Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#121 Post autor: snowboarder » 15 mar 2015, o 21:13

Dzisiejszy mecz z Lechem w CLJ, może ktoś jeszcze oglądał, to generalnie robienie w ciula kibiców Ruchu przez duet Pietrzak-Psykała. Kibice mają, przynajmniej ja, nadzieję że ktoś doświadczony dba o to, by jak najlepiej szkolić nasza młodzież. Klub tak biedny jak Ruch, musi opierać się na wychowankach, ale widocznie panowie trenerzy maja swoje wizje. W wywiadzie z Psykałą na oficjalnej stronie klubu, czytałem jak to chłopcy dobrze utrzymują się przy piłce itp. generalnie super, dobre wyniki [ z 5 ligą ] itd.itp. Ku...a ludzie, tam nie ma środka pola, nie ma linii pomocy, ona nie istnieje, dwóch zakręconych biega w kółko odgrywając piłkę w panice tak gdzie najłatwiej. Lech mógł wygrać 8-0 i to tylko w drugiej połowie. Tylko dzięki bramkarzowi skończyło się na 0-3. Pierwszy mecz wygrali 2-1 ze Śląskiem, więc popytałem trochę na trybunach rodziców, a część podsłuchałem :) . We Wrocławiu wyglądało to tak samo, brak środka pola, grali długie piłki [ po wywiadzie liczyłem na coś innego ], podobno szczęśliwe zwycięstwo. Co do środka pola to jakis wynalazek treneiro , chłopak nie łapał się do składu juniorów młodszych, grał w drugiej , słabszej drużynie, ale nagle duet postanowił coś udowodnić, nie wie nikt komu, chyba trenerowi j.młodszych i zabrał chłopaka, posadził innych na ławce i stawia na niego, a ten lata jak we mgle :), śmiesznie to wygląda. Do tego ma jeszcze podobnego wirtuoza obok siebie. Lech robił z Ruchem co chciał, a nawet nie można było doliczyć się 5 wślizgów Niebieskich !!!! Dopiero dwóch chłopaków , którzy weszli w 2 połowie do linii pomocy zaczęli grac bardziej agresywnie, bez chamstwa, ale tak jak należy.Tak na marginesie w podstawowym składzie Niebieskich zagrało 4 chłopaków związanych bardziej z Ruchem, reszta to przyjezdni i żabol :) , taki znak czasów :)
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#122 Post autor: marek79 » 16 mar 2015, o 00:21

Jo mom takie pytanie do Ciebie.

Widza ze czesto oglondosz szpile juniorow i w zwiazku z tym czy mosz tam bajtla?

I czy tyn bajtel niy jest pomijany w skladzie.

Lech mogl wygrac 8:0 w drugi polowie to czemu niy wygrol? Trynerzy rotuja pozycjami zawodnikow to zarzut ze zle. A jakby zawodnik grol ino na jedny pozycji to byloby dobrze czy tyz bylaby krytyka ze niy robia grajkow uniwersalnych? Pytom z ciekawosci a niy ze zlosliwosci.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#123 Post autor: snowboarder » 16 mar 2015, o 11:18

marek79 pisze:Jo mom takie pytanie do Ciebie.

Widza ze czesto oglondosz szpile juniorow i w zwiazku z tym czy mosz tam bajtla?

I czy tyn bajtel niy jest pomijany w skladzie.

Lech mogl wygrac 8:0 w drugi polowie to czemu niy wygrol? Trynerzy rotuja pozycjami zawodnikow to zarzut ze zle. A jakby zawodnik grol ino na jedny pozycji to byloby dobrze czy tyz bylaby krytyka ze niy robia grajkow uniwersalnych? Pytom z ciekawosci a niy ze zlosliwosci.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Żaden problem, dobre pytanie, nie mam syna :).
Co do rotacji, to porównywałem do akademii Udinese, zakładam ze maja zdecydowanie większa wiedzę niż koordynatorzy w Ruchu. Jak możesz przeczytać w artykule , do którego jest link kilka postów wyżej, tam zawodnicy w rocznikach 98-96 [ taka jest grupa primavery Udine ] sa juz ukierunkowani pod dane pozycje.
Co do licznych obserwacji to nie tylko Ruch oglądam, ale szerzej na Górnym Śląsku, tylko ze jak widzę "jaja" sa np. w GKS czy Zabrzu to mnie to tak nie rusza jak na Ruchu.
Co do tego dlaczego nie było 0-8, to odpowiedzią jest Majda, bramkarz, wyłapał tyle setek, ze naprawdę rzadko się to zdarza.
Pozdrawiam
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

grhoak
Posty: 285
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 22:19
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#124 Post autor: grhoak » 17 mar 2015, o 10:10

Trzeba się spodziewać co roz gorszego gęsioratowego syfu :cwaniak:
PSYCHO FANS SŚ

snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#125 Post autor: snowboarder » 17 mar 2015, o 11:02

grhoak pisze:Trzeba się spodziewać co roz gorszego gęsioratowego syfu :cwaniak:
Ja bym połączył kilka nazwisk odpowiedzialnych za obecna sytuację. Ale chyba pora na jakiś wstrząs, ale do niego zapewne nie dojdzie bo to jest hermetyczna ekipa kolegów.
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

oiowiec
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2008, o 14:33
Lokalizacja: Friedenshutte
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#126 Post autor: oiowiec » 17 mar 2015, o 11:46

"Ja bym połączył kilka nazwisk odpowiedzialnych za obecna sytuację. Ale chyba pora na jakiś wstrząs, ale do niego zapewne nie dojdzie bo to jest hermetyczna ekipa kolegów." :ok: Jak to godają na układy nie ma rady!!! :rotfl:
I'm not anti system!!!!
This system is anti me !!!!!!!!!!!


