Widzew-Ruch - ZNÓW PORAŻKA !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Ugly

#16 Post autor: Ugly » 30 wrz 2002, o 00:27

Chciałem coś napisać....ale po przeczytaniu słów Morrisa....nic dodać nic ująć. :x

Gość

#17 Post autor: Gość » 30 wrz 2002, o 00:52

dzis bylem na meczu stadion slaski -gks katowice chlopcy ktorzy grali tam moga miec 17 gora 18 lat
polecam naszym kopaczom wybranie sie na taki mecz byla to chyba liga "makro" ale naprawde nasi kopacze mogli by sie wiele nauczyc
a przede wszystkim zobaczyliby co to nzaczy duch walki ,ambicja, walka o kazdy metr boiska,o kazda pilke, to nawet nie byla walka to byla istna wojna sportowa zlosc tego wszystkiego brakuje w Ruchu

TomasH P.

#18 Post autor: TomasH P. » 30 wrz 2002, o 07:56

Chciałbym podziękować "piłkarzom" z Cichej za kapitalny wynik. Tylko 0:2 i to w paszczy lwa !!! To już coś. Gratulacje !!

Jestem złośliwy, ale do k..y nędzy !!!! O CO TU CHODZI ??!!!!!!!!!!
Niech Pan Lenczyk nie pierd.... , że nasi lepiej grać nie mogą !!!!! A poprzedni sezon?????? A mecz z GKS ????????!!!!
Już mnie to wszystko wkur..... :x i długo mnie nie zobaczą na Cichej !!!
Na meczu z Lechem będzie 1000 ludzi i bardzo dobrze.....Niech Panowie z zarządu, trenerzy, piłkarze itd. wiedzą, że w kulki mogą jechać ale nie z nami !!!!!!!

A tak na marginesie......7 drużyna w tabeli ma "tylko" o 4 oczka więcej.
Pozostawiam to bez komentarza.

Pozdrawiam wszystkich wkurwionych.


P.S. Gość z gieksy - dzięki za słowa otuchy

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#19 Post autor: Siwy Mikołów » 30 wrz 2002, o 08:58

Co mom k....a napisać?????????Brak słów!!!!Swojom drogom przi normalnyj wypłacie były przinajmnij rymisy ,po ciynciach co mo być wygrano ?????Jak by mi ktoś obcioł wypłata tyż bych to pier.....ił!!!!!
Dziwne jest ino to np. tako Gks-a nimajom kasy a grajom bo tam k.....a grajom do klubu i kibiców i cieszom sie ,że wogóle majom co robić,a nos i zarząd i kopacze poprostu pier......lom, co jich obchodzi co czujom kibice na trybunach abo wiela ich przidzie na mecz.Dużo żech już przeszed kibicując Ruchowi i niewiym co o tym myśleć.Na Lech chyba niy pojada po co Jo z synkiym momy sie nerwować i tak wszyscy na nos lejom.
Sorry za te wywody ale szlag mje trafio.Najlepi wypi.......ić tych co niechcom grać dla klubu dla kibiców i niech idom kopać do A Klasy.
WIERZA W Śląsk, WIERZA W KLUB ,WIERZA W RUCH :cry: :cry: :cry:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#20 Post autor: gerhat » 30 wrz 2002, o 09:01

Wiliams ja tez WIERZA W RUCH i dlatego pojda na Lech

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#21 Post autor: Siwy Mikołów » 30 wrz 2002, o 09:15

Gerhat z takom grom zaś bydzie porażka i co byda paczoł jak niszczom moj RUCH :evil: :evil: :evil:

pko

#22 Post autor: pko » 30 wrz 2002, o 09:17

jo tam tyz pojada ino sie plecami ustawia jak oni mi ch*** to jo im dupa pokaza

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#23 Post autor: gerhat » 30 wrz 2002, o 09:27

Wiliams wymagam od od tego klubu aby dal mi troche radosci, adrenaliny i przyjemnosci. A jak wymagam to musze cos z siebie tez dac.
Siedziec przy qompie i mieszac ich z blotem to troche za malo.
Jestem KIBICEM i slaba forma wcale nie zwalnia mie z obecnosci na meczach.

