Ruch II Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10156
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1081 Post autor: jajo » 4 lis 2023, o 16:36

Dams0n pisze:
4 lis 2023, o 15:20
To pokazuje jak bardzo przepalamy kase, 3/4 skladu rezerw stanowia zawodnicy ktorzy powinni grac u nas pierwsze skrzypce albo w najgorszym wypadku walczyc o pierwszy sklad. Tragedia, mam nadzieje ze kazdy z tych pogrubionych moze poza Szywaczem,Barnowskim i Sedlakiem pozegna sie z nami juz zima.
to tez troche inny temat, o ktorym dyskusja jest przy mlodziezy.
nie mamy nastolatkow, ktorzy sa w stanie rywalizowac z sukcesam na poziomie okregowki.
awans jest tutaj bardzo istotny, zeby miec rezerwy na poziomie przynajmniej polamatorskim, a nie amatorskim.
stad na mecz z liderem zostali delegowani wszyscy wolni.

mamy tez wyjatkowa syutuacje, o ktorej mowil Skrobacz - wszyscy zdrowi. latwo teraz powiedziec, ze po co nam tak szeroka kadra, ale kilka kolejek temu zastanawialismy sie jak uzbierac 3srodkowych obroncow albo rezerwowego def pomocnika.

sama jakosc tych zawodnikow to troche inny temat.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2945
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1082 Post autor: HullCityFC » 4 lis 2023, o 16:38

Wygrali 4-0. Na awans nie ma co liczyc. 11 pkt straty do Mikolowa jest nie do odrobienia na tym poziomie

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10156
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1083 Post autor: jajo » 4 lis 2023, o 16:40

moj blad.
nie wiem czemu sie zasugerowalem, ze redukowanie straty do Wojkowic do 1pkt, tzn. ze do lider.a
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1084 Post autor: Dams0n » 4 lis 2023, o 16:47

Dokladnie, niestety awans zostal przegrany po frajerskim poczatku. O CLJ nawet wiosna nie prawdopodobnie tez nie zagramy wiec ten sezon popwoli mozna spisywac na strate jezeli chodzi o mlodziez

JEDI_V
Posty: 674
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1085 Post autor: JEDI_V » 4 lis 2023, o 17:07

jajo pisze:
4 lis 2023, o 16:36
Dams0n pisze:
4 lis 2023, o 15:20
To pokazuje jak bardzo przepalamy kase, 3/4 skladu rezerw stanowia zawodnicy ktorzy powinni grac u nas pierwsze skrzypce albo w najgorszym wypadku walczyc o pierwszy sklad. Tragedia, mam nadzieje ze kazdy z tych pogrubionych moze poza Szywaczem,Barnowskim i Sedlakiem pozegna sie z nami juz zima.
to tez troche inny temat, o ktorym dyskusja jest przy mlodziezy.
nie mamy nastolatkow, ktorzy sa w stanie rywalizowac z sukcesam na poziomie okregowki.
awans jest tutaj bardzo istotny, zeby miec rezerwy na poziomie przynajmniej polamatorskim, a nie amatorskim.
stad na mecz z liderem zostali delegowani wszyscy wolni.

mamy tez wyjatkowa syutuacje, o ktorej mowil Skrobacz - wszyscy zdrowi. latwo teraz powiedziec, ze po co nam tak szeroka kadra, ale kilka kolejek temu zastanawialismy sie jak uzbierac 3srodkowych obroncow albo rezerwowego def pomocnika.

sama jakosc tych zawodnikow to troche inny temat.
Dzisiaj przed wyjazdem na amike obserwowalem juniorkow za BB grali, powiem wam, ze z tej maki to chleba nie bedzie😂
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6213
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1086 Post autor: heli » 4 lis 2023, o 17:20

HullCityFC pisze:
4 lis 2023, o 16:38
Wygrali 4-0. Na awans nie ma co liczyc. 11 pkt straty do Mikolowa jest nie do odrobienia na tym poziomie
A grają wogóle o awans? Bo cos kojarzę, że przecież mial być reforma tych IV ligi i z tego co pisali w tym roku z okręgówki nikt nie awansuje, tylko trzeba być w piątce, żeby się utrzymać, chyba, że się cos zmienilo
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

19gorek20
Posty: 2332
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1087 Post autor: 19gorek20 » 4 lis 2023, o 17:30

