Hymn Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#31 Post autor: True Blue » 8 lut 2013, o 17:20

ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
jurek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1329
Rejestracja: 24 lut 2008, o 15:01
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#32 Post autor: jurek » 8 lut 2013, o 19:11

czytosz czasami forum?

MeteoR1920
Posty: 192
Rejestracja: 19 mar 2010, o 18:02
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#33 Post autor: MeteoR1920 » 18 lut 2013, o 20:27

http://www.youtube.com/watch?v=q7SdTbFr ... e=youtu.be

Kuźwa... wdupia lacieeeee :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: ciulomy pogo na dzies10nie :wstyd:

STANOWCZE NIY!
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 20:42 przez MeteoR1920, łącznie zmieniany 1 raz.

moRi95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lis 2010, o 23:03
Lokalizacja: TaRnowskie GóRy
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#34 Post autor: moRi95 » 18 lut 2013, o 20:35

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GhU_cMPutBw[/youtube]

My naprowdy niy mogymy śpiywać tego? Sie wyobraziłech jak by sie to fajnie niosło po trybunie. Niy dalo by sie tego jakos przepchać?

cheapgun
Posty: 708
Rejestracja: 13 lis 2012, o 15:39
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#35 Post autor: cheapgun » 18 lut 2013, o 20:41

Hymnowi Ruchu w wersji Czarnej Ofcy stanowcze NIE!!!
Niebieski Chropaczów

Buger
Posty: 1298
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 17:18

Re: Hymn Ruchu

#36 Post autor: Buger » 18 lut 2013, o 20:49

To jest czysta profanacja z nowym hymnem. Nie można dopuścić by był puszczany na oficjalnych meczach Ruchu. W jaki sposób mamy niby go śpiewać? Nasz nowy spiker oficjalnie zrobił pośmiewisko z naszego hymnu.

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#37 Post autor: TomSky » 18 lut 2013, o 21:01

macie racje - za mało joł joł ziom ziom JP100% jarania zioła i patologii....
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#38 Post autor: Stona » 18 lut 2013, o 21:06

to ani nie rock ani disco polo. Jest wspaniała wersja śpiewana przez pana Bujaka to po widziamy na siłe :( czemu zawsze w tym klubie inaczej myślą niż większość kibiców.
za Tobą pójde w ogień, wode..

Buger
Posty: 1298
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 17:18

Re: Hymn Ruchu

#39 Post autor: Buger » 18 lut 2013, o 21:08

TomSky pisze:macie racje - za mało joł joł ziom ziom JP100% jarania zioła i patologii....
To ma być hymn - uroczysta i podniosła pieśń, a nie kawałek spod budki z piwem. Nie interesuje mnie czy ktoś sie jara metalem, rockiem czy disco polo, hymn to hymn - żadne prywatne widzi mi sie i upodobanie. Nikt nie pisał Ci, że ma to wyglądać jak kawałek "Firmy" bo nikt tego marginesu też by nie zaakceptował.

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#40 Post autor: TomSky » 18 lut 2013, o 21:14

Buger pisze:
TomSky pisze:macie racje - za mało joł joł ziom ziom JP100% jarania zioła i patologii....
To ma być hymn - uroczysta i podniosła pieśń, a nie kawałek spod budki z piwem. Nie interesuje mnie czy ktoś sie jara metalem, rockiem czy disco polo, hymn to hymn - żadne prywatne widzi mi sie i upodobanie. Nikt nie pisał Ci, że ma to wyglądać jak kawałek "Firmy" bo nikt tego marginesu też by nie zaakceptował.
zgodzam sie co do tego tylko odnosze wrażenie ze własnie większośc oczekiwała by czegoś w stylu hip hop - jak ktos już gdzieś napisał ideałem byłoby coś w stylu niebieskiej vendetty - chociaz sam pomysł zagrania tego w stylu rockowym nienajgorszy i wykonanie tez ok tylko czy to sie nadaje na hymn to nie wiem
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

