Mamy lidera!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
19PABLO20

#31 Post autor: 19PABLO20 » 11 sie 2003, o 09:12

hehehe pyndzle je*** ich nie wyszla im akcja i tyle nie wazne kto to byl mlodziez sie bawila w stargardzie a z ta bala numer the best tego nigdy nie zapomna :):):):):):):)
My jesteśmy młodzi fani Ruchu Chorzów chuligani kto nie wierzy niech zobaczy jak Psycho Fan walczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19PABLO20

#32 Post autor: 19PABLO20 » 11 sie 2003, o 09:20

Radzion mom pytanie jak ty to robisz ze sa ino 2 fotki ze blekitnych a tys jest na oby dwóch:):):): jakis znajomy robił fotki:):):):):

USH
Posty: 575
Rejestracja: 20 maja 2003, o 15:34
Lokalizacja: NP
Kontakt:

#33 Post autor: USH » 11 sie 2003, o 09:23

ja mam pytanie bo wczesniej bylo mowione ze bedą plakaty do rozklejania ,czy wogole przed piastem bedą
pozdro

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#34 Post autor: radzion » 11 sie 2003, o 09:26

ano Pablo widzisz to tzra umiec sie ustawic :D na sparingu ze swionami tyz byly ino 2 fotki trybun i na obu bol jo :D :D
ano wyjazd za***isty!!oby wiecej takich!!szkoda ze nie bolo nos wiecej bo ludzie na palzy by chyba zawalu dostali i tak juz mieli narobione jak cale 70 dyzek of nos wdupiolo sie z okrzykiem bojowym do wody :lol: :lol:

teroz piast!!!ciekawe wela przydupasow przyjedzie!!fakt ze bez polonii to loni nic nie znacza!!ale nikogo nie mzona lekcewazyc wiec w sroda idymy wszyscy na szpil lidera z viceliderem :D

NADEJDZIE WIOSNA I LEPSZE CZASY POWROCI K.S. RUCH Chorzów W SZEREGI EKSTRAKLASY!!!!!

19PABLO20

#35 Post autor: 19PABLO20 » 11 sie 2003, o 09:55

Radzion jest kajs wiecej fotek z tego szpilu!!!!!ale naszych :):)

WOJTEKK

#36 Post autor: WOJTEKK » 11 sie 2003, o 10:00

temat zaczał sie fajnie a pózniej zrobił sie jeden wielki disneyland,szczerze to juz niebardzo wiedziałem o co chodzi ,ale najwazniejszy jest fotel lidera i moim zdanie maecze z Piastem,Cracovia pokaza czy zasiadziemy na dłuzej.Do tego dochodzi jeszcze mecz z Jaga ale jestem dobrej mysli :lol: BO WIARA NIEBIESKA JEST W NAS

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

#37 Post autor: KOSTA » 11 sie 2003, o 10:55

Kaj som te fotki co gosciu po szpilu robil w koszulce Ruchu co my sie ustawili ( tam powinno wszystkich widac ) :D
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

CYRAX

#38 Post autor: CYRAX » 11 sie 2003, o 11:33

Racja KOSTA :lol: ta fotka kaj ona bedzie bo tam my sa ale nie wszyscy bo nie zapominaj KOSTA ze kilku od ans wyszło wczesniej bo jechali do Kołobrzego :lol: ale mniejsza z tym jak ktos bedzie wiedziec cos o tym foto to niech do znac :wink:

pozdRo

P.S PABLO ja to btyły żabole dokładnie ich było 48 ze sprzetem :wink:

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#39 Post autor: KK » 11 sie 2003, o 12:17

KOSTA pisze:Kaj som te fotki co gosciu po szpilu robil w koszulce Ruchu co my sie ustawili ( tam powinno wszystkich widac ) :D
Wlasnie zssysam fotki od kibica Ruchu. Sa za***iste. I wlasnie jest juz jedna fotka z wszystkimi kibolami Ruchu :) Chyba pomeczowa...
Jak zessam wszystkie umieszcze je w fotogalerii i dam znac:) Pozdro

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

#40 Post autor: AdiC » 11 sie 2003, o 12:48

Tyn gościu to jo. Już żech wysłoł do Krzyska. W doma mom słaby dostęp do netu (modem). Musioł żech puścić z roboty w poniedziałek rano. Do środy. Pozdrowiom
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Harpo

#41 Post autor: Harpo » 11 sie 2003, o 13:54

1. Pierwszy, udany mecz - fotel lidera i oby tak do konca!!
2. Bez sensu klotnie.
3. Nie dzielcie kibicow na super i na "be" bo nie jezdza na wyjazdy.
jest kilka powodow, ze nie jezdza: brak kasy, brak czasu, nie chce im ie, boja sie, jezdza prywatnie itd,itp.
Wazne , ze chodza na mecze u siebie. Ale to nie powod chyba, zeby ich je*** za to, ze nie jezdza na wyjazdy...?

Do zobaczenia w srode - ciekawe, ilu z "tych najwierniejszych chwalipietow" bedzie w srode na szpilu...?

RUCH - PIAST 2:0 (1:0)

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#42 Post autor: KK » 11 sie 2003, o 17:17


Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#43 Post autor: radzion » 11 sie 2003, o 19:14

pytanie do chopcow cobyli w stargardzie: nie wiecie kto robiol te foto na plazy???jak ktos wie i mo kontakt z tym kolesiem to niech przekaze zeby potym jakos udosteponil to na necie!!

19PABLO20

#44 Post autor: 19PABLO20 » 11 sie 2003, o 23:03

Radzion z tego co wiem to on robił tez pózniej zdjecia co tez jestenm na nich i Bogas PF i mówił mu zeby dał mu ta klisza zanim pójdzie do syfu!!!!!!!!!!!to jak bydzie ja miol Bogas PF to my tez bydymy mieli te zdjecia:):):):):):):):):

Sebol

#45 Post autor: Sebol » 12 sie 2003, o 00:50

Jest lider i myślę, że zostanie tak już do końca :D Z Piastem nie powinno być problemów, a na Cracovii zobaczymy na ile stać Nasz obecny zepół :wink: Co do wyjazdowych spotkań, to byłem tylko na kilku. Na Cichą chodzę już ponad 20 lat i wcale nie czuję się gorszym kibicem od tych, którzy jeżdzą na wyjazdy non-stop 8) To tyle 8)

---------------------------------------------
FOREVER RUCH !!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], pedro-sbl i 93 gości