RUCH W PRASIE - bez komentowania [brig]

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Sprawa zaległości Ruchu Chorzów na razie bez finału

#8371 Post autor: CentrumPrasoweR » 27 lut 2018, o 18:54

Eurosport/Onet-->EUROSPORT.ONET.PL pisze:
Sprawa zaległości Ruchu Chorzów na razie bez finału





<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_1">Niebiescy zostali na początku stycznia ukarani odjęciem sześciu punktów za brak spłaty zaległych zobowiązań. Po uregulowaniu wymaganych zaległości do 28 lutego kara zostanie ograniczona do jednego punktu.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_2">W międzyczasie odwołanie Ruchu odrzuciła związkowa Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych. Ruch zaskarżył tę decyzję do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_3">- Nie zapłaciliśmy i nie komentujemy sprawy. Jesteśmy w stałym kontakcie z komisją licencyjną, czekamy na jej decyzję. Odwołaliśmy się do trybunału - poinformował Jajszczok.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_4">To dla śląskiego klubu kolejna sankcja, bo jego piłkarze rozpoczęli sezon z pięcioma ujemnymi punktami. Chodzi o spełnienie kryterium F09 Podręcznika Licencyjnego, czyli spłatę zobowiązań powstałych pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2017 roku, które należało uregulować do 30 listopada 2017 roku.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_5">Ruch odwoływał się od styczniowej kary, bo jego działacze stoją na stanowisku, że nie mogli spłacić zobowiązań we wskazanym terminie, ponieważ nie pozwalało im na to postępowanie restrukturyzacyjne zaakceptowane przez sąd i wierzycieli, w tym także piłkarzy.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_6">Ruch zajmuje po 19 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli 1. ligi, niezależnie od tego, czy zostanie ostatecznie ukarany odjęciem sześciu, czy tylko jednego punktu.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_7">Podopieczni trenerów Juana Ramona Rochy i Krzysztofa Warzychy do walki o utrzymanie przygotowywali się na dwutygodniowym zgrupowaniu na Cyprze. Klub pozyskał dwóch napastników – Pawła wojciechowskiego z Odry Opole i Mateusza Majewskiego z rezerw Legii Warszawa, z kolei do Stali Mielec przeniósł się pomocnik Bartosz Nowak.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_8">Prezes i współwłaściciel Niebieskich Janusz Paterman przekonywał podczas niedzielnej mszy w intencji Ruchu, że klub nie upadnie. - 1 marca minie rok od objęcia przeze mnie funkcji prezesa. Oczywiście są przeciwności, które trzeba przezwyciężyć, ale rok temu wydawało się, że należy to wszystko zamknąć i zrezygnować, tak trudna była sytuacja. Ale nie zrezygnowaliśmy. Włożone zostały ogromne pieniądze, by coś, co na pozór było nie do uratowania, wyprowadzić na prostą. Jesteśmy o mały krok od tego, by nam się to udało. Nie ma innej opcji - argumentował Paterman.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_9">W niedzielę na inaugurację wiosny chorzowianie podejmą Bytovię Bytów.
Źródło: AUTOR: Eurosport/Onet --> PORTAL: EUROSPORT.ONET.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Prezentacja Ruchu Chorzów ZDJĘCIA Kibice powitali Kowalskieg

#8372 Post autor: CentrumPrasoweR » 27 lut 2018, o 20:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Prezentacja Ruchu Chorzów ZDJĘCIA Kibice powitali Kowalskiego, a Walski usłyszał Sto lat

Obrazek


W hali MORiS w Chorzowie odbyła się prezentacja drużyny Ruchu przed rundą wiosenną. Jak zwykle atmosfera była bardzo gorąca, a fani tłumnie wypełnili trybuny. Zobaczcie zdjęcia z prezentacji.

We wtorek Niebiescy podpisali umowy z dwoma piłkarzami. Nowymi zawodnikami chorzowian zostali 24-letni obrońca Błękitnych Stargard Hubert Kotus oraz 30-letni pomocnik GKS Tychy Jakub Kowalski, który wcześniej grał już na Cichej. Obaj podpisali roczne umowy z opcją przedłużenia o kolejny rok. Kowalski został bardzo ciepło powitany przez kibiców.