Jak ktoś ma jakieś wątpliwości co do szkolenia to wystarczy tylko przejść się koło boisk treningowych i popatrzeć co tam się dzieje. Intensywności 0 pomysłu 0 co przejeżdżam albo przechodzę to połowa dzieciaków kopie sobie piłkę przez boisko.
Może WR i nasze FC na emigracji zamiast skupiać się na wszystkim położyłoby największy nacisk na kontrakty dla trenerów ( 5 lub 6 trenerów z kontraktem 5000 miesięcznie wydaje mi się że nie byłoby dużym kłopotem dla nas )

niebieskifanatyk
Posty: 2693
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1088 Post autor: niebieskifanatyk » 4 lis 2023, o 17:43

19gorek20 pisze:
4 lis 2023, o 17:30
Jak ktoś ma jakieś wątpliwości co do szkolenia to wystarczy tylko przejść się koło boisk treningowych i popatrzeć co tam się dzieje. Intensywności 0 pomysłu 0 co przejeżdżam albo przechodzę to połowa dzieciaków kopie sobie piłkę przez boisko.
Może WR i nasze FC na emigracji zamiast skupiać się na wszystkim położyłoby największy nacisk na kontrakty dla trenerów ( 5 lub 6 trenerów z kontraktem 5000 miesięcznie wydaje mi się że nie byłoby dużym kłopotem dla nas )
Może się nie znam, ale jeśli chodzi o młodzików to raczej powinna się liczyć technika aniżeli motoryka, bo tą można nadrobić później. Ale ogólnie to racja, mój syn trenował ponad rok w akademii, widziałem nie jeden mecz u13 czy u15. Nie było tam ani jednego zawodnika, który by się wybijał technicznie ponad przeciętność. Styl gry nastawiony na wynik, zero próby rozegrania od bramki tylko laga na osamotnionego napastnika czyli najwyższego gościa w drużynie.

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1089 Post autor: pedro-sbl » 4 lis 2023, o 17:55

niebieskifanatyk pisze:
4 lis 2023, o 17:43
19gorek20 pisze:
4 lis 2023, o 17:30
Jak ktoś ma jakieś wątpliwości co do szkolenia to wystarczy tylko przejść się koło boisk treningowych i popatrzeć co tam się dzieje. Intensywności 0 pomysłu 0 co przejeżdżam albo przechodzę to połowa dzieciaków kopie sobie piłkę przez boisko.
Może WR i nasze FC na emigracji zamiast skupiać się na wszystkim położyłoby największy nacisk na kontrakty dla trenerów ( 5 lub 6 trenerów z kontraktem 5000 miesięcznie wydaje mi się że nie byłoby dużym kłopotem dla nas )
Może się nie znam, ale jeśli chodzi o młodzików to raczej powinna się liczyć technika aniżeli motoryka, bo tą można nadrobić później. Ale ogólnie to racja, mój syn trenował ponad rok w akademii, widziałem nie jeden mecz u13 czy u15. Nie było tam ani jednego zawodnika, który by się wybijał technicznie ponad przeciętność. Styl gry nastawiony na wynik, zero próby rozegrania od bramki tylko laga na osamotnionego napastnika czyli najwyższego gościa w drużynie.
Czyli idealnie dopasowane szkolenie pod naszo obecno filozofia gry.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Elmer
Posty: 10385
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1090 Post autor: Elmer » 4 lis 2023, o 19:42

heli pisze:
4 lis 2023, o 17:20
HullCityFC pisze:
4 lis 2023, o 16:38
Wygrali 4-0. Na awans nie ma co liczyc. 11 pkt straty do Mikolowa jest nie do odrobienia na tym poziomie
A grają wogóle o awans? Bo cos kojarzę, że przecież mial być reforma tych IV ligi i z tego co pisali w tym roku z okręgówki nikt nie awansuje, tylko trzeba być w piątce, żeby się utrzymać, chyba, że się cos zmienilo
1-3 zostają w lidze i grają z większością z obecnej IV ligi. Jeszcze szansę ma zespół z 4. miejsca. Reszta schodzi ligę niżej.

Ważny transfer Firleja... :szok:
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1091 Post autor: pedro-sbl » 4 lis 2023, o 19:52

Elmer pisze:
4 lis 2023, o 19:42
heli pisze:
4 lis 2023, o 17:20
HullCityFC pisze:
4 lis 2023, o 16:38
Wygrali 4-0. Na awans nie ma co liczyc. 11 pkt straty do Mikolowa jest nie do odrobienia na tym poziomie
A grają wogóle o awans? Bo cos kojarzę, że przecież mial być reforma tych IV ligi i z tego co pisali w tym roku z okręgówki nikt nie awansuje, tylko trzeba być w piątce, żeby się utrzymać, chyba, że się cos zmienilo
1-3 zostają w lidze i grają z większością z obecnej IV ligi. Jeszcze szansę ma zespół z 4. miejsca. Reszta schodzi ligę niżej.

