Pogoń - Ruch

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Szczecin^

#61 Post autor: Szczecin^ » 7 wrz 2003, o 14:25

SLawa pisze:
Szczecin^ pisze: Inna sprawa - Ptak nie może od tak sobie wyfrunąć - przenieść drużynę. Jest umowa w skutek której na przeniesienie klubu do innego miasta itp musza sie zgodzic wszyscy udziałowcy. W tym PN. Wiec nawet jezeli mu sie znudzi w Szczecinie (czego nei wykluczamy) to druzyne itp musi tu zostawic... nam.
przenieść drużyny jako całości (jeśli rzeczywiscie istnieje taka umowa) to pewnie nie może ale rozsprzedać po innych klubach jak najbardziej ,bo to on pewnie jest włascicielem kart zawodników ,nie mówie że tak musi sie stać ale dziwie sie jak niektórzy z was mogą tak ufać takiemu człowiekowi...
Dopiero co Ptak przyleciał a wy już o jego odejściu. To trzeba przynać że liczymy sięz jego odejściem, ale w takim przypadku, nawet jeżeli jakoś pominie i niewywiąze się z umów to i tak będziemy mieli swoją drużynęw IV lidze (obecne rezerwy) bo one należą do Pogoni Nowej! Teraz też gralibyśmy w IV lidze, więc nie było nic do stracenia. Podobno zresztą Ptak rozważa przeprowadzkę do Szczecina całej rodziny. A możliwe że zainwestuje w tutejsze tereny, są one łakomym kąskiem tym bardziej że niedługo wejscie do UE, a ze Szczecina do Berlina ok 100km. Hale targowe?

ruchfans
Posty: 1297
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#62 Post autor: ruchfans » 7 wrz 2003, o 15:13

Ja najbardziej bym się cieszył gdyby Ruch na koniec sezonu zajął pierwsze miejsce, Pogoń trzecie a Arka wlaczyła w barażach, jak będzie zobaczymy. Byle nie jakieś leszczowate bez tradycji kluby będą grać w ekstraklasie
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 871
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

#63 Post autor: Konrad » 7 wrz 2003, o 18:08

Po pierwszej połowie prowadzimy 0-1 po bramce Szyndrowskiego w 43 min.... oby tak dalej.....
Polska MOIM KRAJEM, ZAMOŚĆ MOIM MIASTEM, RUCH MOIM ŻYCIEM !!!

Kobold
Posty: 208
Rejestracja: 29 lis 2002, o 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#64 Post autor: Kobold » 7 wrz 2003, o 18:43

I mamy 0:2 w Szczecinie 74 min Bajera - i jak nie uwielbiać Wyrobka :D

AndRe
Posty: 2195
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#65 Post autor: AndRe » 7 wrz 2003, o 18:51

I mamy 2-2 :evil:

qr** w dwie minuty dwie bramki stracic :evil:

Ale jestem wsciekly
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 871
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

#66 Post autor: Konrad » 7 wrz 2003, o 19:01

ku***, 2-2 w ciagu 2 minut 2 bramki. Idzie się załamać, który to już mecz tak głupio przepieprzony... eech :(
Polska MOIM KRAJEM, ZAMOŚĆ MOIM MIASTEM, RUCH MOIM ŻYCIEM !!!

SLawa

#67 Post autor: SLawa » 7 wrz 2003, o 19:05

no i koniec 2:2 a mogło być tak pięknie... :( ch** nie ma co dramatyzować ,wynik i tak jest dobry ,taki jest fusbal ,ważne ze na trudnym terenie przy 17tys kibiców nie przegrali. Szacunek dla Bajery - za***isty transfer Wyrobek zrobił.

Awatar użytkownika
volek
Posty: 847
Rejestracja: 20 maja 2003, o 13:23
Lokalizacja: sektor 10
Kontakt:

#68 Post autor: volek » 7 wrz 2003, o 19:06

Kur... mać,przed meczem typowałem remis,ale prowadzić 2:0 na 10 min przed końcem...Nie oglądałem meczu bo nie mam c+,ciekawe jak z tym karnym.Napiszcie coś,kto oglądał.

gregor
Posty: 747
Rejestracja: 30 wrz 2002, o 20:12
Lokalizacja: Katowice-Janów
Kontakt:

#69 Post autor: gregor » 7 wrz 2003, o 19:08

Szkoda straconych punktów ale czy nie wzięli byś my remisu przed meczem w ciemno. Może się rozkręcą i z wyjazdów będziemy mieli punkty. 8) :szal:

Awatar użytkownika
volek
Posty: 847
Rejestracja: 20 maja 2003, o 13:23
Lokalizacja: sektor 10
Kontakt:

#70 Post autor: volek » 7 wrz 2003, o 19:13

Jasne Gregor,że przed meczem remis bym wział w ciemno,ale wiesz że apetyt rośnie w miare jedzenia.
Ale i tak szacunek dla Niebieskich,że nie pękaja.