W sumie nowych graczy w zespole Juana Ramona Rochy jest pięciu, bo zimą do kadry Ruchu dołączyli także napastnicy Paweł Wojciechowski i Mateusz Majewski oraz młody pomocnik Mateusz Bogusz. Wszyscy dostali klubowe koszulki od argentyńskiego trenera Niebieskich. Kotus będzie miał nr 6, Kowalski 87, Wojciechowski 44, Majewski 14, a Bogusz 71.




PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Chętnie pomógłby Ruchowi!

#8373 Post autor: CentrumPrasoweR » 27 lut 2018, o 21:00

brak-->PRZEGLADSPORTOWY.PL pisze:
Chętnie pomógłby Ruchowi!

Obrazek


Jakub Kowalski wczoraj za porozumieniem stron rozstał się z GKS-em Tychy. – Czuję się naprawdę dobrze. Może więc któryś klub się skusi i zaproponuje mi współpracę – mówi 30-letni skrzydłowy.


Piłkarz rozwiązał wczoraj swój kontrakt z GKS-em, mający obowiązywać do 30 czerwca. Tym samym dobiegł końca jego półtoraroczny pobyt w Tychach, który podsumowany został dość burzliwą zimą. Piłkarz otrzymał zresztą od klubu zakaz wypowiadania się o rozstaniu.





document.write("");






 


Skoro o przeszłość pytać nie możemy, rozmawiamy o przyszłości… - Szukam klubu. Mam nadzieję, że po ukazaniu się informacji o moim odejściu coś ze strony zespołów, które nie mają jeszcze dopiętej kadry, może się urodzić. Nawet komentarze kibiców GKS-u były takie, że nieźle ostatnio wyglądałem, wracałem do formy. Bardzo dobrze się czuję. To pierwszy zimowy okres przygotowawczy od dawna, który w pełni przepracowałem. Wyniki badań miałem coraz lepsze. Wiem, że to będzie procentowało. Może więc ktoś się skusi i zaproponuje mi współpracę; nawet do tylko do czerwca. W GKS-ie nie chciałem tego wszystkiego przeciągać, skoro nie miałem szans na granie – mówi nam Kowalski.


 


A może na Cichą?
Czasu do zamknięcia zimowego okna transferowego – i zarazem startu wiosny w I i II lidze zostało bardzo niewiele. – To prawda. Jestem co prawda wolnym zawodnikiem i kontrakt mogę podpisać w dowolnym momencie rundy wiosennej, ale czas działa na moją niekorzyść. Tylko do 28 lutego będę w treningu piłkarskim, bo otrzymałem jeszcze możliwość ćwiczenia w Tychach z rezerwami – zdradza boczny pomocnik, mieszkający na co dzień w Bielsku-Białej.


 


- Trochę lat już jestem w województwie śląskim, ten klimat mi pasuje, ale też nie jestem do niego jakoś superprzywiązany. Kiedyś powiedziałem, że na stałe będę tu chciał z rodziną osiąść, ale póki mogę grać na szczeblu centralnym, będę się starał to robić. Bez znaczenia, czy na Śląsku, czy w innym rejonie Polski – przyznaje Kowalski.


 


Z pewnością niejednego kibica Ruchu Chorzów ucieszyłby jego powrót na Cichą 6. To w barwach „Niebieskich” skrzydłowy zanotował w latach 2013-15 ponad 50 ekstraklasowych występów i zdobył brązowy medal.




try{
onetAds.cmd.push(function (dlApi) {
var slot = dlApi.defineSlot("left2","banner21635_331641");
slot.setTargeting("pos", 1);
dlApi.fetch();
});
}catch (error) {
console.log(error);
}



 


- Do Ruchu zawsze chętnie wrócę. To były moje najlepsze lata. Podejrzewam, że jeśli nie trenerzy, to ktoś z klubu jeszcze ma mój numer telefonu. Gdy pojawi się taka wola, to jak najbardziej pomogę – nie ukrywa Jakub Kowalski, który już wczoraj otrzymał wstępne zapytania z kilku klubów.


