Kto za Lenczyka?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Kto za Lenczyka?

#1 Post autor: wojt » 21 wrz 2002, o 21:46

Nie wiem czy Orest Lenczyk poda sie dzisiaj do dymisji, ale mysle że tak powinien zachować sie kazdy sznujacy trener . Mysle że dalsza praca w Ruchu tego szkoleniowca nie ma sensu. Kto waszym zdaniem powinien zając jego miejsce?? Ja osobiscie postawiłbym na trenera z zagranicy. Co wy na to?

PBB

#2 Post autor: PBB » 21 wrz 2002, o 21:51

Był wolny J.Wyrobek - ale ratuje ligę dla Pogoni.
Ciałbym trenera z Czech lub Slowacji , takiego jak był Viczan
co bym im dał w kosc ,ale te dziadki mogli by tego nie wytrzymac i
uciekac na L 4.

XXX

#3 Post autor: XXX » 21 wrz 2002, o 22:00

Mógłby być jakiś trener zagraniczny ale jak napisał ktoś niewiem czy oni by to wytrzymali .Jak niemógłbybyć zagraniczny to niech bedzie Mikulski

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Lorens, Mikulski, Pietrzak albo jakiś Pepik

#4 Post autor: AdiC » 21 wrz 2002, o 22:27

Chyba tylko te nazwiska by coś pomogły, chociaż oprócz Mikulskiego pozostali są zajęci. Co do Mikulskiego byłbym sceptyczny: oprócz dobrego epizodu w Pogoni sprzed lat to potem juz pasma niepowodzeń. Chyba jednak jakiś trener z zagranicy, bo w Oresta przestałem już dzisiaj wierzyć (chociaż wcześniej go broniłem). On jest naprowdy dobry ale nie na tyle żeby poradzić sobię z naszymi asami.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#5 Post autor: Patton » 21 wrz 2002, o 22:32

Tylko i wylacznie trener z zagranicy - przestanmy sie juz tego bac jak ognia... Wszyscy stawiaja na trenera z Polski i co z tego jest? Tu trzeba nowych metod szkolenia, nowego taktyka! Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

PBB

#6 Post autor: PBB » 21 wrz 2002, o 22:37

I braku tolerancji do mentalnosci polskich piłkarzy.!!!

SPI

#7 Post autor: SPI » 21 wrz 2002, o 22:39

Za taką gre jak dzis na mecz z Lechem za friko-niech prezes pomysli otym :twisted:

SPI

#8 Post autor: SPI » 21 wrz 2002, o 22:48

Teroz pozostała nom strona www.kibol.com-wiec do roboty!

Gość

#9 Post autor: Gość » 21 wrz 2002, o 22:53

Lubię Lenczyka, broniłem go. Ale skoro ma paść ostatni bastion oporu na tym forum:) - Panie trenerze może lepiej podać się do dymisji.

Obym nie musiał tych słów żałować.

SPI

#10 Post autor: SPI » 21 wrz 2002, o 22:53


SEBA

#11 Post autor: SEBA » 21 wrz 2002, o 23:04

JESTEM ZA JURKIEM WYROBKIEM


Ale dopoki gra sie nie zmieni -- gra jak gra ale trener ,oja noga na Cichej nie stanie !!!!!!!!!


W sumie płacimy marna kase ALE ZA CO SIE PYTAN PANIE PREZESIE !!! ?

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#12 Post autor: Marek Nowak » 22 wrz 2002, o 00:58

Wyrobek to byl ostani trener z ktorym zdobylismy Tytul MP i PP.Ale czy da sie go wyrwac z Pogoni ? Raczej watpie..Trener z zagranicy ? Zanim polapie sie w tym wszystkim bedzie po lidze ...Dlatego optuje za Wdowczykiem - dobry trener i jest jeszcze wolny.

Dugi Piekary

#13 Post autor: Dugi Piekary » 22 wrz 2002, o 02:05

Padaja rozne propozycje - Wyrobek to nieporozumienie - Wodwczyk jak najbardziej , jego metody mogly by pomoc - pilkarze dostana w dupe i "gwiazdy" typu Śrutwa w koncu przestana wychodzic w pierwszym skladzie. Prezes Rogala jest postrzegany pozytywnie bo rozmawia z kibcami na forum , i chwala mu za to , ale to nie wszystko , trzeba poszukac sponsora i dobrego trenera , bo mamy juz dosc zwodzenia i nie trafionych transferów. za chwile za przykladem Sury odejdzie tez Woś i wtedy juz calkiem bedzie DNO.

PPB

#14 Post autor: PPB » 22 wrz 2002, o 07:35

Wdowczyk nie jest wolny - podpisal umowe z III LIGA,Kolporter Kielce.
Do Wyrobka mialbym zaufanie ,ale to na dzien dzisiejszy nie jest realne.

gość

Kto za Leńczyka

#15 Post autor: gość » 22 wrz 2002, o 11:09

Absolutnie nie mam zamiaru bronić trenera Leńczyka, ale to co wyczyniał np. Narwojsz któremu nogi po rostu przeszkadzały na boisku, czy "popisy" takich asów jak Gorawski, Bizacki, Srutwa i inni to jest winą trenera? Oni po prostu zapomnieli jak gra sie w piłkę nożną i o co w niej chodzi. Ale czy po tylu latach kopania da się o tym zapomnieć.
:roll: gość

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], moRi95, west72 i 106 gości