Skład Zarządu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Krystian

Skkład Zarządu

#16 Post autor: Krystian » 28 wrz 2002, o 20:40

BLAUMEN.Pozdrawiam.Staraj się nie obrażać ludzi.Jak przyszedłem do "RUCH"u,to skład Zarządu liczył 55 osób.Już raz udało się zmniejszyć ilość osób uczestniczących w pracach Zarządu.Dwa miesiące temu na Walnym Zebraniu poświęconemu zmianą niektórych zapisów w Statucie/by istniała możliwość powołania S.S.A./dyskutowałiśmy nad dalszym cięciom jeżeli chodzi o ilość członków Zarządu.Jednak mając na uwadze powołanie do życia Sportowej Spółki Akcyjnej /w najbliżscym czasie/zrezygnowaliśmy z tego zamiaru,by nie być narażonym na ewentualne pomówienia /jak to często zdarza się w czasie prywatyzacji różnych podmiotów gospodarczych /z strony osób,które nie znalazły by się w Zarządzie.Uczestnictwo w pracach Zarządu jest społeczne i nieodpłatne.

stan

Re: Skład Zarządu

#17 Post autor: stan » 28 wrz 2002, o 21:01

Kosa napisał:
"Czy jest możliwość by w składzie zarządu sasiadał przedstawiciel kibiców (może to kosmiczne pytanie, ale... ) ?"
- A JA SIĘ DZIWIĘ, ŻE DO TEJ PORY W SKŁADZIE ZARZĄDU NIE MA PRZEDSTAWICIELI KLUBU KIBICA! Najwyższy czas, aby tam się znależć.

Pozdrowienia dla Kosy!

:D stan

Kosa

Re: Skkład Zarządu

#18 Post autor: Kosa » 28 wrz 2002, o 22:12

Krystian pisze:Uczestnictwo w pracach Zarządu jest społeczne i nieodpłatne.
Dziękuję za odpowiedź na jedno z moich pytań. Nie ukrywam, że przynajmniej w tej gestii jest OK (tak mi się wydaje). Chciałbym jednak (jeżeli jest to możliwe), by również odowiedział pan na resztę poruszonych przeze mnie kwestii.

Pozdrawiam i szacunek za podjęcie tematu.

bulmen

po co ich tylu?

#19 Post autor: bulmen » 29 wrz 2002, o 13:25

po co ich tylu jest w zarzadzie?(bez urazy czy obrazy)
jezeli jest mały zarzad szybciej można podejmować decyzje.
Zarząd może być pięcio osobowy - a reszta jalo tzw."ciało"doradcze lub opinio twórcze.
Co ze sportową spółką - jaka miała być w RUCHU (Węglozbyt,Węglosan,
Bank Śląski,oraz Fiat Auto Poland) - o ile mnie pamięć nie myli RUCH
miał mocno stanąć na nogach (finansowo) i co ?
Czy była brana pod uwagę funkcja menażera (bez spraw sportowych)
typowo od marketingu ,oraz pozyskiwania funduszy lub zawierania
spółek by kiedyś wejść można by byłona giełdę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bing [Bot], GbatJ1920, Google Adsense [Bot], koperniol1984, Rickenn10, scaneRboy i 105 gości