 


- Daję sobie 2-3 dni na podjęcie decyzji. Czy będzie to pierwsza, czy druga liga, chciałbym jeszcze móc zaliczyć ze swoją nową drużyną kilka treningów. Podpisywanie kontraktu już w trakcie rozgrywek nie ma większego sensu. Niebawem wszystko powinno się wyjaśnić – podsumowuje 30-latek.


 


LICZBA
30
TYLE MECZÓW o I-ligowe punkty w barwach GKS-u Tychy rozegrał Jakub Kowalski (w sezonie 2016/17).


 

Źródło: AUTOR: brak --> PORTAL: PRZEGLADSPORTOWY.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Ruch Chorzów, Podbeskidzie i Zagłębie Sosnowiec zagrają. GKS

#8374 Post autor: CentrumPrasoweR » 27 lut 2018, o 21:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Ruch Chorzów, Podbeskidzie i Zagłębie Sosnowiec zagrają. GKS Katowice i Raków mają wolne. Co z GKS Tychy?

Obrazek


W najbliższy weekend w Nice 1. Lidze rozegranych będzie tylko część meczów, w tym w Bielsku-Białej i Chorzowie. O tym, czy GKS Tychy zagra z Chrobrym Głogów zdecyduje opinia delegata Śl.ZPN. Początek wiosny w II lidze ma być odwołany.

Sroga zima powoduje, że nie da się odpowiednio przygotować boisk, szczególnie tam, gdzie nie ma podgrzewanych muraw. Wtorkowy meldunek Dziennika Zachodniego dotyczący możliwości rozegrania lub odwołania meczów znalazł odzwierciedlenie w tym, co w środę podał na Twitterze Łukasz Wachowski, dyrektor departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN.


Cztery razy „damy radę”


Łukasz Wachowski opublikował tabelę, w której organizacja meczu jest oceniania jako „damy radę”, „nie bardzo” i „bez szans”.


PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Ruch korzysta z okazji. Skrzydłowy będzie wzmocnieniem!

#8375 Post autor: CentrumPrasoweR » 28 lut 2018, o 01:00

ŁM-->SPORTSLASKI.PL pisze:
Ruch korzysta z okazji. Skrzydłowy będzie wzmocnieniem!

Obrazek


Dwa dni treningów z drużyną wystarczyły, by Jakub Kowalski przekonał do siebie Juana Ramona Rochę i podpisał kontrakt przy Cichej. Tym samym w Chorzowie zamykają kadrę na ligową wiosnę.

Kowalski wraca na Cichą po 2,5-rocznej przerwie. Odchodził z Ruchu grającego jeszcze w Ekstraklasie, zresztą w barwach "Niebieskich" osiągnął największy sukces w karierze, gdy w sezonie 2013/14 wraz z kolegami pod wodzą Jana Kociana wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski. Tak naprawdę w Chorzowie dał się jednak zapamiętać głównie ze względu na ogromne pokłady ambicji i waleczności, co do regularnej gry w elicie nie zawsze wystarczało. Odszedł przed sezonem 2015/16 do Podbeskidzia Bielsko-Biała, z którym jako podstawowy zawodnik spadł z Ekstraklasy. Później przeniósł się do tyskiego GKS-u. Przez rok miał pewne miejsce w składzie, ale latem ubiegłego roku został przesunięty do rezerw, skąd wyciągnął go dopiero Ryszard Tarasiewicz chcąc przyjrzeć się możliwościom 30-letniego skrzydłowego.



Kowalski w styczniu został przywrócony do pierwszego zespołu, wyjechał z tyszanami na obóz do Grodziska Wielkopolskiego, ale ostatecznie musiał pogodzić się z decyzją klubu i rozwiązać kontrakt przy Edukacji. Szybko zgłosił akces do drużyny "Niebieskich" i choć jeszcze w piątek trener Rocha przyznawał, że wie o nim naprawdę niewiele, dostał kontrakt przy Cichej. - Nie było tutaj problemu jeśli chodzi o jego umiejętności. Dowiedziałem się o nim w czwartek, sprawdziłem, jaki to zawodnik oraz jak się prezentował wcześniej i podjąłem szybką decyzję. Każde takie wzmocnienie może być tylko dobre dla drużyny - tłumaczy argentyński szkoleniowiec.