Ważny transfer Firleja... :szok:
wiysz jego obecnosc zwiynkszo konkurecja w ataku, samo obecnosc Firleya wplywo motywujonco na naszego goleadora Steczyka. Steczyk czuja presja, pracuje fest na treningach tymu go oglondomy teroz w skladzie na amika.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

sabereR
Posty: 234
Rejestracja: 2 cze 2023, o 17:38
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1092 Post autor: sabereR » 4 lis 2023, o 20:48

niebieskifanatyk pisze:
4 lis 2023, o 17:43
19gorek20 pisze:
4 lis 2023, o 17:30
Jak ktoś ma jakieś wątpliwości co do szkolenia to wystarczy tylko przejść się koło boisk treningowych i popatrzeć co tam się dzieje. Intensywności 0 pomysłu 0 co przejeżdżam albo przechodzę to połowa dzieciaków kopie sobie piłkę przez boisko.
Może WR i nasze FC na emigracji zamiast skupiać się na wszystkim położyłoby największy nacisk na kontrakty dla trenerów ( 5 lub 6 trenerów z kontraktem 5000 miesięcznie wydaje mi się że nie byłoby dużym kłopotem dla nas )
Może się nie znam, ale jeśli chodzi o młodzików to raczej powinna się liczyć technika aniżeli motoryka, bo tą można nadrobić później. Ale ogólnie to racja, mój syn trenował ponad rok w akademii, widziałem nie jeden mecz u13 czy u15. Nie było tam ani jednego zawodnika, który by się wybijał technicznie ponad przeciętność. Styl gry nastawiony na wynik, zero próby rozegrania od bramki tylko laga na osamotnionego napastnika czyli najwyższego gościa w drużynie.
Takie szkolenie u nas że lepiej jest przepisać wyróżniającego się dzieciaka do piasta albo nawet na giekse gdzie poziom szkolenia jest większy. Nie rozumiem co się stało z naszym uksem kiedyś wylęgarnia talentów

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7960
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch II Chorzów

#1093 Post autor: Scypion » 4 lis 2023, o 20:54

Co sie stalo? Kluby oscienne profesjonalizuja sie, a my jestesmy grupka radosnych, pelnych dobrych checi amatorow. W walce z innymi amatorami otoczka klubu wystarczała. W swiecie profesjonalnej piłki (owszem to juz nie ta liga, gdzie kazdy wygrac moze z kazdym) nie wystarcza. Oczywiscie i amator moze sie wyuczyc na profesjonaliste. Ale na to trzeba czasu i kasy. A pan bik i kurczyk gwarantuja, ze przelomu nie bedzie.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1640
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1094 Post autor: west72 » 5 lis 2023, o 12:42

Scypion pisze:
4 lis 2023, o 20:54
Co sie stalo? Kluby oscienne profesjonalizuja sie, a my jestesmy grupka radosnych, pelnych dobrych checi amatorow. W walce z innymi amatorami otoczka klubu wystarczała. W swiecie profesjonalnej piłki (owszem to juz nie ta liga, gdzie kazdy wygrac moze z kazdym) nie wystarcza. Oczywiscie i amator moze sie wyuczyc na profesjonaliste. Ale na to trzeba czasu i kasy. A pan bik i kurczyk gwarantuja, ze przelomu nie bedzie.
Trafiłes w samo sedno. Do puki nie zmieni sie u nas właściciel, nie pozbedziemy sie z klubu Kurczyka i Bika to nie ma szans na to by cokolwiek drgnelo w tym klubie na lepsze. Żeby to się stało konieczna moim zdaniem jest jasna sprawa co do siedziby klubu. Myślę, że czegos dowiemy sie w nadchodzacym tygodniu. Jesli bedzie kasa na stadion z ministerstwa to bedzie szansa na to, ze bedzie gdzie odbudowywać klub. Jesli nie.... naszym jedynym wyjsciem bedzie SŚ czyli bezdomnosc i powrot w zaświaty w niedalekiej przyszłości...... :(

Smutne ale na dzis tak to widzę.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Elmer
Posty: 10385
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch II Chorzów

#1095 Post autor: Elmer » 5 lis 2023, o 13:49

Pisałem cały czas, że Stalową Twarzą w końcu nam się hepnie. To jest jak opryszczka.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JSensei, k0ciak, Majestic-12 [Bot], Mavo1920, Rickenn10, WITEK123 i 298 gości