Widzew-Ruch - ZNÓW PORAŻKA !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

przychodzimy na Ruch-Lech

#46 Post autor: piechol » 30 wrz 2002, o 16:40

hej,

nie mozemy teraz przestac chodzic na mecze.
na meczu Ruch-Lech powinnismy przyjsc licznie.
dopingowac. moze wtedy zarzad i pilkarze zobacza, ze nam - prawdziwym kibicom - zalezy na dobrej grze Ruchu.
Mam nadzieje, ze pojdzie teraz z gorki, bo gorzej juz chyba byc nie moze...

:evil: :evil:
od małego NIEBIESKI

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#47 Post autor: Mikoruch » 30 wrz 2002, o 17:55

Wcześniej niestety przewidziałem tą porażkę, ale teraz coś mi mówi, że z Lechem wreszcie się przełamią. Zobaczycie to. Będą wreszcie 3 pkt.

Kosa

#48 Post autor: Kosa » 30 wrz 2002, o 18:12

Mikoruch pisze:Wcześniej niestety przewidziałem tą porażkę, ale teraz coś mi mówi, że z Lechem wreszcie się przełamią. Zobaczycie to. Będą wreszcie 3 pkt.
Też tak myslę, że będą 3 pkt. Znamy przecież przypadki zamiany Pucharu Polski na 3pkt. w lidze :wink: .

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#49 Post autor: hanys1920 » 30 wrz 2002, o 22:05

witam ja już nawet nie chce przeczuwać jaki bedzie wynik gdyż w tym sezonie juz się tyle razy myliłem że to jest szok ale jedno wiem że w sobote na meczu bede na bank i cieszy mnie to że większosćz internautów zapowiada tak samo CHORZOWIE TY NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE MASZ (szkoda że piłkarze tego nie umią docenić i ich nie szanują ale to już inny watek)
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

Mariomatt

Widzew-Ruch-ZNÓW PORAŻKA !!!

#50 Post autor: Mariomatt » 4 paź 2002, o 12:21

Moim zdaniem pod względem prezentacji jesteście jedną z lepszych ekip w Polsce.Bardzo podobała mi się ta łączona sektorówka ultras,fajnie wam to wszystko wychodzi bo macie jeden z najlepszych stadionów w Polsce i jest wam łatwiej się zaprezentować niż nam np.u siebie.Wkurwili nas kolesie którzy obrażali nas z sektora po prawej stronie od nas,ale po chwili jacyś goście z sektora po lewej stronie kazali im zamknąc mordy i na jakiś czas się uspokoili.Ogólnie odczucia moje co do was są pozytywne,ale mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie,dlaczego na klub na który chodziło z wyjątkami po 3 tyś. ludzi chodzi średnio po 10tyś.Czyżby to byli byli kibice ŁKS?

Kiju

#51 Post autor: Kiju » 5 paź 2002, o 04:59

hmm......na Widzewie widownia była kiedyś systematycznie zaniżana(podatki?) ,co nie zmienia faktu,że przy cienkiej grze widzewa przychodzi teraz sporo ludzi,tak jak wczesniej podkreśliłem ,mimo chujowej gry RTS-u,przyszła prawie dycha,to cieszy,że mimo ,że klub zajmował przedostatnie miejsce w tabeli przyszło tylu kibiców....nowa moda?oddanie klubowi?chciałbym aby tak było!!!Jesteśmy coraz bardziej zgrani,bo chyba nic tak nie jednoczy jak niepowodzenia....
Ociągneliśmy swoją specjalizację,jeżeli chodzi o prezentacje,legia ma kartony,my mamy szarfy,jeżeli spojrzysz na foty z meczów Widzewa z Lechem i Polonią zobaczysz o co mi chodzi...
Co do łks,oni ich zdaniem i tak są najlepsi,a ostatnio co wyczytałem po naszym meczu z Lechem,napisali ,że powinnismy od nich uczyć się prezentacji....lecz w Łodzi nie ma klimatu krakowskiego i tematu przerzutów..,na Widzewie jest Widzew i tyle...
a co do flugania na was,niestety zdarzały się wyjątki,lecz sam widziałeś jak było,a z latami poprzednimi chyba zauwarzyłeś postęp....(i reakcje odpowiednich osób)
pozdro

Kiju

#52 Post autor: Kiju » 5 paź 2002, o 05:04

.....zapomniałem,te szarfy z napisem ULTRAS to nie była nasza sektorówka,to była prezentacja......
nasza sektorowkę możesz oblukać na zdjęciach na www.Widzew.pl na meczu z Lechem....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], moRi95, Pawlo, tynbydziedobry i 99 gości