I trudno się tej decyzji dziwić. Wzmocnienie, którego w Chorzowie nikt nie planował i które odbyło się trochę na wariackich papierach może bowiem okazać się dla "Niebieskich" bardzo cennym. Po pierwsze - Kowalski to piłkarz doświadczony, a w młodym zespole 14-krotnych Mistrzów Polski obok Miłosza Przybeckiego i Marcina Kowalczyka będzie wręcz pełnić rolę weterana. Nie tylko ze względu na wiek, ale i prawie sto ekstraklasowych występów jakie zapisał w karierze na swoim koncie. Po drugie 30-latek niejednokrotnie przyznawał, że czuje się mocno zżyty z klubem i głośno mówił o tym, że chce Ruchowi pomóc w walce o utrzymanie. Wreszcie po trzecie - skrzydłowy ma dobrą prasę u fanów z Cichej, którzy dali temu wyraz podczas wtorkowej prezentacji zespołu. - Doświadczony zawodnik, który zna ten klub. To piłkarz, który sam powiedział, że chce do nas przyjść i pomóc drużynie w walce o utrzymanie. Na prezentacji widziałem, że kibice są zadowoleni z powrotu Jakuba do Ruchu - wylicza w rozmowie z portalem Niebiescy.pl atuty swojego nowego zawodnika Rocha.



Kontrakt z "Niebieskimi" podpisał również Hubert Kotus. 24-letni defensor wraca na Cichą po 3,5 roku. Na początku swojej przygody z piłką grał dla Ruchu w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, oraz jego III-ligowych rezerwach. Później reprezentował barwy grających na czwartym szczeblu zmagań Stilonu Gorzów i Świtu Skolwin, oraz II-ligowych Olimpii Zambrów i Błękitnych Stargard Szczeciński. - Był z nami na obozie w Rybniku i wiedzieliśmy, jaki to jest zawodnik. Sprawdził się w sparingach, natomiast później przytrafiła mu się kontuzja, ale było już wiadomo, że jest naszym piłkarzem - mówi o podpisaniu kontraktu z wychowankiem Orła Trzcińsko Zdrój trener Rocha.
Źródło: AUTOR: ŁM --> PORTAL: SPORTSLASKI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Nice 1. Liga: Ruch Chorzów, Podbeskidzie i Zagłębie Sosnowie

#8376 Post autor: CentrumPrasoweR » 28 lut 2018, o 07:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Nice 1. Liga: Ruch Chorzów, Podbeskidzie i Zagłębie Sosnowiec zagrają. GKS Katowice i Raków mają wolne. Co z GKS Tychy?

Obrazek


W najbliższy weekend w Nice 1. Lidze rozegranych będzie tylko część meczów, w tym w Bielsku-Białej i Chorzowie. O tym, czy GKS Tychy zagra z Chrobrym Głogów zdecyduje opinia delegata Śl.ZPN. Początek wiosny w II lidze ma być odwołany.

Sroga zima powoduje, że nie da się odpowiednio przygotować boisk, szczególnie tam, gdzie nie ma podgrzewanych muraw. Wtorkowy meldunek Dziennika Zachodniego dotyczący możliwości rozegrania lub odwołania meczów znalazł odzwierciedlenie w tym, co w środę podał na Twitterze Łukasz Wachowski, dyrektor departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN.


Cztery razy „damy radę”


Łukasz Wachowski opublikował tabelę, w której organizacja meczu jest oceniania jako „damy radę”, „nie bardzo” i „bez szans”.


PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Wstrzymano karę dla Ruchu Chorzów

#8377 Post autor: CentrumPrasoweR » 28 lut 2018, o 12:54

Eurosport/Onet-->EUROSPORT.ONET.PL pisze:
Wstrzymano karę dla Ruchu Chorzów





<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_1">Komisja Licencyjna w styczniu postanowiła, że Ruch Chorzów musi do końca lutego uregulować długi wobec między innymi byłych trenerów i piłkarzy. Nałożyła na chorzowian sankcję minus jednego punktu w przypadku spłaty zobowiązań, a minus sześciu, jeśli wierzyciele nie otrzymają pieniędzy.
<p class="hyphenate" data-scroll="paragraph_2">Działacze złożyli odwołanie do Trybunału Arbitrażowego przy PKOl, tłumacząc się, że nie mogą uregulować długu, bo trwa proces restrukturyzacyjny i klub nie może sam spłacić pieniędzy. - Sekretarz Trybunału wydał postanowienie, w którym wstrzymał wykonanie kary, którą PZPN nałożył na Ruch, czyli nałożenia na klub minus sześciu punktów. To nie jest decyzja ostateczna, postępowanie w tej sprawie będzie toczyć się dalej - mówi "PS" rzecznik prasowy Trybunału Romana Troicka- Sosińska.
Źródło: AUTOR: Eurosport/Onet --> PORTAL: EUROSPORT.ONET.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Remis Ruchu z czeskim pierwszoligowcem

#8378 Post autor: CentrumPrasoweR » 28 lut 2018, o 13:00

brak-->PRZEGLADSPORTOWY.PL pisze:
Remis Ruchu z czeskim pierwszoligowcem

Obrazek


Na zakończenie okresu przygotowań do rundy rewanżowej Ruch Chorzów zremisował z drugą drużyną czeskiego zaplecza ekstraklasy.


Sparing z Trzyńcem był ostatnim sprawdzianem przed inauguracją rundy wiosennej. 4 marca „Niebiescy” zmierzą się przy Cichej z Drutex-Bytovią. Mimo wielu okazji do strzelenia większej ilości goli niż rywale, chorzowianie nie potrafili wykorzystać przewagi. Po meczu Juan Ramon Rocha wyraził nadzieję, że w meczu o ligowe punkty jego zawodnicy będą lepiej dysponowani. W tej sprawie jest optymistą.


 


Ruch Chorzów – Fotbal Trzyniec 1:1 (1:0)
1:0 Miłosz Przybecki, 39 min.
1:1 Martin Janosik, 57 min.


 


Ruch: Bankow (46 Hrdlicka) – Komarnicki, Kowalczyk, Marković, Hołownia – Urbańczyk (89 Zawal), Walski (89 Trojak) – Przybecki (76 Słoma), Wojciechowski (76 Balicki), Posinković (65 Mello) – Majewski; trener: Chouan Ramon Rotsa. 
Rezerwowi: Rutkowski, Starzyński, Trojak, Zawal.




Trzyniec (skład wyjściowy): Polacek – Ilko, Reintam, Bedecs, Janoscin – Izvolt, Celustka, Vanek, Sumbera, Hykel – Jurena (36 Dedic); trener: Jiří Neček. 
Rezerwowi: Adamuska, Velner, Joukl, Janosik, Buchvaldek, Masar.


Żółta kartka: Kowalczyk. 


 

Źródło: AUTOR: brak --> PORTAL: PRZEGLADSPORTOWY.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Trybunał Arbitrażowy PKOl wstrzymał ukaranie Ruchu Chorzów.

#8379 Post autor: CentrumPrasoweR » 28 lut 2018, o 14:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Trybunał Arbitrażowy PKOl wstrzymał ukaranie Ruchu Chorzów. Klub wydał oświadczenie

Obrazek


Ruch Chorzów na mocy decyzji Komisji Licencyjnej dziś do północy miał spłacić około 2,8 mln zł zaległości wobec byłych piłkarzy i trenerów pod groźbą odjęcia sześciu punktów. Klub złożył jednak odwołanie do Trybunału Arbitrażowego przy PKOl, tłumacząc się, że nie może uregulować długu, bo trwa proces restrukturyzacyjny i nie może sam spłacić pieniędzy. Sekretarz Trybunału wydał postanowienie, w którym wstrzymał wykonanie kary, jaką PZPN nałożył na Ruch. Nie jest to jednak decyzja ostateczna i postępowanie w tej sprawie będzie toczyć się dalej. Na razie Niebiescy mają jednak na koncie 15 pkt. Chorzowianie wydali w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Oświadczenie zarządu Ruchu Chorzów SA w restrukturyzacji dotyczące postanowienia Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim.