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#24 Post autor: Siwy Mikołów » 30 wrz 2002, o 09:33

pko pisze:jo tam tyz pojada ino sie plecami ustawia jak oni mi ch*** to jo im dupa pokaza
Plecami to sie mioł ustawić Matuszek po tym karnym :!: :!: :!:

Siwy Mikołów
Posty: 141
Rejestracja: 25 sie 2002, o 15:49
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#25 Post autor: Siwy Mikołów » 30 wrz 2002, o 09:44

gerhat pisze:Wiliams wymagam od od tego klubu aby dal mi troche radosci, adrenaliny i przyjemnosci. A jak wymagam to musze cos z siebie tez dac.
Siedziec przy qompie i mieszac ich z blotem to troche za malo.
Jestem KIBICEM i slaba forma wcale nie zwalnia mie z obecnosci na meczach.
To co mom ku*** iść robić dobro mina do złyj gry abo zdziyrać gardło kiere niy roz już zostało na Cichyj ,jak ktoś na mnie leje!!!! ,już 16 lot jeżdża na Ruch były wzloty i upadki ale jak widza to Ruch sie pomału kończy i jak ktoś coś z tym niy zrobi to bydzie ciężko.
Momy tele przikładów z zagranicy tam sie szanuje kibica liczy sie z jego zdaniym , a co u nos ?????Według ciebie to jak ktoś na mje leje to co mu mom mu pedzieć????????? ,że go ku*** kochom?????????
Sorry ale jestech bardzo , bardzo wkurwiony :twisted: :twisted: :twisted:

Kiju

#26 Post autor: Kiju » 30 wrz 2002, o 09:47

zdjęcia z meczu i zdjęcia kibiców macie na www.Widzew.pl .Nie załamujcie sie,prawdziwy kibic jest z klubem na dobre i na złe.Widzewek też nas nie rozpieszczał,był na przedostatnim miejscu w tabeli,a mimo to przyszło na mecz 9000 tys ludzi,z drugiej strony nie dziwie się wam,bo tak słabej druzyny dawno w Łodzi nie było.Może potrzeba Ruchowi przewietrzenia składu???Wydaje mi się ,że taki Bizacki czy Śrutwa tez potrzebują wyzwania,czegoś nowego,zmiana klubu byłaby dla nich chyba dobrym rozwiązaniem,bo w piłke grać potrafią(potrafili?).
Życzę wam dobrze,bo Ruch to klub z tradycjami i z wiernymi kibicami,którzy zawsze są na RTS-ie w dobrej liczbie,jak pomyslę że do ekstraklasy puka następna wiocha(Świt) to mi się niedobrze robi...własnie teraz powinniście chodzić na Ruch,ale to juz wasza sprawa...
pozdrawiam--------wierny Widzewowi!!!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#27 Post autor: Patton » 30 wrz 2002, o 09:55

Mialem tu cos wpisac, ale szkoda moich nerwow... Gratuluje pilkarzom, niedlugo bedzie wam kibicowac moze 500 ludzi... Szkoda slow... Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

pko

#28 Post autor: pko » 30 wrz 2002, o 10:01

pilkarzykom zero ruchowi wszyscy

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#29 Post autor: gerhat » 30 wrz 2002, o 10:01

Wiliams jezeli jestes piknikowcem to ok, mozesz sobie nie chodzić.
Ja jestem KIBICEM i zapewniam Cię ze jestem nie mniej wk...y od Ciebie ale nie przeszlo by mi nawet przez myśl aby w takim momencie opuscic moj klub.
Stanalbym w jednym szeregu z minimalistami, ktorzy kopia pilke w Ruchu (wierze ze nie wszyscy tacy sa).
Przeczytaj sobie co napisal ten widzewiak.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

#30 Post autor: AdiC » 30 wrz 2002, o 10:15

Gerhat/Morris - mocie w 100% racja.
Muszymy pokozać że na kibiców można liczyć. Na dobre i na złe. Jeszcze jest trocha czasu, te klocki można poukłodać. Wystarczy jeden dobry mecz i już bydzie dobrze. Moze przełom nastąpi z Lechem. Jak zwykle przed meczem z Widzewem żech był niypoprawnym optymistom ale z Lechem u siebie na pewno wygromy. Muszymy tam być
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, PabloB1987, pedro-sbl, Pulocini, sivy35, tedeus63 i 117 gości