Gość

#71 Post autor: Gość » 7 wrz 2003, o 19:27

volek pisze:Kur... mać,przed meczem typowałem remis,ale prowadzić 2:0 na 10 min przed końcem...Nie oglądałem meczu bo nie mam c+,ciekawe jak z tym karnym.Napiszcie coś,kto oglądał.

na CANAL+ nie leciał mecz tylko żużel :evil:

Acid
Posty: 296
Rejestracja: 13 paź 2002, o 13:47
Lokalizacja: BaToRy
Kontakt:

#72 Post autor: Acid » 7 wrz 2003, o 19:28

Kur.. zas punkty poszły sie je..ać w koncówce meczu!!!! :twisted: Ale i tak z wyniku jestem zadowolony, mamy dwa punkty straty do Pogoni, cztery do Jagi. Teraz cza klupnoć Aluminium i przywieźć 3 punkty z Łodzi i momy lidera 8) Bajera jak zwykle BAJERA !!! Oby tak dalej !!!!
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2003, o 20:13 przez Acid, łącznie zmieniany 1 raz.
........:::::::: 19 R 20 ::::::::.........

stan01
Posty: 681
Rejestracja: 18 cze 2003, o 21:18
Lokalizacja: Piekary Sl.
Kontakt:

Pogon-Ruch

#73 Post autor: stan01 » 7 wrz 2003, o 19:43

Po meczu z Belchatowem marzylem o remisie na Pogoni. Marzenie sie spelnilo, a moglo byc jeszcze lepiej. Wg mnie nie ma co narzekac, a wrecz przeciwnie, jest coraz lepiej, oby tak dalej.
Na razie BRAWO NIEBIESCY, TAK TRZYMAC.
stan :D

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#74 Post autor: radzion » 7 wrz 2003, o 19:59

kurna troche szkoda tych 2 punktow,no ale i tak nie ma zle!nie spodziewalem sie ze mozemy zagarc tak dobzre i wyweizc stamtad 1 punkt!mamy teraz 4 punkty starty do jagi ale juz do 2 zaglebia tylko 3,a to ejst kwestia 1 meczu!
i tzreba jeszcze dodac ze gralismy jzu z belchatowem,pogonia,craxa,piastem,i bielskiem ,czyli zespolami ktore maja mniej tez cos kolo 13 punktow!!czyli teraz czekaja nas teoretycznie slabsi rywale!!najwazniejsze zeby teraz wygrac z aluminium,ale zeby chopcy wygrali musi byc bardzo dobry doping!!wiec jzu teraz apeluje do wszystkich zeby licznie sie stawili w przyszla sobote o godz 15 na cichej!!!nie klocmy sie czy powinna byc zamknieta 10 czy nie!!stworzmy wszyscy bardzo dobra atmosfere!!kto mzoe niech przyjdzie do mlyna a kto nie niech idzie na stolki,ja moge tylko obiecac ze znow zrobimy dobra oprawe!

ps.
kurna tyn szyndrowski zas sie bydzie bujol :lol: :lol: na lagiewnikach :lol:

Muzzy

#75 Post autor: Muzzy » 7 wrz 2003, o 20:15

volek: karny byl ewidentny, po wyraznym faulu (bylem oczywiscie na meczu)
Co do wyniku meczu, to jestem niezadowolony, nie tyle z faktu ze juz po strzeleniu drugiej bramki Pogon miala sytuacje sam na sam i mogla wygrac, ile z faktu, ze (tu jestem naprawde OBIEKTYWNY) pierwszej bramki dla Ruchu w ogole nie powinno byc!!! Wasz zawodnik (nie pamietam kto) ewidentnie sfaulowal w naszym polu karnym obronce Pogoni i kiedy wszyscy pilkarze i kibice patrzyli na sedziego czemu nie gwizdze, pilka wpadla sobie do siatki, obok Wyparly, ktory nawet w ogole nie probowal jej bronic, bo byl pewny ze sedzia bedzie gwizdal. Faul widzieli wszyscy, lacznie z pilkarzami Ruchu, tylko nie sedzia (swoja droga z Poznania...).
Patrzac wiec na to zupelnie nie przez pryzmat, komu kibicuje, pierwszej bramki po prostu nie powinno byc...
No ale coz, stalo sie. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

Teraz co do kibicow Ruchu:
Do tej pory w swoich postach Was chwalilem za silna ekipe jezdzaca na wyjazdy, ale to co zobaczylem na stadionie to po prostu wstyd! Beznadzieja! Kazdy liczyl na ok 100-150 osob, a przyjechalo Was ok 40, zadnej flagi, a przede wszystkim ZERO DOPINGU! ZERO! Raz sie zerwali jak Ruch strzelil druga bramke, to zaspiewali "coscie tak cicho". I to bylo doslownie wszystko. Przy 16 tys kibicow szczecinskich dopingujacych jak nienormalni, ta siedzaca caly czas garsta piknikow wygladala po prostu zalosnie... Cholera, nie mogliscie sie jakos zmobilizowac? Zawsze przyjezdzaliscie porzadna ekipa, a tu taka beznadzieja... Nie mowie juz nawet o liczebnosci, ale o kompletnym braku jakichkolwiek prob dopingu!

Bordowo-granatowe pozdrowienia!

ODPOWIEDZ