Stroje

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7941
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Stroje

#1156 Post autor: Scypion » 23 lip 2017, o 12:04

gerhat pisze:
COBRA pisze:2 sprawy odnosnie koszulek!
Dzis jadac po robocie jak zwykle brak L
Kupujac biala L zona uswiadamia mnie co kupilem 100% polyester to tak jakby ubrac worek foliowy na siebie,pilkarzyki yez w tym graja?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wytłumacz szanownej małżonce że od bawełny w koszulkach piłkarskich świat odszedł gdzieś na przełomie lat 80/90 ubiegłego wieku. Dzisiaj wszyscy grają w syntetykach, ktore oczywiście też są rożnej jakości

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Co nie zmienio faktu, że te koszulki sa nieprzyjemne wdotyku, wyczuwalnie sztuczne i jakby nie to, ze to meczówka Ruchu to nie kupiłbym takiej nawet za 2 dychy...

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1032
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stroje

#1157 Post autor: True Blue » 23 lip 2017, o 12:27

Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stroje

#1158 Post autor: Duszello » 23 lip 2017, o 12:36

Dobry zel pod prysznic sie kupcie i jeszcze lepszy antyperspirant a nie zwalajcie winy na material ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7941
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Stroje

#1159 Post autor: Scypion » 23 lip 2017, o 12:38

True Blue pisze:Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Nie, lepiej za***rdalać w plastikowym bojtlu na śmieci, z śmieci zresztą zrobionym.

Kibic1983
Posty: 1732
Rejestracja: 8 lut 2012, o 08:57
Kontakt:

Re: Stroje

#1160 Post autor: Kibic1983 » 23 lip 2017, o 13:47

Duszello pisze:Dobry zel pod prysznic sie kupcie i jeszcze lepszy antyperspirant a nie zwalajcie winy na material ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chyba nie masz pojęcia o skórze człowieka. Weź skarpetki, koszulkę spodnie z sztucznego materiału zamiast bawełny to zobaczysz efekt i poczujesz. I tu żaden antyperspirant nie pomoże. Będziesz się męczył jak nie wiem co. Skóra też potrzebuje powietrza a w 100% do regulacji temperatury a plastik to uniemożliwia

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stroje

#1161 Post autor: piośnikorz » 23 lip 2017, o 13:55

Kibic1983 pisze:
Duszello pisze:Dobry zel pod prysznic sie kupcie i jeszcze lepszy antyperspirant a nie zwalajcie winy na material ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chyba nie masz pojęcia o skórze człowieka. Weź skarpetki, koszulkę spodnie z sztucznego materiału zamiast bawełny to zobaczysz efekt i poczujesz. I tu żaden antyperspirant nie pomoże. Będziesz się męczył jak nie wiem co. Skóra też potrzebuje powietrza a w 100% do regulacji temperatury a plastik to uniemożliwia
Co oczywiście nie wyklucza, że jest grono osób które mają wyraźnie większą tendencję do pocenia się. I czynnik hormonalny i ten materiałowy mają wpływ, więc nie ma sensu dłużej się przegadywać ;)

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Stroje

#1162 Post autor: somebody_correct » 23 lip 2017, o 14:00

Chopy sprawdzilch dwie inne koszulki sportowe w doma co mom jedna meczowka z BVB a drugo do Fußbalu zwyklo sportowo obie 100℅ polyester. A smigom juz w tym dosc trocha i nie zauwazylch wiekszej potliwosci.. Wrecz przeciwnie ;) (zloz wniosek do klubu ze Ty chcesz z bawelny a na zamowienie na pewno Ci uklepiom)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

pedro-sbl
Posty: 7166
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Stroje

#1163 Post autor: pedro-sbl » 23 lip 2017, o 14:18

Niy wierza ze wy ciagle dupicie o materiale trykotek. Bawelna w sportowym sprzecie dyc to sie nadaje do dzialu wice I smieszne filmiki.

http://www.soccerbox.com/blog/how-techn ... -clothing/

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: Stroje

#1164 Post autor: SODA » 23 lip 2017, o 20:11

bardzo mi się podobają nowe stroje ..tak lekko nawiązują do starych lat
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

Mazy R
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2009, o 02:46
Lokalizacja: Siemce/Batory
Kontakt:

Re: Stroje

#1165 Post autor: Mazy R » 23 lip 2017, o 23:27

Podsumowujac... plastikowe koszulki bo... ilosc pran nieograniczona(trwalosc), szybsze odparowywanie wody (zmniejszona ilosc wchlaniania) co daje mozliwosc bardziej "komfortowego" poruszania sie. Bawelniane nie bo zbyt duza wchlanialnosc(waga moze i minimalna ale powoduje mniej swobodne poruszanie sie). Trwalosc( 50 pran bawelnianej vs 50 pran poli) Ogolnie wiadomo ze na codzien bawelniany tresek lepszy pod kazdym wzgledem...do uprawiania sportu jak kto woli ale wydaje mi sie ze poli. "Rush guardy" tyz sa niby plastik ale odpowiednio upiety jest o niebo lepszy nic koszulka bawleniano ktoro po kilka cioraniach po zolu jest stargano jakie nie odrazu. Dopiszcie co sadzicie bo tukej momy ekspertow ;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stroje

#1166 Post autor: Duszello » 23 lip 2017, o 23:46

Badnij se treski Napoli. Obcisłe jak ,, Rush Guardy"

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Mazy R
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2009, o 02:46
Lokalizacja: Siemce/Batory
Kontakt:

Re: Stroje

#1167 Post autor: Mazy R » 24 lip 2017, o 00:00

Duszello pisze:Badnij se treski Napoli. Obcisłe jak ,, Rush Guardy"

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Lazi Ci na ten sezon 17/18? To fajne majom..podobo mi sie ten 3 komplet? Brazowy..u nos taki 3 komplet zrobic z motywem oldschoolowym GoRnoslonskij TRadycji..stary heRb itp ;) miazga :D

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Duszello
Posty: 1668
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:09
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stroje

#1168 Post autor: Duszello » 24 lip 2017, o 00:25

Moze mom zjebany gust ale mi sie podobaja te moro. Chyba z poprzedniego sezonu alboo wczesniejszego nawet. Takie niebiesko-biale moro tez by bylo kozak. Ale to tak gornolotnie. Uwazom ze obecne nasze treski sa kozak.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Blaszany
Posty: 1913
Rejestracja: 20 sie 2004, o 14:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Stroje

#1169 Post autor: Blaszany » 24 lip 2017, o 18:40

jo dalij żałuja ze tako prasowanka i tyn 3d pseudoherb....
ale ... podobo mi sie ze nawionzujom do lat 95/96 ;)

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
SODA
Posty: 4570
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 21:28

Re: Stroje

#1170 Post autor: SODA » 24 lip 2017, o 21:20

mnie się podobają i bo pasy jakiś taki sentynem mam co do herbu ..nie jeden z was nie wie o czym gada
WiaRa czyni cuda
WiaRa jest mądrością

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, adam12, Adam1983, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, KamilPøl, Kiler1989, Konrad, koRnik, krzysiek..., Majestic-12 [Bot], NG1920, pedro-sbl, tynbydziedobry i 104 gości