27 lutego 2018 roku Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim postanowił wstrzymać w całości wykonanie decyzji nr 2 Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 29 stycznia 2018 r.


PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

brak

#8380 Post autor: CentrumPrasoweR » 28 lut 2018, o 16:00

Łukasz Michalski-->SPORTSLASKI.PL pisze:
brak

Obrazek


Ruch Chorzów nie wypełnił wymogu Komisji Licencyjnej w sprawie spłaty zaległości wobec byłych piłkarzy i trenerów klubu, ale ligową wiosnę zacznie z dorobkiem, z jakim kończył ubiegły rok. Trybunał Arbitrażowy przy PKOl zdecydował o wstrzymaniu decyzji organu PZPN z 29 stycznia 2018 roku.
Źródło: AUTOR: Łukasz Michalski --> PORTAL: SPORTSLASKI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Herb Ruchu znów w rękach klubu. Janusz Paterman mówił o tym

#8381 Post autor: CentrumPrasoweR » 1 mar 2018, o 10:00

brak-->PRZEGLADSPORTOWY.PL pisze:
Herb Ruchu znów w rękach klubu. Janusz Paterman mówił o tym z ambony

Obrazek


Słynna eRka została wykupiona przez klub - taką informację przekazał prezes chorzowskiego Ruchu, Janusz Paterman, podczas mszy świętej w intencji klubu.


W niedzielę w kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie-Batorym odbyło się nabożeństwo w intencji Ruchu Chorzów. W trakcie mszy z ambony przemówił prezes Janusz Paterman, który oficjalnie potwierdził, że zastawiony za długi herb został wykupiony przez klub.


 





Janusz Paterman podczas dzisiejszej mszy świętej w intencji Ruchu potwierdził, że zastawiony dotąd klubowy herb został wykupiony. - „eRka” znów jest w niebieskich rękach - mówił prezes w swoim kilkuminutowym wystąpieniu z ambony.— Maciej Grygierczyk (@magrygier) 25 lutego 2018




 Przypomnijmy, że pod koniec 2016 r. herb stał się przedmiotem zajęcia przez jeden z banków jako zabezpieczenie kredytu.


Źródło: AUTOR: brak --> PORTAL: PRZEGLADSPORTOWY.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Trener Ruchu Juan Ramon Rocha: Wiosną nie będziemy się bać

#8382 Post autor: CentrumPrasoweR » 1 mar 2018, o 10:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Trener Ruchu Juan Ramon Rocha: Wiosną nie będziemy się bać

Obrazek


Juan Ramon Rocha, trener Ruchu, mówi jak będą grali Niebiescy w rundzie wiosennej. Ocenia zimowe nabytki chorzowian i zdradza kogo jeszcze chciał mieć w swojej drużynie.
Podczas pana pobytu w Grecji nie było chwili zwątpienia? Nie chciał pan zrezygnować z pełnienia funkcji trenera Ruchu Chorzów?



Ani przez moment o tym nie pomyślałem! Gdy przyjechałem tutaj , wiedziałem, że sytuacja jest bardzo ciężka. Jesienią skupialiśmy się na pracy nad utrzymaniem w I lidze i ten cel jest do zrealizowania. Teraz wiele mówi się o tym, co stanie się po 28 lutego, ale ja nic na ten temat nie wiem. Zajmuję się tylko kwestią sportową. Takie jest moje zadanie. Nie jestem odpowiedzialny za zarządzanie klubem. Myślę, że nie będzie problemu, bo są tu poważni ludzie.




PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Trener Ruchu Chorzów Juan Ramon Rocha: Wiosną nie będziemy s

#8383 Post autor: CentrumPrasoweR » 1 mar 2018, o 11:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Trener Ruchu Chorzów Juan Ramon Rocha: Wiosną nie będziemy się bać

Obrazek


Juan Ramon Rocha, trener Ruchu, mówi jak będą grali Niebiescy w rundzie wiosennej. Ocenia zimowe nabytki chorzowian i zdradza kogo jeszcze chciał mieć w swojej drużynie.
Podczas pana pobytu w Grecji nie było chwili zwątpienia? Nie chciał pan zrezygnować z pełnienia funkcji trenera Ruchu Chorzów?



Ani przez moment o tym nie pomyślałem! Gdy przyjechałem tutaj , wiedziałem, że sytuacja jest bardzo ciężka. Jesienią skupialiśmy się na pracy nad utrzymaniem w I lidze i ten cel jest do zrealizowania. Teraz wiele mówi się o tym, co stanie się po 28 lutego, ale ja nic na ten temat nie wiem. Zajmuję się tylko kwestią sportową. Takie jest moje zadanie. Nie jestem odpowiedzialny za zarządzanie klubem. Myślę, że nie będzie problemu, bo są tu poważni ludzie.




PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

brak

#8384 Post autor: CentrumPrasoweR » 1 mar 2018, o 16:00

ŁM-->SPORTSLASKI.PL pisze:
brak

Obrazek


Wczoraj informowaliśmy o tym, że Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim zawiesił wykonanie kary nałożonej przez PZPN na chorzowski Ruch w styczniu tego roku. Dziś okazuje się, że... "Niebiescy" wycofali swoją skargę na wspomnianą decyzję Komisji Licencyjnej!
Źródło: AUTOR: ŁM --> PORTAL: SPORTSLASKI.PL

CentrumPrasoweR
Posty: 8660
Rejestracja: 13 mar 2014, o 16:04
Kontakt:

Ruch Chorzów porozumiał się z PZPN i wycofuje skargę z Trybu

#8385 Post autor: CentrumPrasoweR » 1 mar 2018, o 16:54

DziennikZachodni-->DZIENNIKZACHODNI.PL pisze:
Ruch Chorzów porozumiał się z PZPN i wycofuje skargę z Trybunału

Obrazek


Ruch Chorzów doszedł do porozumienia z Polskim Związkiem Piłki Nożnej w sprawie przesunięcia terminu spłaty zobowiązań licencyjnych i wycofał swoją skargę na związek z Trybunału Arbitrażowego ds Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Nowy termin spłaty zaległości licencyjnych to 31 marca, a klub poinformował, że ma zewnętrzny podmiot, który zapłaci za niego te długi w wysokości 2,8 mln zł, bo sam znajduje się w trakcie restrukturyzacji i nie może ich uregulować. Niebiescy mają w tej chwili 15 pkt, bo ciągle obowiązuje decyzja Trybunału o zawieszeniu kary, Jeśli spłacą dług licencyjny do końca marca to zgodnie z wyrokiem Komisji Licencyjnej PZPN stracą jeden punkt, a jeśli dług nie zostanie uregulowany w tym terminie, to z ich dorobku zostanie odjętych sześć "oczek".

Oświadczenie Ruchu


W dniu wczorajszym, zarząd Ruchu Chorzów SA w restrukturyzacji, po wielogodzinnych rozmowach z przedstawicielami PZPN, wypracował kompromis z poszanowaniem przepisów związkowych i bez naruszania prawa powszechnie obowiązującego. W rezultacie prowadzonych rozmów Zarząd Ruchu podjął decyzję o wycofaniu z Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim skargi z dnia 12 lutego 2018 roku na Decyzję nr 2 Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 29 stycznia 2018 roku.




PPAds.queue.push(function () {
var slot = PPAds.app.getSlot("srodek1");
slot.appendResolution(300, 250);
});

















var csRekomendacje = new ListaContentStream({
selector: {
boks: ".recomendations",
reklamy: ".recomendations li.cs"
},
szablon: "" +
"" +
"" +
"" +
"" +
"#title" +
"#add" +
"
Źródło: AUTOR: DziennikZachodni --> PORTAL: DZIENNIKZACHODNI.PL

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], BoRo, damank, Pulocini i 217 gości