RUCH-Aluminium

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#46 Post autor: hanys1920 » 14 wrz 2003, o 18:27

Witam nie bede pisal na temat wczorajszego meczu gdyz nie bylem ale odniose sie do oprawy ultras.zeby nie bylo- oprawy bardzo mi sie podobaja i chodze do mlyna.jednak Radzion nie bede sie juz tu odnosil do stylu twojego pisania gdyz troche kultury nie zaszkodzi przeciez tworzymy jedna niebieska rodzine a poza tym ktos juz chyba mowil ze jezeli cos sie nie podoba to mowcie to prosto w oczy.piszesz ze niby narzekaja a potem nie chca pomoc.wierz mi ci ktorzy wczoraj nie chcieli pomagac wrecz przeszkadzali w oprawie to ich na pewno to nie obchodzi czy bedzie oprawa czy jej nie bedzie.olewaja to po prostu i poprostu chodza na krzeselka bo ich to nie bawi.moze naprawde nie warto czegos robic na sile zamknac pol stadionu by oprawa wyszla?zniechecic pare osob od chodzenia na cicha waszym zachowaniem by oprawa wyszla?moze nie warto.mamy tak stadion zbudowany mamy taka frekwencje ze po prostu pewnych granic nie da sie przekroczyc.zamknieta 10 idzie to jeszcze zniesc treaz mlyn na krzeselkach i jeszcze wielkie zale.nie robcie nic na sile.widac to bylo ostatnio po mlynie gdzie ilosc nie idzie z jakoscia a wrecz przeciwnie.a argumentem sily tylko mozecie ludzi odstraszyc a nie przyciagnac.sam radzion mowiles kto nie chce spiewac ten za 10 zl na krzeselka.teraz to ze tam nie speiewaja to ci tez to przeszkadza.to by bylo na tyle tego mojego wywodu.jedno ci Radzion musze przyznac nie wierzylem ze uda sie komus przekonac pko do zlamania swojej zasady. pozdrawiam Radzion pko i reszte
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#47 Post autor: vahanara » 14 wrz 2003, o 19:27

Jakoś - jak mogę - staram się pomagać w oprawach, sam siedzę na trybunie i podobają mi się ale niestety Radzion, muszę się dwoma rękoma podpisać od postem PKO.

Piter

#48 Post autor: Piter » 14 wrz 2003, o 19:44

Marek Nowak pisze:
Piter pisze:Gratuluje remisu :lol:
I co Lyso ? :lol: Koncentruj sie lepiej na Dospelu i jego forum ...

Niestety :?

Pisanie dupspel mógłbyś sobie darować, zdanie o tobie mam już bynajmniej wyrobione...

stan01
Posty: 681
Rejestracja: 18 cze 2003, o 21:18
Lokalizacja: Piekary Sl.
Kontakt:

#49 Post autor: stan01 » 14 wrz 2003, o 21:05

Przypuszczam, ze nie ma starszego dziada lub ciula, jak to nazywa radzion, na tym Forum, niz ja. I dlatego podpisuje sie rowniez pod tym co napisal pko, mimo ze siadzialem na 5.
Pozdrowienia, szczegolnie dla radziona:
stan :cry:

STING_RULEZ

#50 Post autor: STING_RULEZ » 14 wrz 2003, o 21:56

Marek Nowak pisze:
Piter pisze:Gratuluje remisu :lol:
I co Lyso ? :lol: Koncentruj sie lepiej na Dospelu i jego forum ...
Następny żałosny chorzowski, który nie szanuje tradycji, a mieszka tysiące km stąd. ZDRAJCA NARODOWY

Olaf Tryggvasson

#51 Post autor: Olaf Tryggvasson » 14 wrz 2003, o 22:01

O jakiej Ty mówisz tradycji ?? Osiągnięcia Dospelu i GKS są porównywalne ... :)

Dzyn

#52 Post autor: Dzyn » 14 wrz 2003, o 22:03

no pko, zauwaz takze ze potym sa takie odzywki wlasnie tych starszych kibicow wiekiem,
co to mo byc, bez dopingu, to mo byc klub kibica, ale jak sie slyszy takie teksty z ich strony to nie dziwie sie radzionowi i reszczcie ktora stara sie zeby to jak najlepiej wyglondalo,
na calym swiecie jest z tym problem, ze kazda grupa roznych kibicow na stadionie jest i bedzie z czegos niezadwolona, ale mysle ze te kilka sekund nikogo nie zbawi, zwlaszcza ze czasami przyjdzie nam ogladac niezbyt interesujace widowisko,
prawda jest taka, ze gdy druzyna jest na fali i wygrywa mecz za meczem, albo wynik uklada sie podczas spotkania na nasza korzysc, wtedy jest ok, wszyscy zachwalaja oprawe i doping jaki on to nie byl, z kolei jesli druzynie nie idzie, tak jak to bylo w meczy z aluminium, wkrada sie nerwowosc u kazdego kibica Niebieskich, wtedy kazdy z nas powinien wspomoc druzyne dopingiem :wink:

Awatar użytkownika
Simone
Posty: 2145
Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
Lokalizacja: EGAL
Kontakt:

