zadeklarowany moglby zagladac i kontrolowac aby nie bylo jakis niejasnosci.Sa rozne sposoby tylko trzeba dzialac.A co do Stadionu Slaskiego to ja sie Smagorowi nie dziwie ze chce tak isc bo lepiej Slaski lekkoatletyczy niz Cicha w obecnym stanie bo to juz jest obciach totalny i tak mam szacun dla Klimka i Smagora ze na tym stadionie jest ekstraklasa.
Doczytaj sie czy Smagor twoj goru chce nowego stadionu na Cichej. Bo to co napisales to jest takie pi***olenie ze glowa boli. Nie wiem chyba przespales ostatnie dwa lata

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#218 Post autor: Lateralus » 17 mar 2016, o 18:05

Mom wrażenie ze w tej dyskusji niektórzy albo sie pogubili albo spadli z księżyca

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Harpo
Posty: 3256
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#219 Post autor: Harpo » 28 mar 2016, o 21:42

Racja. Miasto Chorzów SAMO stadionu NIE ZBUDUJE. Ileż można o tym pisać... :(
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

tudos
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 23:49

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#220 Post autor: tudos » 17 cze 2017, o 00:08

Jestem za granicą, rozmawiam z gościem z Katowic, zupełnie mi obcy. Mówi: "No zabieram żonę i dzieciaków czasami na GKS, czasami na Ruch, czasami na Górnik. Ale żona powiedziała, że na Ruch już nie pójdzie, bo ona się wstydzi tam siedzieć, komuną straszy i jest masakrycznie. Mamy wolne wejściówki VIP na Ruch i Górnika to zawsze idziemy na Górnika, lepsze warunki"
Słowo w słowo jego słowa - spojrzenie gościa, który nie czuje się związany z żadnym klubem, po prostu chce wypic piwo i obejrzeć meczycho. Takich też jest wiele, niech w końcu wezmą to k...a pod uwagę...:/

marek79
Posty: 7700
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#221 Post autor: marek79 » 17 cze 2017, o 04:59

Oby takich jak najmniej. Wolne wejsciowki.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

tudos
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 23:49

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#222 Post autor: tudos » 17 cze 2017, o 09:56

Mówił, że jego żona pracuje w Fuchs i dostawała jakieś wejściówki. O gejach nic nie mówił :p

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#223 Post autor: scaneRboy » 17 cze 2017, o 10:08

tudos pisze:Jestem za granicą, rozmawiam z gościem z Katowic, zupełnie mi obcy. Mówi: "No zabieram żonę i dzieciaków czasami na GKS, czasami na Ruch, czasami na Górnik. Ale żona powiedziała, że na Ruch już nie pójdzie, bo ona się wstydzi tam siedzieć, komuną straszy i jest masakrycznie. Mamy wolne wejściówki VIP na Ruch i Górnika to zawsze idziemy na Górnika, lepsze warunki"
Słowo w słowo jego słowa - spojrzenie gościa, który nie czuje się związany z żadnym klubem, po prostu chce wypic piwo i obejrzeć meczycho. Takich też jest wiele, niech w końcu wezmą to k...a pod uwagę...:/
IP: 89-xxx-xxx-xxx.dynamic.chello.pl
PL, Poland,
temu Panu już dziękujemy za aktywność na forum
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1622
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#224 Post autor: west72 » 17 cze 2017, o 12:02

scaneRboy pisze:
tudos pisze:Jestem za granicą, rozmawiam z gościem z Katowic, zupełnie mi obcy. Mówi: "No zabieram żonę i dzieciaków czasami na GKS, czasami na Ruch, czasami na Górnik. Ale żona powiedziała, że na Ruch już nie pójdzie, bo ona się wstydzi tam siedzieć, komuną straszy i jest masakrycznie. Mamy wolne wejściówki VIP na Ruch i Górnika to zawsze idziemy na Górnika, lepsze warunki"
Słowo w słowo jego słowa - spojrzenie gościa, który nie czuje się związany z żadnym klubem, po prostu chce wypic piwo i obejrzeć meczycho. Takich też jest wiele, niech w końcu wezmą to k...a pod uwagę...:/
IP: 89-xxx-xxx-xxx.dynamic.chello.pl
PL, Poland,
temu Panu już dziękujemy za aktywność na forum
@scaneRboy gostek chyba ,nie do końca dobrze złożył zdanie ,bo mogło mu chodzić o to ,że podczas pobytu np na wczasach zagranicznych :hyhy: :hyhy: :hyhy: .a Ty mu już Ban ;) ;) ;)
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Nowy Stadion dla Ruchu - Zaczynamy zbiórkę podpisów!

#225 Post autor: scaneRboy » 17 cze 2017, o 12:52

i bez tego skutecznie wk***iał
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bing [Bot], Google [Bot], KamilPøl i 50 gości