Pierwszy raz na Cichej 6
Ruch- Zagłębie Sosnowiec 11.08.1984r 2:2

snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#127 Post autor: snowboarder » 24 mar 2015, o 18:33

Psykała pomyślał, poczytał [ żarcik ] i wywalił 2 ze środka o których pisałem:) i jest zwycięstwo hehe :). Wprawdzie nie wiem jak gra w środku wyglądała, ale 3 pkt.są. Chociaż z drugiej strony, to była ostatnia drużyna w tabeli więc należało wygrać :).
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#128 Post autor: snowboarder » 29 mar 2015, o 18:54

Dzisiaj remis 2-2 z Bałtykiem Koszalin. Nie mogłem być akurat na tym meczu, "ktoś,coś" jak to wyglądało ? Po składzie widać że tragiczny środek pola zmieniony po raz kolejny w stosunku do 2 pierwszych meczy, o których wspominałem.
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

Awatar użytkownika
siwy
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2008, o 12:00
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#129 Post autor: siwy » 15 maja 2015, o 15:52

Mamy zdolnych juniorów a walczymy o utrzymianie CLJ?? Coś nie tak :( Psykała to nie trener, on nie ma o tym pojęcia. Ciekawe ile jeszcze będzie trwał ten układ Pietrzak- Psykała- Gęsior!!

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#130 Post autor: marek79 » 15 maja 2015, o 16:52

Z tego co pamietom to nasi juniorzy sa chyba rok czy dwa mlodsi.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#131 Post autor: heli » 15 maja 2015, o 20:07

marek79 pisze:Z tego co pamietom to nasi juniorzy sa chyba rok czy dwa mlodsi.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
podstawowy skład w ostatnim meczu z Wartą
rocznik 96' - 3, rocznik 97' - 6, rocznik 98' - 1 i 99'-1
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
siwy
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2008, o 12:00
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#132 Post autor: siwy » 16 maja 2015, o 13:30

W innych drużynach pewnie też tak jest.

snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#133 Post autor: snowboarder » 27 maja 2015, o 19:17

siwy pisze:Mamy zdolnych juniorów a walczymy o utrzymianie CLJ?? Coś nie tak :( Psykała to nie trener, on nie ma o tym pojęcia. Ciekawe ile jeszcze będzie trwał ten układ Pietrzak- Psykała- Gęsior!!
zgadzam się z Tobą, ale uważaj, bo zaraz ktos powie , że masz w CLJ syna który się nie łapie do skladu i dlatego krytykujesz trenerów tej "akademii" :)
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

snowboarder
Posty: 163
Rejestracja: 6 sty 2010, o 19:23
Lokalizacja: Bytków
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#134 Post autor: snowboarder » 27 maja 2015, o 19:29

heli pisze:
marek79 pisze:Z tego co pamietom to nasi juniorzy sa chyba rok czy dwa mlodsi.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
podstawowy skład w ostatnim meczu z Wartą
rocznik 96' - 3, rocznik 97' - 6, rocznik 98' - 1 i 99'-1
Przeważnie na wiosne wystepowalo wiecej zawodników z rocznika 96.
A tak na marginesie, w ostatnim zwycięskim meczu na Pogoni Szczecin, nasi mieli w podstawie tylko 2 z 96, z tym ze Pogoń wystawił juniorów młodszych [98 i młodsi na ten mecz ] :) , też grali o nic.
Jesień,rok 1987,Ruch Chorzów- Gwardia W-wa 3-0. A dalej juz poleciało........

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Ruch SA i UKS Ruch w Centralalnej Lidze Juniorów

#135 Post autor: miechowiner13 » 31 sie 2015, o 08:04

Czy my tam zaś gramy jakimś zdecydowanie młodszym rocznikiem, czy najlepsi są kajś na wakacjach jeszcze czy jak :?:

Jedna wygrana z Wartą Poznań, a tak to same remisy z takimi tuzami jak Bałtyk Koszalin, UKP Zielona Góra, Pomologia Prószków i porażka z Arką Nowa Sól. Z drużynami co okupują praktycznie dół tabeli. Wszystkie w dolnej ósemce, a Arka Nowa Sól jedyne punkty zdobyła wygrywając z nami mając bilans bramek 6-21 i przegrywając 9-0 z Pogonią Szczecin, czy u siebie 4-1 z Lechią i 3-0 FC Wrocław Academy.

Nie wygląda to za ciekawie póki co.

W jakiej drużynie broni teraz Grabara :?:, bo ani na ławce w rezerwach, ani w CLJ.
Zresztą tak przy okazji to kaj jest Lech, nic nie pisało o żadnej kontuzji, a też w rezerwach bronią jakieś mniej znane nazwiska

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], PabloB1987, Pivko, tynbydziedobry, WolnyLogin i 141 gości