Awatar użytkownika
19flasteR20
Posty: 2745
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 10:17
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#41 Post autor: 19flasteR20 » 18 lut 2013, o 21:41

Dejcie, to Bułkowi do zrobienio. ;)

PS.
No ale, to je Majstersztyk - nieoficjalny hymn klubowy fanow :cwaniak:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZabiVrv_hes[/youtube]
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 21:49 przez 19flasteR20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zip
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 29 cze 2006, o 15:17
Lokalizacja: Chorzów Stary/Kraków
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#42 Post autor: Zip » 18 lut 2013, o 21:43

NO, ale takiego "hymnu" żaden inny klub by nie miał :D dla mnie to jakieś nieporozumienie... mi się marzy podobny w wykonaniu jak ten od Maleńczuka
In Siemian We Trust

Buger
Posty: 1298
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 17:18

Re: Hymn Ruchu

#43 Post autor: Buger » 18 lut 2013, o 21:45

TomSky pisze:odnosze wrażenie ze własnie większośc oczekiwała by czegoś w stylu hip hop
ideałem byłoby coś w stylu niebieskiej vendetty
Zestawiłeś w swojej wypowiedzi dwie przeciwstawne znaczeniowo kwestie. Niebieska vendetta to kawałek który został nagrany w stricte HH stylu.
chociaz sam pomysł zagrania tego w stylu rockowym nienajgorszy i wykonanie tez ok tylko czy to sie nadaje na hymn to nie wiem
Tym razem znów sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Powtorze tylko i odpowiem jeszcze raz stanowczo Nie - nie nadaje się.
Jak chcecie robić z naszego oficjalnego hymnu, disco - polowy kawałek, czy cos rock'n drollowego to już znaczy, że dno dna zostało osiągnięte, upadek podstawowych wartości.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7974
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Hymn Ruchu

#44 Post autor: Scypion » 18 lut 2013, o 21:48

Mo ktos dzialajacego linka? :hyhy:

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#45 Post autor: Kuba_Progres » 18 lut 2013, o 22:04

Siema wszystkim. Chciacialbym zabrac glos w tej dyskusji bo, niestety, dotyczyona rowniez bezposrednio mojej osoby. Po pierwsze na forum Niebieskich umiescilem wpis ze jest to nasza luzna propozycja aranzacji hymnu i jezeli nie przypadnie ona do gustu to nigdzie grana nie bedzie. Po drugie- byla robiona sonda gdzie najwiecej glosow bylo wlasnie za zmiana aranzacji starej wersji (melodia tekst ta sama a inne wykonanie) - i tego sie podjelismy - ZAZNACZAM ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!- dlatego ze jestesmy kibicami Ruchu od bajtla. Na nasze usprawiedliwienie- cieko jest zmienic aranzacji "Polki" w cos wznioslego. A nasz obecny hymn jest wlasnie Polka:) Wiec nie bojcie sie ta wersja nie stanie sie oficjalnym hymnem. Po trzecie jutro na prezentacji zagramy utwor rowniez o Naszej druzynie ale nie ten powyzej tylko zupelnie nowy. Moze wam sie spodoba bo jest duzo bardziej melodyjny i spokojny. Mozna powiedziec "hymnowy". Po czwarte uwazam ze lepiej cos robic niz tylko narzekać. Podjeliśmy probe- nieudanna- ale przynajmniej zrobilismy to po swojemu i bedziemy sobie to puszczac w domu ot tak... Na koniec zaznaczam ze nie mielismy zamiaru nikogo urazic - a wrecz przeciwnie. Mam nadzieje ze nasz autorski numer o Ruchu wam sie spodoba. I na koniec zapraszam na mecz z Lechem i trzymam kciuki zeby Wszyscy ktorzy czytaja Niebiescy.pl pojawili sie w niedzieli i dali pozytywnego kopa dopingiem. Pozdrawiam. Kuba ps. zeby nikogo juz nie nerwowac lider kapeli postanowil usunac hymn... ps2. :|
www.progres-music.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], OSH i 57 gości