Niebieska Krew

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Blue_R

Niebieska Krew

#1 Post autor: Blue_R » 23 wrz 2002, o 17:42

jak sadzicie czy w obenej druzynie jest zawodnik ktory ma Niebieska krew i ktory czuje sie silnie zwiazany z naszym klubem . ? Wg mnie ostatnim takim zawodnikiem byl Baszczu . A teraz szaro moze jedynie Matuszek ....... POzdro

1920

#2 Post autor: 1920 » 23 wrz 2002, o 20:48

coż tego czy komuś w żyłach płynie niebieska krew tego niewiem. Szkoda że niemamy możliwiści zobaczenia na forum wypowiedzi piłkarzy . Znajdzie sie napewno paru co Ruch kocha i wiele dlaniego zrobił ale czy MA W ŻYŁACH NIEBIESKĄ KREW. Wielu kibiców ją ma napewno mam nadzieje oby było tak samo wśród piłkarzy

Viro

#3 Post autor: Viro » 24 wrz 2002, o 01:05

ja zawsze uwazalem ze jest 3 takich pilkarzy
1 jak powiedzieliscie to Baszczu
2 to Molek
a 3 dla mnie to by Kwiatek pamietam jak po strzeleniu bramki podbiegl do mlyna i zaczol krzyczec to dla was szkoda ze tak to sie skonczylo

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#4 Post autor: Patton » 24 wrz 2002, o 08:54

Viro - zgadzam sie z toba, a pamietacie ostatni mecz Baszczu na Cichej? :) Eh, gdyby reszta miala jakis sentyment do klubu, a tu nic ino kasa, misiu kasa... Szkoda gadac... Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Totolotek

#5 Post autor: Totolotek » 24 wrz 2002, o 10:39

W tej chiwili wydaje mi sie ze jest tylko 3 takich zawodnikow w naszej lidze ------- są to trzy panowie M

1. M. Baszczynski
2. M.Molek
3. M.Matuszek

Kosa

#6 Post autor: Kosa » 24 wrz 2002, o 11:05

Z tym Matuszkiem to byłbym ostrożny. W sumie to nic do niego nie mam, ale po zakończeniu ostatniego sezonu doszły mnie jakieś dziwne plotki o nim i zakładach bukmacherskich. :shock:

Viro

#7 Post autor: Viro » 24 wrz 2002, o 11:25

ja Matuszka nie obstawiam wlasnie ze wzgledu na zeszly sezon
jest dobrym bramkarzem ale.......
pamietam jak pilkarze zawsze po meczu lub po bramce podbiegali do linii i cieszyli sie tam bo za wyscie dalej dostaje sie zolta kartke
byl 1 mecz taka wlasnie sytuacja i ktos powiedzial ze dostana kartke itp a Baszczu ze to pi***oli i pierwszy podszedl do nas za nim cala druzyna
on naprawde byl Niebieski

TOMEK-K

#8 Post autor: TOMEK-K » 24 wrz 2002, o 23:02

Ja bede może mało oryginalny (i nie neguje waszych wypowiedzi) , ale musimy jeszcze pamiętać o Mariuszu ŚRUTWIE. Nie jest wprawdzie wychowankiem, ale to jego wypowiedzi (i zachowanie) jest nam najbliższe.

To On gdy była tylko okazja wypowiadał się dobrze o kibicach,
To On kilka lat temu w wywiadzie w telewizji w tv3 sprostował wypowiedz dziennikarza który powiedział ``podziwiali cię wczoraj najwierniejsi kibice Ruchu siedzący na trybunie głównej`` . na to Mariusz przerwał ``nie nie najwierniejsi kibice to siedzą po przeciwnej stronie i jeżdżą z nami po całej Polsce``
Po śmierci Rajmunda to właśnie Mariusz z Żoną złożyli tutaj kondolencje (jeśli dobrze pamiętam to inni tego nie zrobili)

Teraz może rzeczywiście ma słabszy okres piłkarski, ale pewnie jak by tylko szczelił ze 2-3 bramki to zaraz pojawiły by sie głosy jaki to jest dobry.
Powinniśmy mieć do niego większy szacunek.