#53 Post autor: Simone » 14 wrz 2003, o 22:07

Piter sorry ale przestalbys pi***olic o tym szanowaniu tradycji bo sie powtarzasz i jestes nudny , kto chce i tak bedzie pisal Dospel kto nie ten wstuka na klawiaturze Gks . Zreszta jak Ci sie nie podoba to nie wchodz na te forum i tyle ... na Waszym sobie mozesz porzadzic . I jeszcze jedno na hu** piszesz ironicznie gratuluje remisu , popatrz na swoj klub i jak gracie , dzisiaj daliscie probke swoich mozliwosci ( zreszta juz na rozpoczecie sezonu to sie stalo ) i nie wyglada to rozowo . Tak w ogole zycze Wam utrzymania sie a nam awansu i w wyniku tego 1 ligowych derbow - trzymajmy sie tego ...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#54 Post autor: radzion » 14 wrz 2003, o 22:22

a wiec tak:pko i inne tak wielkie fany:
widzisz tutaj psizecie z ew malo kulturakny sposob sie wyrazilem o tych zgredach!!!ale hmm ja tylko wypowiedzialem sie w ten sam sposob co oni!
jak kuba bogu tak bog kubie!!
widzisz pko ,ktos w tym klubie chce zeby wszystko fajnie wygladalo!!!jest grupa osob ktora chce zeby bylfajmny doping i oprawa!ty kurna myslisz ze do kogo my to robimy??nei wierze ze ci ludzie byli tak sawascynbowani gra!!i nie ggadaj mi tu ze liczy sie do nich kazda sekunda meczu!!jak tak to mi powiedz gdzie ci ludzie sa jak zespol gra slabiej,no powiedz mi kurna.. gdzie???jakby ich inetresowal tak mecz to byliby nba wszystkich!!!
dupne kibice !tak samo te wasz eposty ze juz wiecej nie poda na ruch!a laska nom kurna robicie?a siedzcie w domnajak chcecie!nikt za wami nie bydzie plakac!!pzoa tym czemu np na meczu z paistem wszyscy sie dobrze bawili?no wytlumacz mi to???????czemu anwet wczoraj byly osoby ktore slyszac tych zgredow kazaly im sie zamknac i mowili mi zebym ich nie sluchal!!!i to nie byli mlodzi!nie wiem ile masz lat,alesadze ze cos ok 30!!i wierz mzi eto nawet osoby duzo starsze od ciebie mi to mowily!!wiec nie gadaj ze tam siedza same zgredy ktpore nie zycza sobie tam oprawy!!bo te same osoby mowily mi ze fajnie ze jest grupa osob ktpora chce cos ruszyc!!a tacy jak ty nie potarfia nic innego robic jak tylko krytykowac!!nie mzoe byc tak ze jeden czy 2 dziad bedzie po mnie jezdzil ze chcemy zrobic fajna oprawe czy doping!!myslisz ze po co zamknelismy wczoraj mlyn i 10??nie po to zeby wszystkim kurna dobrze siedzialo sie na stolku!zamknelismy po to zeby byl ciut lepszy doping!myslelismy ze beda sie abwic cale trybuny takjak to bylo na piascie,ale z powodu tych .....nic nie wyszlo!!!!i wiesz co?ku twojej uciesze i tych..... juz wiecej nie bedzie nic robione na stolkach !!cieszysz sie?to za***iscie!!!tylko niech pozniej nikt ku*** nie probuje sie odezwac ze nie ma dopingu albo ze nie ma oprawy,czy jest burdel!!!moge ic powiedziec dzis ze na meczu z tlokami nie bedzie kompletnie nic!!i to nie z tego pwoodu z ektos sie obrazi czy cos podobnego!!!ii co wtedy zobaczysz?zobaczysz psuty stadion!(bo dupne pikniki chodza tylko an ciekawe mecze),nie zobaczysz zadnej oprawy!ciezko bedziesz miec uslyszec doping!!bedziesz widziec stadion niczym na blekitnych czy polarze!!!i ciekawe co wtedy bedziecie mowic!!!

aha i jeszcze jedno!!zauwaz ze na inne satdiony tez przychodza starsi ludzie i oni jakos potarfia sie bawic!im jakos nieprzeszkadza to ze podniosa kartonik czy na chwile nie wbeda nic widziec bo bedzie rozlozona sektorowka!!!ale nie ku*** tylko u ans nie mzona nic zrobic!!!
do tego wiesz co ci powiem,niektorzy z tych ludzi ktorzy czesto siedza na stolkach jest poprostu zlodziejami!!!o co chodzi?a np o mecz z paistem kiedy zniknela polowa erek!poposrustu ci co wtedy siedzieli na 4 je za***ali!!

mimo wszystko pzodrawiam!
i mimo wszytko gratuluje jednak obiektywnosci!!!

