Błękitni Stargard - Ruch Chorzów

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Błękitni Stargard - Ruch Chorzów

#1 Post autor: Mikoruch » 3 sie 2003, o 22:24

Zapomnijmy o Pucharze Polski

Zaczynamy!!!!

Czy będą 3 punkty?
Czy Śrutwa walnie bramę ?
Kto zagra ?
Co prezentuje rywal ?

Chciałbym znać odpowiedzi na te pytania.
Myślę, że będzie albo tak jak w Kielcach (40%) albo 0-3 dla Ruchu (60%)

Pula

#2 Post autor: Pula » 3 sie 2003, o 22:40

Mysle ze bedzie ciezko bo gramy z beniaminkiem i jest to pierwszy mecz po przerwie wiec mysle ze beda te 3 pkt ale wywalczone bardzo ciezko :!: :!:

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#3 Post autor: Schlesien » 3 sie 2003, o 22:42

Mikoruch pisze:Chciałbym znać odpowiedzi na te pytania.
Poczekaj do soboty a napewno dostaniesz odpowiedzi na trapiace cie pytania :wink:

Ode mnie uslyszysz co kolejke to samo - trzy punkty dla Ruchu 8)
Obrazek

Gość

#4 Post autor: Gość » 3 sie 2003, o 22:48

Mam nadzieje ze krotki wystep w PP byl przewidziany i chlopcy chcieli sie skupic na lidze.
Wierze ze w sobote zobaczymy calkiem inna druzyne niz ta w Kielcach. Przedewszystkim skuteczniejsza.
3 punkty jest nasze :D :D :D

TOMEK-K

#5 Post autor: TOMEK-K » 3 sie 2003, o 23:41

W typowaniach na oficjalnej przespałem pierwszy mecz w pp, ale teraz już postawiłem na RUCH 0-3

krempy1

#6 Post autor: krempy1 » 3 sie 2003, o 23:46

1.Nieważne jak , niważne ile WAŻNE by były trzy punkty.
2.Mam nadzieję że Mario coś trafi ale jak nie to moze ktos inny wazne zeby wpadlo - patrz punkt pierwszy :wink:
3. Wieze ze Jurek wystawi tych ktorzy sa najlepsi w danym dniu - patrz punkt pierwszy :wink:
4. A co to jest Błękitni Stargard Szczeciński :roll:

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#7 Post autor: Wilus » 4 sie 2003, o 08:23

Powiem tak, ze musza byc 3 punkty, jak chcemy sie liczyc w 2 lidze. patrzac na naszych rywali, to zapowiada sie ciezka przeprawa w tym sezonie. Aspiracje na 1 lige zglasza Cracovia, Ara, mocny jest Belchatow, Lubin rowniez chce powrocic. Strata jakichkolwiek punktow na poczatku sezonu w koncowym rozrachunku, moze sie okazac bardzo bolesna.
A co do tlumaczen, ze Blekitni to beniaminek i beda sie chceli pokazac, to jest to taka....Polska gadka. Albo jestesmy powaznym kandydatem do awansu i lejemy takie zespoly jak Blekitni i nie ma dla nas znaczenia kim jest rywal, albo jestesmy ogorkami i w sumie wszystko sie moze zdarzyc.
Mam nadzieje, ze naszym pilkarzom zalezy na powrocie do ekstraklasy i od poczatku potwierdza to nam na boisku.

Wilus

NP07
Posty: 808
Rejestracja: 24 mar 2003, o 16:19
Lokalizacja: Niebieskie Południe
Kontakt:

#8 Post autor: NP07 » 4 sie 2003, o 09:52

Myśle że chlopaki sie zmobilizują i pokażą żę jednak umią grać i udowodnią że będą sie liczyć w tym sezonie :D

Kriso
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:55
Lokalizacja: GS
Kontakt:

#9 Post autor: Kriso » 4 sie 2003, o 10:53

Musza byc 3 punkty musimy pokazac na poczatku sezonu ze jestesmy silni.

19PABLO20

#10 Post autor: 19PABLO20 » 4 sie 2003, o 11:44

moze tez byscie pokazali ze jestescie z nimi a nie ino komentowali wszystko na necie oczywiscie to nie jest do wszystkich!!!!!!!!!!!!!

Jr

#11 Post autor: Jr » 4 sie 2003, o 12:12

No myśle że te 3 pkt powinny być dla Ruchu a do składu powinni dołczyc Śrutwa i Wleciał a co jest z Bajera czemu niegrał z Kielcami

CYRAX

#12 Post autor: CYRAX » 4 sie 2003, o 12:46

To co Niebiescy zagrali w Kielcach to było poprostu katastrofa !!!!!Ale mam nadzieje że z stargradem będą 3 punkty. :lol:

Sebol

#13 Post autor: Sebol » 4 sie 2003, o 14:34

To smutne, kto by pomyślał, że będziemy zastanawiać się jaki będzie wynik meczu z jakimś Stargardem... Nawet nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak pewne zwycięstwo Niebieskich ( 3:0 ). Nadal jesteśmy głównym pretendentem do awansu i wreszcie należy pokazać to na boisku. Wracamy za rok z większą siłą !! 8)

----------------------------------
FOREVER RUCH !! - TRUE BELIEF !!

Gość

#14 Post autor: Gość » 4 sie 2003, o 15:16

Po 1 kolejce sie przekonamy jak naprawde dobry jest sklad Ruchu!!!

Wierze ,ze zgarnimy te 3 punkty i zagramy dobry mecz !!

Ale jak bedzie to sie przekonamy!!!

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

#15 Post autor: AdiC » 4 sie 2003, o 16:25

Mom nadzieja, że zobocza pierwsze i wysokie zwycięstwo Ruchu w Stargardzie, chociaż po przysznicu w Kielcach moze być różnie. Pierwsze trzy szpile pokożom kaj my som. Mysląc o awansie musi być 9 punktów. Jak stracymy przynajmniej jeden to znaczy że klub niy myśli poważnie o powrocie do ekstraklasy. A stać nos jedynie na środek tabeli II ligi. Obych sie mylił. Nie lekceważyłbych Błekitnych. Oni w przygotowaniach zagrali całkiem nieżle z Ptakowią, 2 tydnie później Ptakowia wygrywo z Groclinem w PP. Debiut w II lidze - postawiom wszystko na jedna szala.

Jak się patrzy na wyniki w PP to chętnych na awans i do tego z kasą (a na pewno lepiej poukładanymi sprawami w klubie) może być więcej (Ptakownia, Ara, Lubin, Bełchatów, Cracovia). Tylko zwycięstwo.
(Dobrze że niy ma tego piździelca remisowca Mandrysza)
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Harpo, iglo, jalboss, koperniol1984, Pulocini, Rickenn10, slawekszpec, threeco i 59 gości