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#9 Post autor: Schlesien » 24 wrz 2002, o 23:09

Wg. mnie niebieskie serce ma Molek i Srutwa. Z niegrajacych juz w Chorzowie pilkarzy nie zapominajmy o Baszczu i Guciu!
Obrazek

Gość

#10 Post autor: Gość » 25 wrz 2002, o 09:22

wracajac do srutwy to trzeba rowniez pamietac o legii i ...zwlaszcza o tym jak sie z nia i jej kibicami rozstal i za to wlasnie tego pana nie lubie ale to w sumie z obecnych jedyny czlowiek ktory jest i bedzie prawdopodobnie do konca niebieski (on juz dostal nauczke od cwelki) innym sni sie jeszcze wielki swiat ale ich umiejetnosci same zweryfikuja te ich mzonki... acha jeszcze jedno to jeden z nielicznych ktorzy potrafia stanac z kibicami oko w oko i pogadac nawet czasami na styku punktow zapalnych. ech nie ma juz takich niebieskich z krwi i kosci ... wira walot wrona nowak oni nawet jezeli nie grali w ruchu byli niebiescy

Viro

#11 Post autor: Viro » 25 wrz 2002, o 09:44

mysle ze co do Srutwy tez macie racje jest Niebieski
ale gdyby nie ta jego porzygoda z warszawka bylby naprawde kims
i nie byloby niepotrzebnych spiec

Gość

#12 Post autor: Gość » 25 wrz 2002, o 10:27

A pamietacie jak gral RUCH gdy Srutwa byl w Legii, pamietacie atak Wlodarczyk-Bizacki, pamietacie wpadki RUCHU po jego przyjsciu spowrotem, pamietacie bluzgi w jego strone "prawdziwych kibicow" siedzacych naprzeciw trybuny, pamietacie jak to dlugo trwalo, pamietacie kto sie zanim wstawil, pamietacie ze niechcieliscie mu odpuscic. Srutwa niebieski moze i jest bo juz nic innego mu nie zostalo.
Gadane ma duzo ludzi ale napastnikiem dobrym to on nie jest i tyle. Tak jak juz ktos tu napisal 1 000 000 okazji 1 gol. Taka jest niestety prawda.

Prawdziwie czysto niebieska krew ma tylko jeden czlowiek jest nim GERARD CIESLIK. pozniej dopiero Gucio,Nowak,Wrona,Wira,Szuster ze starej paki,Molek,Baszczu -

Gość

#13 Post autor: Gość » 25 wrz 2002, o 10:32

Tym gosciem powyzej jestem ja MARCYK niewiem czemu mnie nie zalogowalo

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#14 Post autor: Patton » 25 wrz 2002, o 10:47

Tak, marcyk - prawdziwy Niebieski jest tylko Cieslik.... I narazie nie zanosi sie, zeby bylo inaczej. A co do Mario, to pamietacie ten szpil z cidrami, jak podchodzil do karnego... nie wiem, czy bylby dalej z nami, gdyby go nie strzelil... :wink:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

niebieski

niebiesko krew

#15 Post autor: niebieski » 25 wrz 2002, o 12:45

A jo mysla ,ze niebieskom krwiom tryskoł nie ino Baszczu, Gucio ale w obecny druzynie trysko niom jeszcze DAMIAN GORAWSKI.To on w czasie ostatniego szpilu jako jeden z nielicznych byl widoczny na bosiku (nie mowie tu o niewykorzystanym karnym), ale o ambitnej postawie i umiejetnosciach.Teraz ino musi zostac honorowym dawcom i dokonac transfuzji.Bydzie lepiej. Zoboczycie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 84 gości