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#55 Post autor: Marek Nowak » 14 wrz 2003, o 22:28

STING_RULEZ pisze:
Marek Nowak pisze:
Piter pisze:Gratuluje remisu :lol:
I co Lyso ? :lol: Koncentruj sie lepiej na Dospelu i jego forum ...
Następny żałosny chorzowski, który nie szanuje tradycji, a mieszka tysiące km stąd. ZDRAJCA NARODOWY
Co mi grozi gorolu za zdrade ? :lol: Jestes synkiem dziennikarza Czado czy wnuczkiem gryzipiorka Atlasa ?
Dawno temu byl Gks a wolali na to Rapid , teraz jest Dospel a dopinguja Gks . A co bydzie za nascie lat ?
Dospel to oficjalna nazwa klubu i nikogo nie obrazam przez to - a o tradycji no ja lepiej nie ma co godac ...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#56 Post autor: radzion » 14 wrz 2003, o 22:35

Piter napisał:
Gratuluje remisu
gratuluje 0 w lecznej :lol: :lol: :shock:

Gość

#57 Post autor: Gość » 14 wrz 2003, o 23:14

Już nie mówiąc,że włazisz na nasze forum Piter i piszeswz o poaszonawiu. Ok. A pod twoim postem widnieje obrucona R, i nie ważne czy jest ona w słowie Lorens czy np.Krowa, bo jest wyciągnięta z naszego herbu. Więc nie dziw się takim reakcją.

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#58 Post autor: L_M » 14 wrz 2003, o 23:16

Radzion, pomimo sympatii do ciebie, to przesadzosz z tymi ciulami itd. To sa ludzie kerzy zaplacili dycha i maja prawo obejrzec w "standardowych" warunkach jak graja ich ulubiency. Sam niedawno, przy slawetnej klotni z Pablo, mowiles, ze co go wyzywom, skoro go nie znom. A jo go po piyrwsze niy wyzywol, a jak juz to na pewno w delikatniejszy sposob od ciebie, a po drugie, ty tak samo niy znosz tych "zgredow"

Ale po kolei - zeby niy bolo ze zas zech jest jednostronny. Oprawa, to zaraz po wydarzeniach boiskowych drugi aspekt widowiska meczowego. Dlatego uwazam, ze dobra i regulrarna oprawa z dopingiem robi wrazenie nie tylko na kibicach Ruchu, ale na wszystkich ktorzy ja widza. Teraz klub za sprawa nowego sekretarza i przy pomocy... (KK wypowiedz sie ;) ) bedzie wydawal broszurki dla sponsorow. Daje gowa, ze byda tam foty z atrakcyjnych opraw. Ci ludzie robia naprawde kawal dobrej roboty, i na pewno bardziej pomagaja druzynie w ciezkimch momentach niz ci co sa bierni.

Kolejna sprawa. Rzeczywiscie jest trocha tych "nietrybow" kerzy niy chca w oprawie pomoc, ale jada po ultRasach z gory na dol jakcy to oni darymni i co to nie bylo za ich czasow. I ta garstka to rzeczywiscie ciu....

Doping bol darymny na Aluminium - sam przyznosz. I na pewno nie tylko przez tycgh "zgredow". Nie ma niestety za dobrej organizacji przy dopingu u nas, co sam zreszta zawsze prywatnie przyznajesz. Mysle, ze robienie opraw w mlynie, zamykanie dziesiatki, i ewentualne przenoszenie czesci oprawy na krzeselka, tak jak to bylo na Piascie, to optymalne rozwiazanie. Mamy taki a nie innyy stadion - wiecej buforow niz zajetych sektorow i nikt tu prochu nie wymysli,

I na koniec - po paru ostrych wymianach zdan na tym forum nauczylech sie jednego - kibice Ruchu som rozni, ale kozdy chce do Niebieskich jak najlepij. A wyzywaniem i obrazaniem do niczego nie dojdziemy. pozdRo all BLUE FANS ;)

Lukas

ps. moze nie skladnie pisza, ale jezech po "18" u kuzyna ;)

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#59 Post autor: DjMaciar » 15 wrz 2003, o 00:08

JAKS GIEKSIARZ PISZE TU COS O ZDRADZIE NARODU ISTNY GOROL
jakiego narodu jak cos to slaska
a po drugie to jo pi***ola taki narod zebych nie mogl utrzymac rodziny nawet z uczciwej pracy a co dopiero jak bych nie pracowol w kraju

do mnie Polska to grole i zlodzieje a niemcy to jolopy i zboczence
SLASK to ojczyzna
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#60 Post autor: marcyk » 15 wrz 2003, o 07:51

Piyrszo rzec bolo 2:2 to wszyscy wiymy, wina za tyn rymis biera na siebie.
Zawsze jada na szpil w NIYBIESKI koszulce i niywiym cymu w sobota pojecholech w cerwony no i stalo sie.
A tak na powaznie to jesce mi sie chce wyc, NiYBIESCY niyrobcie nom tego wiyncy.
do radziona: z calym szacunkym do tego co robicie, ale do mlyna cza ludzi prziciongnonc a niy na sila wchlaniac.
propo moje mlyn nazod tam kaj bol a zgredy niych sie siedzom na plastiku.
JESCE BYDZIE NIYBIEKO>

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Adam1983, Bing [Bot], dako, ENDZA, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Radvan138, uszy i 68 gości